Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) ngabor2 válasza bobace (#2800) üzenetére


ngabor2
nagyúr

usb-s racket tudok adni vinyó nélkül. de van hozzá táp.

(#2802) xuldar válasza bobace (#2800) üzenetére


xuldar
őstag

3,5'' méretűhöz kell küldő táp. Notebook winyók boldogulnak simán az USB által biztosított enegriával is. Nekem is USB-s rackem van, de külső tápos. Ha esetleg kell, odaadom 1 napra.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2803) simonzé válasza SAMYka (#2796) üzenetére


simonzé
addikt

Tudnám mi a túróról beszéltek.

Hiába no! Ilyen az élet a net legális oldalán. :)

Most látom, Samy pont nem a seedekről meg a torrentről vakerol.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#2804) ngabor2 válasza simonzé (#2803) üzenetére


ngabor2
nagyúr

micsoda??? te legálisan használod a netet??? nem is ismerlek! :P :D

(#2805) simonzé válasza ngabor2 (#2804) üzenetére


simonzé
addikt

Te ki vagy?

:D :C

I don't fit in. I fit out.

(#2806) ngabor2 válasza simonzé (#2805) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, kivagyok, mint a liba.

(#2807) bobace válasza xuldar (#2802) üzenetére


bobace
őstag

Nekem meg csak note vinyám van. Az jó bele? Vagy Hdd-d is van hozzá? Amugy pont a suliba kéne, ugyhogy ez lenne a legjobb megoldás.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2808) xuldar válasza bobace (#2807) üzenetére


xuldar
őstag

Úgy tudom, hogy más méretű a PATA csatlakozójuk, a 2.5''-nak jóval kisebb a mérete miatt, így nem kompatibilis a kettő. Winyóm is van, de az kell, így csak a racket tudom odaadni. Viszont bármilyen 3,5-es belemegy, illetve van 2,5'' <--> 3,5'' átalakító is, láttam már ilyet.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2809) stratos válasza simonzé (#2798) üzenetére


stratos
csendes tag

Az óriáslevél küldő nem rossz, de szerinted mennyi idő 1 db max 100 Mbytos/levél feltöltése, mondjuk adsl-el?
(Segítségként elárulom a kimenőm 20-25k 2048-as adsl-el)

Ja és legalább 4 levél/fő.
(Viszont ha nem csak egy címzettet adhadsz meg az csak jó, ellenben ha minden nap el kell küldeni a levelet, mert ugye nem egyszerre jelentkeznek a ''delikvensek'' akkor gáz...)

(#2810) pisti666


pisti666
tag

A netet mind legálisan használjuk senki sem lopja sztem :F

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2811) xuldar válasza pisti666 (#2810) üzenetére


xuldar
őstag

Te inkább megint maradj csendben, aki az iwiwre is azt írja, hogy munka helyett is valami illegális dolgot csinál, az mit értetlenkedik? Rajtad kívül mindenki levette, miről van szó. Be is fejezem, mert jól felkúrom magam.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2812) bobace válasza pisti666 (#2810) üzenetére


bobace
őstag

Szerinted ;]

xul: akkor jó lesz a keret is, szerzek egy winyát
szerk: Gabi: vagy ha neked tovább nem sürgős a keret vissza akkor a tied lehet jobb lenne

[Szerkesztve]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2813) pisti666 válasza xuldar (#2811) üzenetére


pisti666
tag

Rajta jol húzd fel magad ledalább jo napom lessz.ááááááááááááááááá

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2814) Oly válasza bobace (#2812) üzenetére


Oly
senior tag

nem Gabi!!!! Gábor! vagy ngabor2.... :W

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2815) ngabor2 válasza bobace (#2812) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem nem sürgős. majd találkozunk valahol, pl. elmegyünk hétvégén sörözni.

látod, Oly már tudja, hogy nem szeretem, ha gabinak szólítanak. ennek van oka, de most nem mondom el. mármint annak, hogy nem szeretem a gabizást.

