Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) ngabor2 válasza Feedoo (#2050) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a vasárnap jó neked? bár valszeg úgyis nálam lesztek elszállásolva, ha jól tudom...

(#2052) pisti666 válasza ngabor2 (#2051) üzenetére


pisti666
tag

megvan a föszálásado ngabor szeméjébe :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2053) Feedoo válasza ngabor2 (#2051) üzenetére


Feedoo
csendes tag

Egen tökéletes akkor viszont át kell szerveznem az utam péntekről szombatra, vagy ha nemgond akkor tarhatunk egy kisebb bulit pénteken is olyan bemelegítés fajtát! :))

Persze csak ha kibírod a képemet plusz egy napig :P

[Szerkesztve]

(#2054) ngabor2 válasza Feedoo (#2053) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én kibírom, csak az a plusz egy nap fog nehezen eltelni.
meg lehet, hogy előtte hazaugranék. ha tudod, inkább szervezd át, egy kicsit korábbi indulással, és előtte bemelegítünk.

(#2055) Feedoo válasza ngabor2 (#2054) üzenetére


Feedoo
csendes tag

Ejj ezt nem igazán értem, most miről is beszélsz én akkor is mint ahogy holnap este indulnék mivel előtte meló van!

(#2056) Montesz válasza ngabor2 (#2046) üzenetére


Montesz
csendes tag

SAMYka (+ Montesz?)MI az a kérdőjel és zárójel??? :Y Légyszi Gábor javisd ki!!!Ha Samy megy én is!!!De mikor megyünk és meddig maradunk?És hol leszünk? :F
simonzéAz más,az csak egy trabi! Ugyan már... ;]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2057) ngabor2 válasza Montesz (#2056) üzenetére


ngabor2
nagyúr

naccerű, tehát te is jössz lövöldözni. hogy meddig maradtok... hétfőn meló? ha nem, akkor nálam is elfértek.

(#2058) pisti666


pisti666
tag

ugytudom nekik ugy nem tul jo mert másnap munka v javitsatok ki ha nem jol tudom :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2059) Montesz válasza pisti666 (#2058) üzenetére


Montesz
csendes tag

Nem jol tudod! :) De addig annyi idő van és annyi minden töténhet!Meg amíg nem beszéltük meg a részleteket a párommal addig nem akarok itt csak ugy irogatni!Még semmi sem biztos!Ki tudja azt nekem garantálni,hogy holnap nem üt el egy villamos Nyíregyen? :F

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2060) SAMYka válasza simonzé (#2048) üzenetére


SAMYka
aktív tag

:R :R :R
Jut eszembe akit érdekel egy két szép autó: [link]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2061) ngabor2 válasza SAMYka (#2060) üzenetére


ngabor2
nagyúr

erre mentek holnap? vagy ha gonosz akarnék lenni (vagyok :P), erre mentek a kecskemeet helyett?

(#2062) Montesz válasza ngabor2 (#2061) üzenetére


Montesz
csendes tag

Hű de gonosz vagy ... ;] :Y

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2063) Oly válasza ngabor2 (#2046) üzenetére


Oly
senior tag

Ez a lista elég félresikerült béta verzió!
Mi történt veled?
Ez a pontatlanság nem vall rád!
A Tescos tea zavarta meg a fejed?
Többet nem kapsz ilyet!

Oly (időpont mindegy)
dorcsics (15-18-ig nem dolgozok, tehát mindegy)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2064) szandisas


szandisas
senior tag

szandi lassan alkoholelvonón köt ki, mérsékli a sörözést :B ráadásul a keret is kb a 0-val egyenlő :( viszont ha kerítek pízt akkor benézek ;]

aláírás

(#2065) ngabor2 válasza Oly (#2063) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miről beszélsz? nézd meg, benne van :P

amúgy a tg teát sikeresen ott is felejtettem. majd valaki megissza az egészségemre. én meg iszok hbm-et meg sört.

mod: amúgy volt egy hirtelen felindulásból elkövetett éjszakai debreceni tali most, kb. fél11-től reggel fél5-ig.

