Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Peace


Peace
nagyúr

Segítsetek kicsit. Minden új bejegyzésre rárepülök és mohón olvasom a leveleket és az interjúkat is. Eddig konkrétan teljesen világos is volt minden, már amennyire ez lehetséges a DS keretei között. De tegnap Mamánál kicsit elvesztettem a fonalat:
Tehát Mama, aki egész úton teljesen jól elvolt és mesélgetett a hátamon, az úgy hirtelen meghal mikor odaérünk a tesójához. Ezt így hogy? :F És mi is történt itt pontosan? A lelke egyesült valami különös és megmagyarázhatatlan módon (királkristályok talán?) a testvéréjével és egy testben élnek tovább? Nővére valahogy megakadályozta a kiüresedését és inkább magába szippantotta a lelkét/tudatát?
Lehet már nagyon fáradt voltam éjjel, de itt egy pillanatra csak pislogtam ebben a 2-3 percben. Le is dőltem gyorsan inkább aludni.

(#3202) Big_Boss válasza Peace (#3201) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

4 hozzászólással előtted pont ezt taglalják :)
Ahogy a többiek is írják, elvileg a két világ között ragadt miután ráomlott a kórház. Csak a BB tartott ebben a világban, de miután elvágtad a köldökzsinórt megszűnt ez a kapcsolat.
Pont tegnap voltam én is ennél a résznél, nekem se volt világos :B

(#3203) Peace válasza Big_Boss (#3202) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, igen!!! Ennél a ráomlásos két világ közt ragadásnál pisloghattam a kelleténél hosszabbat a kanapén... :B :B :B

(#3204) Big_Boss válasza Peace (#3203) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Nálam az volt a baj, hogy amíg a hátamon volt a Mama addig inkább a terepet figyeltem és nem azt amit mond :))

(#3205) Peace válasza Big_Boss (#3204) üzenetére


Peace
nagyúr

Az meg a másik. Én rohadtul kiakadtam annál a küldetésnél. Néztem róla videót YT-on, hogy miképp csinálják. Volt, aki motorral állt neki vagy kötélpályával. Nekivágtam terepjáróval, majd a nagy vízeséses "folyónál" kurvaanyáztam egyet és kiszálltam. Onnan valahogy elvergődtem a meteorológiai állomásig, aztán pedig átmásztam a hegyen át. De tiszta ideg voltam végig. Aztán természetesen utána megkapjuk a terepjáró vázat....köszi b+ :DDD Vannak frusztráló részek, de mikor végre beérsz, akkor olyan szintű megelégedettség és büszkeség tölt el, hogy csak na. A PV-kel vagyok így. Egy ideig leráztam őket és sokszor át is tudtam futni anélkül, hogy hozzám érnének, de legtöbbször már idegből készítem be a gránátot és a gépfegyvert és kilövöm a nagy dögöt és leszüretelem a kristályokat. :DDD

(#3206) Big_Boss válasza Peace (#3205) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Mama fejezet:
Én kerülök minden videót. Amikor a Mamához kellett menni akkor én is átvágtam a hegyen, közben találtam is egy Peppert. Viszont visszafelé a Mamával a hátamon már nem vállaltam be a hegyet és a PV-ket, inkább "körbementem". Felültem egy motorra kerültem a hamvasztó felé, a folyó mentén el lehet suhanni a PV-k mellett, utána pedig az Öszvérek mellett is.
PV-k:
Velük már én se szórakozok, mindig van nálam legalább 20 db gránát. Ha sikerül akkor átsunnyogok köztük, de ha nem az se baj ;] Kristályokra meg úgyis szükség van az útépítéshez.

(#3207) #49155328 válasza Peace (#3205) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nekem a terepjáró váz már megvolt előtte, hogyhogy csak utána kaptad meg?
Amúgy a meteorológiai állomástól motorral át lehet csapatni a hegyen. :D
Igaz döcögős meg néha elakad de hamar odaértem.

(#3208) Peace válasza #49155328 (#3207) üzenetére


Peace
nagyúr

Az fasza.....én Mama "halála" után kaptam meg az egyik kis hegyi vityillóban......robotikus a neve talán az illetőnek. Az adta.

[ Szerkesztve ]

(#3209) #49155328 válasza Peace (#3208) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ja tényleg, én is tőle kaptam mikor a hegyen Mamához visszafele felvettem egy elhagyott csomagot és leszállítottam neki.

