Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Rage47 válasza Ferenczi Áko (#3600) üzenetére


Rage47
veterán

uh gratula

(#3602) Ferenczi Áko válasza Rage47 (#3601) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem volt rövid :D

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3603) Mike


Mike
veterán

belekezdtem a director cut-be de annyira béna vagyok, hogy szélerőműhöz menet egyszerűen képtelen vagyok túljutni a PV-ken, megpróbáltam már mindenféle módon, az erdő szélén lent, a meredek lejtőn fent, de ezek mindenhol ott vannak, és nem tudok közöttük átslisszolni, még történet fokozaton se. valami tipp? nincs semmim, egy kábító puskám van, aztán ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#3604) hyperspace válasza Mike (#3603) üzenetére


hyperspace
őstag

Vér, vizelet üvegcsék vannak már a játéknak annak a részén? Azokkal lehet elkergetni őket.

Engem mindig a hideg rázott, mikor a közelükben jártam Sammel. :D

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3605) Mike válasza hyperspace (#3604) üzenetére


Mike
veterán

vmi kék üvegcsét gyártott, de az hol van nálam, vagy hogy kell elvenni a zuhanyból?

(#3606) hyperspace válasza Mike (#3605) üzenetére


hyperspace
őstag

MIkor felpakolod magad az útra a hangárban, ott lesznek a fiolák. Vagy a fegyvereknél, vagy a felszerelésnél tudod kiválasztani. A fegyverekre tippelek.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3607) Mike válasza hyperspace (#3606) üzenetére


Mike
veterán

na akkor felrakom újra és megnézem, köszi

(#3608) Astoria


Astoria
csendes tag

motort mikortól lehet legyártani ?

ASUS TUF F15

(#3609) Astoria válasza Astoria (#3608) üzenetére


Astoria
csendes tag

meg is van :-) :C

ASUS TUF F15

(#3610) markknight


markknight
veterán

Sokszor kapom betöltéskor, hogy nem sikerült kapcsolódnom a hálózatra. Hogy tudom ezt véglegesen kiírtani? A manuális visszatöltés megvan, de rendre előfordul.

(#3611) Rage47 válasza markknight (#3610) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem nem volt még ilyen PS4-en. Vagy PC-n játszol?

(#3612) markknight válasza Rage47 (#3611) üzenetére


markknight
veterán

PS4-en igen.

(#3613) markknight


markknight
veterán

Jól értettem, hogy Sam apja akkor Cliff? És azzal, hogy a kicsit (ergo saját magát) kiengedi a kapszulából kb ugyanazt fogja elérni mint az anyja? Lesz egy fia aki valójában ő maga? :D Na mindegy, kicsit még emésztenem kell.

(#3614) Rage47 válasza markknight (#3613) üzenetére


Rage47
veterán

Igen, az apja, de a kicsi nem önmaga.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3615) VTom válasza markknight (#3613) üzenetére


VTom
veterán

szerintem Link

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3616) Rage47


Rage47
veterán

(#3617) STC Speed


STC Speed
őstag

Hello!

Nem tudjátok amikor Fragile segítségével utazok, akkor hova tűnnek a cuccaim? A célpontnál a magánszekrényemben nem találtam, ott maradtak a kiindulási pontnál?

Köszi!

(#3618) Rage47 válasza STC Speed (#3617) üzenetére


Rage47
veterán

ott maradtak, ahol leraktad oket. igy emlekszem erre

(#3619) hyperspace válasza STC Speed (#3617) üzenetére


hyperspace
őstag

Fragile-lal az utazás a kis pihenő szobából van, ahol amúgy sincsenek nálad cuccok, azok fent a hangárban le vannak adva.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3620) STC Speed válasza hyperspace (#3619) üzenetére


STC Speed
őstag

Megnézem, köszi és Rage47 neked is! :)

(#3621) bexinho23 válasza Ferenczi Áko (#3594) üzenetére


bexinho23
őstag

1. Le kell tölteni a PS4-es változatot
2. Játékon belül a karaktereddel el kell jutni egy nagyobb állomásra
3. Ott a menübe kell lépned, és mentések exportálását kell aktiválnod
4. Belépsz a PS5 változatba, majd ott a főmenüben a PS4 mentések áthozatalát (nem emlékszem a pontos megnevezésre) kell választanod
Viszont fontos, hogy minden rendelésedet teljesítened kell. Nem maradhat folyamatban szállítás. Nekem volt olyan rendelésem, amit nem tudtam törölni. Így kénytelen voltam teljesíteni.

