Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#701) steele80 válasza GODx (#694) üzenetére


steele80
senior tag

Azért kézifegyvereken ez barokkos túlzás a II. Vh idején.

(#702) Lien válasza scope2007 (#682) üzenetére


Lien
tag

Én pl. xbox360 kontrollerrel játszom és így lehetőségem van AIM-ra. :)

(#703) N@idia


N@idia
őstag

Azért az nem semmi, hogy már a játék most tele van csalókkal 5 meccsből 4 meccsen mindig volt egy csaló aki aimbot-al tolta és leszarja, hogy a chat-et tele írják meglátszik, hogy a vérpistikék most jutottak a játékhoz :DDD A szomorú az, hogy a végleges játéknál sem fogják ezeket szűrni :N

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#704) steele80 válasza N@idia (#703) üzenetére


steele80
senior tag

A VAC ban nem foglalkozik csalókkal, de ha színjavító progit használsz egyből banol.

(#705) saen válasza N@idia (#703) üzenetére


saen
veterán

Nálam ezzel el is dőlt, hogy nem veszem meg. Ez egy vicc, hogy már az open bétában is vannak csalók... Tetszik a játék, de azért annyira nem extra, hogy kihagyhatatlan lenne és a csalók nagyon hamar elvennék a kedvem úgy is. Kár érte, majd talán egyszer akcióban megnézem a single player miatt.

(#706) juve600 válasza N@idia (#703) üzenetére


juve600
nagyúr

de miért ? mi értelme van :W :W :W

(#707) laceszgamer válasza N@idia (#703) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én is találkoztam ma rengeteg csalóval, és azért van ez mert egy frissen regelt Steam accra is megy a game, szóval nem kockáztatnak semmit... Nézegettem profiljaikat a csalóknak, mindegyiknek csak ez az egyetlen játék volt a fiókon.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#708) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Való helyzetben full gémmel,többjátékos accal nem fognak szerintem kockáztatni...
Meghát valószínű éles csalásvédelem nincs is.Még akár trükk is lehet benne,hogy a majdani gémhez szerezzenek tapasztalatokat a készítők,mit kell szűrni.
Véleményem szerint már igazából kiöregedett a Vérpistikék kora,és a cod se egy olyan gém,ami menőzésre,éppúgy mint versenysportra alkalmas.
Nem ér annyit az egész.Nem jelent érdemi pluszt se.Nem úgy,mint egy BF részben például,stb.A komoly csítek meg amúgyis szűrhetetlenek,de nem is csinálnak csak egy igen jó pléjert a núbból is.Az meg amúgyis lehet a lobbiban.Meghát a mai világban már bárki felveheti a masszív csalást,feldobhatja jutyúbra,stb.
Én igazából nem félek.Épkézlábabb címek,mint pl.a Battlefront2,BF1,Overwatch jobban retteghetnek.

Amúgy meg hol vagyunk már a repkedős-statfelhúzós-statresetelős,stb hackektől,mégis túléltük azt az MW-korszakot is.Mikor kickelő volt meg ilyenek...még önjelölt admin is kib...szott a lobbiból,mert épp te lőttél össze először streaket,vagy csak simán megölted :D Volt itt sötét korszak...

Arról nem is beszélve,hogy lesz 5-6 ezer pléjer max,stb,az is csak az ünnepek végéig,így kell nézni,ezt lehet várni a PC-től.

Egyébkéntis 10perc egy kör,fél perc új lobbiba menni,stb,olyan pörgős az egész,és annyira nincs igazi tétje,hogy ha valaki betol valami komolyat,pikkpakk otthagyják és kész.Vállvonás,2 perc múlva meg pörög a kövi lobbi.Még előrejutni sincs nagyon miért,meg hogyan.
Sajnos lebutult az egész egy mobiljáték szintjére,amibe félórát tol az ember este,3 kör,csókolom.És nincs érdemi hosszútávú cél.Sajna challenge-eket sose lehetett megosztani,mindigis túl kevés volt a teljesítményért extra,a szint,prestige meg igazából lényegtelen,még árt is magának,aki rohan,ha nem a top tényleg a célja,de az meg üvölt,hogy nem legál.

