Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) simonzé válasza SAMYka (#1400) üzenetére


simonzé
addikt

Jegyeztem. Tudtommal Ő is PH tag, szal gondolom jöhet.
Viszont ha nem találunk helyszínt, akkor nem vállalják a szervezők a lebonyolítást. Ugyabis a Db környéki erdők mind a Hortobágyi körzet részét képezik. a reptér pedig a sorompótól kezdve vámterület, szal még illetéktelen behatolás is lehet mindkét helyen, az meg nem fáin. :(

Viszont, hogy ma mik meg nem történtek...
Először pofánlőttek.
[kép]

Majd megint...
[kép]



[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#1402) simonzé


simonzé
addikt

Képes jelentés hangulatfokozásképpen: [link]
Ha tetszett, akkor mondd a helyszínt!

I don't fit in. I fit out.

(#1403) BLiNk3r válasza simonzé (#1402) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

és ez a helyszín, ahol a képek készültek, miért nem oké?

(#1404) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Ma megnéztam az általam említett helyszínt és kéne egy szaki aki szintén szemrevételezi. Az épületek egy része már eltűnt. Még egy szerelő csarnokot találtam, de a természet is elég rendesen utat tört magának (értsd: méteres ''aljnövényzet''), valamint fakitermelés is folyik ott és elég nagy a rendetlenség. Messziről láttam még egy kétszintes épületet, de annak a környezetét már nem néztem meg. A reptérre vezető egyik kis út nagyon közel van, de a terület elég távol esik a sorompótól. Sajnos kép nincs, mert öcsém elvitte itthonról a fotómasinát. Jó hír viszont, hogy egy lélekkel sem találkoztam és maximálisan kihaltnak tűnt a terep, a favágást leszámítva, de azok a rönkök is ott lehetnek már egy ideje.
Szóval kéne egy profi véleménye, hogy érdemes-e ott paintballozni vagy mást kell keresni.

(#1405) simonzé válasza BLiNk3r (#1403) üzenetére


simonzé
addikt

Mert Balmazújvároson van...
Másrészt pedig a pályát szerdán lebontják. Kár érte...

I don't fit in. I fit out.

(#1406) lorcsi válasza simonzé (#1405) üzenetére


lorcsi
veterán

hétvégén lenéztem arra a pályára amit én tudok, 2 bejárata van, akár le is zárható, bár az egyiknél valami rendőrségi létesítmény is van (semmi tábla vagy akármi ami jelezné mije is van ott a zsaruknak :F ) Viszont tele van építményekkel, csarnok szerűek

(#1407) xuldar


xuldar
őstag

Szerintem a reptéri helyszín nem lesz jó. Ahogy simonzé mondja, vámterület. Ha csak úgy bemegy az ember, nem feltűnő, de ha többen fogunk lövöldözni (csattanások), üvöltözni, az feltűnő. Én is megnéztem pénteken, és nem javaslom.
A Kráter-tó lehet, hogy természetvédelmi terület - bár a Hortobágy elég messze van - de akkor már arra járni sem lehet, vagy mi?
Kinézek még délután a Sámsoni útra, ott is volt egy laktanya, a hozzátartozó gyakorlótérrel. Úgy tudom, a gyakorlótér eléggé kint van, így azt talán érdemes megnézni.

lorcsi: hol van ez a hely?

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1408) #PeTeY# válasza xuldar (#1407) üzenetére


#PeTeY#
tag

Én sem javaslom már azt a helyszínt, amit ajánlottam, de nem azért, mert vámterület lenne ugyanis nem az. Viszont tényleg nem a legideálisabb.
A laktanyát nekem is ajánlották, terveztem is, hogy kinézek oda.