(#2066) pisti666


pisti666
tag

mini after volt 2006.08.25. debrecenbe éjszakaki camping a sorözönél fenyöke boroka ittunk szakálka meg szalámis sajtos kenyeret evett :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2067) Feedoo válasza pisti666 (#2066) üzenetére


Feedoo
csendes tag

Jah Jah és milyen jó volt ;)
Amúgy a ''barka te birka'' sem volt rossz :)
Másnap kicsit bealudttam, de elégjó állapotban voltam a reggeli randin.
Pisti tanulsz keményen? Hajrá Hajrá

(#2068) pisti666


pisti666
tag

jaja kössz kell a biztatás :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2069) ngabor2 válasza pisti666 (#2068) üzenetére


ngabor2
nagyúr

úgy értedültem, hogy használt a biztatás. de ha ezután is ilyen hejjesírással fogsz a ph-ra írni, akkor baj lesz.

(#2070) Oly válasza ngabor2 (#2069) üzenetére


Oly
senior tag

TempBant neki! :U

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2071) ngabor2 válasza Oly (#2070) üzenetére


ngabor2
nagyúr

majd ha megérdemli. vagy kiválthatja időnként 1-1 jägerrel :P ;]

(#2072) lorcsi válasza ngabor2 (#2071) üzenetére


lorcsi
veterán

hol lesz a sörözés a paintball után?
Kikötő?

(#2073) ngabor2 válasza lorcsi (#2072) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vagy ilzer. múlt pénteken leteszteltük, lehet, hogy most is le fogjuk... pécs előtt :Dha tudsz, gyere. kb. fél11-től kezdődik.

(#2074) pisti666


pisti666
tag

most is teszteljük pénteken feedoo antimatrix én meg aki jönni akar
aztán éjjszakai piknik a segner téren :))

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2075) Feedoo válasza pisti666 (#2074) üzenetére


Feedoo
csendes tag


Jaja a hétvégén is leruccanok Debibe és jöhet a mehet! :DD

(#2076) ngabor2 válasza pisti666 (#2074) üzenetére


ngabor2
nagyúr

oda előbb fel kellene tankolni. pl. az ilzerbe, csak most nem kellene zárásig maradni, mert szombaton pécsre kell menni.

(#2077) pisti666 válasza ngabor2 (#2076) üzenetére


pisti666
tag

legutobb is kibirtátok sztem most is menni fog sok sikert hozzá
elöre is majd ott találkozunk viszem antit te hozod feedoo-t lorcsi tudja merre van a hej hanem akkor vagy velete v velünk kell találkoznia v hol :))

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2078) ngabor2 válasza pisti666 (#2077) üzenetére


ngabor2
nagyúr

csak az nem mindegy, hogy a vonat fél1-kor indul, vagy 4:15-kor... lehet, hogy már nem is érdemes előtte lefeküdni? de akkor vasárnap nagyon ki leszünk dőlve, az biztos.

(#2079) pisti666 válasza ngabor2 (#2078) üzenetére


pisti666
tag

ugy érdemes az a legtutibb és sajna én nem tudok menni pécsre :O de a sörözésre igen :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2080) ngabor2 válasza pisti666 (#2079) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig direkt neked kinyomtattam az ajánlott vonat-menetrendeket is. no, mindegy. nagy bulit hagysz ki.

(#2081) pisti666 válasza ngabor2 (#2080) üzenetére


pisti666
tag

bocs én is menni akartam de nem jött öszze :O
mennem kell házatépiteni uncsitesomáékhoz azt meg nem illenen kihagyni :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2082) simonzé válasza pisti666 (#2081) üzenetére


simonzé
addikt

Egy villámkérdés: ez a 3000Ft-os pályadíj fejenként, vagy alkalmanként értendő? MErt ez ugye nem mindegy.

I don't fit in. I fit out.

(#2083) pisti666 válasza simonzé (#2082) üzenetére


pisti666
tag

mármint hogyérted ezt egy napra kicsengeted és kész mehetsz fejenként 3 k :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2084) simonzé válasza pisti666 (#2083) üzenetére


simonzé
addikt

Értem. És mennyi az ár golyónként? Minimum hány golyót lehet venni egyszerre?