Most látom, hogy egy régi kommentre válaszoltam :))
Mindenesetre itt hagyom, ha valakinek kérdés lenne a mentés exportálás.

[ Szerkesztve ]

(#3623) bexinho23 válasza Gymbeam (#3622) üzenetére


bexinho23
őstag

Gócponton.

(#3624) hyperspace


hyperspace
őstag

Death Stranding 2 Reveal Trailer | The Game Awards 2022

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3625) Rage47 válasza hyperspace (#3624) üzenetére


Rage47
veterán

:R :C :Y

(#3626) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

#128152 toyasoslecho - > Sliderxy#1281512023-01-07 13:18:59

toyasoslecho

Én is most játszok vele.70 óra alatt az 5.epizodnál járok.A 700-as trophy már megvan:).Mindent is kézbesítek.Imádom.Az útakból pár hiányzik,s az is fullos.Az eddig elérhető kontaktok 5 csillagosok.A story-val is kéne haladni,mert lesz v 120 óra mire végzek,s nem fogok emléketzi az elejére.

"nem fogok emléketzi az elejére."

Ezért kezdtem offolni a mellék dolgokat. Engem ezek a trófea izék amúgy sem izgatnak.
Aztán ha van kedvem közbe megcsinálok néhány mellék dolgot is, de inkább a sztori ami érdekel, meg amúgy is lassan tudok haladni, mert nem sok időm van játszani. Így egy kicsit nagyobb a kihívás is, mert folyamatos gyűjtögetés mellett azért jóval egyszerűbben lehet haladni.

[ Szerkesztve ]

(#3627) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Elkezdtem visszaolvasgatni, de belefutottam néhány spoilerbe 😞 úgyhogy inkább kérdezek.

Full offline-ban kezdtem a játékot szándékosan, mert mindent önállóan szerettem volna kiépíteni, aztán most a 3. epizódnál ahol belassult a játék egy kicsit hajtott a kíváncsiság és bejelentkeztem online. Hát meg is bántam gyorsan, mert telepakolta a terepet az ész nélkül lerakott cuccokkal. Megcsináltam pár mellék szállítmányt, de komolyan zavart ez az egész és már nem is a térképet böngésztem, hogy merre is kellene mennem hanem a tereptárgyakat vizslattam.

Olvastam itt, a régi kommentek között, hogy eléggé megoszlott erről a vélemény. No én a "forever alone" vonalat képviselem, nekem nagyobb élményt adott addig a játék, de van egy szépsége a közösségi részének is, ez nem vitás. Alapból nem szeretem a multikat, nem is szoktam multizni, így gondolom azért tetszik jobban ez a vonal.

A gondom viszont az, hogy beáldozva azt a néhány szállítmányt visszaállítottam a beállításokat, kijelentkeztem és visszatöltöttem egy korábbi mentést, amikor még nem voltam egyszer sem bejelentkezve. Az online tereptárgyak (ugrató, menedék, generátor...) eltűntek, aztán rá kellett jönnöm, hogy csak ezek, mert az utak egy része mások által megépített volt, amiket én elkezdtem azok is és tele voltak számomra zavaró nicknevek tömkelegével, plusz a terepen ahol valaki megpihent azt is mutatja.
Miért maradtak ezek meg??? Visszaállítottam mindent offline-ba, betöltöttem a régi offline állapotú mentést! Komolyan csalódott vagyok... Valahogy el lehet még ezeket is tüntetni? Nagyon nem vágom, hogy miért maradtak ezek meg a pályán.

(#3628) Rage47 válasza Sliderxy (#3627) üzenetére


Rage47
veterán

Fogalmam sincs igazából, én az elejétől online-ban toltam és nagyon szerettem. Így volt kitalálva a játék, nem akartam belenyúlni.
Nem tudom, hogy itt kapsz-e választ, próbáld meg még a PS4 topikot is.

