Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#1151) hmb válasza Dave567 (#1149) üzenetére


hmb
aktív tag

Csak a grafikaja es a multiplayer jobb, minden masban cod az etalon

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#1152) laceszgamer válasza hmb (#1151) üzenetére


laceszgamer
addikt

" jobb " így talán helyesebb. Grafikában stb-ben tényleg össze lehet hasonlítani, de azt kijelenteni, hogy melyiknek jobb a multija... az kicsit azért erős, mivel két külön stílus a két játék.

Olyan mintha egy versenyautót hasonlítanánk egy katonai terepjáróhoz. Végül is mindkettő kerekeken gurul, de totál más céllal.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1153) Dave567 válasza hmb (#1151) üzenetére


Dave567
addikt

multiplayer jobb

Egy szánalmas bughalmaz... Nem mondom, hogy a COD jobb, de, hogy nem bugos mint a BF az is biztos.
De tök mindegy, nem egyforma a két játék, más stílus. ENNYIIII

(#1154) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Elszálltak a szerverek? Most akartam nekiállni, de multinál nem tud csatlakozni. Kiír egy hibakódot meg egy negyed ABC-nyi karaktersort alá.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1155) b. válasza laceszgamer (#1154) üzenetére


b.
félisten

Nálam megy, de sokszor van pillanatnyi megállás.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1156) Con Troll


Con Troll
senior tag

Nem tudjátok, hogy az előrendelői bónuszt (főként a fegyver unlock érdekel) hogyan lehet aktiválni? (PC)
A multis menüben bolyongva semmi ilyesmit nem találok.

(#1157) Németh Péter válasza Meszike92012 (#1150) üzenetére

Lehet, hogy a számítógép nem bírja, ha az oldalára van állítva. Próbáld meg vízszintesbe hozni!

(#1158) SH4D0W2011 válasza Con Troll (#1156) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A Headquarter-ben menj a leveles asztalhoz, legalábbis PS4-en én ott találtam meg. :)

---

Ez a mi régiónkban is van? Reggel mentem pár kört, de aztán nem találtam sehol.

Celebrate the launch of Call of Duty®: WWII with the Pathfinder Pack. Play Multiplayer before November 17 to get an in-game helmet, bonus XP & more!

(#1159) prannk


prannk
őstag

caranten en nem is lehet játszani?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1160) Con Troll válasza SH4D0W2011 (#1158) üzenetére


Con Troll
senior tag

Köszi, megtalaltam :R
Igen, van! Ugyanott a leveles asztalnál lehet aktiválni. :K

(#1161) tévelygő válasza Meszike92012 (#1150) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Próbáld a játékot rendszergazdaként futtatni. Jobb egér gomb kattintás a parancsikonra,tulajdonságok, kompatibilitás és ott te be a pipát a "program futtatása rendszergazdaként" elé.

Sony RX 10

(#1162) snecy20 válasza d3tox1c (#1144) üzenetére


snecy20
veterán

1-2 hónapig? Azt hogy csinálnád? :D Én egy ültőhelyemben lenyomtam déltől 5 óráig a single kampányt úgy, hogy jópárszor otthagytam a fogam legnehezebb fokozaton, szóval volt pár load checkpoint.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1163) Qtya72


Qtya72
aktív tag

Üdv!
Mondom kipróbálom az 1 játékos részt, ezeket a szemét, mocsok átvezetőket nem lehet valahogy átlépni?

(#1164) laceszgamer válasza snecy20 (#1162) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mennyire veszélyes a nehézség? Gondolkozom rajt elsőre vetaranon nekiesni, pár CoD al csináltam így, de pl anno BO1 meg MW2 megszivatott párszor.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1165) steele80


steele80
senior tag

Valaki tud játszani multit most?

(#1166) Bib válasza steele80 (#1165) üzenetére


Bib
őstag

Én nem. De nincs meg a játék :D Bocsi :)

(#1167) prannk


prannk
őstag

Faszom most nyomtam egy 23 wave-s zombi menetet erre kibasz valamin hibával. multinál is jó 20 perces war menetnél . elmennek a kurva anyjukba

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#1168) BudaiZoli válasza Con Troll (#1160) üzenetére


BudaiZoli
tag

Sziasztok!

