Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) vadfanta


vadfanta
csendes tag

Jah, hogy itt rendelni kell? :) Akkor nekem sör+kaja!

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#1552) xuldar válasza vadfanta (#1551) üzenetére


xuldar
őstag

Hogyne, miután befizetted a jattot, rendelhtsz érte :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1553) vadfanta válasza xuldar (#1552) üzenetére


vadfanta
csendes tag

fizetni a piáért? és abban mi a pláne? :)

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#1554) ngabor2 válasza Oly (#1540) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha tudsz, hozzál póréhagymát is, hogy tudjunk énekelni: [link] :DDD

xul: a rövidítés stimmel, csak nem én állítom össze. majd rájössz, hogy miért hbm... ;)

(#1555) Oly válasza ngabor2 (#1554) üzenetére


Oly
senior tag

Ezt is láttad? [link]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1556) jani71 válasza Oly (#1540) üzenetére


jani71
csendes tag

Oké, este 6 óra tájban biztos itthon vagyok, úgyhogy várlak szeretettel.... :)

[Szerkesztve]

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1557) jani71 válasza MarKoo (#1541) üzenetére


jani71
csendes tag

Ha 14 liternél több, akkor te nyertél!!! :)

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1558) jani71 válasza xuldar (#1550) üzenetére


jani71
csendes tag

Xuldar köszi a segítséget.Igazából utólag derült ki, hogy ráértem volna még maradni nálad, ugyanis Szandisassal csak holnap fogok találkozni. Én hülye benéztem az időpontot(ugyanis Csütörtökre volt megbeszélve....nem tom mért rémlett a Szerda.. :F ), szakadó esőben ott ácsorogtam 10 kor vagy 30 percig az egyetem előttt....hogy én mekkora ökör vagyok!!! :F

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1559) Oly válasza jani71 (#1558) üzenetére


Oly
senior tag

Hmmmmm....
Érdekes! Én is hasonlóan jártam!
nem mentem ma Debibe, mert vizsgázok ma Miskolcon!
Errre kiderül, hogy csak holnap lett volna!
De azt is elrakták jövőhétre!
Pedig tudtam, hogy 18-a... és mégis szerdán akartam menni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1560) jani71 válasza Oly (#1559) üzenetére


jani71
csendes tag

Úgy látszik rokon lelkek vagyunk. :D

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1561) simonzé válasza jani71 (#1558) üzenetére


simonzé
addikt

Az hálás dolog. Én ma két mákos rétes miatt aztam sz*rrá a motoron. Ha nem ragaszkodom hozzá, még az eső előtt beérek a munkahelyre. :)

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#1562) xuldar válasza simonzé (#1561) üzenetére


xuldar
őstag

A falánkság hanyadik főbűn? :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1563) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

A péntbólra még beférne 1 ember? Jönne öcsém is célpontnak.:)

(#1564) magic7


magic7
tag

Kár volt idejönnöm, mert irígykedve nézem ahogy ti már most szervezgetitek a jó bulit, énmeg nem mehetek.... :O

nade hátha a következőnél már nem köll dolgozni... jó mulatást kívánok nektek. ;)

Óvodában elhangzott:'' ne rosszalkodj kisfiam, mert elvisz a Májkel Dzsekszon bácsi ! ''

(#1565) bobace


bobace
őstag

Hú már vágom a centit! Paintballra meggyőzött Xul ugyhogy már 75% hogy megyek... Milyen felszerelés is jár gyáriag hozzá? Munkásruhám nem nagyon van.. A Guccit meg féltem ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1566) simonzé válasza bobace (#1565) üzenetére


simonzé
addikt

Oké, de olvass vissza felszerelés-ügyben. Nem akarom negyedszer is leírni.

Különben konretizálódik a helyszín. A tank-gyakorlópálya nem igazán fog működni, mivel ott szombatonként állítólag motocrossozók vannak. Ellenben találtam egy helyet, amivel kapcsolatban még pár dolgot le kell egyeztetnem, de elég jónak tűnik. Nincs gaz, sík a terep, és elvileg szabad is használni. Részletek holnap.

