Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space

Hozzászólások

(#1651) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Boldog 10. születésnapot Dead Space!

Live-Die-Respawn

(#1652) Kvelstadt válasza oriic (#1651) üzenetére


Kvelstadt
veterán

10éves? Mintha csak tegnap lett volna.
Na jó azért nem tegnap hanem inkább tegnapelőtt. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1653) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hola.

Lehet ezzel még valahogy játszani? Vagy össze kell alá rakni egy 10 éves gépet?

Megpróbáltam, de nem jött össze. Irányítás borzalmas, azt nagyjából megoldottam, de crash crash hátán és némelyiken még mindenféle trükközéssel se tudok továbblépni.

A hajtóművek begyújtásáig jutottam, itt az irányítóba való visszatéréskor lenne valami, ami instant crash ha megközelítem a területet. Próbáltam már szinte mindent, de semmi. Konkrétan itt.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1654) Kvelstadt válasza TESCO-Zsömle (#1653) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Anno egyplAn megoldás volt hogy visszahúzták az emberek a vga-t hogy ne legyen annyi fps mert az okozott gondokat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1655) batman91 válasza Kvelstadt (#1654) üzenetére


batman91
őstag

A vsync bekapcsolása nem oldja meg a problémát? Nekem speciel sosem volt vele problémám.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1656) Kvelstadt válasza batman91 (#1655) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kikapcsolása inkább. Én még akkor játszottam vele pc-n mikor megjelent, így nem volt túl erős hardver gondom de a vsyncet én akkor is kikapcsoltam mert menübe rohadt lassú volt tőle az egér.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1657) batman91 válasza Kvelstadt (#1656) üzenetére


batman91
őstag

Ez érdekes, mivel nekem ennek bekapcsolása mindent hibát javított.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1658) TESCO-Zsömle válasza batman91 (#1657) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Se ki, se bekapcsolása nem enged tovább azon a ponton. Az egér problémáját meg a settings-be az érzékenység kézi állítása oldja meg.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1659) Redneck válasza TESCO-Zsömle (#1658) üzenetére


Redneck
veterán

Biztos lehet! Nemrég toltam le a második és a harmadik részt 750 Ti-n, és azok is ezt a motort használják. Az egyik Steames volt, a másik Origines.

Valami vertikális szinkronnal kapcsolatos beállítás nem segít mondjuk driverből? Vagy fps limitálás RTSS-ben? Az elsőt, ami szerintem a legjobb volt, rég nyomtam, de lehet felrakom, kedvet kaptam hozzá. Ha felraktam írok. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1660) TESCO-Zsömle válasza Redneck (#1659) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azok alapján amit olvastam, a második és harmadik részt már rendesen megcsinálták, az első kiadásakor is ótvar konzolport volt. Az egér-érzékenységének a problémái nem a túl nagy teljesítményből fakad, hanem hogy az irányítás kontrollerre van szabva, így az egér mozdulatait a játék nem fordulásként olvassa, hanem gyorsulásként. Erre "sebtapasz" az érzékenység egekbetolása.

Próbáltam mindent kapcoslni mindenfele, de valahogy nem akarja. Win7 kompatibilitás, rendszergazda mód, driveres vsyncon/of ingame vsync on/of minden kombinációja. Settings.txt-be ne mnagyon van mihez nyúlni.

Az alábbi videó szerint elvileg annyi történne, hogy lespawn-ol egy olyan izé az egyik folyosóra. Olyan volt már, hogy nem jött a cucc ezért egy ajtó átjárhatatlan lett, azon segített is a vsync, de olyan még nem, hogy rekt. Kivág asztalra.

Nem tudom mit tegyek, kínomban elkezdtem megnézni a linkelt gameplay-t, hogy legyen mihez kötni a második részt, mert már nem emlékszem erre.