(#1409) lorcsi válasza xuldar (#1407) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem egyre gondolunk, a bagdi foto utáni 19-es megállónál kell a 4emeletesek irányába fordulni-van ott egy bekötő űt is
nem túl bonyolulut
ha ma megnézed lehet kitudok menni veled

(#1410) xuldar válasza lorcsi (#1409) üzenetére


xuldar
őstag

Keróval vagyok, és sietni fogok, 7 körül mászok majd arra. Ahogy gondolod.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1411) lorcsi válasza xuldar (#1410) üzenetére


lorcsi
veterán

az nem oks :(, 6-rs suliba leszek
de szeintem megtalálod ;)

(#1412) BLiNk3r válasza simonzé (#1405) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

vágom maestro.
pedig hangulatos kis pályának nézett ki...

(#1413) simonzé


simonzé
addikt

Hi! Új lehetőséget álmodtam meg... A Vezér út végén a vasúti átjáró után kifelé vezet egy földút. Azon 5-600m-t haladva valami holdbéli tájat építhetnek, mert gépek nyomai vannak mindenfelé, és egy teljesen sík terület. Na de mi lenne, ha mesterséges akadályokat telepítenénk ide, vagy egy hasonló helyre. Konkrétan raklapokra vagy kartonlapokra gondoltam, amikből néhány akad itt a cégnél. Ezeket karókkal, zsinórokkal lehetne rögzíteni, és a hóttsík hortobágyi tájon is lehet ideális körülményeket teremteni. Egy kézilabdapálya méretű terület, némi munka, meg egy-két utánfutó szükséges hozzá.
Ha kimennénk a területre, hamar elkészülnénk, és szinte nyom nélkül jönnénk el onnan. Kárt semmiben sem teszünk...

I don't fit in. I fit out.

(#1414) ngabor2 válasza simonzé (#1413) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem hangzik rosszul. ebbe a projektbe max. a fizikai erőmmel, esetleg egy kis madzaggal tudnék beszállni, terepakadályokat nem tudok.

(#1415) #PeTeY# válasza simonzé (#1413) üzenetére


#PeTeY#
tag

nem rossz gondolat. ha ez a terv lesz a nyerő, akkor egy vonóhorgos Trabant ''személygépjárművel'' és esetleg egy utánfutóval be tudok szállni. esetleg némi szög és kalapács is előkerül, ha kopácsolásra kerül a sor:)

(#1416) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

holnap vinném a pénzt, de kinek adjam oda és hova vigyem el?

üdv!

Resistencia eterna

(#1417) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Egy két szerszámmal én is be tudok szállni igaz kalapácsom az nincs mert mindet eltörtem :DDD Sajna vonóhorgom sincs de ami befér az én trabimba azt szívesen szállítom. :R

TRABANT RULEZ :DDD :DDD :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1418) xuldar


xuldar
őstag

Vonóhorgom nekem is van, csak cucc meg utánfutó kell. Utóbbi kettő viszont nincs.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1419) simonzé


simonzé
addikt

Akkor asszem ez lesz a befutó. Kartonpapír akadályokat tudok vinni, azokhoz egy lapát kell csak, amivel homokot nyomunk az aljára, hogy ne vigye el a szél. Raklap témában nem ilyen rózsás a helyzet, azt nemigen tudok vinni. Esetleg néhány botot hozzon valaki, ami szintén megtámasztásra alkalmas. vagy esetleg pár sátorvas is jó lenne, amivel a talajhoz lehet rögzíteni a cuccot.
Na, végre úgy látom alakul a dolog. Remélem a volt laktanya melletti tankgyakorlópálya szabad terep lesz.

I don't fit in. I fit out.

(#1420) simonzé válasza SAMYka (#1417) üzenetére


simonzé
addikt

Mondd már beg ombre, mi a fenét csinálsz a kalapácsokkal. Fotózd le, hogy csinálod, hátha rájövünk, mit csinálsz rosszul :)

I don't fit in. I fit out.