(#3629) Sliderxy válasza Rage47 (#3628) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Az más ha az elejétől úgy tolod, mert ahhoz szoksz hozzá.
Nekem nem nagy kihívás így a játék, kb felépült az egész pálya nélkülem.
Mind1, lerágott csont már a játék sokaknál, be is halt a topic rendesen.
Kilőttem az Online-t és folytatom offline-ba.
Azért azt még akkor is furcsállom, hogy egy offline mentést visszatöltve az utak megmaradtak. :F

(#3630) Rage47 válasza Sliderxy (#3629) üzenetére


Rage47
veterán

Valami viszont fura nálad, mert nem kéne felépülnie pályának. Te hozzád méri a haladást, tehát arányosan építi a pályát, nem oldja meg helyetted az utakat teljesen stb. Én örültem is, hogy segített, mert rengeteget kelllett volna gyűjtögetnem.

[ Szerkesztve ]

(#3631) Sliderxy válasza Rage47 (#3630) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Lényegében leírtad az okát annak amit én tapasztalok. Közben kiokosodtam redditen. Ahogy te is írtad hozzám méri a a játék az online haladást. Namármost én eleve csak 3 útszakasz húztam fel a harmadik epizód alatt, nem zavart hogy nem voltak utak, szépen kitapostam magamnak az ösvényeket, ahol kellett kerültem kicsit. Most, hogy beléptem először online "hozzám mérte", ahogy fogalmaztál a játék az átlagos állapotot, ezért látok sokkal több utat. Tavi Gócvárostól majdnem a déli állomásig végig megépült utat látok.
De csak ez maradt, az út, meg a gombák, meg néhény zöld izé ahol valaki megpihent.
Azóta offline játszom és újabb "idegen" tárgyakba nem akadtam bele.
Ezek szerint viszont ha a játék közben egyszer is bejelentkezik valaki, akkor hiába állít vissza mindent offline-ba és tölt be régi mentést, a játék ezt rosszul kezeli. Megmarad néhány dolog.
Azért zavar mert csak a kíváncsiságom hajtott, eleve ha van rá lehetőség gondoltam lehet váltani következmény nélkül online/offline között, hát ez most nem jött be.
Most így a harmadik epizód végét nekem nagyon megkönnyítette ez a hirtelen elém táruló sztráda, ami rontotta a játékélményemet, de sebaj, a játék nagyon jó, élvezet vele eltölteni azt a kis szabadidőt. Mostantól pedig feltételezem ha tovább haladok majd a térképen nem fogok belefutni más cuccaiba.

[ Szerkesztve ]

(#3632) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mikor fognak bejönni ezek az online épitett utak és hidak? Én még csak az elején járok a játéknak, de semmi ilyesmit nem találtam eddig.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3633) Sliderxy válasza Rigormortiis (#3632) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Gondolom amikor megkapod majd az első szállítmányt azt követően.
Én a harmadik epizód után kapcsoltam be az Online módot és az, ahogy korábban írtam telepakolta nekem a terepet minden sz*rral.

(#3634) Rigormortiis válasza Sliderxy (#3633) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én már várom, hogy telepakolja könnyítésekkel :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3635) Sliderxy válasza Rigormortiis (#3634) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Megoszlanak/megoszlottak a vélemények ezzel kapcsolatban.
Szíve joga mindenkinek úgy játszani ahogy szeret. Kojima okkal találta ki ezt a like rendszert, a játék is azt sujkolja, hogy építsük együtt Amerikát. Csak ahogy azt anno redditen is többen hosszasan kifejtették, ez a játék egy elég jó teszt verziója volt ennek a teljesen új játékstílusnak. Igazából sokan eltrollkodták mások játékát. Direkt olyan lehetetlenül építkeztek például, hogy mások szívjanak később. Egekbe álló létrák 50 méterenként, meg ész nélkül a levegőbe lógó hidak. Telehányva minden felelsleges jelzésekkel, gombákkal, pihenőhelyekkel. Na nekem ez az ami nem hiányzik. Gyűjtöttek ezzel a játékkal nem kevés tapasztalatot, biztos vagyok bene, hogy a második részben kiforrottabb lesz ez a rendszer.

(#3636) Rage47 válasza Sliderxy (#3635) üzenetére


Rage47
veterán

Én a játék megjelenése utáni első hónapokban játszottam vele, szóval most jelenleg nem tudom, hogy áll :DDD De a trollkodás valóban probléma lehet sajnos, de azt gondoltam, valahogy próbálja kiszűrni a rendszer. A túl sok sz.rt nem tudja valszeg kiszűrni.

