Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#13401) Madwe válasza nort_on (#13400) üzenetére


Madwe
nagyúr

Értem én, hogy most ezt használják, s ezért valószínű 4 év múlva is releváns blokklánc lesz. De az is lehet hogy minden átmegy inkább vmi eth l2re, vagy egy tök másik láncra, vagy 4. generációsra, bármit is tudjanak majd azok. Jó esélye van szerintem is végigevickélnie a következő 3 év medvét (bármilyen ínséges is legyen) mert már elég sokminden használja. Nem véletlen hoztam fel azt példának (mint ami sztem azért gyanúsan életben maradó) meg egy sand-et (aminek pártízezres aktív valós usere van jelenleg, fene se tudja egy maci mit csinálna velük :D)

(#13402) kenwood válasza kenwood (#13377) üzenetére


kenwood
veterán

Mar 400% felett az eves. Meg mindig nem raktam bele. Ahogy megteszem,azonnal szakad is az arfolyam :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13403) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Szakik,
Mi a meglátás ETC és Ravencoin, Ergo, ezek a megemelkedett bányász nehézség miatt árban növekedni vagy csökkenni fognak? Mellette szól az hogy hogy nagyobb forgalmúak lesznek ezek a coinok ha a bányászok rámennek, ellenük szól hogy sokkal több lesz eladva, és BTCre váltva amig profitábilisek.

(#13404) LuckyL válasza bobalazs (#13403) üzenetére


LuckyL
őstag

a bányász nehézségnek nem sok köze van az árhoz, a kereslet dönti el
az ergoban lehet fantázia, ha végre beindul a cardano rendszer
ravencoinban személy szerint semmit sem látok, mindig átváltom szimpatikusabb projektekre ha picit felmegy az ára
etc pedig stagnáló, dead projekt szerintem, szépen lassan elveszti majd az értékét

én személy szerint a btc-ben sem látom azt a fene nagy "digital gold" értéket, szerintem az eth átveszi majd a helyét, főleg ha végre egyszer lemennének a hálózati díjak :)

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13405) bobalazs válasza LuckyL (#13404) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Btc lightning networkel nagyon olcsó tranzakciós díjat tesz lehetővé. Ennek technikai hátránya van hogy nem terjed el? Teljes értékű btc az.
Gondolod hogy beindul az ADA rendszer? Sok befektető panaszkodik Redditen, már temetnék. Ergot talán akkor megéri majd tartani. Nem gondolod hogy lenyomja vagy fel az árát ha az Eth hashrateje rászabadul?

(#13406) LuckyL válasza bobalazs (#13405) üzenetére


LuckyL
őstag

holnapután indul a sundaeswap tesztüzeme, meglátjuk hogyan sikerül
a kedves befektetőknek túlzott elvárásai vannak, én azt sem értettem hogy mehetett fel 3 dollárig, amikor semmi működő szolgáltatás nem volt a rendszerben
nyílvánvaló fomo volt a hülyéktől, meg is érdemlik hogy üljenek benne fél évet :D

azt is látni kell, hogy még most is solana árszinten van a marketcap, pedig semmi nincs rajta még, a solana pedig egy szuperul működő rendszer

én nem gondolom, hogy a hashrate önmagában felvinné az árát, ha visszaemlékezel 18-19 re, volt hogy veszteséges volt a bányászás hónapokig

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13407) aradebil2 válasza LuckyL (#13406) üzenetére


aradebil2
senior tag

Azért a semmilyen működő szolgáltatás enyhe költői túlzás. Elég nagy volument bonyolít a hálózat, mindenféle nagyobb fennakadás, leállás, hackelés nélkül (khhm Solana), NFT-k vannak rajta ezer éve, és nekik van az egyik legjobb PoS rendszerük (nem véletlenül ömlött bele ennyi pénz): egyszerű, átlátható, és kényelmes (nem kell lockolni a stake-t) mind a validatoroknak, mind a stakelőknek. Ami mint látjuk marhára nem egyszerű, amely véletlenül nem akar az ETH-nek se összejönni.

(#13408) LuckyL válasza aradebil2 (#13407) üzenetére


LuckyL
őstag

jogos, örülök hogy jött más vélemény is

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13409) Madwe válasza LuckyL (#13404) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az eth s egyéb smart contractos lámcok utilityben jobbak, de az aranynak, legyen az digitális vagy sem nem a utility adja az értékét. Hanem az hogy 100% hogy mikor mennyi van belőle (ebben jobb is a btc mint az analóg amúgy) s ebbe senki nem tud belenyúlni. Ilyen szempontból az, hogy pow s az, hogy ennyire decentralizált, a btc-t kb leválthatatlanul azzá teszi. Eth sokkal kevésbé decentralizált (persze mondjuk solhoz képest még mindog nagyon az) s már csak amiatt se lehet arany, hosszú távon - hiszen pl azt hogy milyen a kibocsájtás, díjak stb már piszkálták is Vitalikék