(#1421) probizz válasza Antimatrix (#1395) üzenetére


probizz
tag

üdv! jelentkezek én is

(#1422) jani71 válasza Antimatrix (#1395) üzenetére


jani71
csendes tag

Ajaj, akkor gáz van Anti...Xuldarnak nem tudnád odaadni a begyüjtött lóvét?Vagy esetleg Szerdán 14 után v. Csütörtökön valamikor érte mennék, ha neked jó... :R

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1423) SAMYka válasza simonzé (#1420) üzenetére


SAMYka
aktív tag

A legutóbbi kalapácstörés az úgy történt hogy a trabim generátorának az ékszíját akartam megfeszíteni. A kalapácsnyél viszont nem bírta arréb mozdítani a generátort így eltörött. De a feszítés sikerült véghezvinni egy 150 cm hosszú 20X40-es zártszelvénnyel. ;] ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#1424) jani71 válasza simonzé (#1419) üzenetére


jani71
csendes tag

Háát szerintem a Sámsoni út végén lévő harckocsi gyakorló pálya is ideális lenne paintball-ra,eléggé dimbes dombos terep, és ha jól emlékszem, akkor vannak fás-bokros részek is benne.... :)

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1425) BLiNk3r válasza jani71 (#1422) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Anti pénteken meglépett a lóvéval, amiből majd megalapozza az életét Tahitin ;] :D

(#1426) xuldar


xuldar
őstag

Jelentem, megtaláltam az ideális helyszínt
a Sámsoni úti gyakorlótér ''személyében''. Tegnap este kitekertem, egy motoros épp gyakorolt, így megkérdeztem, lesz-e valami május 20-án a krosszpályán. Azt mondta, nem lesz verseny.
Tehát szabad a pálya, ha valaki jönne letúrni minket, legfeljebb szitává lőjük :DDD Esetleg készíthetne valaki egy táblát, ''Vigyázz! Paintball party!'' felirattal, vagy hasonlóval, amit a bejárathoz lehetne tenni.
A helyszín megközelítése rendkívül egyszerű, (aki nem tudná) a 19-es busz fordulójától már látni lehet a pályát, mégis elég messze van, hogy ne veszélyeztessünk senkit. A Sámsoni utat pedig fák, bokrok takarják a pályától.
A pályán sok különböző méretű domb van, jól lehet bujkálni. Capture-the-flag menetek is lebonyolíthatók rajta. Lehet fényesíteni a puskákat ;]

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1427) lorcsi válasza xuldar (#1426) üzenetére


lorcsi
veterán

Mondtam én hoögy van erre jó hely :)
akadályok vannak?

(#1428) szandisas


szandisas
senior tag

nincs túl sok lóvém mostanában, ha gondoljátok beszedem a lét ;] központi helyen vagyok sztem TK előtt vagy a plázánál esetleg állomáson talizhatok bárkivel! ;)

aláírás

(#1429) xuldar válasza lorcsi (#1427) üzenetére


xuldar
őstag

Láss, ne csak nézz:
''A pályán sok különböző méretű domb van, jól lehet bujkálni.''

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1430) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ma délután az antinál levő lovettát elszállítmányozom a házigazdánknak, hogy tudjon vásárolgatni. aki eddig még nem adta be, az legyen szíves valamilyen úton rendezni (szandi is írja, hogy tudja gyűjteni, akár én is át tudom venni, szóval a lehetőségek határtalanok).

eddig csak 8-an adták be. legalább ennyien nem adták még be.

[Szerkesztve]

(#1431) ngabor2


ngabor2
nagyúr

update: akik jönnek, és mennyit fizettek:

jani71, mint házigazda, ő majd rendezi magával :D
SAMYka 2006.04.20. 1000Ft- Olytól
Oly 2006.04.05. 1000Ft
BLiNk3r 2006.05.03. 1000Ft
stratos 2006.04.05. 1000Ft.
lorcsi
ngabor2 2006.04.07. 1000Ft+ 2500Ft alaplapvissza
arpeen2
Vadfanta
kovy79
szandisas 2006.04.26. 1000Ft
simonzé 2006.04.07. 1000Ft
Sensei
bobace
xuldar
ProdyG
Antimatrix : nálam 1000Ft
#PeTeY#
bagyulajuve
probizz

