Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Antimatrix válasza Oly (#2183) üzenetére


Antimatrix
tag

Akkor ha már akkora a szavazótáborom :U :B ;)

+kérdezem a srácot hogy a szombattal hogy áll mivel eredetlieg kb 50 hsz ezelőtt még a vasárnap volt preferélva/''moderálva''/kialkudva
én a sráctól a VASÁRNAP-i időpontot kérdeztem meg és akkor azt mondta vasárnap ráér

tehát holnap reggel leadom a biztos dolgokat

szvsz Oly ajánlata csak a kiszállási költségekben több amit szétoszthatunk

ha Samyka hoz +4 főt oda akkor min 15 ember lenne akkor + kéne több marker egyszerre többen nyomhassuk

+ Borosz kolléga is kifárad népes családjával :U

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2202) Oly válasza Antimatrix (#2201) üzenetére


Oly
senior tag

az időpont még most sem lefutott!És inkább vasárnaap felé hajlik...
És ha ...

No mindjárt beszélek én Z-vel!

Beszéltem is!
PH-demokráciát figylembe véve, a döntésem a következő:

- Sörözés szombat délután
- Paintball vasárnap délelőtt


Zével történt egyeztetésem után arra jutottam, hogy Anti és Zé csapata is jöhetne!
Szerintem meg lesz a 20 fő. Zé megpróbálja elintézni, hogy ugyan olyan feltételekkel jöjjenek az ő emberei is!
Így nem kell kényszer-pihenőre mennie senkinek sem a játék alatt!

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2203) ngabor2 válasza Oly (#2202) üzenetére


ngabor2
nagyúr

végülis majdnem mindegy, hogy melyik Gábor mondja, de nekem teccik. azzal a kiegészítéssel, hogy sörözés szombat és vasárnap délután. Stratos felhívott, ő is hoz még egy embert, 2 helyett.

de hogy 2 szervezőtől gyűjtsük be a cuccot... kicsit érdekesnek hangzik. ők vajon belemennének? :F mivelhogy mindkettő az eladott golyók után kapja a zsét, és így mindkettő a magasabb árat fogja mondani, mert olyan, mintha fele csapattal menne.

(#2204) Oly válasza ngabor2 (#2203) üzenetére


Oly
senior tag

Tényleg!

Anti és simozé: Jelezzétek előre a dolgot, hogy mi a helyzet! És mindkét csapatnál csak kb 10-10 ember fog játszani!
De máshogy nem tudjuk megoldani! :(

pisti666
Feedoo
ngabor2
lorcsi
stratos1
stratos2
MárK
SAMYka1
SAMYka2
SAMYka3
SAMYka4
SAMYka5
Montesz
xuldar
simonzé
Oly
dorcsics
Antimatrix
Borosz
bobace

Ez eddig 20 fő (és lehet én is hoznék még min. 2 főt)

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2205) xuldar válasza Oly (#2204) üzenetére


xuldar
őstag

Engem is felírhatsz legalább hatszor (én vagyok a 6ökör).

Voltam most kint a kastélynál. Kb 30 méterre közelítettem meg, mert nem volt kedvem vitatkozni a két árnyékban hűsölő közepesen fehlett ház- akarom mondani kastélyőrzővel. Ahol beláttam, ott a csupasz téglafalak voltak mindenütt, egyébként egy kis építőanyag volt lepakolva a fészer mellé. Szerintem még nem nagyon kezdtek hozzá a tatarozáshoz.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2206) pisti666 válasza xuldar (#2205) üzenetére


pisti666
tag

nekem mindegy hogy hova megyünk csak azt kéne ledönte ni mejik pájára
amugy most lehet menni a laktanyákhoz is :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2207) ngabor2 válasza Oly (#2204) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez úgy szokott lenni, ha jelentkeznek 20-an, akkor jó esetben eljön 15... tehát emiatt 2 csapatot idehívni óriási pénzkidobás, és iszonyúan megdrágítja (az ugyan az... no mindegy). ha antié tud hozni 12 fegyvert, meg mi pistivel 1-1-et, akkor az már 14. inkább űljön mindig 1-2 ember, mint 2x annyit fizessünk.

