Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#324) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Hát ez elég kemény este volt. Úgy döntöttünk a csapattal, hogy PVP-zünk kicsit Balotán... hát, nem volt eseménytelen a dolog.
Láttunk egy Cherno felé futó embert a sátraknál, elkezdtük üldözni, 3. társunk a betonkerítésnél maradt. Egyszer csak szól, hogy menjünk vissza, mert 2 full geares kari rongyol rá. Nem értünk vissza, rárontottak, de sikerült mind a kettőt megölnie (már láttuk őket, csak "átbugoltak" a kerítésen.) Ezután szerver váltás, mert valami gond volt (magas ping, lagg, stb.). Lövéseket hallunk várakozás után, majd reset. Reset után vissza, gyorsan átsprintelés a börtönbe. Átértünk. Bekempeltük a börtönt, egyszer csak kb. 10 perc után nyílik az ajtó, 2 ember, társam egyiket lelőtte, a másik megölte. Amíg halott barátunk elektroból sprintelt vissza, másik 2 ember ismét kinyitja a börtön ajtaját, mind a kettőt lelőttük. Oké, kis lélegzetvétel. Nem telik el sok idő, jön még egy gyerek, lelőttem (bár nem tudom, ki az a retardált, aki benyit a börtönbe úgy, hogy az ajtó előtt 2-3 hulla :DDD ). Ekkor jön egy új, sniperes ember, Balota másik felén (sátrak felől) támogat. Társunk átsprintel hozzá, egyszer csak lövéseket hallunk, mind a kettőt lelőtték, de az egyik újraéledt, és sikeresen lelőtte a támadót. Ezután, miután a halott ember visszaért, megint pici lélegzetvétel, ekkor mosinos társunk jelenti, a torony felé player közeleg. Felmentem a börtön tetejére, látom jön a hangárok felől, átfut. Erdőben szaladgál, rálövök, persze a törött ablakon nem megy át a lövés... Miközben 2 bajtárs a börtön garázsából tűz alatt tartotta, 2-en körbekerültük, de mire odaértünk, már lelőtték. Ezután loggoltunk ki, miután egyesült a csapat, mert a csapat 90%-ánál se kaja, se pia és a felszereltség is elég szegényes.

Tudom, hosszú lett, de volt izgalom bőven

(#325) Audifan
Ez a rövid változat :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.