Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-23 19:50:21

LOGOUT.hu

CHUWI HI10 TABLET

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1190) Necronom


Necronom
senior tag

Nlami a HiBook semmi problemaval nem kuszkodik
Jol megy a wifi, jol megy a kartyaolvasoja, sot meg wifi hotspotot is csinaltam belole es 50-60 meterig szuperjo volt (egy nagy teremben rc versenyt rendeztem)
Mindemellett kivetito van radugva, szoval azert van hasznalva rendesen
Ez egy tab...nalam teszi a dolgat, 101% meg vagyok vele elegedve....en vettem hozza a sajat billentyujet, abba volt a wifis stcik...azert is kerdeztem, hogy okes tudom, nem ismeri fel a telo kartyakat, nincs benne se G3 se G4, csak hatha tud ra valaki valami okossagot, hiszen nincs mindig noteszgepkent hasznalva es azert olyenkor is szuper lenne ha lenne rajta mobilnet

A media is jo rajta, filmezni is szoktunk vele ebedidoben (ha van a helyszinen wifi) van egy kis VPN szerverem idehaza, azon tarolok media tartalmakat es igy a netrol barhonnan hozzaferek a zeneimhez filmjeimhez
Meg sosem mondott csodot a HiBook
Termesztesen van mikor megviccel es nem akar csatlakozni a neourouter serverhez, de 2 perc utan mar megy.....valszeg a w10 meg olyenkor nincs keszen valamivel, ez csak bekapcsolaskor van...de utana fix es a stibil a wifi is..FHD siman jon az otthoni serveremrol (otthon digi UP 20Mb/s)

Nem tudom ki mire szeretne ezt a kis tabot hasznalni, de egyertelmuen nem helyettesithet egy bika notebookot vagy egy asztali gepet ...bar komolyen mondom, hogy csomo dolog jobban megy rajta mint az asztalimon :)
Amire ez ki van talalva arra szuper

Az akksi idovel sincs bajom....6 ora siman megy normal hasznalat melett, tobb 4 orat ment ugy, hogy o volt a wifi hotspot...nekem ez is elegseges..a gyari toltojet hasznalom (vennem kellett hozza egy filleres eu szabvanyu halozati dugaljat)
A feltoltes 3-3.5 ora hasznlat kozben!! cca 20%-rol

Szeretnek rola rosszakat irni, de nem tudok :) Nem hiszem, hogy csak en vagyok ezzel megelegedve es mindenki mas nem .....Ez nem egy szar kinai bovli ....

Sorry ha hosszu voltam...
Udv: Necro

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.