Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) ngabor2 válasza bobace (#2750) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én már immunissá váltam ez ellen, csak a topik lesz randa... :P

én nyugodt vagyok, nem izgulok
mentálisan jól érzem magam
tök nyugodt vagyok, tök nem izgulok
könyökömig ér az életvonalam :))

(#2752) xuldar válasza bobace (#2750) üzenetére


xuldar
őstag

Milyen volt a tegnap esti előadás? 15 perc után kimentem, mikor a Bibliáról kezdett papolni az öreg.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2753) bobace válasza xuldar (#2752) üzenetére


bobace
őstag

Amugy téged meghivtak? Jópofa volt, csak a témához nem volt köze...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2754) xuldar válasza bobace (#2753) üzenetére


xuldar
őstag

Állítólag ki volt plakátolva, egy barátom hívott. Még a kezdés előtt megnéztem egyet az asztalokra készített papírokból, már akkor is rosszat sejtettem. PM-ben írd meg 3 mondatban, miről szólt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2755) bobace válasza xuldar (#2754) üzenetére


bobace
őstag

Hopp ez privát :U

[Szerkesztve]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2756) pisti666 válasza bobace (#2755) üzenetére


pisti666
tag

hopp ezt ''elqurtuk'' cimszoval ;]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2757) Feedoo


Feedoo
csendes tag


Hi all!

Tegnap kaptam egy elég érdekes szöveget Vladitól, ''better to burn, than to fade away''jobb elegni, mint elhalvanyulni!

Noh ma majdnem sikerült elégnem melóban ;) kishián leégett rólam a munkaruha! :)

(#2758) pisti666 válasza Feedoo (#2757) üzenetére


pisti666
tag

''elegni'' ez uj szo ha már helyesirás

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2759) xuldar válasza pisti666 (#2758) üzenetére


xuldar
őstag

Te csak nyugodtan vegyél mély levegőt, aztán inkább maradj csendben. Ha esetleg nem tűnt volna fel (lehet, nem csak diszgráfiás, de diszlexiás is vagy), más szót is ékezetek nélkül írt. Ráadásul az ő mondatát elsőre! meg lehetett érteni, ellentétben a te több korábbi random billentyűzetveréseddel, amit még ötödjére is alig lehetett felfogni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2760) pisti666 válasza xuldar (#2759) üzenetére


pisti666
tag

hahaha kössz a hsz-t

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2761) VladimirR válasza ngabor2 (#2748) üzenetére


VladimirR
nagyúr

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))



p.s.: ;p

re-ps: [kép] NG

(#2762) diablo1984 válasza VladimirR (#2761) üzenetére


diablo1984
veterán

pfff, a 32 mb-os s3-as is megakad ennyi guruló fejtől! :))
ha van időd akkor rakd ki Gábor nevét kis guruló fejekből! biztos örülne neki! :DDD
:))

(#2763) ngabor2 válasza diablo1984 (#2762) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szerinted mennyi időbe tellne törölni azt a hsz-t?

(#2764) Feedoo válasza ngabor2 (#2763) üzenetére


Feedoo
csendes tag

kicsit kevesebbe mint amennyibe megírta! :DD

(#2765) ngabor2 válasza Feedoo (#2764) üzenetére


ngabor2
nagyúr

láthatod, hogy az előző gurulós hsz-ét is igen érdekes módon ütöttem le. nem töröltem, csak a lényegét lőttem le. ez jobb, mintha törölném.

amúgy van rólam egy karakteres kép, vagyis a fejemről. csak azt nem tudom/akarom beszúrni mert nagy. (igen, az arcom is nagy, mielőtt valaki leütné a magas labdát. :P)

(#2766) Feedoo válasza ngabor2 (#2765) üzenetére


Feedoo
csendes tag

:DD :C :DD

a képet megnézném!

[Szerkesztve]

(#2767) ngabor2 válasza Feedoo (#2766) üzenetére


ngabor2
nagyúr

[link]

nem mai, és most csak képként van meg.