Én pl.a prestige-el is úgy vagyok,hogy egy 2xp-kor esetleg talán nullázok egyet,hogy pikkpakk újra legyen minden.De egy hétvége alatt nem extrémben is kitolható újra fullra.

A sértettségen kívül már nincs érdemi értelme csalni.Legalábbis ebben semmiképp.Aki meg komolyan csinálja,úgyse bukik.Lásd a hirtelen a semmiből kinőtt sok versenyszintű amúgysenki múlttalan csodasztrímer.De ez a gém azokat is csak ideig-óráig fogja,nem produkál nézettséget.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#709) N@idia válasza juve600 (#706) üzenetére


N@idia
őstag

Ne tőlem kérdezd én nem csalok :DDD
Én utoljára, amikor cheatet használtam az a DOOM és Duke Nukem 3D volt :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#710) saen válasza juve600 (#706) üzenetére


saen
veterán

Erre egyébként még én se jöttem rá...

(#711) BandiHUN válasza saen (#710) üzenetére


BandiHUN
veterán

Bosszú.Szerintem sima kisebbségi komplexus sikertelen embereknél.A másik fele meg a jó hecc kategória,akit nem is érdekel a játék és kész,csak jólesik a sok bosszankodó.Közben meg lehet egy másik játékban teljesen normálisan játszik.Itt a fórumon is vannak,akik x rangú mezei user mellett tartanak fenn troll és aprós alteregót.

Hasonlóan csúnya dolog,amikor valaki,aki jó,segédeszköz nélkül is,csinál egy smurf accot,és úgy teszi tönkre mások játékát,adott esetben pl.rangrendszert,lejjebb rangsorolást kihasználva(Owervatch...).

A lényeg,hogy alapvetően szerintem minimális azok száma,akik tényleges előrejutást akarnak,a többi vagy ebben éli ki magát,vagy sérelmet torol meg,ilyen free bétáknál,főleg ha a csít is free,simán csak ökörködik egyet,kihúzza a bakancslistájáról a dolgot,következmény nélkül csalni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#712) saen válasza BandiHUN (#711) üzenetére


saen
veterán

Van aki ezért pénzt is ad, hiába tolják egy idő után warez-en, akkor is keres vele aki csinálja, különben nem lenne... Egyébként a trollokban igazad lehet, bár azokat se értem :)

Az biztos, hogy nem lesz nálam day 1 vétel, meglátjuk hogy alakul a játék híre, aztán ha jó lesz akkor azért lehet belevágok. Csalók ellen viszont tuti nem akarok játszani...

(#713) BandiHUN válasza saen (#712) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én most valami keyest tuti kinézek.Így,hogy a BF1 bekerült az Accessbe,de még így se volt kedvem újra belefogni,és a Battlefront 1-2 se mozgat,a BF 4 nagyon talán,nincs is más.Overwatchom,RS6 Siege-m van,Doom még megnézős multiban,most ilyen galádságot tolok,mint a Borderlands 1 és a Killing Floor 2...szóval nincs is más,meg meg is tetszett ez.Nem utolsó sorban megy szépen a gépemen még,csak nem kell az 1050.Többet meg nem költöttem volna rá,örülök,hogy azt sem kell.A kis Xeon azért szépen köhög még.Cod 4-5öt tolom még,szerós,maxon is gondmentes,nosztalgia.
Örülök,hogy pozitívan záródott a teszt nekem.Kár,hogy csak 1 hétvége,és a péntek-szombatot elvitte a szülinapom.De ennyiből +1 ajándék,főlegha olcsón is lesz preorder.

Szóval velem aktívként lehet számolni,az biztos.

Bárcsak lenne azért megint egy nagyobb PH brancs...nem rossz ez.Tetszik,hogy nem olyan komoly a gém,hogy szépen megy butítva kávéfőzőn is,és hogy rövidek a körök,kevés a holtidő.A sebzés is pont jó HC-normál közötti,2 ember bénázva is megvan 1 tárból,ennyi elég is.Egy ideje azért ez nagyon kimérve ment csak,sorra buktam a 2v1eket,itt nem,még maradt fedezőtűzrevaló pár golyó is. :DDD
Lehet öregszem,de nekem ennyi jó,elég,feldobott,lelazított.Cod2 feeling kisebb mappal.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#714) huby80


huby80
senior tag

Hihetetlen hogy még mindig eltudják adni ezt a gamet ! Oriási csalodás ismét !Kb annyira van 2vh hangulata mint a szulejmának

