Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#1451) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Eddig nekem nem volt gondom a játékkal, de ami a mai napon megy az katasztrófa.
Kidobál, lagol és egyéb nyalánkságok.

Na duplaXP ide vagy oda, inkább megyek Gran Turismo-zni :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1452) SH4D0W2011 válasza d3tox1c (#1450) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Pedig ki lehet. :) Én mondjuk a zenét visszakapcsoltam, szerintem kifejezetten dob a hangulaton. Ami engem jobban zavar, azok a felugráló badge-ek.

Nálam is elég változó egyébként, hogy mikor jó, mikor nem. Most toltam olyan hajnali 3-ig, egyszer-kétszer kicsit lassan talált új társakat, de lagg vagy más gond nem volt.

(#1453) d3tox1c válasza SH4D0W2011 (#1452) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ps4en?
Nem akarom teljesen kikapcsolni, csak kicsit halkabbra venni.

(#1454) SH4D0W2011 válasza d3tox1c (#1453) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ja, bocsi, figyelmetlen voltam, csak halkítani akarod, és azt tényleg nem lehet.

(#1455) Németh Péter válasza kiezTe90 (#1437) üzenetére

Az a probléma, hogy az információ arról, hogy ki hol van és mikor lő hova, az nincs egyszerre jelen minden szereplőnél, a hálózati késés miatt. Igazából minden szereplő a saját kis alternatív valóságában játszik. Sajnos erre a problémára nincs is igazi megoldás, valószínűleg bizonyítható is, hogy nem is lehet. A hálózati késés ellen próbálnak korrekciós algoritmusokat bevetni, pl. jósolják a játékos pozícióját, csak ugye a lövéseit már nem lehet jósolni. Így könnyen lehet, hogy az ő kliense szépen megjósolja, hogy te ott leszel abban a pillanatban és már el is kezd téged lőni. Itt persze egy másik algoritmus, pl. a szerveren lévő meg látja, hogy nem vagy ott, ezért eldobja a találatokat. Emiatt 80-100ms fölött komplett bullshit szokott lenni minden multiplayer játék. Ellenben 80-100ms alatt egész jól dolgoznak ezek a kompenzáló algoritmusok. Persze engedik egyes játékok akár a 250ms fölötti késleltetéseket, de az már csak teleport show, mert a tényleges és jósolt pozíció állandóan el fog térni. Szóval többnyire valamilyen korrekciós algoritmus miatt van az az érzésed, hogy "igazságtalanul" halsz meg. Ilyenkor csak annyi van, hogy nem a te saját világodat hozták ki nyertesnek az algoritmusok.

Amúgy az eltérő valóságoknak komoly elméletei is vannak, meg kutatott anyag egyetemeken (amit nyílván játékfejlesztők finanszíroznak).

Itt van pl. egy hálózati késleltetés szimulátor, választható korrekciós algoritmusokkal:
http://mikolalysenko.github.io/local-perception-filter-demo/

Videó is van róla:
https://www.youtube.com/watch?v=vafOVo7Uk9k

Itt meg pl. olvashatsz róla, ha érdekel az elmélet:
Special relativity in networked video games (0fps.net)

Nyilván ezekből következik, hogy nem erőltetik a rombolhatóságot sem annyira. Legalábbis a tényleges fizikán alapulót nem.

(#1456) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek érdemes pestigelni?

(#1457) b. válasza sanya53 (#1456) üzenetére


b.
félisten

persze. Főleg a division prestigenek van sok értelme.4. fokozaton már szívós vagy mint az állat :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1458) sanya53 válasza b. (#1457) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen. :R

(#1459) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok!

Az a kérdésem,hogy lehet az ellenségeket fényesre állítani?

A másik a célzást meg lehet csinálni,hogy ne ugorjon vissza? PC -én játszok... :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1460) Qtya72 válasza Angel2014 (#1459) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Hold aim down the sight-ről rakd aim down the sight-re.

(1457) b. a division prestige mivel lesz erősebb? Nem ír semmit, csak, hogy nullázza, és az 1 elsőnél kapsz 1 fegyvert.

(#1461) (baphomet)


(baphomet)
tag

Sziasztok!

Ezt a hibát dobja ki a játék:

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: s2_sp64_ship.exe
Alkalmazásverzió: 1.3.1.15989
Alkalmazás időbélyegzője: 59fb233c
Hiba – modul neve: s2_sp64_ship.exe
Hiba – modul verziója: 1.3.1.15989
Hiba – modul időbélyegzője: 59fb233c
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 00000000000dd419
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 5f87
További információk 2: 5f870090541b610b98683352d47a544e
További információk 3: 0390
További információk 4: 039053dc42f8f4648b11df0723d297fc

Találkoztatok már ilyennel?