(#3637) Sliderxy válasza Rage47 (#3636) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Este haladtam tovább. Ahhoz az útszakaszhoz amit mások nagyjából teljesen felhúztak helyettem megépítettem egy következő szakaszt. Mindezt azóta ugye offline módban. Meglepetésemre az útsáv közepére került egy csomó zöld egymást követő nickname. Nem vágom. De ahogy írtam korábban csak ez maradt meg, meg a gombák.. :U
Csatoltam újabb területeket és ott már nem jelentek meg "idegen" tereptárgyak.
Arra leszek kíváncsi hogy ha végzek a 3. epizóddal és továbbmegyek a térképen nyugat felé, vajon lesz-e majd mások által megépített út. Az elméletem szerint nem lenne szabad, hogy legyen, mert ott még nem voltam amikor online becsatlakoztam, így ahogy korábban írtad amikor a játék az aktuális álláshoz igazította az online cuccokat oda nem pakolt semmit.

Nagyon berálnt amúgy a játék, kár lett volna nem pótolni. Konkrétan küzdeni kell magammal éjszakánként, hogy most már le kéne feküdni. :D

Az elején amikor Sam motorozik eszméletlenül megalapozták a játék hangulatát azzal a zenével. :K

[ Szerkesztve ]

(#3639) Rage47 válasza Sliderxy (#3637) üzenetére


Rage47
veterán

én is imádom az egész atmoszférát, de a MGSV is ilyen volt nálam

(#3640) Sliderxy válasza Gymbeam (#3638) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Szia!
Az első mocit én az öszvérek táborából csórtam el, aztán később majd lesz lehtőséged gyártani, és az még csak a kezdet... ;)

(#3641) Sliderxy válasza Rage47 (#3639) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Na azt is kellne majd egyszer pótolnom. :)
Anno a Snake Eater nagyon bejött!

(#3642) Rage47 válasza Sliderxy (#3641) üzenetére


Rage47
veterán

legjobb stealth játék, bár más nincs is nagyon :D

(#3644) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Este meglett a harmadik epizód vége is. Hát volt :Y
Rég játszottam olyan játékkal amit ennyire nehezen tudtam letenni.
Jól meg is szivattam magam, mert elindutam Déli gócvárostól, egy csomaggal Tavi gócvárosig, aztán amikor odaértem akkor jöttem rá, hogy a csomag a magánszekrényben maradt Délen. Mehettem vissza. :DDD

(#3645) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Tegnap este lepörgött a stáblista. (ugye 2x is :) )Bennem is felmerült néhány kérdés, amit korábban itt már kiveséztetek és visszaolvasva a válaszokat is nagyjából megkaptam mindre.

Ez a játék egy mestermű! Remek kaland volt. Azt hiszem játékok terén most megint nem fog tetszeni semmi egy ideig. :)

[ Szerkesztve ]

(#3646) Rage47 válasza Sliderxy (#3645) üzenetére


Rage47
veterán

igen, átérzem

(#3647) VTom válasza Sliderxy (#3645) üzenetére


VTom
veterán

Nálam ez után volt kb. egy hónap szünet, amikor nem tudtam játszani semmivel, meg a LoU II után.
Kellet idő, amíg leülepedett, és elkezdtek érdekelni másik játékok.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#3648) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Vége utáni kérdés:
2 héttel az új elnök beiktatása előtt.
Azt írja a feladatlista, hogy töltsem el az időt az új elnök beiktatásáig. Lesz itt még valami cinematic idővel, sor kerül erre a beiktatásra egy átvezetőben vagy csak húzzák a játékos agyát, hogy már lement 2x a stáblista és még mindig van valami. :D
Kihordtam már egy csomó plusz cuccot, néha beleakadtam kifejezetten Sam-nek címzett megrendelésekbe, sőt még néhány plusz átvezető is volt Fragile múltjával kapcsolatban, a romok között, aludtam már kb. minden magánszobában, de még mindig csak azt írja hogy töltsem el az időt. Lesz még valami?

(#3649) Sliderxy válasza Sliderxy (#3648) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Régi reddit bejegyzésekben megtaláltam a választ.
Ez ilyen. :U

(#3650) VTom válasza Sliderxy (#3649) üzenetére


VTom
veterán

Igen, ez az endgame, így oldották meg,

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.