Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#12801) koxx válasza Zoli-bácsi (#12799) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Shitcoin ide v oda megis rohadt jol ki lehet venni belole penzt akar par nap alatt is.

(#12802) Zoli-bácsi válasza koxx (#12801) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Mint minden shitcoinból. Én a hosszútávú befektetésre írtam, jó eséllyel az a sz@r nem lesz sehol 2-3 év múlva.

(#12803) kornel76 válasza Zoli-bácsi (#12802) üzenetére


kornel76
aktív tag

A Doge is ittvan már 10+ éve , nem egy nagy árfolyammal meg hasznossággal de itt van. A Shib pedig 1 év alatt többet tett és ért el mint a másik kutyi összesen. Igen a shit-ből is nőhet ki fa :P .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#12804) 6absbulldog


6absbulldog
tag

Zajlik a Solana Lisbon rendezvény, olyasmi mint a Cardano summit volt pár hete. Várható pár partnership bejelentés a SOL ökoszisztémában.

(#12805) 6absbulldog válasza 6absbulldog (#12804) üzenetére


6absbulldog
tag

Ha jól értem Star Trek NFT-k jönnek a Solanára, illetve már bejelentettek még egy partnerséget egy számomra nem ismeretlen céggel. Izgalmas három nap lesz ez. :)

(#12806) Lokids válasza 6absbulldog (#12805) üzenetére


Lokids
addikt

Ez trade szempontból mit jelent? Árfelhajtás?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12807) MPowerPH válasza 6absbulldog (#12805) üzenetére


MPowerPH
félisten

SOL -ra? All in? ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12808) koxx válasza MPowerPH (#12807) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

avaxot és cro-t vettem most, meglátjuk. Ha a kutyakaki ilyen marad akkor meg átrakom vmi másba. A sol-t nagyon sajnálom, hogy eladtam akkor...

(#12809) Frozen válasza koxx (#12808) üzenetére


Frozen
őstag

majd vissza veszed, jó kereskedő ilyenkor nem vesz semmit,csak tartja a portfolit és elad, venni akkor kel mikor az árak földbe állnak és eljön a kryptó tél. Eddig nem volt ,mert nagyon nagy a hyppe ,de ez el fog szépen csendesedni idővel vagyis reméljük

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#12810) 6absbulldog válasza MPowerPH (#12807) üzenetére


6absbulldog
tag

Remélem, hogy mikor elterjed a hír, akkor feldobja az árat. Arra vagyok kíváncsi, hogy ha már az első napon bejelentették ezt, akkor mi lesz a következő két napban.

(#12811) Kobe válasza koxx (#12808) üzenetére


Kobe
veterán

Jobol vasaroltal be, avax kb nemsokara korrekciozasba kezd, eleg keves van benne papirforma szerint ebben a ciklusban. 98ig jo ha elmegy, 102-109 koze meg mar nagyon rossz return/risk mellett fog csak....

(#12812) LuckyL válasza Kobe (#12811) üzenetére


LuckyL
őstag

én nem vagyok avax hodler, tehát nem ilyen motivációból kérdezem, de ha valami all time highon van, akkor milyen mutatóból következteted ki ezt?
honnan tudod hogy nem duplázza a marketcapet akár 1 nap alatt?
én biztos nem adnék olyan tanácsot most senkinek hogy vásároljon, de ugyanakkor azt sem lehet kizárni, hogy még őrületesebb emelkedés jön

cryptot minden termékemért elfogadom

(#12813) Kobe válasza LuckyL (#12812) üzenetére


Kobe
veterán

RSI, rejtett RSI divergenciak, mozgoatlagtol valo elteresek merteke, volume es legfokepp a fibonacci szintek a boilinger szalagokkal

Fibo alapjan 98 korul van az egyik csucs, a 109 mar egy eleg extrem fibo szint amit nagyobb korrekcio nelkul nemigazan szoktak meglatogatni a papirok...