(#2208) Oly válasza ngabor2 (#2207) üzenetére


Oly
senior tag

Nekem mind1!
Én csak felvetettem!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2209) simonzé


simonzé
addikt

Alighanem kelleni fog a két csapat, 2-3 haverom jönne még velem, akik a multkor is ott voltak+1 új ember. Szóval csak én négyen leszek.

A feltételekről annyit, hogy 10-12 felszerelés van az ismerősömnek, náluk 15Ft/töltény az ár, és nincs más költség. (Oly - nem erőltetem az 1000Ft-os alapdíjat, költség szempontból 200 tölténynél ugyanott vagyunk ezzel az árral, mint a másikkal, és itt még kevesebb is lehet a költség, ha pl. 100-150 golyót fogyaszt el valaki. Nekem a multkor 100 fogyott két-három óra alatt) A fegyvereket, cuccokat megint színkódoljuk, így nem lesz keveredés.

Szóval lehet úgy számolni, hogy 20+ fegyverünk van. Aki a multkor jött, az most is biztosan fog + az újabb versenyzők, szerintem simán meglesz a 20 fő. Így viszont lehet 2-3-4 csapatot is létrehozni, szóval igazi kis REAL TOURNAMENT lehet a dologból! :)

I don't fit in. I fit out.

(#2210) Montesz válasza SAMYka (#2195) üzenetére


Montesz
csendes tag

Én osztom a párom véleményét mindenben!!!!HÉ milyen négy embert? Én már kitaláltam,hogy az én autommal megyünk,mert eddig mindig a tieddel voltunk és a susuki nem hat személyes,hanem csak 5!Na jo ezt már megcáfoltuk egyszer,de akkor is Debrecen az kb.60 km,nem 6!
Ngabor: ''kenőcsös'' csak nem gyogyszerész vagy,vagy mi a szösz?

[Szerkesztve]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2211) Montesz válasza Montesz (#2210) üzenetére


Montesz
csendes tag

Elnézést de kicsit lassu vagyok,ezért lemaradtam a mod-ról. :)
OLYMi a nevem mellett az az A és C betű,nem vágom,nem birok rájönni:Mondtam,hogy be vagyok lassulva
NgabiAzt nem tudom,hogy hol fogunk aludni!Nálad ki alszik még Oly és párján kivül?
SamyMi lenne ha hazajönnénk éjszaka? Rábeszéllek jó?!!!

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2212) pisti666


pisti666
tag

márk biztos hogy jön beszélt vele valaki ? :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2213) ngabor2 válasza Montesz (#2211) üzenetére


ngabor2
nagyúr

sörözésből Samyt elrángatni? észnél vagy? :D

amúgy eddig Feedoo jelezte, hogy itt aludna, de ha Olyék is itt alszanak, akkor sajnos teltház van. hacsak a konyhában/folyosón nem alakítok ki tábori menekülthelyet. tényleg, ahoz még matracot is kell vennem, mert márkocka kiégette a táborban :D

sátánka: megkérdeztem msn-en. válasz: hát nem 100%-osan biztos, hogy lesz annyi pénzem, de megoldom hogy biztos legyen.

megpróbálom a holnap éjszakára is rávenni. de azt ugye tudod, hogy a teszkós fizetésnél te vagy a soros?

(#2214) lorcsi válasza ngabor2 (#2213) üzenetére


lorcsi
veterán

de azt ugye tudod, hogy a teszkós fizetésnél te vagy a soros?
én, de nem értek semmit :F
amúgy sajna nem biztos hogy tudok pénteken mennui :O, talán ha korábban lenne

(#2215) Oly


Oly
senior tag

simonzé: Én is gondoltam erre! Így a spórolósabb mehetnének abba a csapatba!
De sztem ez sok problémát vethet fel!
1. Kevés lenne a golyófogyásztábs a haverodnál.
2. Az a csapat lenne a gyengébb (kevesebb lőszer miatt)
3. Kiegyenlített piac miatt...