Elég idegesítő a dolog, az irányítás is szenvedős, easy fokozaton is majd megdeglek néha, pedig ez még csak az eleje, az igazán durva szörnyek még sehol nincsenek.

sz: Próbáltam Steam-en és Origin-en is, Steam-en már az első ajtós bug megoldhatatlan volt, Origin verzión segített a vsync be.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1661) Redneck válasza TESCO-Zsömle (#1660) üzenetére


Redneck
veterán

Anno az elsőt még jóval gyengébb vason toltam, v-sync nélkül és egérrel. Semmi gondom nem volt a célzással, sőt nagyon easy volt. A másik két részt már kontrollerrel verettem.

Gyorsan feldobom, mostmár kíváncsi vagyok mi van vele. 10 percen belül megírom.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1662) TESCO-Zsömle válasza Redneck (#1661) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Feltettem a Steam-es verziót is ,ez el se hajlandó indulni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1663) Redneck válasza TESCO-Zsömle (#1662) üzenetére


Redneck
veterán

Feldobtam én is, és tökéletesen fut. V-sync off, így a menüben sincs lassú egér. 144Hz-en is megy, az érzékenységgel sem volt bug. Jobban nem megyek bele mert most nem akarom végig tolni, de nálam nem volt látható gond az első pár percben.

Azt persze nem tudom megmondani hogy utána mi a helyzet, szóval passzolok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1664) TESCO-Zsömle válasza Redneck (#1663) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nézem a konfigod, mondjuk írták, hogy Radeon-okkal nagyobb a szívás, mint GeForce-okkal, de evvan.

Ha lesz időm összedobom fater régi gépét, az több, mint 10 éves cucc, majd azzal. Csak ahhoz meg drivereket vadászni lesz egy élmény...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1665) PAtr0n válasza TESCO-Zsömle (#1664) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ami a bugokat illeti, tehát a scrpitelt dolgok nem jól működését, arra a megoldás, hogy játékban OFF a V-sync, viszont driverből meg rá kell erőltetni a 60 fps-t meg a tripla bufferinget.
Legalábbis nálam ez vált be.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1666) TESCO-Zsömle válasza PAtr0n (#1665) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem egyelőre elengedem a dolgot. Jövőhéten szedem szét/rakom össze a gépet, aztán kap egy teljesen új Win10-est. Utána visszatérek a dologra. Bár már csak ~2 óra van hátra a végigjátszásból, szóval lehet egyből a második rész jön...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1667) Weareus válasza TESCO-Zsömle (#1666) üzenetére


Weareus
addikt

Kár...

Itt segítettem pár arcnak, bár ez nem az összeomlásos helyzetre vonatkozik (de lehet, hogy ettől van).
FPS-t korlátozni érdemes!

[link]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1668) Redneck


Redneck
veterán

Csak hogy én is hozzászóljak a pangó topikhoz:
Ugyan nem Dead Space, de igyekeztek másolni. Sajnos nagyon B kategóriásra sikerült, de azért bedobtam.

Kár hogy nem folytatják a sorozatot. Egy új, fejlett motorral készült részt, ami az akció helyett inkább túlélőhorroros és RPG-s elemekre épít, szívesen pörgetnék, de azt hiszem sokan így vagyunk ezzel...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1669) TESCO-Zsömle válasza Redneck (#1668) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha tényleg egyedül csinálta, akkor szvsz elfogadható a szint.

Ha lesz is ilyen minőségi kivitelben, az max közösségileg finanszírozott formában, mert mára a minőségi full single-player annyira rétegtermék, hogy hihetetlen.

