Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)

Hozzászólások

(#1164) Yodamest


Yodamest
addikt

Ma befejeztem a storyt, így muszály egy mérföldkövet itthagynom az utókor számára.

Gyakorlatilag korunk egyik legjobb játéka, ha azt nézzük, hogy alapvetően mindenben vannak hibák, nincs tökéletes játék, akkor simán ott van a 10/10 kategóriában. Eszméletlen jó motion capture, szikron színészi teljesítmény, bravúros történettel párosítva, gyönyörű nyílt világ, ahol mindig van mit csinálni, 100 méterenként belebotlasz egy ellenséges bázisba, vadállatokba, zombikba, nero pontokba, túszejtés-mentőakciókba, hordainváziókba fuhh, nem is értem ekkora mapot hogyan tudtak így megtölteni élettel, le a kalappal. Grafika egy jó TV-n játszva, HDR-ben áll leejtős, de tényleg... atom szép a mocsaras esőtől áztatott erődőtől kezdve a havas hegyvidékig, nagyon, nagyon szép és konzisztens mindvégig, nincsenek kidolgozatlan map részek, területek, minden egységesen szép.

Aki nem kezdett bele a megjelenés-kori sajtó lehúzások miatt, az nagyon bánhatja, azonnal vegye meg és vigye végig, majd köszönje meg később. Annyi a titka, hogy nem szabad a kezdeti pár óra alapján ítélni, lassan indul be a játék, de utána felültet rendesen a hullámvasútra és nem fogod tudni letenni a kontrollert a stáblistáig, sőt az után sem. A stáblista alatti zenét hallgatva az jutott eszembe, ha csak egy mondattal kellene valakinek leírnom milyen a játék, azt mondanám, hogy ennek a játéknak szíve van, érezni, hogy a készítők szívüket-lelküket beleadták, ez ritkán fogalmazódik meg bennem egy játék kapcsán, de itt ez jutott eszembe a végén és szerintem nem véletlenül. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Days Gone (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.