(#2816) bobace válasza ngabor2 (#2815) üzenetére


bobace
őstag

Elnézést Gábor urfi :DDD Talán azért nem szereted mert a Gabi női név is lehet? Na mindegy. Hát hogy mikor,hol azt majd telón megkérdezem.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2817) ngabor2 válasza bobace (#2816) üzenetére


ngabor2
nagyúr

péntek vagy vasárnap este. esetleg szombat délelőtt, mert a hétvége köztes időszakában gyilkolászni fogok mindenféle tollas állatokat.

(#2818) pisti666 válasza ngabor2 (#2817) üzenetére


pisti666
tag

d tollas állatok ugyan már a végén gábor a fagyi visszanyal szoval vigyázz a tollas állatokkal ;]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2819) Oly válasza ngabor2 (#2817) üzenetére


Oly
senior tag

Remélem engem nem nézel madárnak!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2820) ngabor2 válasza Oly (#2819) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mivel előreláthatólag a hétvégén veled nem találkozok, és ráadásul jelenleg nem igazán lenne okom téged legyilkolászni, ezért a válasz egyértelmű :D

remélem 21-én Dorcsi is szabad lesz, és tud jönni nyíregyre paintballozni. mert neked kötelező ;]
Ha én megyek, akkor te is!
Nem kellenek a kifogások!


idézet valahonnan :D ahova végülis technikai okokból nem tudtál eljönni (pedig vonat is járt arrafele...)

(#2821) simonzé válasza Oly (#2819) üzenetére


simonzé
addikt

Megkopaszt majd téged is.

(Pisti, mielőtt megszólalnál jelzem, hogy tudok róla, hogy kopasztani a tollal rendelkező lényeket szokták. Olyn pedig nincs toll. Köszönöm.)

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#2822) ngabor2 válasza simonzé (#2821) üzenetére


ngabor2
nagyúr

így megölni egy el se indult beszélgetést... most szegény pistike búskomor lesz, és ámokfutásba fog kezdeni :O

ps: ;]

(#2823) xuldar válasza ngabor2 (#2822) üzenetére


xuldar
őstag

De rossz lesz neki. Nekünk meg jó ;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2824) pisti666 válasza xuldar (#2823) üzenetére


pisti666
tag

1)A IJB magamnak . :(((
2)Ha egyszer ámokfutásba kezdek (lsd. Csernobil,Hirosima) akkor nagyon rossz lessz nektek meg még jo pár embernek és mielött valaki beszolna kis sátán vagyok ezáltal hallhatatlan. ;]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2825) ngabor2 válasza pisti666 (#2824) üzenetére


ngabor2
nagyúr

de jó lenne, ha tényleg hallhatatlan lennél, mert akkor nem hallanánk téged...

(#2826) pisti666 válasza ngabor2 (#2825) üzenetére


pisti666
tag

a fagyi visszanyal a francba eggy l- mi :W

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2827) Montesz válasza pisti666 (#2826) üzenetére


Montesz
csendes tag

Az meg 1 gy!!! :C

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2828) Oly válasza pisti666 (#2826) üzenetére


Oly
senior tag

az eggy meg egy gy

Montesz: gyors vagy!

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2829) Montesz válasza Oly (#2828) üzenetére


Montesz
csendes tag

Nem én vagyok gyors, hanem te vagy lassú ;] :P

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2830) pisti666 válasza Oly (#2828) üzenetére


pisti666
tag

Je 1 l így jó :DDD .

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2831) pisti666 válasza pisti666 (#2830) üzenetére


pisti666
tag

ÉN meg lusta.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2832) pisti666 válasza ngabor2 (#2825) üzenetére


pisti666
tag

most se hallasz mert irok ;]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2833) xuldar


xuldar
őstag

Szerintem hagyjuk békén, reménytelen...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2834) pisti666 válasza xuldar (#2833) üzenetére


pisti666
tag

Ugyan már igy is sokat javultam. ;)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2835) pisti666


pisti666
tag

Hello emberek segitség kéne nincs meg valakinek az ÖLD, AHOGY ÉRED! cimü film ?