RSI 80 korul tulhuzva

Boli pedig a felso szalagbol felfele kilepett - nem sokaig szokott szalagon kivul lenni semmi. A szalag kozepe 67 korul van, az MA50el egybeesik, ha elindul lefele, onnan pattanhat, ha nem sikerul neki, akkor a szalag aljarol 49nel

Nekem minden indikator azt mutatja hogy ebbol mar profitot kell realizalni, nem penzt beletolni.

En pl 98on zarom, regota benne vagyok 5x attettel, 250% plusz.... Nem rizikozom.

(#12814) kenwood válasza Kobe (#12813) üzenetére


kenwood
veterán

En az osszes ilyen elemzos halandzsat hallgatva,olvasva mindig ugyanazt a kerdest teszem fel :
Ha ezek a dolgok valoban mukodnenek, akkor te elomondanad masnak, hogyan lettel milliardos ?
Ezek az elemzesek meg a rendes tozsden sem igazan szoktak mukodni, a crypto piacon pedig az idojarasjelentesnel is kevesbe pontosak
Nem tudom,ti hany olyan elemzot ismertek, aki Lamboval jar :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#12815) Kobe válasza kenwood (#12814) üzenetére


Kobe
veterán

Fuhh, hat egyeseknek nagyon kemeny akkor az az uvegplafon :) nezd meg a par nappal ezelotti beirasomat / celaramat avaxra..... What a surprise pont ott tart

Csak hogy a peldanal maradjunk, mennyire mukodik ez a halandzsa: ha nem mukodne, szerinted 250% pluszban allna a pozi? Szerinted melyik volt jobb dontes, a jelenlegi arszint 60%an beszallni attettel, vagy mint kollega, ATH szinten rafomozva? :)

Lambos elemzot nem ismerek, csak S Merciset, joparat
Mindenki eldonti maga mit szeretne, radobni valami anonim lof*szcoinra es koromragva remenykedni hogy sikerult az 1000bol 1x eltalalnia a kovetkezo nagy truvajt, vagy kovetkezetesen, portfolio menedzsmenttel megfuszerezve 10bol 6-7x szolidabb profittal megelegedni.

En utobbi vagyok, nem hiszek benne hogy lesz meg egy BTC hez hasonlo csoda, beerem az aptoval, de a halandzsas aproval sem panaszkodom, amig havonta van olyan deal ami par nap alatt 1-2M et hoz a konyhara

(#12816) koxx válasza Kobe (#12811) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor kiveszem ha megindul lefele, nem egy haz arat raktam bele, az se erdekel ha csak 10€-t keresek rajta.
de szivesen meghallgatom, hogy mibe erdemes penzt fektetni, nincs ennyi udom mindennek utanaolvasni

[ Szerkesztve ]

(#12817) LuckyL válasza Kobe (#12813) üzenetére


LuckyL
őstag

köszi a választ, remélem bejön a számításod!

cryptot minden termékemért elfogadom

(#12818) atee_13 válasza Kobe (#12815) üzenetére


atee_13
őstag

"ami par nap alatt 1-2M et hoz a konyhara" ugye nagy kérdés mennyiből :D

De ha van tipped a tutira 1-2 hétig lekövetlek ha küldöd privátba mikor mit kell venni eladni ;]

(#12819) Kobe válasza atee_13 (#12818) üzenetére


Kobe
veterán

Nagyon szivesen barmikor ha beszallsz par ezer dollarral az elofizeteses / zartkoru adatok finanszirozasaba ;]

(#12820) atee_13 válasza Kobe (#12819) üzenetére


atee_13
őstag

Pénz visszafizetési garancia van? ;]

(#12821) Veron válasza atee_13 (#12818) üzenetére


Veron
őstag

Sokan szívesen meghallgatnánk mibe kell fektetni a tapasztaltabbak szerint, nem gondolnám, hogy egymás üzletét rontanánk ezzel.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12822) Veron válasza Kobe (#12813) üzenetére