Mindenkinek kompetitív játék kell, hogy valami kis sikerélménye lehessen a társadalomban, ha már az élete félresikerült.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1670) Weareus válasza Redneck (#1668) üzenetére


Weareus
addikt

Ez nem semmi.
Érdekes.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1671) Weareus


Weareus
addikt

Újra elkezdtem a gamet. Pár év kihagyás után... :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1672) TESCO-Zsömle válasza Weareus (#1671) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha sikerül hibamentesen lefuttatni, majd dobd át a trükköt, mert nekem nem ment...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1673) batman91 válasza Redneck (#1668) üzenetére


batman91
őstag

Az elmúlt hónapok alatt azért eléggé sokat fejlődött a Negative Atmosphere. Most jelenleg itt tart a játék: [link] Ez azért már eléggé ígéretes így.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1674) PAtr0n válasza batman91 (#1673) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jaja, a parafaktor egész jó a kis trailer alapján, már a pályatervezésen meg a sztoriban kell villantani valamit.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1675) batman91 válasza PAtr0n (#1674) üzenetére


batman91
őstag

Reméljük nemsokára kapunk valami hosszabb bemutatót is belőle.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1676) batman91


batman91
őstag

Sziasztok!

Ide leírok egy ki szösszenetet, amivel sok ember problémája megoldódik a játékkal. A folyamatos crashek és bugok elkerülése ellen kényszerítsétek rá driver-ből a v-synchet, ez megoldja a gondok nagy részét. Nem szereti a játék a nagy fps számot, ezért csinálja.

Ezt pedig annak ajánlom, akinek problémája van az egér irányítással: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1677) Predator2


Predator2
addikt

Helló
Kicsit lemaradva ugyan de elkezdeném a Dead Space trilógiát.
Eredetiben megvettem a steam-en, de nekem nem magyar, pedig elméletileg magyarul jelent meg a játék.
Mit tudnék ezzel kezdeni?
THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1678) dante3 válasza Predator2 (#1677) üzenetére


dante3
addikt

Electronic arts/Dead Space/settings megnyitod notepaddal, és a Local = en átírod hu-ra. Régen játszottam már, de gondolom még működik :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1679) olbaidhun válasza Predator2 (#1677) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ha most kezdhetném újra, biztosan néznék hozzá valamilyen HD textúra, reshade vagy egyéb jóságot.
Az alap gém zseniális, de az évek alatt egy közepes, erősebb hardverrel is brutálisan ki lehet maxolni ezt a csodás engine-t: [link] , [link]

Másik személyes tapasztalat, (ps3-on vittem végig a részeket), akár nehezebb szintre is érdemes kapcsolni az első rész bemelegítése után, mert a harmadik minősége már silányabb, arcade shooteresebb, divatosabb multi orientált akármi lett és sajnálja az ember, hogy "nincs tovább" sztori.

Valami modder közösség igazán kézbe vehetné a cuccot, van kilátásban valami hasonló stuff?

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1680) Kvelstadt válasza olbaidhun (#1679) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az megvan hogy egyre több a pletyka hogy remaster lesz vagy rebot? Persze rz pletyka még juli 22ig amikor is ledz EA konferencia akármi, de amennyi helyen olvasni erről, elég nagy % van rá hogy tényleg lesz valami bejelentés.
Egyébként nemrég platiztam ps3on, és lehet elnézőbb is vagyok mert szivem csücske ez a cím, de szerintem nem vállalhatalan még így sok év után sem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1681) olbaidhun válasza Kvelstadt (#1680) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ez a cím nem hogy vállalható, hanem mai napig példa értékű stuff a műfajában.
Ha megnézed mit bajlódtak az alien vagy más hasonló horror címekkel, akkor azért belátható, hogy ebben bőven volt / van atmoszféra.

Grafika maga idején jobbak között volt, mai szemmel megfelelő helyre kerültek be a minőségibb átvezetők és jól volt felépítve az engine összes súlypontja. Gondolok pl a fizikára, effektekre, animációra. Úgy vélem önmagában egy ügyes technológia kevés ahhoz, hogy jól szórakoztasson, tehát jobbnak ítélem pl a doom adott részét, a techdemo crysishoz képest... Nézz meg egy agyon toldozott-foltozott SOURCE (half life) engine mire vitte! Nem véletlenül rebootol mindenki annyira, nincs kreatív a csapatokban, ha van, leoltják, mert időt igényel kifundálni valami meghökkentőt. Egy időben a kaptár is kereste önmagát ahogy láttam, de a RESI remake és újabb címek szerencsére megint érdekessé tették azt az alapműt... Hogy lehet akkora kasszasiker a crash bandicoot reboot? Milyen váratlan, hogy hamar jön a folytatása a rókabőrnek ;]

Azért a ps3 dead space óta jó pár tucat "AAA" cím érkezett és örömmel látom, hogy mai napig sokunknál jön a katarzis a zseniális fejlesztők és játékélmény miatt.

