Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) SAMYka válasza simonzé (#2444) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nem mobilal készültek (én vagyok ilyen luser hogy nem tudok fotózni ;] )

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2452) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a véraláfutásokra a neogranormon jó. nem azért mondom, mert mi gyártjuk, hanem mert tényleg hat. csak lusta vagyok használni.

(#2453) lorcsi válasza ngabor2 (#2452) üzenetére


lorcsi
veterán

nem azért mondom, mert mi gyártjuk :))
:D akkorán nevettem :)) lol
ingyen reklám a teva-nak:DDD

(#2454) xuldar válasza ngabor2 (#2452) üzenetére


xuldar
őstag

Van még egy másik jó gyógyszer is, nekem eddig mindig hatott: az idő :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2455) simonzé válasza xuldar (#2454) üzenetére


simonzé
addikt

Jaja, de azt receptre sem kapod olcsóbban.

I don't fit in. I fit out.

(#2456) Montesz válasza SAMYka (#2442) üzenetére


Montesz
csendes tag

Jaj! DE csúnya!!!Szegény én!!! Biztos fáj!!?

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2457) pisti666 válasza Montesz (#2456) üzenetére


pisti666
tag

Sztem is a balf@sz new yorki pálya nem lenne rossz. De sztem még lehet alkudni az árból próba szerencse. ;)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2458) pisti666 válasza ngabor2 (#2452) üzenetére


pisti666
tag

Ha nem reklám:
1 Akor miért irtad oda hogy mi gyártjuk.
2 pü ben meg majd hirdeti hogy tud szerezni olcsobban mi ;] :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2459) ngabor2 válasza pisti666 (#2458) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az a szomorú, hogy én se tudok szerezni olcsón. de erről inkább nem nyivánítok véleményt.

(#2460) pisti666 válasza ngabor2 (#2459) üzenetére


pisti666
tag

csak pojénkodtam ne ved fel tudom te sose csinálnál ojat :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2461) Montesz válasza pisti666 (#2457) üzenetére


Montesz
csendes tag

MI VAN????Milyen pálya? :U Hol beszéltem én pályáról? :F Nem is neked írtam!

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2462) Feedoo


Feedoo
csendes tag


Szevasztok!

Nálam valamiért nem lehet megnézni a képeket. Azt irja ki minden kép helyére, hogy konvertálás alatt.
A kecskói paintball tényleg sokba kerül, de majd még utánanézek máshol is.

ezek a festék ütütte sebek egyre csúnyábbak voltam a melóhely orvosánál éves kivizsgálásra és egyből azt kérdezte a doktor hogy mik ezek a foltok. Elmesélten neki, hogy honna származnak. De ő azt sem tudta mi az a paintball :).

(#2463) pisti666 válasza Montesz (#2461) üzenetére


pisti666
tag

én csak véletlen válaszra nyomtam bocs :B

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2464) Montesz válasza Feedoo (#2462) üzenetére


Montesz
csendes tag

katt a kép helyére a konvertálás felíratra!

Pisti:Ó ugyan semmi gond!Csak már azt hittem én vagyok a lüke,de kiderült,hogy tévedtem

[Szerkesztve]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2465) Feedoo válasza Montesz (#2464) üzenetére


Feedoo
csendes tag


Uhh az utolsó eléggé csűnyácska. Az volt az amelyik beszaladtt a mellénybe? :o

(#2466) Antimatrix válasza simonzé (#2443) üzenetére


Antimatrix
tag

A paintball tényleg olcsóbb new cityben
de most 1 PH! találkozóról volt szó ill írás... ;)
ha csak paintelni szerete valaki kimegy a srácokhoz és paintelhet pénzért reggeltől estig
- de aki akar beszélgetni enni/inni p(i)h(i)zni :DD -annak a találkozó a leg+felelőbb erre

természetesen lehet szervezni 1 másikat
van sok csapat vannak helyszínek - és +van a létszám is
itt már mindenki bizonyitott
kivéve 2 ujoncot ill 1-t

''kissátán'' is bizonyitott csak negitív irányban homorított de akkorát hogy csak na
- ha profi lenne szerintem a dubai állam pénze sem lenne elég hogy valaha is 1db magyar döntöt is +nyerjen :P

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2467) pisti666 válasza Antimatrix (#2466) üzenetére


pisti666
tag

anit sztem halgatnék böszen te kis negativ f@sz .Amugy meg balfäsz nevyorkban is leht kajálni iini meg mindent csinálni. :(((

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2468) Montesz válasza Feedoo (#2465) üzenetére


Montesz
csendes tag

Igen az az oldalamon van!De mára már az a legszebb,mert a combomon olyan véraláfutás van mint a tenyerem :O

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2469) dorcsics válasza Montesz (#2468) üzenetére


dorcsics
újonc

Ne félj már a mérete nem fog nőni, de majd figyeld meg hogy pár nap múlva milyen sokszínű lesz. :)