(#3210) VikMorroHun válasza Peace (#3205) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én meg beültettem szépen a kocsiba, és körbeautókáztunk az úton. Időnként ugyan ki kellett szállnia, amikor jött pár öszvér, vagy PV, illetve egyszer véletlenül lelőttem egy mukit, azt még gyorsan el kellett vinnem hamvasztani, de kocsival az sem volt messze.

Most egyébként azt tervezgetem, hogy hogyan lehetne kicsit átrendezni a hegyvidéket - csak nem tudom, mekkora körben semmisülhet meg a talaj egyetlen hullától. Illetve hányszor kellene menteni/visszatölteni, mire sikerül kicentizni, hogyan bontsam le a hegyet hegyi gócváros körül. :) Persze úgy, hogy a kötélpályák megmaradjanak.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#3211) Peace válasza VikMorroHun (#3210) üzenetére


Peace
nagyúr

Ez a hegy lebontás meredek. De vajon kivitelezhető? :U

(#3212) Big_Boss válasza Peace (#3211) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Szerintem nem engedi a játék.

(#3214) Kingcold


Kingcold
aktív tag

Sziasztok!

A regényíró Fia és a Gyüjtő karakterekről lenne szó. Előbbinél akár hogy töröm magam, nem lép túl az 1 csillagon, míg utóbbi a 2 csillagon. Egy halom elvesztett rakomány leszállítva, minden az adott területen (5. fejezet amúgy) felvehető küldetés (már töbször is) megoldva. Ez egy bug, vagy valami trükkje van a továbblépésnek?
Válaszaiokat előre is köszönöm! :R

(#3215) #49155328 válasza VikMorroHun (#3210) üzenetére


#49155328
törölt tag

Na hogy haladsz a hegybontással, lehetséges?

(#3216) hyperspace válasza Kingcold (#3214) üzenetére


hyperspace
őstag

Alvás, levélolvasás. Ha az ötödik fejezetben vagy, ne ragadj le, haladhatsz nyugodtan a sztorival.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3217) VikMorroHun válasza #49155328 (#3215) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Még nem tudom. Tegnap legalább két órán keresztül ezzel vacakoltam. Leraktam 5 holttestet különféle hegytetőkre, aludtam hármat, közben leszállítottam pár csomagot, és még mindig ott vannak.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#3218) Kingcold válasza hyperspace (#3216) üzenetére


Kingcold
aktív tag

És így van .... :) Köszönöm szépen! Nincs szívem haladni, annyira nem tudom hátrahagyni egy adott területet míg mindenki 5 csillagos nem lesz. :) + Az utak építése, építmények javítgatása/fejlesztése.... Mennyi és mennyi tennivaló. :D
Amúgy tudja valaki, H a központi régió, északi részén, a nagy kráter alatti kátránytó/folyó felett lebegő, medúza szerű lények mik is akarnak lenni? Előttem párat, ill. a műszer keményen jelzi őket.

[ Szerkesztve ]

(#3219) _drk válasza Kingcold (#3218) üzenetére


_drk
őstag

Végig vitted már a játékot?

(#3220) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Off is, meg nem is: [link]
:U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3221) hombre[EU] válasza .LnB (#3220) üzenetére


hombre[EU]
veterán

errōl BillBurr jutott eszembe :)

Life, Uh, Finds A Way

(#3222) Kingcold válasza _drk (#3219) üzenetére


Kingcold
aktív tag

Dehogy! A köv. fő küldetés, az antianyag bomba szállítás Hegyi gócvérosba, még várat magára a tökölésem miatt. :)
Jelenleg visszatértem az első területre, Ludens rajongó egyik levele, a "zászlós küldetés" miatt.

[ Szerkesztve ]

(#3223) Gebriel válasza Kingcold (#3222) üzenetére


Gebriel
veterán

A spoiler gombot nyugodtan használhatod. :U

(#3224) ldave


ldave
félisten

Június 2-án jön PC-re.

A Slime draws near! Command?

(#3225) Rage47 válasza ldave (#3224) üzenetére


Rage47
veterán

1-2 extrával :)

(#3226) Peace


Peace
nagyúr

Zseniális volt az egész, elképesztő élmény!!! Kár lett volna ezt kihagyni! Nem voltam soha Kojima fan, mivel nem játszottam nagyon egyik játékával sem. De innentől nagyon odafigyelek rá! :C :R <3

(#3227) Kingcold válasza Gebriel (#3223) üzenetére


Kingcold
aktív tag

Köszönöm, és elnézést! :R
A lebegő, fekete medúzákról mit érdemes tudni?