(#1432) bobace válasza ngabor2 (#1431) üzenetére


bobace
őstag

ugy emlékszem Borosz is jelentkezett a délutáni programra.
Igyekszem majd rendezni az én részem, esetleg helyszinen? Bár az riziko igaz

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1433) ngabor2 válasza bobace (#1432) üzenetére


ngabor2
nagyúr

asszem most hétvége az utolsó fizetési határidő. aki fizet, azt jöhet, aki nem, az lemaradt. esetleg csinálhatjuk úgy is, hogy most péntekig 1000ft, utána fizetőknek 1500...

17:00 körül találkozok antival a (volt) mistral előtt. aki még akar fizetni, az robogjon oda, és valamelyikőnknek oda tudja adni a védelmi pénzt.

(#1434) lorcsi válasza ngabor2 (#1433) üzenetére


lorcsi
veterán

legkorábban csüt du. érek rá odaadni a pénzt (samy barátnőjéét & az enyém)

(#1435) Antimatrix válasza Antimatrix (#1395) üzenetére


Antimatrix
tag

Ma du atadom a penzt ngabornak 17:00-kor

A M*stral nyari szabin lesz OPEn 2006 09 10-n

ui: aki tud valamilyen melóhelyet ahol számtech/műszaki/eletronikai dolgokat kell árulni forgalmazni az szóljon - megvan a boltvezetői végzettségem :R

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#1436) jani71


jani71
csendes tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek!!! :R

Esetleg asztalt székekkel tud valaki szerezni(sörpad is jó!),hoznám és vinném utánfutóval... :B

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1437) bobace válasza ngabor2 (#1433) üzenetére


bobace
őstag

helyszinen 1500? :U 1100 ;]
nem nagyon érek rá szaladgálni, sok a zh

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1438) jani71 válasza bobace (#1437) üzenetére


jani71
csendes tag

Itt volt nálam Ngabor2, elhozta a pénzt, beszélgettünk kicsit, megnézte a buli helyszínt is.....lényeg: a pénzt péntekig 2 helyre is be tudjátok adni:

1. hozzám, a címem: Debrecen Tarján u. 47.
2. Ngabor2 -höz

-esetleg Xuldarhoz is, ő a megfelelő csatornákon tudja nekem továbbítani....(bocsi Xul ! :) )

Simonzé!

Kérdésem: a paintball-felszerelés beszerzése hogyan történik? Esetleg te hozod, és mi ott a helyszínen rendezzük az anyagiakat, vagy egyénileg mindenki, szerezze be(kölcsönözze ki) a tartozékokat? Ha a második verzsön van, akkor kéne egy cím is ahonnan ezt be tudjuk szerezni... :)

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1439) ngabor2 válasza bobace (#1437) üzenetére


ngabor2
nagyúr

1200, meg a köv. talin egy sör :P ne mondd, hogy semmi nem ragadt rám a cégem mentalitásából ;]

lorcsi: oké, majd összefutunk.

mod: de egyszerre jár janival az agyunk... már nem írom le megint, amit ő.

[Szerkesztve]

(#1440) xuldar válasza jani71 (#1438) üzenetére


xuldar
őstag

Nekem nem baj, mert egyszerűbb Bélának átnyújtani az asztal fölött, mint elmászni innen a Tarján utcára :) Kérdés, hogy meddig. Gondolom, mentek pecázni még a jövő hét végéig. Rákérdezek majd, és addig aki akarja, nekem is beadhatja a lóvét. A Műszaki főiskolán vagyok, 1. em. 125-ös szoba, akinek ez közelebb van.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1441) lorcsi válasza xuldar (#1440) üzenetére


lorcsi
veterán

értem a célzást :DDD

(#1442) #PeTeY# válasza xuldar (#1440) üzenetére


#PeTeY#
tag

Holnap arra fordulok és én is beadom a részem.