Veron
őstag


a kék a mozgóátlag, a kék sáv a Bollinger szalag, alul az RSI
mit kell látni? :R

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12823) nort_on


nort_on
senior tag

Asszony portfóliója, BTC/ETH 50-50% HODL, 2 részletben vette(m), 10 nap alatt +20%. Ingyenes tipp. :DDD

(#12824) LuckyL válasza Veron (#12821) üzenetére


LuckyL
őstag

én nyitnék is egy oylan tanáccsal, hogy ne kövess másokat
inkább "do you own research"
a coinbureau csatorna nagyon hasznos, kezdőnek különösen facen
ha pedig kicsit elmerültél a dolgokban, lesz magadtól is jó ötleted
amikor egy influencer leadja az "igét" sokezer követőjének, akkor általában van egy irreális pump, beszállsz és egyből buksz simán 20-30% ot akár

második tanács, hogy most all time highon vagyunk, ha holnap lesz egy 60% os esés, senkit nem fog váratlanul érni, aki réeggebn cryptozik már

cryptot minden termékemért elfogadom

(#12825) nort_on válasza Veron (#12822) üzenetére


nort_on
senior tag

Hogy minden kiveri a plafont. :)

(#12826) Kobe válasza Kobe (#12781) üzenetére


Kobe
veterán

LTC bumm ;]

(#12827) nort_on válasza Kobe (#12826) üzenetére


nort_on
senior tag

Az utóbbi pár nap igen jót tett a portfóliómnak, beleértve az LTC-t is. ;]

(#12828) dugynok válasza Kobe (#12826) üzenetére


dugynok
senior tag

Azért nagy bumm még nincs, még mindìg csak 50%az ath-tól

[ Szerkesztve ]

(#12829) Kobe válasza dugynok (#12828) üzenetére


Kobe
veterán

Hat az a kis bumm nalam egy szolid 100% duplazas volt par ora alatt, 10x attettel, 2000 usdvel
Sose szoljon kisebbet ;]

(#12830) Kobe válasza Veron (#12822) üzenetére


Kobe
veterán

A boli is egyfajta mozgoatlag, csak maskeppen van sulyozva a keplete, ezert inkabb az RSI hez hasonloan kell ertelmezni

Ha a szalag kitagul, es a felso szalag menten pattog felfele az eszkoz ara, akkor fomo van / tulvett, korrekciora kell keszulni

Ha 70es RSI felett (tulvett zonaban) kilep felfele a boli szalagbol akkor nagyon nagy valoszinuseggel erik rovidtavon a korrekcio

Ha a szalag beszukul es szuk savban sorakoznak a gyertyak, akkor a ciklust egy tagulas koveti majd, eselyesen markansabb volumenu elmozdulas fog tortenni az arban, de az meg lehet barmilyen iranyban, lefele is. Figyelni kell, ha lefele kandikal ki vagy ha nem nagyon tud a boli kozepe fole torni akkor valoszinubb a lefele "tagulas"

Ha a szalagbol lefele esik ki, es az RSI a 30as hatarvonal kornyeken vagy alatta pattog, akkor tuladott a cucc es felfele korrekcio az eselyesebb

Belepopoziciok risk managementtel szuk bolinal, kiszallo tag szalagnal, fibo szinteket figyelve

[ Szerkesztve ]

(#12831) MPowerPH válasza Kobe (#12829) üzenetére


MPowerPH
félisten

:Y

Don't Tread On Me

(#12832) Panzi88 válasza Kobe (#12830) üzenetére


Panzi88
csendes újonc

Na ebbe így levezetve már látok logikát :D

(#12833) Lokids válasza Kobe (#12830) üzenetére


Lokids
addikt

Bárcsak értenék legalább 1 mondatot ebből. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12834) 0utsider válasza Kobe (#12830) üzenetére


0utsider
tag

Nem nagyon láttam még itt rajtad (és magamon :)) kívül olyat, aki TA alapján kereskedne.

Csak kíváncsiságból kérdezem, használsz mást is BB-n és RSI-n kívül?