(#13410) LuckyL válasza Madwe (#13409) üzenetére


LuckyL
őstag

értelek, csak nem értek egyet, én nem látom a btc-ben ezt a digitális arany dolgot, még ha most ez is a mainstream vélemény

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13411) tomy88trance


tomy88trance
tag

Sziasztok! Tud valaki jó trustless criptowallet-et ajánlani?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#13412) Madwe válasza LuckyL (#13410) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt h flippening lesz e arra én is mérget vennék, akár már ebben a bika ciklusban :)
De az "arany" szerepét nem veszi attól még át, annak mások a kritériumai. Nem aranyérem :)

(#13413) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Matic minek köszönhetően indult így meg? Lassan ideje realizálni, vagy valami olyan hír/esemény történt ami tudömún?

(#13414) kenwood válasza bobalazs (#13403) üzenetére


kenwood
veterán

A banyaszokat ki kell fizetni, ok nem raknak penzt a rendszerbe. Most kepzeld el azt,hogy egy etteremet megnyitva arra alapozol, hogy az alapanyagarat fizeto sajat dolgozok fogjak eltartani :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13415) alázógyík válasza Zoli-bácsi (#13413) üzenetére


alázógyík
őstag

Most van 2.047EUR-on.
Mennyi lehet még benne? :F

(#13416) LuckyL válasza alázógyík (#13415) üzenetére


LuckyL
őstag

senki nem tudja biztosan, a projekt jó, hosszú lenne itt leírni, keress rá youtubon vagy googleben vannak részletes infok róla

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13417) alázógyík válasza LuckyL (#13416) üzenetére


alázógyík
őstag

Azt tudom hogy jó, 0,33 és 1,5 EUR között szálltam bele.
Igazából a stabil emelkedést én se értem, miközben rallyzik mellette minden.

(#13418) kenwood


kenwood
veterán

Szerintetek a Dogelonflokiinu kb. mikor eri el a 3450 roman lejes arfolyamot ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13419) kornel76 válasza kenwood (#13418) üzenetére


kornel76
aktív tag

Csak szólok, hogy 3450 román lej most 253 668,72 Ft. Szerintem /db -ra soha, de ha van belőle pár millárd darabod máris válthatod át. :R

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#13420) GIORGIONE76


GIORGIONE76
őstag

Sziasztok, Terra Stationből küldött már valaki Lunát binance-re? Mennyi idő alatt érkezik meg?

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#13421) LuckyL válasza GIORGIONE76 (#13420) üzenetére


LuckyL
őstag

szia, 1-2 perc általában

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13422) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Ez a mostani beszakadás minek köszönhető? Volt valamilyen hír amiről lemaradtam?

(#13423) shteer válasza 2thletme2day (#13422) üzenetére


shteer
titán

USA sztem

..szerintem jónak tűnik

(#13424) 0utsider válasza 2thletme2day (#13422) üzenetére


0utsider
tag

Ki kellett alakítani az Elioti 1-2-őt, hogy jöhessen a 3. hullám. (Feltéve, hogy nem ABC volt. Egyelőre mindkettőt bele tudom látni.)
Bár biztos lesz valaki, aki ebbe is belemagyaráz majd valamilyen hírt.

(#13425) Madwe válasza 0utsider (#13424) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ma jött ki az usa munkanélküliségi ráta.

“Bár biztos lesz valaki, aki ebbe is belemagyaráz majd valamilyen hírt.”
ez aranyos, de ugye tudod h a trendeket a hírek befolyásolják. Hír > hangulat > trend

amire a ta jó az a tipikus hangulati múltra a jövőt kivetíti, amiben elég pontos, de trendeket befolyásolni hírek fognak.

abban igazad van, hogy a nagytőke ezekre rájátszik, s pl pont mostanra időzíti a fudot s shortolja le a piacot, h nagyot mehessen a 3. Hullámra. Ettől függetlenül kellett hozzá ez a hír.

ami persze megint érdekes kérdés, hiszen már elég régóta tudni hogy ma fog kijönni a hír, s a tartalma sem meglepő, így pl elég erősen sejthető volt, hogy ma déltől legkésöbb érdemes shortolni.