(#2768) Feedoo válasza ngabor2 (#2767) üzenetére


Feedoo
csendes tag

huhh wazze nemtok karakteresen képet nézni ;)

kép elmentve Ngabor2matrix néven ;)

[Szerkesztve]

(#2769) SAMYka válasza ngabor2 (#2767) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ezt ki rajzolta?
Én elmebajt kapnék ha ijet kéne csinálni :)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2770) stratos


stratos
csendes tag

Hello mindenkinek!

Elnézést hogy ilyen soká, de megvannak a képek...

Xul-al megbeszéltem hogy segít közzétenni, de sajnos elfoglaltságaim miatt nem tudtam eljuttatni hozzá a képeket :O

De hogy ne maradjatok képek nélkül csináltam 2 honlapot, (folyamatban van a feltöltés, az első hiányos még, mihelyt kész megy a második)

http://phaintball1.uw.hu/ [link]
http://phaintball2.uw.hu/ [link] (most még 404, de töltöm fölfelé...)

Remélem így megfelel mindenkinek...

Üdv:

stratos alias Sanyi

(#2771) Antimatrix válasza ngabor2 (#2767) üzenetére


Antimatrix
tag

nem tudom ki és főleg hogy milyen progival csinálta ;)

de ha emlékezetből és ''gépeléssel'' akkor Lismerésem neki :R - nem piskóta volt

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2772) stratos válasza stratos (#2770) üzenetére


stratos
csendes tag

http://phaintball1.uw.hu/ [link]
http://phaintball2.uw.hu/ [link]

Az összes kép fenntvan!

(#2773) pisti666


pisti666
tag

azt nem lehetne megoldani hogy egybe le lehessen huzni az egészet

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2774) stratos válasza pisti666 (#2773) üzenetére


stratos
csendes tag

Megpróbálom eljuttatni cd-n xul-nak, és akkor ő torrenten is közzé teszi

(#2775) Feedoo


Feedoo
csendes tag

Noh én letöltöttem a képeket de van egy kis gubanc. Azt vettem észre, hogy csak akkor van normál mérete a képnek ha teljes nézetben nyitom meg és csak aztán mentem el, ha egyból mentem akkor nagyon kismératű. Szal lehet másként kéne megoldani a képek letöltését mert nincs kedvem megint egyesével katingatni 515 képet főleg úgy hogy mindet két nézetben kell megnyitni!

Valahogy oldjuk meg ezt a problémát!!

Köcce előre is :R

(#2776) pisti666 válasza Feedoo (#2775) üzenetére


pisti666
tag

Azt mondták már dolgoznak rajta az illetékesek.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2777) Oly válasza Feedoo (#2775) üzenetére


Oly
senior tag

Mert jobb gomb -> cél mentése másként!!!!!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2778) simonzé


simonzé
addikt

Van egy ''WinHHTRack'' nevű ingyenes program. Ha azt felteszed, adhatsz neki egy weboldalt, amit komplett könyvtárszerkezettel együtt a megadott mélységig letölt egy megadott mappába. Ha megadod, hogy 3 hivatkozás mélységig szedje le a belinkelt oldalakat, akkor minden bélyegképet és miniatürt is leszed - már ha a közzétevő Stratos hozzájárul.
Ha nem járulna hozzá, nem tenné közzé őket, szóval elméletileg már meg is dta az engedélyt.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#2779) stratos válasza Feedoo (#2775) üzenetére


stratos
csendes tag

Sajnos az acdsee ilyen módon generál html albumot a megadott képekből...
Eljuttatom xulnak a képeket hogy egyben is letölhetővé tegye.
Ja és ne kérjétek hogy egybe töltsem fel valahová, mert nincs kedvem regelni űjabb accokat amiket azonnal törölnek amiért tömörített állományokat pakolok fel (ja és nagy méretben.

A másik meg az hogy adsl 20k kimenővel elég volt egyszer fél napig feltölteni a képeket...

A teljes méretű képekhez a pici thumbnail után a ''közepes'' méretű képre kattintva juthatsz hozzá.
amúgy a teljes méretű képek a honlap \images\fullsize\ könyvtárában vannak.

(#2780) lorcsi válasza stratos (#2774) üzenetére


lorcsi
veterán

ftp-n, olyan 100-as letöltéssel
mikor tudod eljutatni neki?