Nálam a MACD, ATR és az OBV aminek a megfelelő állása nélkül nem indítok kereskedést. A BB-t csak néha nézem meg, amikor ötletem sincs, hogy éppen merre megyünk, hogy mit mutat.

(#12835) Veron válasza Kobe (#12830) üzenetére


Veron
őstag

köszi ez nagyon hasznos volt. :R
a Boli szélessége mit jelöl?
az RSI mit mutat meg pontosan?
a Fibo szinteknél mire kell figyelni (dióhéjban)?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12836) MPowerPH válasza Kobe (#12830) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egy reszletesebb magyarazatot en is elfogadnek. :B

Don't Tread On Me

(#12837) Kobe válasza Veron (#12835) üzenetére


Kobe
veterán

[link]

[link]

[link]

A kerdeseknek megfelelo sorrendben

(#12838) momo2828


momo2828
tag

Sziasztok,
Követi innen valaki a SYA x flooz projektet? Én látok benne jövőt, jó csapat van mögötte, community is jónak tűnik, és szép emelkedések is vannak, de nem nagyon láttam sehol, hogy említették volna.

(#12839) Kobe válasza 0utsider (#12834) üzenetére


Kobe
veterán

MACD pontossagaban, megbizhatosagaban kevesbe hiszek, mert nem generalisan alkalmazhato, inkabb reszvenyeknel. Mindegyik tokennek megvan a sajat szokasa, hogy melyik mozgoatlagot mennyire tiszteli, MA 50, MA200, vagy eppen MA 128 x negyzetgyok 254 ;]
Emiatt eleg nehez kitapasztalni, es bazi idoigenyes, arra meg nincs idom h ennyi cuccnal azt nezegessem meg allitgassam a 8000 fele kombimaciobol mikor mirol hogyan pattant. Max main tokennel, btc, eth stb a fobb 50es, 200as atlagokhoz valo elmozdulasokat szoktam nezni, relevansabb mint az altok eseteben.

Mivel fibo szinteket jobban figyelem, ezert retracement / pullbacket inkabb azokhoz merten probalom megtalalni, csokken az MA fontossaga olyan esetben.
Sajat tapasztalatom inkabb, hogy breakout eseten a fibo szinteket teszteli vissza, nem a mozgoatlagok szintjet.
Lasd pl Avax, Matic, Ltc, amirol szo volt a napokban

(#12840) 0utsider válasza Kobe (#12839) üzenetére


0utsider
tag

Érdekes, hogy mennyire különbözően állunk a kereskedéshez. :)

Az MACD számomra annyiból releváns, hogy ha az alsó tartományban az MACD elindul, hogy alulról keresztezze a signalt, akkor jó esély van arra, hogy emelkedés várható. Továbbá ha nagyon eltávolodik a középvonaltól és az MACD lefordul, akkor érdemes a pozíció zárásán elgondolkodni.

Én EMA 7, 21, 50 és 200-at használok. Az esetek nagy részében a 21-esen, majd az 50-esen és végül a 200-as on szokott végig pattogni lefele az ár.

Az ATR annyiból hasznos, hogy előre jelzi a nagyobb ármozgást. Sajnos az irányát nem mondja meg. :)

Az OBV néha előbb mutatja a be-ki áramlő tőkét, minthogy az az áron vagy az RSI-n meglátszana.

Nálam az ultimate módszer az, hogy gyakorlatilag minden idősíkon lehet húzni az ármozgásra egy párhuzamos csatornát. Ennek az alja az esetek nagyrészéban tökéletes belépési pont szokott lenni. Értelem szerűen a teteje pedig kilépési pont. Feltéve hogy nem esik közbe egy magasabbrendű trendnek a támasz vonala, vagy valamelyik EMA.
Sokszor a csatorna felezője is megfogja mindkét irányból az árat. Így ezek is fontos be-kilépési pontok.

No meg persze ha divergencia van az RSI-ben az is mindkét irányban jó kis figyelmeztető jel.