[ Szerkesztve ]

(#13426) GIORGIONE76 válasza LuckyL (#13421) üzenetére


GIORGIONE76
őstag

Akkor valami problémám lesz :(
Írtam a supportnak, vagy legalábbis arra az egyetlen elérhetőségre ami az oldalukon van :O

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#13427) Frozen válasza 2thletme2day (#13422) üzenetére


Frozen
őstag

korrekció már várható volt, egy ideje nagyon oldalazott sok minden és ha el is indult valami le picit rögtön vissza is pattant szinte,most úgy néz ki meglesz a rendes korrigálás aminek kellett már jönnie.Most az lesz a kérdés hol lesz az alja és meddig szakad. :C

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#13428) 5teve válasza Frozen (#13427) üzenetére


5teve
senior tag

szerintem próbálkozz politikusként a közéletben.
nagggggyon király megállapítások/konzekvenciák.
mind beválik, vagy mégsem, de ez tuti biztos vagy nem. 50% hogy bejön, mint a lottóötös!
csak így tovább. :R :R

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#13429) xy.zsolt válasza Frozen (#13427) üzenetére


xy.zsolt
őstag

HA az 52k bukik akkor nagy aratás lesz.....persze nem a 99,9999%nak.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#13430) LuckyL válasza GIORGIONE76 (#13426) üzenetére


LuckyL
őstag

kitöltötted a memot amikor beutaltál?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13431) Kobe válasza shteer (#13423) üzenetére


Kobe
veterán

EU bejelentette h betiltja az anonim kripto tranzakciokat, inkabb ettol

(#13432) 6absbulldog


6absbulldog
tag

Most lehet jó áron venni cryptot, szép kis korrekció vagy pullback vagy shake out, vagy akármi, ami most történik éppen.

(#13433) sutszi


sutszi
veterán

Nem tudom mi ez de kíváncsi lennék

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#13434) 6absbulldog válasza sutszi (#13433) üzenetére


6absbulldog
tag

Természetesen ez az utolsó "shake out before the parabolic run" :D

(#13435) 3800+


3800+
őstag

Az ilyen flash crashek utan tobbnyire hosszabb emelkedo palya szokott lenni, remeljuk most is igy lesz. :O

[ Szerkesztve ]

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#13436) Kobe válasza sutszi (#13433) üzenetére


Kobe
veterán

Kozben evergrande hivatalosan is fizetokeptelenseget jelentett

(#13437) MPowerPH válasza Kobe (#13436) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most igy reggelre? Egyszer alszok en is 7-ig...

Don't Tread On Me

(#13438) nort_on válasza Kobe (#13431) üzenetére


nort_on
senior tag

Ezt hol írták?

(#13439) Lokids


Lokids
addikt

Az miért van a grafikonokon, hogy 1 időpillanatban leesik az ár, de mintha az egész 1 percig tartana, mert utána vissza is ugrik?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#13440) 3800+ válasza Lokids (#13439) üzenetére


3800+
őstag

Robot Sellek.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#13441) LuckyL


LuckyL
őstag

buy the dip srácok, itt a remek lehetőség, aki tart stablecoint is!
ilyenkor lehet pár nap alatt 40-50% ot kaszálni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13442) rozsgyi válasza LuckyL (#13441) üzenetére


rozsgyi
tag

sajnos minden a cuccban van :)

(#13443) tomy88trance válasza tomy88trance (#13411) üzenetére


tomy88trance
tag

Szóval senki? :( Vagy nincs olyan?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#13444) LuckyL válasza rozsgyi (#13442) üzenetére


LuckyL
őstag

a legközelebbi emelkedés után diverzifikálj, legyen stablecoinod
a terra stationön az ust-t 20% ért lehet látra lekötni, nincs feloldási idő sem
kucoin kezeli uyganúgy mintha usdt lenne

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13445) dobolan válasza LuckyL (#13441) üzenetére


dobolan
senior tag

És honnan tudod, hogy ez az alja?

(#13446) LuckyL válasza tomy88trance (#13443) üzenetére


LuckyL
őstag

hát de milyen coint akarsz tartani?
van pl az exodus, abban sokat lehet
de én nem használnék iylet, inkább ledger és azzal cointól függően külső walletek, de a ledger tárolja a privát kuclsokat

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13447) LuckyL válasza dobolan (#13445) üzenetére


LuckyL
őstag

honnan tudhatnám?
a crypto nem arról szól, hogy tudod, hanem hogy mérlegeli az ember a risk/reward arányt
nagy dip után sokkal nagyobb az esély sokat keresni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13448) 3800+


3800+
őstag

Az en esetemben megerne stakelni? 13 centnel vettem masszivabb mennyisegu VET-et. 15 napra lehetne lekotni (3.57% APY) es a jelen piaci helyzet szerint nem vagyok benne biztos hogy a kozeljovoben ezt nyereseggel ki tudnam szedni, igy elgondolkodtam egy binance stake-n. Mit gondoltok? 15 nap tudom sok ido...

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#13449) dobolan válasza LuckyL (#13447) üzenetére


dobolan
senior tag

Ja jó, én azt gondoltam technikai elemzésedből bocs. Mert én további esésre számítok hetesen.

(#13450) Kobe válasza nort_on (#13438) üzenetére


Kobe
veterán

Jott ki egy belsos evergrande kozlemeny a befektetoknek dec 3ai keltezessel, az kering tegnap ota reddit, telegramon

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.