Na feketeleves: EA egy igazi MULTI, akár a többi nagy mostanában. Ezekben megbízni nem lehet. A marektinges kontrollál mindent, az élmény számít, nem az érvény. Itt beszéltem erről. Vakon nem bíznának annyi erőforrást egy -kicsi- de annál tehetségesebb stúdióra, mint azelőtt. Meg kell jelenni egy címnek 5-6 platformra. Hiába etalon a műfajban, anyagilag nem ér fel egy BF vagy FIFA pénzesőhöz, szóval reálisan szemlélve egy nagyvállalatnál tudnod kell, hogy a minőség legtöbbször nem fog a mennyiség rovására menni. :U Nem szeretnék pesszimistának tűnni, de pragmatikus, zseniális fejlesztők a saját kis bulijukkal szeretnének kasszát robbantani, nagyban kerülik a multikultit. Ezért törekszik fölfelé az INDIE.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1682) Predator2 válasza dante3 (#1678) üzenetére


Predator2
addikt

Nekem Steam változat van, lehet én vagyok vak, de nem találom amit írtál.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1683) Predator2 válasza Predator2 (#1682) üzenetére


Predator2
addikt

Megoldva.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1684) Predator2


Predator2
addikt

Helló
Melyik fegyvert/fegyvereket ajánlott megvenni szerintetek?

Thx

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1685) olbaidhun válasza Predator2 (#1684) üzenetére


olbaidhun
őstag

Az elején inkább fejleszd az alapfegyvert maxra szerintem :R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1686) batman91 válasza Predator2 (#1684) üzenetére


batman91
őstag

A Plasma Cutter-t maxold ki és nem lesz gondod a játékban, a többit szerintem hanyagold elsőre.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1687) Kvelstadt válasza Predator2 (#1684) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ami tetszik.
Nekem a plasma cutter a kedvenc, mert így hogy csonkolni kell és annak állítható a célkereszt kb mind3n hejzetre jó.
Én inkább olyat mondanék amit nem ajánlok, az pedig a lángszóró.
Azt még maxon is gyenge volt szerintem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1688) Predator2


Predator2
addikt

Nem gondoltam volna, hogy pont az alap fegyvert fogjátok favorizálni.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1689) olbaidhun válasza Predator2 (#1688) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ahogy előttem a kolléga is mondta, (#1687) Kvelstadt
a játék alaptermészete, hogy könnyebb végezni a szörnyekkel, ha leestek lábról... namost ahogy haladsz előre egyre profibbnak és gyorsabbnak kell lenned ebben a trükkben. Némi időlassítást is bevethetsz, gyakorlás képpen (végére jól fog jönni) plusz a hegyes tárgyakat is tudod használni "szögelésre". Ez lehet pl egy végtag is.

Az igazán pro játékos zéró lőszert használ, tartalékol a BOSS-ra, nehezebb fokozaton is elvan egy tucat alapszörny között. Hozzátenném itt jön képbe az atmoszféra, minőségibb füles, esetleg 2021-es textúrák. Óriási élmény legyűrni az első két részt nehezebb szinten. Minden életpakkért hálás vagy a végére :DDD