(#715) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem. Játszom én is PC-n a beta verziót multiban, nekem nagyon bejön, tettszik hogy visszamentek az időben, ez kellett a játéknak, az érzéseim majdnem olyanok mikor először játszottam a CoD2 multival, az utolsó nekem az jött be a legjobban. És most itt van ez, már beletettem észrevétlenül 7 óra játékidőt pedig nem is vagyok nagy gamer. :)
Viszont a kérdés. Ha megveszem a játékot akkor megmarad a betaban elért játékidő és szintek? Már azért elég jól előrehaladtam a fegyverekben és azok fejlesztésében, nem lenne tök jó ha ez elveszne. Mi a véleményetek erről?

Köszönöm szépen!

(#716) dunc válasza ftamas0201 (#715) üzenetére


dunc
nagyúr

Szia, szerintem törlődik.

(#717) Bennyboy válasza ftamas0201 (#715) üzenetére


Bennyboy
őstag

egyik játékban sem marat meg a béta eredmény.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#718) ftamas0201 válasza Bennyboy (#717) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Köszönöm nektek, kár érte, de nem baj, behozzuk a lemaradást :D

(#719) BandiHUN válasza ftamas0201 (#718) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nézd úgy,hogy ez is kitolja a játékidőt és leköt :U Kihívás kell.
Arról nem is beszélve,hogy így újra nulláról rajtol mindenki,kevésbé lesz zavaró,ha valaki nem tudja elkezdeni az elején.A feltételek sem feltétlenül ugyanazok,lásd fegyó változások,balance,nem lesz az,hogy valaki még pl.nerf előtt kimaxolt valamit,aztán a másiknak később sokkal nehezebben megy.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#720) Lien válasza BandiHUN (#719) üzenetére


Lien
tag

Én észrevettem, hogy a bétában nem tudod megnézni a statisztikádat, vagyis az ölés/halál/assist arányodat, lehet csak a kész verzióban lesz elérhető.

(#721) Németh Péter válasza Lien (#720) üzenetére

De hát ott volt az egyik menüpontban a szokásos grafikon.

(#722) ftamas0201 válasza Lien (#720) üzenetére


ftamas0201
senior tag

LorenzoHUN
Jogos a nézőpont, persze mindenki induljon egy lapról az az igazságos, csak egy kérdést megért hogy ilyenkor mi lesz, most volt időm először bétázni valamivel is és nem tudtam hogy mi lesz a statisztikákkal és egyébb változókkal :)

Lien
Pálya után ott a stats fülecske, ott van a grafikon azt hiszem, tuti van mert én is láttam.

(#723) Norbika88


Norbika88
senior tag

Azt a mennyi csaló :D Csak úgy rángatta az aim :D
Fú de gusztustalan, majd nem be adtam derekam és előrendeltem, de hát úgy látszik az Act. bevételének a másik részét ezek a programok árusítása adja..

[ Szerkesztve ]

(#724) ftamas0201 válasza Norbika88 (#723) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Sajnos rengeteg van igen, ezt én is tapasztaltam :(

(#725) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kár,hogy még 1 hónapot várni kell... :(
Egyébként elég gáz,hogy a beta értékelései ugye mentek a levesbe+a fórum is addig érhető el,míg le nem törli az ember a gémet.De ott is a millió csítert írják.
Kíváncsi leszek.
Valamit ki kell találniuk.Alapesetben pont MOST éreznék potenciált népesebb PC táborra...
Én akkoris eldöntöttem,hogy kulcsbótlesés,féláron,jöhet is.
Rosszabbul nem járok,mint a tavalyival,ami nem futott és nem tetszett,annál nincs lejjebb...számomra.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#726) shotika válasza BandiHUN (#725) üzenetére


shotika
őstag

Azt írta ugye a Sledgehammer, hogy ezúttal figyelnek a PC-s táborra. Tényleg jó, hogy ennyi beállítási lehetőség van, de a csalás elleni védelemmel is illene foglalkozniuk. Elhiszem, hogy nehéz tartani a lépést a csalókkal, de legalább lássuk már azt, hogy tesznek is ellene valamit.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#727) k-adi válasza BandiHUN (#725) üzenetére


k-adi
nagyúr

Eléggé optimista vagy.