(#1462) ForRedGlory válasza kiezTe90 (#1437) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez engem is baromira bosszant. Egyszerűen a kill cam-nál néha eldobom az agyam, hogy láthatott meg.

Mondjuk így is vannak fura killek, mert sokszor azt érzem, mintha tudná a másik honnan jövök... még kanyarban sem vagyok, de már céloz oda, ahol ki fogok bukkanni.

Mondjuk ezt elkönyveltem ilyennek, nem fogom magam felbaszni, de az, hogy ilyen csak a COD-ban van (legalábbis egyik BF-ben sem láttam még hasonlót sem) elég durva...

(#1463) Németh Péter válasza (baphomet) (#1461) üzenetére

Lefagyott a single play rész. A multi része jól megy? Ha állandóan ezt csinálja, akkor a Steamen nyomj egy játék javítása dolgot, meg frissítsd a Windows-t, meg drivereket a legfrissebbre. Esetleg futtass egy ram testert is.

[ Szerkesztve ]

(#1464) SH4D0W2011 válasza Qtya72 (#1460) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én ezt találtam a Division Prestige-ről:

Division Prestige 1: Unique weapon and Basic Training
Division Prestige 2: Unique Player Card
Division Prestige 3: Unique Uniform
Division Prestige 4: Weapon variant

(#1465) Angel2014 válasza Qtya72 (#1460) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezt hogy? csak azt engedi vagy kérdőjel?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1466) SharpSA válasza ForRedGlory (#1462) üzenetére


SharpSA
veterán

Én csak HC-t játszok, a normál tunkolós módot nem szeretem, túl sokat kell lőni. Nálam a fegyverre legtöbbször az FMJ is rá van rakva és látom, ahogy az ellenfél merre ment egy sarkon, hallom a trappolásának irányát vagy egy pillanatra látom merre ment tovább, miután lelőttek. FMJ-vel legtöbbször falon és egyéb dolgokon keresztül is le lehet lőni az ellent. ;)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1467) Angel2014 válasza Angel2014 (#1465) üzenetére


Angel2014
addikt

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1468) (baphomet) válasza Németh Péter (#1463) üzenetére


(baphomet)
tag

A multi el sem indul...

(#1469) Qtya72 válasza Angel2014 (#1467) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Kattints rá bal klikk, lesz 3-4 kérdőjel, utána jobb klikk.
A tűz gombra meg 2 bal.

(1464) SH4D0W2011 Köszi. magyarul akkor semmi extrát nem ad a karakter képességeihez.

[ Szerkesztve ]

(#1470) ForRedGlory válasza SharpSA (#1466) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi az az FMJ? :D

(#1471) Conga


Conga
csendes tag

Üdv! Tudja valaki,hogy miért nem tudok felbontást állítani?Tegnap ment..ma lakatolva van..

(#1472) KaitouP válasza ForRedGlory (#1470) üzenetére


KaitouP
veterán

Full Metal Jacket attachment fegyverhez. Jobban átüt a golyó a vékonyabb falakon.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1473) ubid


ubid
őstag

Sziasztok.
Valaki tud róla h PS4-en lehetne játszani a codot egérrel és billentyűzettel ?

-.-

(#1474) SH4D0W2011 válasza ubid (#1473) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Biztos lehet (XIM4, HORI és társai), csak nem fair. :)

(#1475) b. válasza Qtya72 (#1469) üzenetére


b.
félisten

Weapon variant. amiket máshogy nem tudsz megkapni,.+ xp , esetleg növelt sebzés stb..+ vannak perkek, amiket csak divison prestige után tudsz feloldani.[link]
Én eddig egy bazookát és egy pisztolyt kaptam . 2 x prestigeltem divisiont, plusz volt egy rank prestige, ott meg egy Sv40 variantot kaptam ami + 10 weapon xp-t ad.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1476) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hihetetlen, hogy egyre szarabb ez a matchmaking. Kb. fél órát vártam, egy játékost nem dobott be mellém a lobby-ba... :(((

(#1477) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nekem meg hihetetlen milyen low fps lett ,egész nap játszottam vele, 100-120 alatt nem is volt az fps-em este lefeküdtem, most felkeltem, erre 50-70 között ingadozik mindenhol. Mi a fuck történhetett itt míg aludtam egyet ebben a 7 órában ? :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1478) Németh Péter válasza DrTechnoid (#1477) üzenetére

Közben ki volt kapcsolva a gép? Nem fut valami a háttérben?