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2836) pisti666 válasza pisti666 (#2835) üzenetére


pisti666
tag

nem kell ennyire tolongani hogy ki akar segiteni legallább anyit hogy nincs meg és ne várjak v v mi :(

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2837) Feedoo válasza pisti666 (#2836) üzenetére


Feedoo
csendes tag


Re!
Nekem nincs meg :(

(#2838) Oly válasza pisti666 (#2836) üzenetére


Oly
senior tag

Bazz! Most azt várod, hogy az összes PH-s beírja, hogy nincs meg!?!?!?!?!?!!??
Akinek megvan, majd ír! Ha akar! De szerintem nem fog! ;]

Nehogymán... Még lecseszel a végén minket, hogy nincs meg ez a film nekünk? Vagy hogy nem olvassuk a topikot?!
Főleg pár perc után!?!?!?!
Mindig is útáltam, mikor kis paraszt 1x évesek valami aprós topikomba vagy priviben írtak, majd egy pár óra múlva elkezd bombázni az üzikkel meg e-mailekkel, hogy mi a faszért nem válaszolok! Azé gondolkozzunk má'!!!
Nem lóghat mindenki a monitor előtt! Csak az ilyenek! De azok meg kötélen lógjanak! :W

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2839) xuldar válasza Oly (#2838) üzenetére


xuldar
őstag

Öld őket, ahogy éred! :DDD

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2840) pisti666 válasza Oly (#2838) üzenetére


pisti666
tag

kössz az éretékes hszt sztem a logjon az aki mondja ha itt járunk én csak kérdeztem és gondoltam akik amugy szoktak irosgálni azok talán eggy nincs v valmi általában ez szokott menni a többi hjen v ja igen ez a ph ahol mindenki isten és sérthetelne tisztelet a kivételnek.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2841) _seth_


_seth_
veterán

Van valakinek ATARI számítógépe? Csak kölcsönbe kellene egy előadásra bemutatni, ha nem működik az sem baj. Aki tud nekem kölcsönözni egy ilyen gépet kap egy dobozos Kozel sört :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2842) ngabor2 válasza pisti666 (#2840) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Olynak teljesen igaza van (hogyne lenne igaza, hisz gábor ő is :P), ha nem írnak, akkor vagy azért, mert nem lógnak 7x24-ben a fórumon, vagy azért, mert nincs meg nekik. nekem sincs meg. másnak sincs. simonzének sincs meg, sőt, szerintem arpeen2-nek és vadfantának se. a teljesség igénye nélkül.

de most már pisti értelem nélkül való osztását abba lehet hagyni. akik ezt nem értik meg, azok között tárgynyereményként 1-7 nap közötti tempbant fogok kisorsolni.

(#2843) hcs57 válasza pisti666 (#2835) üzenetére


hcs57
őstag

A stáblistát be tudod ide nyomatni, hátha beugrik melyik ez a film... :DDD

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2844) Oly válasza hcs57 (#2843) üzenetére


Oly
senior tag

Ajánlom az aláírásom!!!


http://www.google.com/search?q=%C3%96LD,+AHOGY+%C3%89RED!&hl=hu&hs=giv&lr=lang_hu&client=opera&rls=hu&start=0&sa=N
[link]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2845) simonzé


simonzé
addikt

Gábor jól tudja: kicsit szégyellem de nekem sincs meg a film. Az Elfújta a szél sincs meg, és még a Böszmeség és balítélet sincs meg nekem. Szégyellem de nincs meg nekem egyik sem.

I don't fit in. I fit out.

(#2846) arpeen2 válasza simonzé (#2845) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nekem megvan az Elfújta a szél :DDD

(#2847) hcs57 válasza Oly (#2844) üzenetére


hcs57
őstag

Köszönöm a segítségedet, de így mostmár biztosan kijelenthetem, NINCS meg ez a film nekem. :DDD

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2848) pisti666 válasza hcs57 (#2847) üzenetére


pisti666
tag

kössz mindenkinek :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2849) pisti666


pisti666
tag

JA és bocs mindenkitöl megprobálok megváltozni meg alkalmaszkodni. :F

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2850) Oly válasza pisti666 (#2849) üzenetére


Oly
senior tag

Alakul! Egy két év és teljesen rendbe jön a helyesírásod!
Ha már a magyar-tanárod nem tudott veled mit kezdeni, majd mi...

alkalmazkodni

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.