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1690) Kvelstadt válasza Predator2 (#1688) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Legtöbb fegyver jó valamire, a cutter meg mindenre.
A belező jó ha csak egy jön, a gépfegyver jó ha pazarolni akarod a lőszert, az ív fegyver (én az elsőt csak magyarul toltam szóval nem is vágom a fegyók angol nevét) az alaból nem lenne rosz, de olyan lasdu a lövedéke hogy az ellenfél nem ott és nem úgy van mint ahova én céloztam.
Van ez a chargeolós fegyver, contact beam talá. Na az jó ha van időd feltölteni, azt szerettem.
De ha mondani kell egyet amit sokat használtam az a force gun (közbe jutnak eszembe) vagyis hullámfegyver.
Mondjuk azt ki kell húzni hogy jó legyen de utána elég jó.
Az ugye egy lökéshullámot lő, szóval nem nagyon kell vele célozni.
Sokszor mentett meg úgy hogy csak spameltem a lövést, és ami jött felém arról szakadtak a végtagok, mert ugye ez egyszerre sebzi mindenhol az ellenfelet.
Lángszóróról már írtam, kritikán aluli.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1691) Predator2


Predator2
addikt

Bár a 2 rész, de hátha tudtok nekem segíteni.

Hello
Origin-es változatra szeretném felrakni a magyarítást, de nem engedi.
Van erre valamilyen megoldás?
THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1692) olbaidhun


olbaidhun
őstag

[link]

[link]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#1693) cyberkind


cyberkind
félisten

Gyerünk srácok, toljátok a Remake-et, abszolút minőség felújítás lett, mindenki megtalálja benne amit szeretne. :))

Kéz a kézben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1694) chris0000


chris0000
őstag

hi. steam oldalán nem írja, de egyébként Denuvos a játék! üdv.

(#1695) copass válasza chris0000 (#1694) üzenetére


copass
veterán

szerencsére nem érezhető a szutyok denuvo a steames verzióban legalábbis.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#1696) cyberkind válasza copass (#1695) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem érezhető bőven, eléggé küzd a 16 szálas Ryzen. :D

Paranormal Cocktivity

(#1697) copass válasza cyberkind (#1696) üzenetére


copass
veterán

meghajtja persze, de nem akad! :D 11900K legalábbis...

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#1698) aginor válasza copass (#1695) üzenetére


aginor
veterán

Pedig valami van, mert időnként belaggol. Az új nvidia driver sokat segített rajta, de azért a jelenség még megvan. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#1699) copass válasza aginor (#1698) üzenetére


copass
veterán

nekem semmi. rtx 3060 526.56 driverrel...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#1700) Redneck


Redneck
veterán

Mivel az eredeti első rész eléggé berántott, így egyből lenyomtam a másodikat is, survivalist fokozaton.
Nem nagyon emlékeztem erre a részre, vagy legalábbis az agyam szelektálta a storyt, ezért voltak meglepetések.

Ami viszont egyáltalán nem tetszett, az a játék nehézsége. Elég nagy DS fan vagyok, de ennyire durva szívatásokra, és szemét módon scriptelt, direkt változatos összetételű ellenfelekre nem számítottam. Különösen a játék végén volt aljas a produktum, bár a közepén is akadtak nehéz részek.
Egyáltalán nem éreztem a felszerelésem fejlődését, pedig mindent rendesen felhúztam. :U

Az első zseniális volt, a harmadik is bejött a maga módján, de ez a második rész egy nagy szemét, soha többet nem indítom el.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1701) Redneck válasza Redneck (#1700) üzenetére


Redneck
veterán

Na jó, túloztam, mert nagyon felhúzott. A narratíva jó, fejlődött a grafika, és egész hangulatosak a helyszínek, de helyenként durván túltolták az akciót a hangulat kárára. Egérrel biztos könnyebb lett volna...