(#1479) Xaels válasza ForRedGlory (#1462) üzenetére


Xaels
félisten

Néha nem árt megállni fülelni, leguggolni. Tegnap én is lőttem úgy el játékost, hogy tudtam merről fog jönni szimplán abból, hogy hallottam a trappolását. Mindezt úgy, hogy csak az Xperia XZ mellé kapott agybadugós fülest használom játékhoz a PS kontrollerjébe dugva. Persze ettől függetlenül rohadtul béna vagyok kontrollerrel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1480) b. válasza Xaels (#1479) üzenetére


b.
félisten

Igen, lényegesen hangosabb ebben a részben a léptek zaja, könnyen hallható, ha jön valaki. Főleg épületekben.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1481) k-adi válasza xrace77 (#1435) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ilyen hamar dupla xp weekend van? omg. :D

Amúgy végignyomtam a cod ww2 kampányt fél nap alatt: nem volt rossz, tetszett ez a kicsit személyesebb megközelítés (bár néha már hosszúra nyúltak az introk, videók), de eléggé rövid lett a kampány. Hiányoltam a komplett ruszki kampányt (dlc-ben érkezik meg? gondolom nem :D ), illetve a brit/francia kampány is 1-2 küldetés volt max... így viszont ha teljes egészében nézem akkor csalódás. :( (a tankos, repülős mini-küldetések totál feleslegesek voltak és azok kifejlesztése helyett dolgozhattak volna még több gyalogos pályán)

(#1482) Németh Péter válasza k-adi (#1481) üzenetére

Én még nem láttam kampány DLC-t CoD-hoz. Szerintem most se lesz. Szerintem a kampány csak egy beetetés a multihoz. Amúgy sokan ki is hagyják a kampányt és mennek multizni. Ez egy 2. világháborús témájú lövölde, nem egy történelmi oktatóprogram vagy ilyesmi. Elmesél egy kitalált történetet és kb. ennyi.

(#1483) Xaels válasza b. (#1480) üzenetére


Xaels
félisten

Jó pár évvel ezelőtt, még MW1 Chinatown(Carentan) HC SD-t játszottunk és 1v1 volt a végére. Ment a bújócskázás. Meghallottam csak egy kisebb zajt, olyan deszka nyikorgás szerűt és az első tippem a középső hosszú ház lépcsőfordulója volt. Jól meg is tunkoltam nozoomban AK-val és beadta. Amit kaptam utána, hogy mekkora csaló vagyok. Persze kellett hozzá egy adag szerencse is. Más játékok lehet jobban szólnak, esetleg durvabb a hanghatás, de a COD-ban mindig is funkcionális volt, tudtál rá alapozni és egy jó rendszerrel bizony lehet előnyt szerezni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1484) mcwolf79 válasza k-adi (#1481) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én nem bánom ,hogy nem hosszú a kampány. Azt sem szeretem, ha el van nyújtva feleslegesen.
Más: azért így jó pár óra multi után megelégedéssel konstatáltam, hogy a bétában lévő dolgot, hogy a golyó szinte a 30 cm-es falon is átment finomították. Most már azért lehet fedezékként használni a falakat, nem lőnek ki mindenen keresztül.
Amúgy nekem nagyon adja a játék, félek ebből season pass lesz :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1485) DrTechnoid válasza Németh Péter (#1482) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én egy másodpercet se játszottam a kampánnyal, de már 21 órát toltam vele péntek este óta a multival. A caranten csak a Deluxe vásárlóknak van? Vagy season pass hozzáadja?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1486) pRoject22


pRoject22
őstag

Face csoport:

https://www.facebook.com/groups/CallofDutyWWIIHungary/

¯\_(ツ)_/¯

(#1487) SH4D0W2011 válasza DrTechnoid (#1485) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A Season Pass-szal megkapod. :)

(#1488) DrTechnoid válasza SH4D0W2011 (#1487) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Az a baj hogy nem tudom már megvenni a deluxe-t , mert most meg már az a célom. Sajnos nem vásárolható
jelenleg hozzá Deluxe Upgrade, mint ahogy az néhány játéknál megvehető.
Jelen pillanatban ezek vannak a stock verzióhoz :

, ki tudja hogy miféle földi jóságokról maradtam le így ezzel a verzióval.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1489) #42098752


#42098752
törölt tag

Furcsa, hogy az orszagban csak nehany helyen lehetett megvenni...! Ugy tudtam, ez uj jatek...

(#1490) SH4D0W2011 válasza DrTechnoid (#1488) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A Deluxe-hoz pedig elvileg ez van:

Szerintem így egyedül a Carentan nincs meg neked, de az meg orvosolható a SP megvételével.