Montesz: az a=Anti féle csapat, c=mindegy melyik nap

ngabor2: ha nem tudjuk megoldani, akkor átmehetünk a barátomékhoz is!
Csak akkor megint nem ihatok...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2216) Antimatrix válasza ngabor2 (#2207) üzenetére


Antimatrix
tag

Emberek

a srácnak 10 markere van 1 db kölcsönkér igy max 11fegyvert tud hozni

+2 fegyver max 13db -szerencsés szám

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2217) pisti666 válasza ngabor2 (#2213) üzenetére


pisti666
tag

ja ez kinek szol legutobb én vettem a virslit csak szolok de ha kell elintézhetjük igy is nekem doszt mindegy aztán anti matrix jön aztán lorcsi v hogy :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2218) Antimatrix válasza Oly (#2202) üzenetére


Antimatrix
tag

+kérdezem a srácot este mit szólna hozzá

Ha nem akkor lehet tanakodni - de akkor Oly ajánlatát kell figyelemebe venni

Ha igen akkor OK

a választás nagyon egyszerű - Kisorsoljuk ki hova kerül és igy járt!!!

aki nagyon lővős/golyózáporors az jöhet hozzánk

aki előre sporolós az mehet a srácokhoz - ha belemennek

Mod 1:
Mi lenne ha +kérdénk a miskolciakat hogy hozzák L ők a felszerelést van 33markerük!!! :Y
.
.
.

legeslegutáni és azutáni lehetőség sokkx mod 666:
ha ''kissátán'' ötletét +fontolhatjuk Lvileg vagyunk min 20-n kimehetünk ''Sebeslóra'' is 3k-ba benne van 200Db lőszer is + akkor már ekkora létszámnál 6ft/db




[Szerkesztve]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2219) Montesz válasza ngabor2 (#2213) üzenetére


Montesz
csendes tag

Ugyan 10 perc rinya és már megyünk is!!! ;] (nem fogok hisztizni,nem is szoktam SOHA,engem nem olyan fából faragtak!!!) Majd megbeszéljük Zolival és egyszer kibirjuk,hogy hazajövünk,én ugy sem iszok,nem fogok belehalni ha éjszaka haza kell vezetnem!!!

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2220) Oly válasza Montesz (#2219) üzenetére


Oly
senior tag

Nyugi! Megoldjuk!!!!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2221) Montesz válasza Oly (#2220) üzenetére


Montesz
csendes tag

Ok rendben akkor te meg Zoli alszotok a földön,én meg Dorcsics az ágyon ;] :DD
Ja igen!Majd el felejtettem én nem fogom végigjátszani a paintballt,csak gondoltam szólok!

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2222) ngabor2 válasza Montesz (#2221) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az ágybeosztást majd a házigazda megcsinálja.
2 db 2-személyes ágy van, úgyhogy el fog mindenki férni. meg addigra lesz matrac is plusszban. paplan lesz a szűk keresztmetszet, de megoldjuk.

(#2223) Oly válasza Montesz (#2221) üzenetére


Oly
senior tag

De ugye végig lehet nézni, hogy mit csináltok az ágyon? :U

És miért nem fogod végig játszani? Mert kilövünk?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2224) bobace


bobace
őstag

huha most mi is van??
nekem vasárnap de. nem jó az tuti :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2225) Oly válasza bobace (#2224) üzenetére


Oly
senior tag

Miért nem jó?
Legyen má' az!
Mert akkor lesz!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2226) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Na akkor gondolataim:
-A 4 srác jön külön autóval csak a lövöldözésre
-Felőlem 3 brigád is hozhatja a felszerelést csak az ár legyen jó
-Esetleg van még 1-2 haverom Debrecenbe akik tudnak jönni ha kell a létszám
-Hazamenni este nem akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Ha Ngábornál nem férünk a haveroméknál el lehetünk egy estét
-Nekem jó úgy ha a csajok alszanak az ágyon van egy nagy szivacsom amin 2 ember ''elfér''
-Jó lenne ha egy nap lenne a sörözés is meg a paintball is, de lehet egyszerre jobb lenne ;]
KB ennyi

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2227) Montesz válasza SAMYka (#2226) üzenetére


Montesz
csendes tag

''Gondolataid''? :U Ugyan már ne kacagtasd már ki magad! :DDD
Jó ok ha külön kocsival jönnek engem nem érdekel!
Én vagy Ngábornál alszom vagy itthol!!!Anyukám azt mondta ne álljak szoba idegenekkel(számomra azok),nemhogy még ott is alszom nála :(

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2228) SAMYka válasza Montesz (#2227) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Szerintem ismered a srácot de mind1, akkor te haza jösz én meg ottalszok :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2229) simonzé válasza Montesz (#2227) üzenetére


simonzé
addikt

Előtte mindig kölcsönösen be kell mutatkozni, és máris nem idegennel alszol egy ágyban :) Anyukádnak egy szava sem lehet hozzá.