A ww2 köntös pár hónapig fog kitartani csak.

(#728) BandiHUN válasza k-adi (#727) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát,amennyire mellényúltam a tavalyival és a R6 Siege-vel,igen,az vagyok.A BF1+BF4 ittvan Origin Accessben,úgyse kell,a 4-et ki se próbáltam,mert a 3-ból is a Close Quarters-t toltam,meg repülőztem,a BF1-ből meg elég volt a kezdeti free 10 óra,ott is a DOM tetszett,de akkor már inkább cod.OK,kimaxoltam újra 1 év alatt a cod4-5öt :DDD De most erre érzek hasonló ingerenciát.
Végülis féláron nem vészes pénz.1 kihagyott hétvége,vagy még az se mert már absztinens vagyok.Lassan túl öreg bulizni is.
Meglepem vele magam :) És még mindig ottvan az Access.Örülök,hogy nem kell gépupgrade.Az IW 15fps-el futott,ez 50.Már nyertem 45ezret a VGA csere kihagyásán.Számomra a legjobb forgatókönyv így.A R6 se ment 25fps-nél többet.Meghát lényegében 1 játékmód.
Kivételesen most eltalálták a sebzést ennél,HC-normál közt van,a DOM pedig örök kedvenc.Jó lesz ez.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#729) shotika válasza BandiHUN (#728) üzenetére


shotika
őstag

"Kivételesen most eltalálták a sebzést ennél,HC-normál közt van"

Szerintem lehetne nagyobb sebzés core-ban, bár nem igazán zavar, Cod 4 óta only hc-zok:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#730) dunc válasza k-adi (#727) üzenetére


dunc
nagyúr

Te miért vagy itt?

(#731) BandiHUN válasza shotika (#729) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én is only HC...annó a cod5-ben üzemeltettem is saját szájíze HC szerót,sokan jártak,1lövés test/fej single rifle-vel,de PPSH-val kellett 3-4 golyó...
itt voltam meglepve,hogy egy duóra még elbénázba is elég 1 tár és még marad is.
Lehet azértis ment olyan jól.A többiek kisebb sebzéshez voltak szokva,én meg az 1 golyós halálhoz,simán kimozogtam az ellent.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#732) shotika válasza BandiHUN (#731) üzenetére


shotika
őstag

A kikerülés még megy nekem is, de én a pár golyós öléshez vagyok hozzászokva. Ez a pumpálósdi fél tárakkal/per ember nem igazán az én stílusom - bár nyílván bele tudnék újra tanulni (cod2), de nem ehhez szoktam az utóbbi 10 évben.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#733) Corleone33


Corleone33
aktív tag

pc-s verzióhoz van e bármilyen magyar klán/csoport közös meccsekhez stb amikor a játék megjelenik?

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#734) Corleone33 válasza ftamas0201 (#718) üzenetére


Corleone33
aktív tag

viszont jutalomként minden bétában résztvevő játékos kap egy spéci háborús sapit/ calling cardot/emblémát a végleges játékban.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#735) SharpSA válasza shotika (#732) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezzel én is így vagyok, nem szeretem a tunkolós módot. Ezért én csak HC-t nyomom.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#736) pRoject22 válasza Corleone33 (#733) üzenetére


pRoject22
őstag

Szia!

Mi leszünk rá PC-ről jópáran, részletekért írj privátban :)

üdv

¯\_(ツ)_/¯

(#737) Euromail


Euromail
aktív tag

Jah sajna mindig volt pár csaló aki elbaszta a játékot de alapjában véve jó lett.

Ha megerőltetnék magukat egy paranccssorral le lehetne tiltani a bot és wh használatát mivel a szerver az ő oldalukon van. De ez hatalmas nagy pénz a kitiltott játékos(már ha egyáltalán lebukik) többször is megveszi a játékot ez nekik + pénz.

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#738) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Kinek mi a véleménye a így a béta végén?
Nekem tetszik, én megvásárolom, Battlefield rajongóként is.
Pörgős, adja, akcióbomba.