---

Condrey says WWII launched with 2XP active, 3XP was active this weekend; changes back to regular Monday :((

[ Szerkesztve ]

(#1491) Wans válasza Németh Péter (#1455) üzenetére


Wans
aktív tag

igen, ezek valóban igazak. csak azt nem értem, hogy akkora eltérés hogyan lehet ebben a játékban, hogy ha én elkezdek valakit lőni telibe szemből egy karabéllyal úgy, hogy meg se mozdul, akkor hogyan tud ő kilőni engem állandóan mesterlövőpuskával? de más fegyverrel is persze. először azt hittem, hogy én vagyok béna, de utána elgondolkodtam, hogy se mw2-ben, sem mw3-ban nincsen akkora eltérés, mint ebben. (legnormálisabb lenne, ha lennének normális dedikált szerverek, nem ez a trágya host rendszer, de ez álom marad sajnos.) itt a multiban a hálózattal kapcsolatban szvsz valami nagyon el qródva. FFA-n kívül mást nem is érdemes játszani, TDM-ben konkrétan arról szól minden meccsem, hogy esek-kelek. :W
a léptek zaja meg valóban, talán már egy kicsit tényleg túl hangosak is. én FFA-ni szoktam mountaine divisionnel, ami a silent footstep-et adja. gyakran én is hallom, hogy ki merre megy. ilyenkor szinte mindig csak odateszem a fegyverem a sarokra, ahonnan jönni fog és püfff. :DDD FFA-ban is csak azért tudok megélni, meg 90%-ban a top3-ban lenni, mert rengeteg az olyan, aki nem használja a mountaine-et és előre hallom, hogy ki honnan jön, ami hatalmas előny még így is. az esetek nagy többségében azonban, amikor szemtől szembeni párharc van, akkor elvérzek. még akkor is, ha előbb elkezdem lőni a csávót.... :(

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#1492) Mészike


Mészike
aktív tag

Megvettem a cdgalaxisból a progit.
Ezt meg tudom venni hozzá? http://store.steampowered.com/app/683100/Call_of_Duty_WWII__Season_Pass/

(#1493) Csavez™


Csavez™
veterán

Az első Cod ami nativan támogatja a multi monitort! :) [link]

(#1494) xrace77 válasza Mészike (#1492) üzenetére


xrace77
tag

Igen.

(#1495) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Most ár biztos hogy a GeForce Experience kavart be játék alatt!
Teszteltem ma,és szépen megy a játék teljes beállításon ,ha a GeForce Experience játékon belüli felület ki van kapcsolva.Ha be van kapcsolva akad össze-vissza.
Így viszont sajnos nem tudok videót rögzíteni stb. :((

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1496) ateszm


ateszm
senior tag

Sziasztok. Visszaolvastam de nem találtam meg a választ a kérdésemre. Valaki próbálta már helyi hálózaton a zombi módot? Co-op mód van benne vagy csak én nem látom?

Válaszotokat előre is köszönöm.
üdv ateszm

(#1497) (baphomet) válasza (baphomet) (#1461) üzenetére


(baphomet)
tag

sziasztok!

Ha valakinek APPCRASH hibát dob ki a játék indulásnál, akkor próbálja meg az alábbi videón látható módszert.
Nálam működik

Call of Duty World War 2 appcrash

(#1498) b. válasza Rico45 (#1495) üzenetére


b.
félisten

Nálam megy a GFE és hibátlan. Én azzal streamelek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1499) gyuribácsi88

Minden egyes megnyert meccs után "disconnected from server" és kb a pont harmadát adja mint amit kéne, bukott meccsnél persze nincs ilyen, szánalmas. Arról nem is beszélve hogy 10 keresésből 8x kidob, vissza a fő képernyőre. Ha valami piros (most nem tudom hogy az epic vagy minek hívják) fegyver rakok be, a következő meccs előtt újra be kell rakni, mert kiveszi a helyéről és mást tesz oda. 2017-ben ezek a hibák nevetségesek. Már bánom hogy megvettem, pont olyan ez a cod, mintha az első lenne amit csináltak. És még a pubg miatt sírnak rengetegen hogy tele van hibával. Itt 50 ezer playert se bír el a szerver, a játék meg olyan szinten bugos, mintha félkész állapotban lenne.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1500) Hunter2


Hunter2
addikt

Komolyan mondom ekkora egy rakás sza*t még életemben nem láttam. Ott adtam fel és töröltem a francba mikor két tigris tankot kell egyedül kilőni de a tank irányíthatatlan és teljesen ötlet szerűen forgatja el a járművet mikor az irányokat nyomom, a tigriseket meg csak oldalról lehet kilőni.
Előtte is már fel*aszott párszor, például mikor kocsival kell eljutni A-ből B-be de egy rohadt térképet nem raktak oda hogy mégis merre kéne menni. Az meg csak hab a tortán hogy a kocsiban nem lehet oldalra kinézni mert "csak". :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.