Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) choco01


choco01
addikt

Valaki nem tudna nekem küldeni 64 bites MAGYAR Comodo Fire Wall 5.9 vagy újabb vagy Internet Security 5.9 vagy újabb linket?:)

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#7452) BigManus válasza choco01 (#7451) üzenetére


BigManus
addikt

Eég ám egy helyre beírni, nem kell minden topicba!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7453) Fandango válasza choco01 (#7451) üzenetére


Fandango
veterán

FileHippo, innen probaltad mar, egyebkent mindegyik 5.x verzionak tartalmaznia kell a magyar nyelvet, illetve, hogy erted hogy nem mukodik amit feltelepitesz?

(#7454) Fandango válasza choco01 (#7451) üzenetére


Fandango
veterán

FileHippo, innen probaltad mar, egyebkent mindegyik 5.x verzionak tartalmaznia kellene a magyar nyelvet, illetve, hogy erted hogy nem telepitheto?

[ Szerkesztve ]

(#7455) choco01 válasza Fandango (#7454) üzenetére


choco01
addikt

4 nyelvet tartalmaz mind..kivéve egy-két 32 bitest..volt olyan amire azt írták hogy 64-es és 32-es volt.. 5.5-ös volt egy ami jó és fent is van.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#7456) Fandango válasza choco01 (#7455) üzenetére


Fandango
veterán

(#7457) aiminet


aiminet
tag

Comodo Internet Security 6 magyar hol találom link?

Kosz.

(#7458) blattida válasza aiminet (#7457) üzenetére


blattida
nagyúr

Amint elérhető lesz a magyarítása, frissülni fog és tud majd magyarul, csak át kell majd állítani a felületét magyarra. Január vége felé fog ez megtörténni.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7459) R0b


R0b
csendes tag

Sziasztok!

Most váltanék CIS-re és érdeklődnék, hogy az 5-ös verziót ajánljátok, vagy már a 6-os is elég kiforrott?

(#7460) BigManus válasza R0b (#7459) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Tudnod kell, hogy a 6-os verzióhoz még nincs Magyar nyelvi fájl.
Hamarosan jön, tehát fontold meg.
Jó már a 6-os, de apróbb hibák előjöhetnek. Viszont nem a biztonság rovására.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7461) R0b válasza BigManus (#7460) üzenetére


R0b
csendes tag

Köszi a választ. A magyar nyelv hiánya nem zavar, úgyhogy a 6-os verzióval teszek egy próbát.

(#7462) Barton88


Barton88
csendes tag

Sziasztok!
Igaz, hogy a Comodo Internet Security egy resze a virtualis memoriaba fut, igy tobb szabad helyet generalva a fizikai memoriaban?

[ Szerkesztve ]

(#7463) blattida válasza Barton88 (#7462) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Ha a hatos verzióra vonatkozik a kérdésed, akkor igaz, oda gyorsítótárazza a különféle adatokat, de ez a funkció kikapcsolható.
A korábbi verziók ilyen funkcióval nem rendelkeznek.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7464) Fandango válasza blattida (#7463) üzenetére


Fandango
veterán

Pontosan hol talalhato ez, ahol ki lehet kapcsolni?

(#7465) blattida válasza Fandango (#7464) üzenetére


blattida
nagyúr

AV/Real time scan/Enable scanning optimizations és a Run cache builder...opciók használata vonatkozik erre.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7466) Fontos? válasza Fontos? (#7449) üzenetére


Fontos?
tag

Megoldottam a problémámat :)

..BitDefender IS és AntiTheft után maradtak filék(néhány .dll és egyéb maradvány a bitdef mappában,manuálisan törölhetetlenek voltak),ezek akadhattak össze a CIS-el,mert a bitdefender saját eltávolítója futtatása után rendbe jött a dolog,most már megy a comodo-browser is :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

(#7467) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
Volt a CIS-nek egy Win8-at támogató verziója, amit innen lehetett letölteni. Ma nekem 404 Not Found hibaüzenetet dob a telepítőre.
Ezzel a verzióval mit történt? Vagy azt szeretnék, hogy Win8-ra már a 6-os verziót rakjuk?

Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#7468) blattida válasza kispx (#7467) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Fandango nem sokkal előtted linkelte, itt van 5.12.

Persze, a hatos a fő csapás.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7469) Fontos? válasza kispx (#7467) üzenetére


Fontos?
tag

Mehet a 6-os,én azt használom win 8 -ra,metro app szabályok eleve benne vannak :)
-nem lesz vele gondod...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

(#7470) kispx válasza Fontos? (#7469) üzenetére


kispx
addikt

Végül a 6-ost raktam fel, mert nézegettem a linket és dropboxos meg filehippos linket találtam. Viszont telepítőhöz checksumot nem találtam. De majdnem egy napos használat mellett nem volt gondom, és talán a full scan mintha gyorsabb lenne az 5-öshöz képest.

(#7471) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Ubuntu linuxra van CIS?:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#7472) kispx válasza PumpkinSeed (#7471) üzenetére


kispx
addikt

(#7473) PumpkinSeed válasza kispx (#7472) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Köszi, amúgy ezt már kipróbáltam, de olyan satnyáúl nézett ki, hogy azt hittem velemi fake, mert nem erről az oldalról töltöttem le de a telepítő ugyan az. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#7474) fefer


fefer
csendes tag

Szevasztok!
A 6-os verziót használom pár hete. Oprendszer: XP. Tegnapi frissítés óta nem tudom használni az eddig jól működő AutoCAD LT2002-t. Internal error: Gedit 3 a hibajelzés. Van valami megoldás? Találkozott valaki ezzel a problémával?

Az áram allatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#7475) fefer


fefer
csendes tag

Az előbbiből kimaradt: A tegnapi COMODO frissítés óta áll fenn a probléma.

Az áram allatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#7476) PumpkinSeed válasza fefer (#7475) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nézted a tiltott listát?:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#7477) fefer válasza PumpkinSeed (#7476) üzenetére


fefer
csendes tag

Nincs benne.

Az áram allatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#7478) BigManus válasza fefer (#7475) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Szerintem tedd a kivételek közé mappástól.
Nálunk a vállalat irányítási rendszert kellett a sandbox kivételei közé tenni.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7479) fefer válasza BigManus (#7478) üzenetére


fefer
csendes tag

Az otthoni gépemmel van ez a zűr. Este megpróbálom. Köszi.

Az áram allatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#7480) BigManus válasza fefer (#7479) üzenetére


BigManus
addikt

Gondolom, hogy az otthoniról van szó, csak azért írtam, mert nálunk ez megoldotta...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7481) PumpkinSeed válasza fefer (#7479) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Amúgy biztos a Comodoval van a baj? :) Pl probáld ki, hogy kikapcsolod a Comodot és hogy úgy müködik-e:)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#7482) blattida válasza fefer (#7474) üzenetére


blattida
nagyúr

Nézd meg, hogy a defense+ eseményei között látsz e valamit az autocad-re vonatkozólag:

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7483) fefer válasza fefer (#7479) üzenetére


fefer
csendes tag

Ehhez kérek segítséget. Hogy tegyem mappástul és hova pontosan?

Az áram allatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#7484) fefer válasza blattida (#7482) üzenetére


fefer
csendes tag

Ezt hol találom a 6-osban?

Az áram allatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#7485) blattida válasza fefer (#7484) üzenetére


blattida
nagyúr

CIS/Tasks/General Task/View logs/ott a kívánt elem.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7486) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

A Comodo 5.12-nél, hogyan kell hozzáadni egy fájlt a kivételekhez? Mert én nézem a karanténozott elemeknél, és ott nem találom.

