Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#988) moongoose válasza Genius007 (#984) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Jah és még mielött megkérdeznétek melyik f0$ falu ez ahol nincs ADSL..
Nem vagy egyedül...
Érdemes végig ovasni tanulságos
Nálunk ugyan van adsl lehetőség,de csak elméletben.
Megkérdem a nagyrabecsült t-hánylányt, hogy ugyanmá' be lehet e spagózni az adsl-t hozzám.
Telszám, utca, házszám...
be persze feleli..
Megköszönöm és már poroztam is az externethez, hogy fasza az adsl bekötés, mert a néni a vonal másik végéről ezt mondta.
Egyébként az árulás az egészben, hogy a honlapjukon frankón ki lehet választani a települést és utca, házszám, telszám után már löki is eléd, hogy itt aztán lesz ADSL de rögtön..
1 hónap várakozás...ugye sokan kérik a bekötéseket, már tele volt a f@szom a t-hányással, mivel ők jeleznek vissza az externetnek, - oké mehet a buli!
Erre közli az externetes srác, hogy elutasították a kérelmem, mivel nem lehet bekötni...
:O :W
Mondom a kurv@ anyját annak a szemét T-nek, akkor mi a ..csáért mondták ,hogy mehet a bekötés...
Újra telefon a T-onlinehoz...
- Igén én voltam az a barom aki kért, de nem kapott ADSL-t..csókolom...
- Jahh igen sajnos a műszakis kollegák mondták, hogy ide nem köthető be a net...
- És miért nem amikor azt mondta múltkor, hogy igen?
- mert nincs meg a...itt valami gagyogás után kapcsolta a műszakis kollegát.
hát ilyenkor már szépeket gondoltam róluk...
- szép napot
- szintén -mondom
- a gond az ADSL-el, hogy nincs kapacítás, mivel valójában egy fizikai vonal van csak és arra vagyunk ráhangolva 6-an.
- thx mondom, akkor miért nem lehet levenni a honlapról, vagy odaírni, hogy sajna csak egy fizikai szálra tudnak ADSL-t kötni.
- levenni nem veszik le...
- thx..és elküldtem melegebb éghajlatra.
Igaz essen bele más is aztán szívjon 1 hónapot a semmiért.
Ezek után áldottam az eszem, hogy határozatlan időre mondtam fel a netem a rádiós céggel.
Így pirosló arccal írtam egy hónap elteltével, hogy kérném továbbra is a szolgáltatást.

A tanulság..ne higyj a T-online-nak, még akkor sem ha kérdezni akarnak.


Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.