Dr Golyó

(#2470) ngabor2 válasza pisti666 (#2467) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha mindenkinél élén állna a zsé, akkor az ország másik végébe is szervezhetnénk. de mivel ez nem így van, és a többség majdcsakhogynem hónapról hónapra él, ezért az ár is számít. b.újváros ezért nem a legszerencsésebb, mert ha estig akarnánk maradni, akkor vagy tömegközlekedéshez, vagy sofőrökhöz lennénk kötve. egyik se jó.

pisti, te meg ne beszélj így antival, egyrészt mert tapasztaltabb sok téren, másrédzt ő már tett le elég sokat a debreceni ph-s közösség asztalára. :(

Dorcsi: nekem már kezd szépen színeződni :D kollégáim teljesen elhűltek, mikor meglátták, hogy hogyan néz ki. ja, és valamilyen heparinos kenőcsöt javasolt rá egyik kolléganőm, csak ilyet nem ismerek.

(#2471) pisti666 válasza ngabor2 (#2470) üzenetére


pisti666
tag

amugy antival mindig igy beszélünk egymással oda vissza

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2472) ngabor2 válasza pisti666 (#2471) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a magánbeszélgetés hangneme nem feltétlenül elfogadott publikban.

(#2473) pisti666 válasza ngabor2 (#2472) üzenetére


pisti666
tag

ez igaz

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2474) dorcsics válasza ngabor2 (#2470) üzenetére


dorcsics
újonc

Az tényleg nagyon dúrva, amit te szereztél.
Itt a kenőcs neve vény nélkül kapható : Heparin 30000 gél (40 mg, 100mg-os)
ez biztos jó rá.
Még valamit amiben segíthetek?

[Szerkesztve]

Dr Golyó

(#2475) pisti666 válasza dorcsics (#2474) üzenetére


pisti666
tag

mondtam én pénzért árulja a gyogyszereket megmondtam megmondtam :DDD
mármint ngabor2

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2476) ngabor2 válasza pisti666 (#2475) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem árulom, mert nincs mit. tanácsot kértem egy hozzáértőtől.
Dorcsi: köszi szépen, ha a neogranormon nem segít, akkor belépek egy patikába.

(#2477) pisti666 válasza ngabor2 (#2476) üzenetére


pisti666
tag

Akkor elnézést kérek én ezt olvastam ki belöle.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2478) dorcsics válasza dorcsics (#2474) üzenetére


dorcsics
újonc

Heparin AL 30000 40mg- os 825 Ft
Heparin AL 30000 100 mg-os 1767 Ft

A Neogranormon nem jó rá szerintem csak árt az csak gyulladásra való, de nem egy ilyen sérülésre.

[Szerkesztve]

Dr Golyó

(#2479) ngabor2 válasza dorcsics (#2478) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a ''házi tapasztalat'' szerint jó rá. amúgy hámosító, nem gyulladáscsökkentő, bár van egy pici olyan hatása is. de ebbe itt ne menjünk bele :D

a Heparin nem egy olcsó dolog :F

(#2480) pisti666 válasza ngabor2 (#2479) üzenetére


pisti666
tag

sztem is a legjobb a természetre bizni a dolgot nekem már be se kékül ha ojan hejen találnak el ha nem

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2481) simonzé válasza Feedoo (#2462) üzenetére


simonzé
addikt

Azért ceruzával odaírta a vizsgálati lapod aljára, hogy ''Feltehetően iszákos, és rendszeresen kocsmai verekedésekben vesz részt. Figyeltetni!'', majd leadta a főnöködnél. :))

I don't fit in. I fit out.

(#2482) simonzé válasza Montesz (#2468) üzenetére


simonzé
addikt

Nem is nagyon ismerek több ilyen elegáns sportot, mint a PAINball. Talán csak a vívás, a curling meg a K1 ugrik be. :)

I don't fit in. I fit out.

(#2483) simonzé válasza ngabor2 (#2470) üzenetére


simonzé
addikt

Ajjaj Gábor, nagy gáz van? Még mindig sárga festékes a szakállad? :C Vagy valami másik sérülésről van szó? :P
Én konkrétan büszke vagyok az ilyen sérüléseimre. Jól lehet velük csajozni. (''Ne csak nézd bébi, simogasd meg!'') :DD
Nyami: [kép]
Nem fáj, csak ha nevetek.
[link]
[link]

I don't fit in. I fit out.

(#2484) Feedoo válasza simonzé (#2481) üzenetére


Feedoo
csendes tag

Áhh dehogy, nem cenzúrázott az semmit:)
Egyszerűen annyit mondott hogy elmebeteg és én meg azt hittem elmehetek, szal ki is jöttem a rendelőből! :DD

[Szerkesztve]

(#2485) Feedoo


Feedoo
csendes tag



simonzé: Tarkólövésekről nincs kép?