I don't fit in. I fit out.

(#2230) Montesz válasza simonzé (#2229) üzenetére


Montesz
csendes tag

Itt nem az egyágyban való alvásról van szó,mert akkor tényleg egyedül jönnék haza!Hanem az egy lakásban alvásról! :)

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2231) Antimatrix válasza Antimatrix (#2218) üzenetére


Antimatrix
tag

+kérdeztem a srácot

a végleges verzió estére derül ki

de ami biztos

felőle lehet 2 csapat is
de a demokrácia megkivánja akkor sorsolás lesz ez van és kész!!!
jó lenne ha lejön 2 csapat akkor nem 18 lennénk hanem min 20-n
mert 18 feleződik a sorsolás ami csak 9 ember/csapat jut azért ki kéne használni csapaptonként a min 10 fegyvert

AMI VÁLTOZÁS az eddiekhez képest a srác Miskolcról jön le és
kérni fog ''kiszállási díjat'' emberenként 200Ft/ember - szvsz ez nagyon reális!!! :U
akinek ez felborítani a költségvetését az most szoljón vagy mindenki igy kalkuláljon

A fegyverek tartályai tele lesznek nyomva CO-val ez kb 4 órára elég de az 1k dijban benne van 1x utántöltés is!!!
ha valakinek állandóan a ravaszon van az ujja és golyózáport kiván rendezni az ugy számoljon, hogy a 2. utántöltéstől kezdve 200Ft/töltést kell fizetnie
Aki SAJÁT fegyvert hoz az ugy számoljon hogy kb 200Ft/töltés kell fizetnie

A srác estére +kérdezi hogy a 11markeren felűl tudna-e még szerezni fegyvert - de mivel ez kétséges és nem tudom milyen kondiciókkal tudja/tudná a többi markert lizigelni -ezért könnyen előfordulhat, hogy a pluszz markerekn nem ilyen kedvező ''árfekvésben'' lesznek


PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2232) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az agymunka (?) meghozza az eredményét. mivel elég sokan jelentkeztek be hozzám, ezért arra gondoltam, hogy ismételten éjszakai sörözés lenne, csak a változatosság kedvéért nem péntekről szombatra, hanem szombatról vasárnapra. a papírkutyák meg alszanak :D persze fáradtan lövöldözni lehet, hogy nem az igazi, de annak is van egy feelingje, kávé meg van ;)

(#2233) lorcsi válasza Antimatrix (#2231) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem megfelel, jó árak ezek nagyon
mennyi a golyók darabja?

(#2234) Oly válasza ngabor2 (#2232) üzenetére


Oly
senior tag

Feeling Café...
Vaagy az miskolcon van?

Amúgy meg eddig is szombatról vasárnapra virradó éccakai sörözés volt szervezve!
Na jó! Lehhet, hogy nem ''virradó''-ig...

Lorcsi: Kicsit figyelj oda a topikra, vagy olvass vissza!

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2235) pisti666 válasza Oly (#2234) üzenetére


pisti666
tag

Na akkor tisztázuk le kit hívunk hova és mennyiért mert nagyon zavaros most az egész. Döntsük el végre az egészet és valaki irja le hova és mikor és menyiért. :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2236) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Teljesen elvesztettem a fonalat :F

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2237) simonzé válasza SAMYka (#2236) üzenetére


simonzé
addikt

Mennyivel egyszerűbb volt minden, amikor mi legények a kukoráciát morzsoltuk, a jányok meg hogyishívjákolták az izét a fonóban.

I don't fit in. I fit out.

(#2238) Oly


Oly
senior tag

Ennyire le vagytok lassulva?

Jön mind a kettő csapat! Az Anti és a Simonzé féle is!