A fegyver unlock-hoz kell valami különösebbet tenni? Nekem nem hozta fel a bonus-ok között, pedig elvileg járna..

Köszi,
Zoli

(#1169) snecy20 válasza laceszgamer (#1164) üzenetére


snecy20
veterán

Annyiból csak, hogy nem a legkorrektebb az AI, szokásos módon az ellen csak minket lő, tökmindegy mennyien vannak a mi oldalunkon.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1170) iguana


iguana
őstag

engem csak a kampány érdekelne.
az igaz, hogy nincs crosshair a kampányban? [link]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#1171) sheep válasza iguana (#1170) üzenetére


sheep
addikt

Nincs, de szerintem tök jó így. Én speciel mindig kikapcsolom ha lehet.
A hit marker amúgy kb helyettesíti is.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1172) iguana válasza sheep (#1171) üzenetére


iguana
őstag

aw.
najó, de én potato vagyok aim-ben :)
akkor kivárok még, megnézem, hogy a hasonlóan bénák hogy fogadják ezt.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#1173) BudaiZoli válasza iguana (#1172) üzenetére


BudaiZoli
tag

Anno úgy tanultam meg a CoD2-ben célkereszt nélkül ügyesebben lőni, hogy egyszerű filccel(nem alkoholos) raktam egy pontot a képernyőre oda, ahol a célkereszt közepe van. Célra tartasz és bejelölöd ott, ahol a fegyver célkeresztje van. Pár napig így toltam a multit, azóta(10 év) nincs szükségem a célkeresztre, sőt inkább zavaró ;)

(#1174) Ragnar_ válasza Bib (#1166) üzenetére


Ragnar_
addikt

:C

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1175) laceszgamer


laceszgamer
addikt

War mod oltári jól adja az XP-t, mondjuk találtam benn egy aprócska bugot.

A falakat stb tmadóként is fel elhet építeni ha az adott szakasz kész, szóval minimális xp farmolható vele, bár nem éri meg, folyamatosan építgetni robbantani, sorba-sorba. Minden más sokkal több xp t ad. :D

Na meg fordítva is volt érdekesség, mikor 3 tankot kell megállítani, a fém tankcsapdákat felépítve védőként lehet rájuk bombát szerelni...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1176) shotika


shotika
őstag

Srácok, a single player nagyon jó!! Van pár régi/új ötlet (pl gyógyszercsomagokkal gyógyulni), meg úgy az egész nagyon hangulatos, látványos.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1177) BudaiZoli válasza shotika (#1176) üzenetére


BudaiZoli
tag

Én ezzel a war móddal vagyok kibékülve. :C Egyszerű de még is van benne valami..

(#1178) laceszgamer válasza shotika (#1176) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most vittem ki én is 5 küldit, a többit későbbre hagyom.

Alapvetően a klasszikus HP csomagos életerő töltés nagy piros pont nálam is, ellenben a quicktime miatt le is vontam ezt a piros pontot, nem értem mi a bánatnak erőltetni azt a hülyeséget még mindig, nincs ember aki élvezné, inkább nyűg csak.

Hangulat eddig rendben van, mondjuk az orosz szálat hiányolom kissé, de úgy sejtem a későbbiekben sem lesz már benn, viszont pont innen kiindulva találtam két zavaró dolgot is, vagy legalábbis érdekes hogy mire nem figyeltek a fejlesztők.

Egyrészt normandiában PPSH-t lehet találni a németeknél... aha oké, mégis hogy került volna oda? A másik meg az M1 garand, amiről köztudott, hogy csak a tár kiürülése után lehet cserélni, addig " nem pattan ki ", itt meg simán újra lehet tölteni akár fél tárral is... apróság, de azért vicces, hogy ezekre nem figyeltek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1179) sheep válasza laceszgamer (#1178) üzenetére


sheep
addikt

A garandnál lehetett cserélni az egész tár ellövése nélkül is bármikor, de nem szokták mert macerás volt. Sokkal több idő egy félig üres tárat megtölteni tölténnyel mint elővenni egy tele tárat és gyorsan belerakni.
A ppsh nekem is feltűnt, mi a francot keres normandiában a németeknél..