I don't fit in. I fit out.

(#1567) bobace válasza simonzé (#1566) üzenetére


bobace
őstag

ja jó akkor munkaruhát hozol... :U

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1568) simonzé válasza bobace (#1567) üzenetére


simonzé
addikt

Igen, lesz az is, de alá olyat vegyél fel, aminél nem gond ha kicsit festékes&szagos lesz. A festék elvileg mosószer nélkülis kijön,szal a ruhát nem kell eldobni, de ne a kedvenc pólódat hozd! :)

I don't fit in. I fit out.

(#1569) jani71 válasza bobace (#1567) üzenetére


jani71
csendes tag

Legfeljebb ha nagyon festékes leszel, akkor nálam berakunk a mosógépbe ;] ....főzőmosással 90 fokon csak kijön az a fránya folt... :P :D

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1570) ngabor2 válasza simonzé (#1568) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én lehet, hogy kapok egy (co2-patronossá átalakított) paintball-fegyvert. ezt vihetem, vagy maradjunk az általad hozott ''hivatalos'' cuccnál?

(#1571) jani71 válasza ngabor2 (#1570) üzenetére


jani71
csendes tag

Acélmagvas golyókkal?....mert akkor veled lennék egy csapatban... :D

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1572) simonzé válasza ngabor2 (#1570) üzenetére


simonzé
addikt

Én nem erőltetném, de rád bízom a dolgot.
És egy megjegyzés - én semmit sem viszek. Egy srác bonyolítja, övé minden felszerelés. Én csak a csapatot igyexem összehozni.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#1573) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Erre válaszolna valaki nekem: #1563? Köszi.

(#1574) lorcsi válasza #PeTeY# (#1563) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem jöhet, miért is ne :)

(#1575) vadfanta válasza jani71 (#1571) üzenetére


vadfanta
csendes tag

Akkor okés ha szombaton fizetek?

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#1576) simonzé válasza #PeTeY# (#1563) üzenetére


simonzé
addikt

Szerintem jöhet nyugodtan, alighanem egy-két munkatársam is benéz, nemtok mit tenni, ilyen jó a játék. :)
Különben azért is jó ha jön tesód, mert nincs zászlótatartónk. Szerintem őt berakjuk erre a posztra. Hadd szokja ;]
Szerk: Persze hogy jöhet mindenkinek a haverja, de azt tartsuk tiszteletben, hogy ez egy PH!-s party, az itteni arcoké az ''elsőbbség''.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#1577) ProdyG


ProdyG
senior tag

na a bográcsozással kapcsolatban, ahogy láttam rámosztottatok 4 üveg sört :))
jelezném, hogy az részemről esélytelen. abba belehalnék :))
szóval ha megoldható én személy szerint jobban örülnék a bornak, vagy valami töménynek, persze nem 80 ezer forintos whiskey-nek. szóval ha van ''kivételkezelés'' akkor ezt vegye figyelembe, aki a piát intézi. :) köszi :R

(#1578) ngabor2 válasza ProdyG (#1577) üzenetére


ngabor2
nagyúr

édes, félszáraz, száraz? fehér, rozé, vörös? kicsit konkrétabban ha leírod, talán olyan is lesz.

(#1579) #PeTeY# válasza simonzé (#1576) üzenetére


#PeTeY#
tag

Köszi. :R
''Persze hogy jöhet mindenkinek a haverja, de azt tartsuk tiszteletben, hogy ez egy PH!-s party, az itteni arcoké az ''elsőbbség''.'' Ez természetes, ezért is kérdeztem, hogy gond-e ha jönne. És mivel Ph!-s party lehetne majd olyat is, hogy Ph!-sok vs ''Kívülállók'', ha csak öcsém lesz külsős, akkor... hát... rossz lesz neki. ;]
A zászlótartós ötletet meg csak támogatni tudom.:)

Egyébként helyszín és kezdési időpont (persze a pályaépítésé és nem már a péntbólé) konkretizálódott valamennyire?