(#2781) xuldar válasza stratos (#2779) üzenetére


xuldar
őstag

Ha valaki esetleg találkozik veled innen, és debreceni, akkor bármelyik délután el tudom kérni a cd-t. Nem muszáj feltétlenül a kezembe adnod. Mind említettem, lorcsi pl. elég sűrűn jár a munkahelyemen :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2782) lorcsi válasza stratos (#2779) üzenetére


lorcsi
veterán

merre szoktál lenni?, ötküzhetünk és odaadom xulnak

(#2783) pisti666


pisti666
tag

Lejárt a büntim tisztáztam magam. Most már leszek a ph-n is többet és ahogy elnézem elég halott a topic kicsit fel kell pörgetni.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2784) ngabor2 válasza pisti666 (#2783) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a suliban hogy áll a bünti? utolsó esély?

(#2785) pisti666 válasza ngabor2 (#2784) üzenetére


pisti666
tag

Nem miután az igazgató megkérdezte a diákokat és ök is azt mondták amit én, azután nem adott semmit végül. DE ezt anyámék nem hitték el hogy nem csináltam semmit ezért volt a bünti. Ezer bocs mindenkitöl amiért nem mentem pestre.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2786) ngabor2 válasza pisti666 (#2785) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a kibicnek semmi se drága: próbálj kimaradni a verekedésekből ;)

a pesti tali kimaradásával legfeljebb te veszítettél. tudom, gonosz vagyok. képek majd lesznek.

(#2787) pisti666 válasza ngabor2 (#2786) üzenetére


pisti666
tag

ok-é legközelebb majd ki maradok belöle :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2788) pisti666 válasza pisti666 (#2787) üzenetére


pisti666
tag

gábor pü ment

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2789) ngabor2 válasza pisti666 (#2788) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hú, ha nem szólsz, észre se veszem :P (nemleszekgonosz nemleszekgonosz nemleszekgonosz ;] )

(#2790) stratos


stratos
csendes tag

Na kezdjük a mentegetőzéssel:
95% nem volt időm rá, és 5% lustaság, de igaz ami igaz nem vettem fel (csak igértem) a kapcsolatot Xul-al a PHaintball képek ''egyben'' letöltési lehetőségéről.
(aki nagyon kíváncsi volt az az összes képet megtekinthette a neten... ha pedig türelme illetve progija is volt hozzá akkor le is menthette)

De a lényeg: ma 19-korra sikerült egy találkozót megbeszélnünk, odaadom neki cd-n a képeket és ő közzé teszi valamilyen formában. (ha jól tudom valami publikus torrent oldalon keresztül lesz elérhető)

Üdv:
stratos alias Sanyi

(#2791) lorcsi válasza stratos (#2790) üzenetére


lorcsi
veterán

mekkora az összes kép?

(#2792) stratos válasza lorcsi (#2791) üzenetére


stratos
csendes tag

kb. 350 mega az összes, és ha jól emlékszem 512 db képről van szó

(#2793) ngabor2


ngabor2
nagyúr

[link] lehet szedni torrenttel. az alap-seed 20k, tehát nem lesz túl gyors. de mivel én is szedem, és remélhetőleg xul is ezt fogja seedelni, ezért hamarosan jóval nagyobb lesz a feltöltési sebesség.

(#2794) diablo1984 válasza ngabor2 (#2793) üzenetére


diablo1984
veterán

és is szedem, úgyhogy hátha gyorasbb lessz annyival is! :R

(#2795) xuldar válasza ngabor2 (#2793) üzenetére


xuldar
őstag

Megtoldottam a sávszélességet 5000k-val :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2796) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Beszáltam én is kevés seed-el

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2797) SAMYka


SAMYka
aktív tag

[link]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2798) simonzé


simonzé
addikt

[link] 100MB-ig ez is megoldás lehet:

I don't fit in. I fit out.

(#2799) Oly


Oly
senior tag

Én is be álltam Seedelni vagy peerelni vagy mi'csinálni! :C

Életem első torrentje! :DDD
Az opera böngészőm boldogul vele!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2800) bobace


bobace
őstag

Valakinek nincs kölcsönbe egy usb-s winyója jövő szerdára? A legjobb az lenne ha nem kéne hozzá plusz táp :U

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.