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1180) gzoli2 válasza laceszgamer (#1178) üzenetére


gzoli2
tag

Mindkét dolog történelmileg hiteles nézz csak utána (ppsh+garand töltés)

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#1181) gzoli2 válasza BandiHUN (#1109) üzenetére


gzoli2
tag

Veszel 20 ezer körül egy 2 gigás vga-t (pj r9270 ) azzal már jól megy nálam . cod miatt ne vegyél 50 ezerért 1050-et.

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#1182) pRoject22


pRoject22
őstag

Feltűntek olyan híresztelések ,hogy PC-n nem lesz majd RANKED mód, ti tudtok valamit erről?
Ha tényleg nem lesz akkor az igen csúnya átverés...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1183) SH4D0W2011 válasza Con Troll (#1160) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Meglesem majd, köszi, csak épp nem enged be, a töltőképernyőn ragadtam, aztán ha olyanja van, pár perc múlva kiírja, hogy "Game lobby closed"... Inkább lefekszem aludni. :DDD

(#1184) SharpSA válasza pRoject22 (#1182) üzenetére


SharpSA
veterán

Az tulajdonképpen mi is akar lenni?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1185) ubid


ubid
őstag

Sziasztok.

Csak nekem sza***ik vagy tényleg így megy , hogy a multinál a Lobby résznél várni kell egy csomó mire bedob a játék valami körbe ?

Néha van hogy 5 percig egyedül vagyok.. pedig fent írja, hogy talált ilyen játéktípust 50-et... stb...

:O
ez marha idegesítő..:(

Továbbá még egy kérdés:
Nincs olyan játék mód mint régen a COD2-be hogy csak mész multiba és nincs vége a pályának ?
Tehát bármennyiszer megölhetnek.. stb...

[ Szerkesztve ]

-.-

(#1186) snecy20 válasza shotika (#1176) üzenetére


snecy20
veterán

Az a része szerintem hasznos visszakanyarodás még az old school FPS-ekhez, hogy nincs öngyógyulás pár másodpercnyi fedezékbe vonulás után... Persze könnyen kér a játékos a társától egészségcsomagot, szóval azért kompenzáltak is valamit a készítők.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1187) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tegnap belepakoltam 5 órát a multiba és most leírom mit érzek. Rohadt jó lett a játék. Utoljára a cod 2-vel játszottam (Bf-eken kívül) de ez méltó folytatása lett. Az elején TDM-et toltam mert szeretem a hentet. Itt kb nem szabad megállni mert tuti oldalba vagy hátba lőnek. De az igazi fun az a war mod. Olyan izgalmas meccsek voltak ahol az utolsó másodpercekben sikerült elfoglalni, megvédeni amit meg kell. Itt még nagyobb a hent mint TDM-en de van célja is. Nagyon eltalálták. Ajánlom mindenkinek. A zombival még nem sokat játszottam de az is nagyon tetszett. Jó parás és remek hangulata lett. A kampány is tuti jó de azzal csak fél órát játszottam még. A játékban fps-hez képest rengeteg content van. A világ összes dolgát kilehet nyitni és meglehet szerezni. A közösségi tér is ötletes. A fegyverek is tetszenek. Infantry-t kezdtem és az STG44-et ajánlom. Én a rifleman traninget használom amivel 2. fegyver is választható. Ide természetesen a PPSH41-et raktam be. Ha az első kiürül akkor rögtön váltok, nincs tárazás. Szűk helyekre is ppsh való, darál mint ha muszáj lenne. Nagyon sokat számítanak a kiegészítők amiket a fegyókhoz lehet kinyitni. A játékot szokni kell mert elég gyors, de ha elkaptad a fonalat vigyorogva fogsz hentelni. A pályákat sem árt megismerni. Nagyon vártam már egy igazi fps-t amit élvezek (overwatch, bf1 nem jött be). A hangokat is eltalálták. Nekem többek között az sem tetszett az eddigi codokban, h a fegyvereknek ratyi hangjuk volt. Akik a grafika miatt rinyálnak nem tudom milyen beállítás mellett nézték de már full hd nagyon szép max beállítások mellett. Bevallom a Bf1 szebb csak ott a játékélmény ratyi (camper sniperek hada) De nem is akarom összehasonlítani a 2 játékot. Olyan ez mint ha az nfs-t akarnánk a project carhoz mérni. Végre egy fasza fps :C