Én fibót csak akkor használok ha olyan tartományban mozog az ár ahol még nem járt.

Minden másra jó (nekem) a korábbi ellenálás/támasz zónák figyelése.

(#12841) GIORGIONE76


GIORGIONE76
őstag

De nagy rally lesz itt gyerekek ;] ... már előre látom a sírást :O hogy ebből sajnos "megint" kimaradtam, ... szvsz a glamour napoknak vége! :D

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#12842) MPowerPH válasza GIORGIONE76 (#12841) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mibol latod?

Don't Tread On Me

(#12843) GIORGIONE76 válasza MPowerPH (#12842) üzenetére


GIORGIONE76
őstag

Mondjuk nem lehet véletlen hogy a BTC vagy vagy pár jelentősebb alt (köztük a várva várt ADA) is megindult. De szvsz a shiteket (doge shib floki) is érdemes nézegetni majd a napokban...
Persze lehe mindet külön-külön is elemezgetni, de most sztem a btc-re vár mindenki (már megint), úgyhogy a mozgást sztem megint az indítja meg..

[ Szerkesztve ]

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#12844) MPowerPH válasza GIORGIONE76 (#12843) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azert kerdeztem, mert tanulok. Es probalom felszivni innen is a hasznos infokat.
Allok, mint f*** a lakodalomban, nem tudom, melyik altokba tegyek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12845) GIORGIONE76 válasza MPowerPH (#12844) üzenetére


GIORGIONE76
őstag

Én a jelen helyzetben Matic-Ada-Avax-ba tennék ... vagyis hogy van is ;] ... de ha semmi nem lenne :DDD

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#12846) BeLucZ válasza GIORGIONE76 (#12843) üzenetére


BeLucZ
addikt

shiteknek sztem annyi, főleg a shibnek, rakás kaki.... minden szárnyal érted, még a cardano is!!!!! :D erre shib ott oldalaz 5300-5700 között, szánalom, már réges régen 0,0001 felett kéne lennie, erre itt bohóckodik :) sztem kivették belőle a tőkét, menekül mindenki fejvesztve, előbb-utóbb sztem a piedesztára emelt shibarmy is megunja a banánt aztán eladják a csába, aztán be lehet szántani az egészet.....

botrány, hogy egy ilyen iszonyatosan túlvett piacon pont ebbe a retekbe nem raknak pénzt a népek ( nehezen tudom elképzelni hogy jelenleg mesterségesen legyen lenyomva az ára )
(megvolt a mai napi szidás, jöhet a bullrun ;] ;] ;] )

(#12847) GIORGIONE76 válasza BeLucZ (#12846) üzenetére


GIORGIONE76
őstag

a pesszimizmusod már már ... á hagyjuk is ... jöjjön a bullrun ;] :DDD

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#12848) Kobe válasza BeLucZ (#12846) üzenetére


Kobe
veterán

Csak egy szemelyes jotanacs, hogy ilyen zabszemmel a hatsodban szerintem reszvenyeket / kriptokat, de ugy barmit ami nem fix kamatozasu es valtozik az ara, messzirol (ertsd jo sok kilometerrol) kerulni kell.

Szemmel lathato osszeget merek arra tenni, hogy kozeptavon minimum buko lesz a dolog, de 1 cent profit sem lesz belole, de a teljes nullazas sem kizart.

(#12849) alázógyík válasza BeLucZ (#12846) üzenetére


alázógyík
őstag

Írj Másknak egy mailt, hogy símogassa meg Morzsi fejét, hátha az segít neked is. ;]

A Cardano Market Capje mekkorát nőtt már. Visszaelőzte a Solt. :Y

[ Szerkesztve ]

(#12850) BeLucZ válasza alázógyík (#12849) üzenetére


BeLucZ
addikt

Morzsi :DD :DD :DD Ha tweetelne egy fotót ahogy megsimizi a shibája buksiját, sztem másnapra 0,0002 lenne a shib :D

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.