Most jöjjön inkább a harmadik rész, aztán megveszem a remaket is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1702) batman91 válasza Redneck (#1700) üzenetére


batman91
őstag

Amíg zealot fokozaton nem játszottad végig, addig nem vagy igazi férfi. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1703) shotika válasza aginor (#1698) üzenetére


shotika
őstag

Nekem a játék az utolsó negyedre beszántotta az fps-t. Az eddigi 120-140ről 60-70 körülire ált be, és nem is akar feljebb menni. Tegnap este kilépés után meg az alábbi üzenet fogadott:

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1704) aginor válasza shotika (#1703) üzenetére


aginor
veterán

Ez korrekt. :C
A legutolsót használod? Többször is előfordult, vagy csak egyszer? Tuning/finomhangolás aktív volt, vagy minden alapon?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#1705) shotika válasza aginor (#1704) üzenetére


shotika
őstag

Minden friss, még a Windows is. Végül úgy néz ki meglett a hiba. A játék belépés után egyből betölti a pályát - innen kiléptem a főmenübe, és és vmi hibás shader vagy effekt ragadhatott be, mert mikor újratöltöttem a mapot, hirtelen eltűnt a hiba.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1706) Redneck


Redneck
veterán

Elkezdtem a harmadikat is hardon. Ez valahogy a sok lootolás ellenére is sokkal jobban tetszik, mint a második rész. Még csak most fogunk lemenni a Tau Volantisra, szóval sok van még hátra, de eddig adja. Kár hogy a Greelyre csak coopban lehetett volna menni, sajnos az a küldetés kimaradt.😪

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1707) Redneck válasza Redneck (#1706) üzenetére


Redneck
veterán

Le is nyomtam, majdnem 18 óra volt, de sokat bolyongtam hogy kimaxoljam a lootot. Marhajó game volt, remélem lesz rá igény, hogy a teljes trilógia remaket kapjon. Nagyon bírnám, különösen a harmadik részre lennék kíváncsi fullos grafikával.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1708) Jorus


Jorus
nagyúr

A hidropóniás részen a nagy böszme gonosz ellen van vmi spéci eljárás. Már sokadszorra nyír ki, kezdek bepöccenni. Eleve abban a trutyiban nem lehet rendesen mozogni, plusz harc előtt relatíve rendesen fel vagyok készülve, van stasisom, van relatíve lőszerem is mindenhez, dobálom rá a mindent is, de sz*rik rá.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1709) Jorus válasza Jorus (#1708) üzenetére


Jorus
nagyúr

Meglett, hátát meg a hónalját kell lőni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1710) aginor válasza Jorus (#1708) üzenetére


aginor
veterán

Alapvetés a játékban, hogy ha valami nagyon élénk világító sárga egy ellenfélen, akkor az gyengepont. Ez az infó később még jól fog jönni majd a Leviatánnál is. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#1711) Jorus válasza aginor (#1710) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az ma este fog jönni - kicsit izzad is a tenyerem :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1712) aginor válasza Jorus (#1711) üzenetére


aginor
veterán

Ne aggódj, meglesz a megszokott furulya.. ;) :D

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#1713) batman91 válasza aginor (#1710) üzenetére


batman91
őstag

Lődd a sárgáját!!! :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1714) Jorus


Jorus
nagyúr

Most értem le a bolygóra, innen gondolom már nincs sok hátra. Nagyon kellemes játék, kb. 30 óra lesz a vége. Nagyon derűsek az Event Horizon-os, Doom-os, Alien-es kikacsintások. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1715) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv
Ha Steamen veszem meg a cuccot, akkor is kell egy kapcsolódó EA fiók?

(#1716) melega


melega
őstag

Kerdésem lenne hogy a Dead space remake könnyebb mint az eredeti, vagy ugyanaz a nehézsége?

(#1717) melega


melega
őstag

Elkezdtem a játékot, de nálam a remake ronda sajnos.
A Jedi survivor százszor szebb volt.

Várom a Dead Space 2 remaket.

(#1718) chungee


chungee
addikt

Napot!
Remake, steam. Hol tudom lekorlátozni az fps-t 60-ra :F Köszönöm előre :R

(#1719) Vismajor01 válasza chungee (#1718) üzenetére


Vismajor01
addikt

Játékban nem tudod, de a videókártyád illesztőprogramjában igen

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#1720) Vismajor01 válasza Vismajor01 (#1719) üzenetére


Vismajor01
addikt


Nah ez is meglett :)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dead space
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.