(#1443) simonzé válasza jani71 (#1438) üzenetére


simonzé
addikt

Jani, elég egyszerű a dolog. Hozzál lóvét, meg némi összekenhető nadrágot/pólót. Ez olyan legyen, hogy ha a pár éve paintballhoz használt, és emiatt igen szagos polgárőr egyenruha szagát átveszi, és a festék enyhén összekeni, ne kezdj zokogni miatta. A festék egyébként langyos vizes áztatással kb. 100%-ig eltávolítható.

A fegyvert, védősisakot, gázt, töltényt, egyéb felszerelést a szervező srác hozza, neki minden van ami csak kell. Lóvéval úgy készüljetek, hogy a hétvégén átlag 170 töltényt használtunk el egy szűk kétórás menet alatt. A rekorder 250-et lőtt ki. :) Spórolni nem nagyon tudsz, amikor ellenség bukkan fel, akkor lősz számolatlanul... Töltényt 50 darabonként lehet venni, 16Ft/db.
Pár kartonlapot azért vinnék, hogy legyen még néhány fedezék. A fegyverek korlátozott hatótávja miatt nem érdemes túl nagy pályában gondolkozni. egy kézilabdapálya területe bőven elegendő, csak sok legyen a tereptárgy.
A pénzt a helyszínen kell rendezni, de ne 20'000-est hozzatok, mert nem lesz kassza a helyszínen. Szal legyen pár 100-200-500 Ft-os is nálatok!

I don't fit in. I fit out.

(#1444) simonzé válasza jani71 (#1436) üzenetére


simonzé
addikt

Jani, A fűre szabad lépni? Mert ha nincsenek ott tűzhangyák, vagy gyilkos kabócák, akkor pl. nekem a fűben jó lesz, köszönöm. Ha esetleg dobsz egy pokrócot, hálás leszek érte. :)
Úgysem hinném, hogy a többség ünneplőben jön a füst közelébe. Majd kreatívak leszünk, 'szt arra ülünk, ami nem mozog.

Szerk: Mindezt az asztalhiánnyal kapcsolatban írtam.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#1445) ngabor2 válasza simonzé (#1444) üzenetére


ngabor2
nagyúr

elég nagy bajban lennénk, ha nem szabadna fűre lépni. mondjuk lehet, hogy elég hosszú időbe fog tellni, mire a gondozott gyep kihever minket, de a levitálás még nagyon nehezen megy nekem, és gondolom a többieknek is.

én is említettem, hogy a tányért meg tudjuk fogni a kezünkbe is, máshogy nem, egy kis szalvétát teszünk alá, ha forró a gulyás.

(#1446) lorcsi válasza simonzé (#1443) üzenetére


lorcsi
veterán

helyszínről dobok képet holnap

(#1447) lorcsi válasza lorcsi (#1446) üzenetére


lorcsi
veterán

nem volt időm...képek később lesznek

(#1448) jani71 válasza ngabor2 (#1445) üzenetére


jani71
csendes tag

Oké,ha más megoldás nincs,akkor marad ez a verzió....egyébként 1 asztalom van, nameg kb. 6-7 szék hozzá, úgyhogy aki akar az le tud ülni... ;)

Ja, Oly bedobott még 1 ezrest mert hozza a barátnőjét is a gulyaparty-ra... :)

[Szerkesztve]

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#1449) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, nálam van még 2k, lorcsitól és Montesztől (samy barátnőjétől). telefonon egyeztettem janival, oda lesz adva. meg bobace-nek meghitelezem, ha tényleg jön, aztán majd behajtom rajta ;]

(#1450) bobace válasza ngabor2 (#1449) üzenetére


bobace
őstag

nem terveztem seemit jövö szombatra, már hetek óta se, persze ezen kivül! Nagyon remélem hogy nem jön közbe semmi. :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.