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1188) shotika válasza snecy20 (#1186) üzenetére


shotika
őstag

Igen, lehet kérni a társtól, de mindenképpen taktikusabb lett így picit a harc, meg hát nosztalgikusabb. Egyébként (3. küldetés körül járhatok) nagyon hasonlít az egész a régi codokra, pl van benne egy jelenet, ami még az első codban volt, hogy beszálltok a jeepbe és köröztök egy faluban, közben ölni kell a nácikat - na az itt is kb pont ugyanígy zajlik le, csak sokkal látványosabb! :))

Technikai részről, egyelőre az a tapasztalatom, hogy jobban fut mint a multi. Medium közeli beállításoknál fixen tartja a 60fps-t 1080p-ben, míg a multinál van olyan pálya, és annak egy adott pontja, ahol egész egyszerűen visszaesik pont 30 fps-re a játék... Ha beállítom optimálisra a grafikát, akkor tartja a 60fps-t, de a felbontást meg leveszi 12**x7**-re...
Egyébként a multi baromi jó lett. Amikor nem szaggat, akkor nagyon adja. Jótt tett a címnek ez a 2. vh-s hangulat, és élvezetesek is a harcok.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1189) Totta92


Totta92
tag

Sziasztok!

Nekem új ez a téma szóval eléggé analfabéta vagyok így legyetek türelmesek velem. :D

Van egy xbox one-om. Előfizettem gold-ra kb sosem multiztam ez az első játék.

Előrendeltem a játékot konzolvilágról ugye megkaptam e-mailben az előrendelői ajándékot callofduty.com-on összekapcsoltam a profilom az xboxal majd beírtam a kódot.

A rucikat sikerült unlockolni. A 4 óra 2xp-t sikerült de ez a hülye fegyver sehogy nem jön össze azt hogy kell?
Nulla tokenem van és így semmit nem tudok feloldani.

Van 3db ládám nem tudom kinyitni őket. Ledobja kinyílik és kiírja hogy nem sikerült letölteni az adatokat. Az miért van?

"Lobby Closed" sűrűn van nálam is.

(#1190) #65537792


#65537792
törölt tag

Ha valaki ps4-re vette meg és nem kell a 2 hetes plus kód én szÍvesen elfogadom. :))

(#1191) Totta92 válasza Totta92 (#1189) üzenetére


Totta92
tag

Mostmár értem hogy kéne feloldani a fegyvert de sajna nem jó, eddig csak a ruhákat sikerült.
Ládáimból volt eddig 3 nem nyitotta ki. Oké mondom kilépek meg vissza hátha akkor jó lesz hát még a ládáim is eltűntek... :C

(#1192) lakatosturbo válasza Totta92 (#1191) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Az engem is érdekelne hogy feloldani a fegyvereket.

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#1193) Totta92 válasza lakatosturbo (#1192) üzenetére


Totta92
tag

Elvileg kéne hogy legyen ilyen token amivel egy fegyvert fel tudsz szabadítani beírtam a kódot a callofduty.com-on elfogadta aztán semmit nem kaptam. Csak a ruhákat. Néztem a postás asztalnál semmi.