I don't fit in. I fit out.

(#2085) xuldar válasza pisti666 (#2083) üzenetére


xuldar
őstag

Úgy értette, hogy a pálya használati díja 3000, és az annyi felé oszlik, ahányan vagyunk, vagy 3000 a belépő, tehát fejenként kell fizetni, plusz a lőszert. Azért ezt jó tisztázni, mert a múltkor szerintem senki nem lőtt el 3000Ft-nyi golyót, és talán nem én vagyok az egyedüli, aki nem számháborúzni szeretne :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2086) Oly válasza xuldar (#2085) üzenetére


Oly
senior tag

Kicsit soknak tűnik...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2087) pisti666 válasza Oly (#2086) üzenetére


pisti666
tag

fejenként 3 k a beugro sajna még mindig ez a legolcsobb itt debrecen környékén :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2088) ngabor2


ngabor2
nagyúr

''kender. na és? biztos a fonóiparban dolgozik...''
''-fülzsíros kenyér hajhagymával. - az milyen? Esmein ette?''
''- hoztunk egy liter fát, egy csomó volt...''

éjszakai piknik rulez! :DDD

(#2089) lorcsi válasza ngabor2 (#2088) üzenetére


lorcsi
veterán

:DD :DDD

(#2090) Oly válasza ngabor2 (#2088) üzenetére


Oly
senior tag

ezek a dumak az eccakaji sorozesek alatt születnek? fel három! nem aludtatok? remélem mar a vonaton vagytok!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2091) Oly válasza pisti666 (#2087) üzenetére


Oly
senior tag

ezt hallottuk mar párszor... azt mondjad inkabb, hogy mennyi lesz a golyó!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2092) pisti666 válasza Oly (#2091) üzenetére


pisti666
tag

20 ember alatt 15ft 20 ember felett 6 ftha minden igaz :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2093) xuldar válasza simonzé (#2084) üzenetére


xuldar
őstag

A múltkori srácok eladták már a paintball-felszerelést?
2 hete néztem egy amcsi paintball bajnokság döntőjét. A srácok hátán fejenként 6 doboz lőszer volt, és le sem vették az ujjukat a ravaszról, míg ki nem ürült egy tár. Egy háborúban nem használnak el annyi muníciót :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2094) simonzé válasza xuldar (#2093) üzenetére


simonzé
addikt

Nem adták el tudtommal. Nem akarom rontani más üzletét, így inkább most távolmaradok.
Nekem erre a 3000+X Ft/töltény partyra most nincs keret, így úgy tűnik nem megyek PB-ozni.

I don't fit in. I fit out.

(#2095) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Valószínüleg mi is mennénk de az előző csapat az korrektebb volt árban talán.
Ha lehetséges akkor jönne velünk a pintbalra 4 ''civil'' (no PH!) is ha nem gond. De ők csak akkor jönnek ha egy jópáran igent mondanak.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2096) lorcsi


lorcsi
veterán

Pisti elég hülyén írta le a dolgokat , várjatok kicsit a lemondással

(#2097) pisti666 válasza lorcsi (#2096) üzenetére


pisti666
tag

nyugodtan jöhetnek mondom a tutit a pályadijj fejenként 3 k ez holt biztos a gojok árával még a varia megy most beszélek eggy másik csapattal is azok nem mondtak biztosat ha azokhoz megyünk ugy olcsibb lessz de erre ne nagyon számitsunk maradjunk az alap felállásnál 3 k a pája dij :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2098) simonzé válasza pisti666 (#2097) üzenetére


simonzé
addikt

A dij az ipszilonos jé, nem? Tehát Dily.

I don't fit in. I fit out.

(#2099) Calogero válasza simonzé (#2098) üzenetére


Calogero
addikt

nem, pontos jé, tehát díj

(#2100) xuldar válasza Calogero (#2099) üzenetére


xuldar
őstag

Nem érted az iróniát. Nem a díjra gondolt, hanem az előtte lévő pájára. Asztat kell ly-vel írni.

Szerk: Új mondatot meg nagybetűvel :) (ez magamnak szólt)



[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.