(#1580) lorcsi válasza simonzé (#1566) üzenetére


lorcsi
veterán

Hogy alakul a helyszín?

(#1581) ngabor2 válasza lorcsi (#1580) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nyugi, ha meglesz a konkrét helyszín, be fogja írni. amíg meg nem tud ő se mindent, addig meg felesleges... azt mondta, ma lesznek részletek. a mai napból még van vagy 14 óra...

(#1582) lorcsi válasza ngabor2 (#1581) üzenetére


lorcsi
veterán

azt hittem elfeledte- bármi miatt- :B

tegnap a nagy eső előtt hazaértem :), olyan 15 perc alatt :D

(#1583) simonzé


simonzé
addikt

Te gonosz teeeeeee. :))

Nos Dárga Feleim! Eljött a pillanat, hogy elétek tárjam a Paintball helyszínével kapcsolatos terveimet:

A helyszín, ami 99%-ban végleges:
[link]
A Határ úton lévő ipari park területén van, és ha minden igaz ma délutánra meglesz minden engedély (rábólintás) a használatára.
Térkép itt: [link]

A másik helyszín, amit a harckocsi-gyakorlópálya kiesése után ajánlottam volna az a következő:
[kép]
[link]
[link]
[link]
[link]
Azt hiszem, ennél optimálisabb helyszínt álmodni sem lehet, még fejjel lefelé, hóttrészegen sem. De sajnos az etnikum rendszeresen felbukkan a közelben, ráadásul az épület a Db-i vagyonkezelőé, szal ezt ne erőltessük. Pedig... :O

(A képek a mobilommal készültek, ezért ilyen a minőség.)

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#1584) simonzé


simonzé
addikt

Az eszemiszommal kapcsolatos megjegyzésem: Mi lenne, ha a nagy közös kalapba mndenki bedobna egy italt Én tutira viszek valami bort magammal, nálam úgyis a megrohadás lenne a sorsa... :)

I don't fit in. I fit out.

(#1585) lorcsi válasza simonzé (#1583) üzenetére


lorcsi
veterán

pedig ez a rom nagyon jól néz ki :) etnikumot meg beállítjuk almával a fején és én/mi leszek/ünk Tell Vilmos :D ;]

(#1586) arpeen2


arpeen2
senior tag

A bulira készülő PH tagok közül ha van valakinek olyan Siemens töltője ami jó a C62 típushoz az legyen szíves hozza már magával szombaton Janihoz egy töltés erejéig. THX

(#1587) szandisas válasza simonzé (#1583) üzenetére


szandisas
senior tag

bazz... Ha ez lenne a péjntbóll helyszíne valahogy csak összeszedném a lét :U
majd legközelebb... remélem lesz még rá alkalom... :))

Hozok egy üveg jégert, a másik pia milyen legyen? van: becherovka, metaxa, finlandia, sztem valami viszki is akad... esetleg akadnak olcsó műanyagflakonos tömények... HP megoldható :R

aláírás

(#1588) xuldar válasza simonzé (#1583) üzenetére


xuldar
őstag

A második helyzín konkrétan hol van? Az etnikum nem hiszem, hogy gond lenne, nálunk lesznek a fegyverek, nem fog belénk kötni :) Olyan lefegyverzően pedig nem tudnak vigyorogni, hogy letegyük :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1589) vadfanta válasza szandisas (#1587) üzenetére


vadfanta
csendes tag

Most mégis milyen buli lesz ez? Ifjú alkoholisták találkozója? :)

''Azok a Hobbit filmek csak arról szóltak, hogy egy rakás ember baktat...'' Ha valamiből alkudni próbálsz de én nem engedek, onnantól kezdve nem te vagy az első jelentkező... ''Nincs is selmer illinoisban...''