Nem mondom azonnal, de tuti beruházok rá.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#739) scope2007 válasza Enigma1945 (#738) üzenetére


scope2007
addikt

Én meg tuti nem veszem egyből meg, béta megmutatta, hogy ez nem kell nekem :)
Jó akciósan majd talán, de az minimum féláron kell xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#740) juve600 válasza Euromail (#737) üzenetére


juve600
nagyúr

ja meg főleg úgy hogy a csalást is pénzért adják ( lehet pont egy munkatársuk készíti)

(#741) GODx válasza Euromail (#737) üzenetére


GODx
tag

He? :F

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#742) ftamas0201 válasza Corleone33 (#734) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Meg fogom venni én is, a multi része kifejezetten tettszett, lehet még elő s rendelem, meglátom hogy fogok állni anyagilag a hónapban :D Igazából erre most nem fogom sajnálni amúgy fukar vagyok, de ez most tényleg a visszalépés a gyökerekhez megspékelve a fegyverek szintenkénti fejlesztésével és stb, nekem kifejezetten tettszik a játékmenet, a pályák korrektek ami volt ez a három, nem tudom terveznek még többet, gondolom nem csak ez a három lesz amit a beta mutatott, szerintem összességében egész jó lett.

(#743) Bennyboy


Bennyboy
őstag

én már előrendeltem, nekem nagyon bejött a béta. Egyébként ég és föld a játékélmény egy jó fejhallgatóval mint pl hangfalon. Sokkal jobb a statom mert pontosan hallom honnan jönnek csít nélkül is. Majd beírom a steam nevemet és tolhatjuk 1 hónap múlva. Várom már.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#744) Dave567 válasza juve600 (#740) üzenetére


Dave567
addikt

1000000%, hogy belső ember van emögött, ő ismeri a dolgokat, tudja mit hogyan kell.
Azért is kap pénzt meg a játékért is.

De amúgy tökmindegy mert elég sok bétában voltak csalók.

Aki csal, megkeresni valahogy, karját levágni, aztán jól van. Sok embernek elmenne a kedve a csalástól az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#745) juve600 válasza Dave567 (#744) üzenetére


juve600
nagyúr

én is így gondolom

de elég lenne egy cheat szűrő,napi pár kb-os változtatás-frissítés ami nehezebbé teszi,illetve csalás esetén a teljes account bannolása

[ Szerkesztve ]

(#746) ftamas0201 válasza juve600 (#745) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Tudjátok mit nem értek?
Mi a jó büdös franc élvezet van abban hogy csalással játszanak? Mennek, látnak mindent, automatán lő az egész, semmi értelme és hótra' nem élvezetes. Vagy az ilyenek erre rántanak rá hogy milyen kemények?
Igazából nem tudom megérteni az ilyen emberek agyát. én azért ülök le hogy kicsit kikapcsolódjak, játsszak, pihenésképpen munka mellett és nem ezen töröm a fejem hogy na most akkor veszek egy ilyen sz*rt és akkor a gép majd lő helyettem, átlátok a falon. Értelme=0.

(#747) dunc válasza ftamas0201 (#746) üzenetére


dunc
nagyúr

Beteg "emberekről" van szó.

(#748) juve600 válasza ftamas0201 (#746) üzenetére


juve600
nagyúr

nem tudom mi jó benne......

pár éve játszottam az rFactor nevű szimulátorral,F1-es mód,klán,bajnokság,stb, elég komolyan toltuk

kiderül hogy egyik társunkról hogy csal,a fiával egyetemben,utána be is ismerte,az illető egy iskola igazgatója,a fia egyetemista,hetekig dolgoztak egy csaláson,akkor sorba nyerték a futamokat,amikor frissítés volt a játékban akkor vissza estek

(#749) Németh Péter válasza juve600 (#748) üzenetére

Hogy lehet egy auto szimulátorban csalni?

[ Szerkesztve ]

(#750) juve600 válasza Németh Péter (#749) üzenetére


juve600
nagyúr

nem arcade játék

saját magadnak csinálod a kocsi beállításait,ők meghackelték hogy állandóan nyitott DRS-el ment a kocsi,persze így jóval gyorsabb volt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.