Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) djyuri válasza stol (#25) üzenetére


djyuri
őstag

Amikor meg semmi sincsen a gépre köte,akkor miért vannak a tápoknak fsz ingadozásai?
Azt már mindenki tudja,hogy a lapom gázosan szar,de ha nagyobb táppal nyomom,akkor már ugyanúgy tok tesztelni a sok vinyó berakásával és kivételével a fesz csökkenéssel kapcsolatban,mint más.. Meg persze a ventik esetében..
Amúgy tegnap kipróbáltam a haverom kérésére,hogy mi van akkor ha rákötök mindent az ö 650W-esére és elindítok a 3dmark-ot...
Én megtettem. Be sem akart kapcsolni a gép:D
Azt levettem a neonokat,meg a második táp hűtését is és akkor már elindul,de a winfosból restartolgatot mindig...
Levettem egy vinyót és egy ideig óráig jó is volt...

A millió wattal,amire te emlékszel,azzal at akartam kihozni,hogy akkor a chiftec-ek meg a többi,akkor miért nem indítota el a gépemet csak szimplán a bioszig?

Winfosban is csináltam tesztet... Everesthome közben szépen egyesével rákötöttem a ventiket... Kibírta mindet. (persze eközben digitalizáltam)
De amint csináltam egy komolyabb másolást,azonnal megszakadt a gép és kikapcs....:(((
Most már arra rájöttem,hogy az ups-em sem tud annyi,mint ami rá van írva (1200W/600W).. Mert ha nem azon keresztül csinálom,akkor csak akkor zuhan össze a gép,ha írok dvd-t és grebberelek,meg digitalizálok,meg fut a háttérben ikonra lerakva a battlefield 1942:DDD

De az 550w-es q-tech-emet jól vitte az ups,szal nem cserélek....
Viszont van egy valós 1200W-os ups-em is;] Nyolc akksival megy áramszünetben. Ja meg akksik nélkül is 20kiló:Y
van benne kraft akksik nélkül is,mert tud csapni rendesen a zárlaton:D
Szétcsapta a vezetékemet:DD

Amúgy a szervíz is tapasztalta,hogy rossz volt a 12V és 5V része az 550w-osomnak és visszaküldték a forgalmazóhoz.... Azt mondták,hogy agyonterheltem.. Erre: ''Én,dehogy'':DDD:DDD:DDD

A terminálon,meg a meghosszabított nyaralásom miatt nem volt alkalmam megmutatni a dolgokat... Ugyanis kb négy hét lett a 2 hétből és addigra meg moddoltak onnan:(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.