(#3228) .LnB válasza Kingcold (#3227) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3229) Szabi®


Szabi®
addikt

Megrendeltem a gammát ,egy kérdés. Tudok full offline játszani ? Illetve mi van akkor ha online tolom és elmegy a net / vagy offline tolom és egyszer csak online ra váltok ?

(#3230) Szabi®


Szabi®
addikt

Ennyien ne irjatok,nem tudok ilyen gyorsan olvasni :D Elég hulla a játék topikja.......

(#3231) ProEvoFan válasza Szabi® (#3230) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az élmény online van meg.Látod ahogy fejlődik a "térképed".Lájkokat sem kapsz mástól, ha fullban nem vagy online és ugye itt a lájk=xp.
Offline is tolták páran, de csak mert magányos farkast játszottak.
Ha ki-be kapcsolod az off ill online állapotot?Nem tudom, mert én full online toltam.Gondolom amit online megcsináltál, arra kapod a lájkokat addig is, amíg offline vagy, csak akkor kapod meg ténylegesen, ha újból online leszel.

(#3232) _drk válasza Szabi® (#3230) üzenetére


_drk
őstag

Én se vágom mi van offline állapotban.
Egyáltalán megjelenik valami, amit más épített?
Ha nem jelenik meg, az inkább önszopatás szerintem, mert rengetegszer jól jön a mások által hátra hagyott cucc.
És hát ez a játék szerves részét képezi, mármint az online állapot.
Kicsit meg is reformálja az ehhez való hozzáállást, amolyan jövőbe mutató cucc.
meg a játék egyik fő üzenete is ezen keresztül érződik a leginkább.

(#3233) Szabi®


Szabi®
addikt

ProEvoFan :R Arra lennék kiváncsi igazából hogy játék közben ha elmegy a net,akkor technikailag mi történik a játékban,nem töltödnek tovább az elöttem lerakott/épitett tárgyak ?

_drk Hát ez az :D Elvileg a játék elsödlegesen úgy lett megtervezve hogy tökéletes a magányos koborlás,de hogy ez a gyakorlatban hogy néz ki :F Lehet úgy is szeretném elkezdeni,valahogy handycapnek érzem hogy úgy kelek át valahol,hogy valaki segitsége által,hisz elvileg minden adott a továbbjutáshoz magányosan is....fene se tudja hogy lenne a jobb,az ötlet forradalmi ha azt veszük...holnap már nekem is megérkezik a game :)

(#3234) speter33


speter33
aktív tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy az online az valóban online?
Tényleg valódi húsvér játékosok cuccait láthatod, vagy csak a gép generálja automatice, mintha kapcsolatban állnál más játékosokkal?
Bocs a hülye kérdésért, de ezen már filózom egy ideje :DDD

(#3235) ProEvoFan válasza speter33 (#3234) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem valódiak.
Emlékeim szerint mintha a menüben meg is tudnád nézni a psn profiljukat.Mármint akikkel kapcsolatba léptél, de ugye most azokról beszélünk.De most lehet keverem a szezont a fazonnal.Bekellene lépni és megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#3236) Rage47 válasza speter33 (#3234) üzenetére


Rage47
veterán

Valódi játékosok cuccait látod, de random jeleníti meg őket, illetve bizonyos algoritmus alapján, tehát nem mindenki látja ugyanazt. Lehet a te cuccaid csak 1000 játékos látja szerte a világban, a többi játékos soha nem fog vele találkozni.

(#3237) Gebriel válasza Szabi® (#3233) üzenetére


Gebriel
veterán

"Lehet úgy is szeretném elkezdeni,valahogy handycapnek érzem hogy úgy kelek át valahol,hogy valaki segitsége által,hisz elvileg minden adott a továbbjutáshoz magányosan is..."

Ezen én is elgondolkodtam az elején. Ha valaki az előttem lévő utat bejárta és segítséget hagyott hátra az nem ugyan az mintha egyedül mentem volna végig rajta.
Bár a megjelenés óta megvan a játék én nem nagyon vittem túlzásba, hogy kipörgessem szinte az elején vagyok még, de még nem nagyon éreztem, hogy a mások által hátrahagyott dolgok a segítségemre lennének. Ahogy ez megváltozna szerintem erősen elgondolkodnék, hogy offline-ban folytassam.