(#7487) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Kipróbáltam a Comodo firewall-t 6-ost, nem lenne rossz csak anélkül blokkol hogy kérdezne és azt sem tudom mi blokkolt pediga tűzfal részén kívül mindent kikacpcsotam és a taskmanagerben is néztem de oda sem tett be semmit de a progim mégsem indul, ahögy töröltem ment vissza a privatefirewall és voilá ment a progim. A privatefirewallban is van viselkedéselemző ami erre a programomra RÁKÉRDEZ én engedem és fut. A program a PES 2013 nevű játékhoz egy kiegészítő - jenkey gameplay tool - néven fut.

[ Szerkesztve ]

(#7488) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Szerintetek melyik a jobb? Ha van külön a Comodo FireWall és Antivirus, vagy ha az Internet Sec van fent?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#7489) BigManus válasza PumpkinSeed (#7488) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Véleményem szerint egyben jobban működik.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#7490) choco01


choco01
addikt

Sziasztok!
Valaki tudna abban segíteni,hogy tudnék olyat beállítani hogy a nyomtatómat megosszam az egész házban wifin úgyhogy a gépemnek ne kelljen folyamatosan mennie?Van egy tl-wr1043-as routerem is.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#7491) PumpkinSeed válasza choco01 (#7490) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Van a nyomtatón ethernet kivezetés?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#7492) choco01 válasza PumpkinSeed (#7491) üzenetére


choco01
addikt

Nincs,de a routeren van usb.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#7493) Shono


Shono
aktív tag

Üdv!

Én nagyon szeretem a comodo-t, de ez a v6 ez nagyon win8-as lett, egyszóval gáz...
Szerencsére más is így van vele, Fandango linkelte be az utolsó v5-ös verziót, köszönet érte!!!
Itt van hozzá a checksum:
COMODO Internet Security 5.12:
MD5: 883C8B12D6F6FAED8CC946D3E02F4F48
SHA-1: 3A4EA58875793AFC2639B2F2765B67C4D90DBF73

[ Szerkesztve ]

(#7494) blattida válasza PumpkinSeed (#7488) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha külön rakod fel őket, akkor is egy csomaggá válnak, melynek neve: CIS.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7495) blattida válasza choco01 (#7490) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

A routered usb portjára kösd a nyomtatót, a számítógépeken pedig add hozzá a jelenlegi nyomtatód, mint hálózati nyomtató.

Shono
Azt azért nem mondanám, hogy gáz, lévén egy csomó valóban hasznos és jó fejlesztés van benne, a kiaknázható potenciál is nagyobb, mint az 5.12-es esetében.
Az egy másik kérdés, hogy kinek mennyire jön be az új gui és struktúra és az mennyire testzik vagy nem tetszik.
A hatos még bugzik, az a gond vele, nekem sem tetszik az új felület, de biztonsági szempontból már most is jobb, mint az elődje.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7496) choco01 válasza blattida (#7495) üzenetére


choco01
addikt

Szia.
És a router lapján bekapcsoljam a Print Server-t?

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#7497) blattida válasza choco01 (#7496) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha ki van kapcsolva, akkor igen!

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#7498) PumpkinSeed válasza blattida (#7494) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Na ezt nem is tudtam. :D Azt hittem, hogy akkor két külön programként mennek. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#7499) vati


vati
senior tag

Valamelyik hétvégi update óta találkozom azzal a buggal(?) hogy a cavwp.exe 100%-on pörgeti a CPU-t örökké, és erről nem lehet leszoktatni. A pontos verzió 6.0.260739.2674
Más tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#7500) PumpkinSeed válasza vati (#7499) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Én nem, mert újratettem a gépet és a régi CIS-t nem találtam meg sehol, így ideiglenesen feltettem egy ZoneAlarm-t. Nem tud valaki nekem mondani egy helyet ahol biztosan egy régi CIS-t tesz fel mert nekem nagyon nem jön be ez az új.:(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.