(#2486) Antimatrix válasza pisti666 (#2467) üzenetére


Antimatrix
tag

''anit sztem halgatnék böszen te kis negativ .. .Amugy meg balfäsz nevyorkban is leht kajálni iini meg mindent csinálni.''

helyesírás továbbra sem javúl sőt inkább romlik :(((

már túlzottan overclockingolva (g)@gyi 1db sejt ez már káros/kóros

én nem mondok semmit sem hanem leírom ide
amire te nem vagy képes - legalább is normálisan nem

szvsz szerint a 7éves gyerekek jobban/helyesebben/tagoltabban írnak mint te valaha is fogsz
beszélni/gagyogni/gügyügni azt tudsz - igaz a hangnemed a hétfő esti MTV székház előtti kopasz emberekével van egy szinten - de mindannyian tudjuk hogy neked a szád nagy a többid kicsi..... (nem sorolom fel mik azok a dolgok túl hosszú lenne a lista) :P
amig a te számládat koptatod telefonon addig engem nem érdekel még mindig olcsóbb mint logopédushoz/moderátorhoz ;) járni + amugy is a barátnőddel gondolom értelmesebben beszélsz tel 06-90-...



[Szerkesztve]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2487) Antimatrix válasza simonzé (#2483) üzenetére


Antimatrix
tag

szerintem lehetnél a Tev(a)-e vagy más gyógyszercég reklámarca ;)

bekened valami csodakenőccsel és itt van az előtte kép - utána + photoshop retusációval az utána kép
és csinálnod kéne 1 jól látható helyre tetkókat
pl: ''I live this game pain(t)ball'' - :B paintball szó betűi mind külünböző szinben pompáznának rikitó sárga biborszín, rószaszin, méregzöld - amilyenek a festékgolyó szinei

''élemet a PH!-nak/csajoknak /pain(t)ballnak élem'' - a sorrend természetesen változhat a kedved szerint illetve új elemeket is lehet bevinni teccésed szerint ;]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2488) simonzé válasza Antimatrix (#2486) üzenetére


simonzé
addikt

Már bocs, de ha egymást akarjátok osztani menjetek privátba. Ez így erősen bunkós mindkét oldalról.

I don't fit in. I fit out.

(#2489) bobace válasza simonzé (#2488) üzenetére


bobace
őstag

jól van az, sose azt nézd szöszi :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2490) Whaskes


Whaskes
senior tag

nincs kedvetek október 28. ás november 5 közé szervezni egy paintballos sörözős, partyt? arra letudnák menni :B :R

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2491) xuldar válasza Whaskes (#2490) üzenetére


xuldar
őstag

Sőt, a jövő héttől kezdve minden héten legyen egy. Már csak szponzort kell találni.

Nem letudnák, hanem letudnék menni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2492) bobace válasza xuldar (#2491) üzenetére


bobace
őstag

ezt a nák-néket ne vessük az orrára, ez adódik a más környéken megszokott kvázi tájszólásbol is.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2493) Whaskes válasza xuldar (#2491) üzenetére


Whaskes
senior tag

tudom, csak félrenyomtam, de télleg! :B

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2494) simonzé válasza Whaskes (#2493) üzenetére


simonzé
addikt

Ez meg helyesen: ''félrenyomtem'' és ''ténylag'' :D
Remélem vége a nyelvtanórának. ;)

I don't fit in. I fit out.

(#2495) Whaskes válasza simonzé (#2494) üzenetére


Whaskes
senior tag

..!.. :((( :((

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2496) ngabor2 válasza Whaskes (#2495) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ne vedd magadra, zé az élőfába is beleköt. már többen gondolkodtak, hogy visznek neki betont, hogy abba kössön bele, aztán irány a tó :P

(#2497) Oly válasza ngabor2 (#2496) üzenetére


Oly
senior tag

He-he!
De most Xul kezdte! ;]
Az ilyen ''tali-mentes'' időkben át lehetne nevezni a topikot ''Debreceni nyelvleckák'' vímre! :F

Vaskéz: Sörözésről lehet szó! De a Paintball csak később talán!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2498) pisti666


pisti666
tag

1 Antival kapcsolatban igazatok van majd pü ben kiosztom.
2 Ha lene paintball akkor én mennék nagy valoszinüséggel. Persze ha nem a dunán túlon lenne.
3 Ha alakitánák egy csapatot talán tudnék szponzorokat szerezni komojan.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2499) lorcsi válasza pisti666 (#2498) üzenetére


lorcsi
veterán

azta qurva...:komojan... :Y :W :O
bántlya a szemem

(#2500) xuldar válasza pisti666 (#2498) üzenetére


xuldar
őstag

Azért valami cipzárt ráapplikálhatnál a szádra néha ( = mindig). Akkor nem is lenne baj.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.