(#1590) ngabor2 válasza simonzé (#1584) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a piák meg vannak/lesznek véve. ezért lett az 1k beadva. valóban nem a talajrészeg állapot minél alaposabb elérése a cél, csak a jó hangulat. az eddig felkínált tudatmódosítók szerintem bőségesen elegendőek. de ha hozol valamiféle borot, akkor az lehetőleg édes legyen, és lehetőleg ne répacukortól :D

árpi: ez a régebbi, vagy az újfajta? kőccsönkérhetem a bátyámtól, asszem neki van olyanja is.

[Szerkesztve]

(#1591) simonzé válasza xuldar (#1588) üzenetére


simonzé
addikt

Najasztat nem mondom meg. :) A városon belül van, és a nagy lelkesedésre való tekintettel megsasolom ma még 1*, és fotózok is. Nagyon ász lenne mondjuk Capture the flaget nyomni miközben a zászló mindig máshová kerül elhelyezésre az épületen belül...

Asszem mindenképp viszek színes ragszalagot, hogy megjelöljük ki melyik csapatban van. beöltözve nem is olyan 1*ű megállapítani.

I don't fit in. I fit out.

(#1592) arpeen2 válasza ngabor2 (#1590) üzenetére


arpeen2
senior tag

Szerintem ez újfajta, mert régebbi Siemens töltő van itt is jelen de azok nagyok bele. Kicsi, szűk lyuk van alatta mint egy 16 éves csajszin. :B

(#1593) ngabor2 válasza arpeen2 (#1592) üzenetére


ngabor2
nagyúr

csak egy 16-éves csajsziba nem ilyen töltőket szoktak dugni :P

(#1594) simonzé válasza ngabor2 (#1593) üzenetére


simonzé
addikt

Nem ismered te Arpeen-t... :DD

I don't fit in. I fit out.

(#1595) ProdyG válasza ngabor2 (#1593) üzenetére


ProdyG
senior tag

legyen félédes vörös. :)
de amúgy lényegtelen, a lényeg, hogy ne sör :)
az alkoholizmussal kapcsolatban csak annyi, hogy itt nyilván senki sem az, de a hangulatot nagy mértékben fel tudja dobni egy kis pia, az meg nem árt senkinek. igazam van? :))
és nem kell hullarészegnek lenni, mert az a gáz.....

(#1596) ngabor2 válasza simonzé (#1594) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hááát, ha ő friss pipikbe inkább ilyet tesz... akkor megérdemli :P én mással tölteném, de ízlések és kredencajtók... :D

(#1597) Oly válasza ngabor2 (#1596) üzenetére


Oly
senior tag

[link]
[link]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1598) simonzé válasza Oly (#1597) üzenetére


simonzé
addikt

ööö. ezeket én nem ért(ékel)em... :D
Viszont oly, úgy néz ki nem kell furikázni PB ügyben, mert a cégem szomszédjában építünk pályát. Csak kézben kell cipelni pár raklapot, miegymást. Ha tudsz segíteni várunk. :)

I don't fit in. I fit out.

(#1599) Oly válasza simonzé (#1598) üzenetére


Oly
senior tag

Ott leszek!
:))

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1600) MarKoo válasza simonzé (#1583) üzenetére


MarKoo
őstag

És mit szólnátok a Vezér utca végéhez? Közel is van Janihoz, ráadásul van egy erdőszerűség. Tudtommal onnan már elment az etnikum és elég jó fedezéket nyújthatnak a fák. Azthiszem hátul van pár rom épület is. A kutyát nem zavarnánk. :U

MOD: Az végülis már nem is a Vezér utca, hanem jóval bentebb és Földút van. Ha esetleg azt mondjátok hogy kép kellene, akkor ezt megszívtuk mert szar a fényképezőgépem, de megoldjuk valahogy. Ha érdekel simonzé, akkor szólj és kimegyek felmérni a terepet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.