Az egyik 2k alapdíj + 10 Ft/golyó
A másik 0k alapdíj és 15 Ft/golyó

Szombat este sörözés...
Másnap délelőtt PaintBall

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2239) Oly


Oly
senior tag

Beszéltem Petey--vel!

Még nem érte el a tulajt (vagy kit)!
De szerinete mehetünk...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2240) Montesz válasza Oly (#2238) üzenetére


Montesz
csendes tag

AHA és akkor most fizetünk 2k-t!Ez eddig oké!De mennyi lesz a golyó? 35ft?vagy 15-10=5ft?Ja vagy átlagot számolunk?12,5ft? :F

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2241) ngabor2 válasza Montesz (#2240) üzenetére


ngabor2
nagyúr

sorsolással dől el, hogy ki melyik csapat fegyvereivel játszik. akiével jáccik, annyit fizet.

(#2242) Montesz válasza ngabor2 (#2241) üzenetére


Montesz
csendes tag

Ja aki az 1. csapatba kerül az fizet 2k-t és ha ellő 100 golyót akkor a végeredménye 3000FT
aki a 2.-es csapadba kerül az ellő száz golyót és fizet 1500FT-?AHA Jó akkor én a 2.-es csapatba szeretnék kerülni!!!!!!Mivel én lány vagyok és választhatok! ;]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2243) Oly válasza Montesz (#2242) üzenetére


Oly
senior tag

Bocsi!
Az kimaradt, hogy a 2k alapdíjban van 100 db lőszer!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2244) ngabor2 válasza Oly (#2243) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tehát 200 golyónál egálban lesznek. utána az alapdíj nélküliek egy kicsit drgágbbak, de a múltkori debreceni jáccás alapján nem lesz a végén nagy különbség.

(#2245) pisti666 válasza ngabor2 (#2244) üzenetére


pisti666
tag

Akkor nekünk mennyi lessz a dij aki saját feszerelést visz? :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2246) Oly válasza pisti666 (#2245) üzenetére


Oly
senior tag

Szerintem az majd a helyszínen kiderül!

De szerintem nem fogtok valami nagy kedvezményt kapni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2247) bobace válasza Oly (#2246) üzenetére


bobace
őstag

nem semmi az uj fejed tesó :P

amugy a szombati sörözés le van már fixálva? Ugye ilzer? mikor? vasárnapi lövöldözés nekem már tuti kimarad, tehát arról a listáról lekerülnék ha lehet :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2248) Antimatrix válasza Oly (#2238) üzenetére


Antimatrix
tag

Na srácok Beszéltem ''A beszállítóval''

szóval véglesgesen csak 11 fegyvert tud hozni !!! - nem tudott többet szerezni

a srác alapdíja 1,2k - ami 2 tételből rakódik össze

-1k a fegyver/maszk/mellvért co tartály + 1* utántöltési díj
- + 200Ft/ember ''kiszállási díj'' - mivel a srác Miskolcról fog jönni - ez a változás - nem lessz több :U

a golyó 10Ft/db és 100db-s egységekben lehet venni!!!

tehát szumma szummárum
100db golyóval 2200Ft/ember
200db golyóval 3200Ft/ember
300db golyónál 4200Ft/ember
400db golyónál 5200Ft/ember


ha 5000Db löszert ''igénylünk'' akkor 8Ft/db - de ennyi 11 fegyverrel is nehezen jönne össze

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2249) Oly válasza Antimatrix (#2248) üzenetére


Oly
senior tag

És akkor jön is vasárnap reggel?
Hány órára?
Mondtad neki, hogy csak 11 ember lesz?

simonzé: Te hogy állsz?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2250) simonzé válasza Oly (#2238) üzenetére


simonzé
addikt

Te Oly, biztos mondták már: nagyon zöld vagy. Minden OK?

Rácuppantam a témára, SMS-t írtam mert a telefont nem vette fel a srác, holnap rákérdezek. Az ígéretei alapján 10-12 markert tud hozni. Készítene valaki egy listát, hogy legalább létszámot tudjuk? Engem nyugodtan lehet számolni + 3 emberrel.
Benyomok ide egy abszolute nem ide illő szmájlit, csak azért, mert mostantól ő is választható, mint pl. Demsky ''Combino'' Gábor, vagy Kósa ''Kerékpárút'' Lajos: :W

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.