(#3238) modflow


modflow
veterán

Eddig még eszembe se jutott, nem is volt halálos fegyverem, de már van.

1. Ha egy gépkarabély, amire azt írja elkábítja az ellenfelet, arra alul miért jelzi, hogy emberre halálos???
PV-t biztos nem kábít el....

2. Ha megölök egy öszvért, vagy egy terroristát, akkor ott kiüresedés lesz?
Csak mert most vissza kellett valamit szereznem tőlük és lemészároltam az egész bagázst. Bár csak bolavetővel és nem halálos fegyverrel. És fekszenek.
De honnan látom hogy kábult, vagy halott???

3. Ha mégis halott és kiüresedés lesz, van ennek hatása a játékra?

(#3239) _drk válasza Gebriel (#3237) üzenetére


_drk
őstag

DE tökéletes a balansz!
Mikor először jársz valahol, semmi nincsen, neked kell megküzdeni a viszontagságokkal.
Utána meg pont annyi segítség van ami rohadt jól esik. De az sincs túl tolva.

(#3240) Gebriel válasza _drk (#3239) üzenetére


Gebriel
veterán

Na ennek örülök. :)

(#3241) Szabi® válasza Gebriel (#3237) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem offline állok neki,nyílván akik már online tolták és találtak ezt-azt azoknak az offline uncsinak tünhet,de valahogy a survivor jobban átjön ha csak a gép dijaz plusz egyedül kell leküzdeni a nehézségeket.

(#3242) VTom válasza modflow (#3238) üzenetére


VTom
veterán

A botavető nem halálos, csak elkábítja őket.
Ha meghaltak, kiüresedés lesz, a játék végéig kráter marad ott, úgy tudom. El kell vinni a hullákat a hamvasztóba, vagy kátránytóba.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3243) Big_Boss


Big_Boss
aktív tag

Én most fejeztem be a 8. epizódot, 50 óránál járok.
Az utóbbi pár nap azzal telt, hogy kiépítettem az utat Tavi gócvárostól a Déli gócvárosig és Hegyi gócváros elosztóközponting. A hegyekben minden preppert összekötöttem kötélpályával. Térkép alapján még 2 prepper nincs bekötve a hálózatba, de most haladok a storyval, tegnap átkeltem a kátrány övön.

(#3244) modflow válasza VTom (#3242) üzenetére


modflow
veterán

Nem teljesen ezt kérdeztem....lásd fent. :)

(#3245) modflow


modflow
veterán

Tegnap fejeztem be a 6. fejezetet.
Elkezdődött a 7. és lepörgött a korábban ezerszer látott átvezető animáció...

Huhhh.... Így még brutálisabb a videó....
Nem merek bemenni a csatornába. :)

(#3246) Big_Boss válasza modflow (#3245) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Legyen nálad sok vértasak :DDD

(#3247) VikMorroHun válasza modflow (#3238) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A gépkarabély nem elkábítja, hanem megöli az embereket. PV-kre nincs hatással, hacsak előtte meg nem dobod őket egy hematikus gránáttal. A keletkező vérfelhőn át kell lőni őket.

Van nem halálos gépkarabély, az csak elkábítja az embereket - viszont páncélozott mukik ellen nem sokat ér, ahogy észrevettem. Legjobb a bolavető, illetve a harc közbeni összekötözés (persze ha 3 irányból lőnek egyszerre, akkor nem sokra mész az utóbbival).

Onnan tudod megkülönböztetni, hogy kábult vagy halott-e az ellenfél, hogy a térképen jelzi a halottakat, illetve függőleges vonalak mennek belőlük az ég felé.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#3248) modflow válasza VikMorroHun (#3247) üzenetére


modflow
veterán

Hú, szóval csak a halottból megy felfelé vonal? :Y

Csak mert akkor pár terroristát megöltem, de amikor később arra mentem nem volt semmi kiüresedés....
Ellenben újra ott voltak és megtámadtak...
Nem értem, ha kipucoltam őket, akkor később újra teremtődnek?

(#3249) @rglaaf válasza modflow (#3248) üzenetére


@rglaaf
veterán

Persze ha elmész aludni akkor mindig ujratermelődik.

PSN:BiZzare_0 ️

(#3250) modflow válasza @rglaaf (#3249) üzenetére


modflow
veterán

Értem, de a kiüresedés mikor látható akkor?

Mert még sose láttam milyen az...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.