(#1194) k-adi válasza iguana (#1170) üzenetére


k-adi
nagyúr

nincs célkereszt.. erre komment: "So how are we supposed to aim?" :DD :DD

(#1195) BandiHUN válasza gzoli2 (#1181) üzenetére


BandiHUN
veterán

Úgy vagyok,hogy az R9 270 és hasonlók lehet,hogy pillanatnyilag megoldanák a gémet,de tulajdonképp az is egy csak 2 gigás,régi kazán őskövület,és használtan 20-25.Akkor már mennék NV-re,jobb is,4 giga is,alig eszik,friss ropogós technológia,és van új 45-ért.
Sokáig nem akarok ilyesmire költeni,időtálló dolog,kell,nem egy alig tűzoltás-megoldás,ok féláron,de gar nélkül,stb.Erre támogatás is lesz.Az R9 2x-ek meg kábé nemsokára kikerülnek a támogatottságból,lehet már most se jön driver.
Egyébként meglenne az 1050TI-re is a keret fizukor.Újan.Nem mókolok már leharcolt garmentes lomokkal
A játék egyébként technikailag JÓ 6850-en,csak az idő,mire bekesseli magát,aztán szalad.Beszopom az első 1-2 percet.D a gémet se pár hétre vettem...
Kicsit ez is olyan mint a teló,ott se veszi meg az ember a 3-4-5éves csúcsmodellt,mert lelépi a f..ba egy friss ropogós kínai erőben.Tapasztalat.Ott is irtó sokat számít a SOKKAL fejlettebb,keveset evő proci,és igen jól üti pl. a 4magos 2.3 gigás evős Exynost az MTK 8magos csak magonként ugyan másfeles kínaji procija,benchben duplaannyit csinál pl.Ez most ép barinőm kapcsán van,mit ér az ő Note 3-a az én Vernee Thorom mellett,és tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1196) k-adi válasza laceszgamer (#1178) üzenetére


k-adi
nagyúr

de mindkettő lehetséges és hiteles.

"A másik meg az M1 garand, ... itt meg simán újra lehet tölteni akár fél tárral is"

You can't really reload in the sense of adding more shells. Most GI's would just "burn" the ammo (fire it off at a target worth shooting) and replace with new M1 clip. What is being done in the game is a removal of the clip with remaining shells and the inserting of a full load. This could be done, but was time consuming and very rare. This is with the fact that men with Garands didnt really storm buildings and had "time" (i use the term loosely) to burn off and reload. The benefit to this however was that Germans quickly learned the "Empty" PING of the M1 and would use it to gauge when to attack. This was quickly countered by GI's who lured many germans to their astonished "full M1 garand facing" deaths.

(#1197) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Sziasztok!

Call of duty wwii digital deluxe kiadást vettem meg de nekem a fegyverek nincsenek unlockolva.
Ebbe szeretnék segítséget kérni hát ha valaki tudja a megoldást.

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#1198) Harambee


Harambee
tag

Sziasztok egy kérdésem lenne , kaptam előredelői bónuszként 1100 cod pointot, de egy az hogy ingame ezt nem irja sehol, másrészt gondolom ezt még elsem lehet költeni mert még nem lehet cod pontért venni semmit igaz?
A másik hogy volt már oléyan hibátok hogy kiirja meccs végén hogy grat kaptál rare ládát de a HQ n nincs nálam...

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#1199) BandiHUN válasza Harambee (#1198) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ládát benézed lehet,mert azt is írja,hány láda kerül kiosztásra,és ha a neved mellett megjelenik,akkor kaptál is...random lehet,nekem volt olyan köröm is,ahol 4 ládát sorsoltak,nem jutott persze,vannak 0 ládás körök is,de volt,hogy 1 láda,és azt is én kaptam...
HQ-ra nem kell elmenni,ott,ahol kapod is,lent van opció azonnal nyitni játék közben.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1200) Totta92 válasza Harambee (#1198) üzenetére


Totta92
tag

Igen nekem 3 ládám is eltűnt. :D
Eltűnt a 4 órás 2xp boost-om is. Fegyvert meg nem tudtam unlockolni a legelejétől ami előrendelői ajcsi volt csak az outfitek vannak meg. HQ-ban senkivel nem találkozok csak magammal akár hányszor belépek.
Szerintem még nem állt össze a kép rendesen az acivisonnél de remélem vissza kapom az eltűnt cuccaim.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.