Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#551) wjbhbdux válasza BandiHUN (#549) üzenetére


wjbhbdux
veterán

These are the PC-specific features included in the PC Open Beta:

Native 4K Support
Framerate Cap Slider (up to 250FPS)
FOV Resizing

Keyboard/Mouse Fully Re-mappable
Controller Support
G-Sync Monitor Support
Ultra-Wide Monitor Support
High-resolution Mouse Support
Advanced Video Settings

We’ve worked hard to tune the gameplay experience to PC, and throughout Beta and after, we’ll continue to optimize gameplay for PC. For this reason, we have disabled Aim Assist during the PC Open Beta. It’s important that we ensure the optimal gameplay experience natively for PC players, and we made this decision with that objective in mind. We believe this will help us to deliver the most helpful performance data possible so that we can fully optimize for launch.

The content for the PC Open Beta will mirror the final weekend of the previous Multiplayer Beta on console. Here’s an overview on what you should expect in the PC Open Beta:

Maps – Four Multiplayer maps: Pointe du Hoc, Ardennes Forest, Gibraltar and Aachen
War – Operation Breakout
Modes – Four Multiplayer modes: Team Deathmatch, Domination, Hardpoint and Kill Confirmed
Divisions – Five Divisions: Infantry, Expeditionary, Airborne, Armored, and Mountain Division. Players aren’t limited to any single Division, so try them all!
Progression – Players will begin at Soldier Rank 1. Over the weekend, the level cap will increase to 35, including progression to unlock weapons, scorestreaks, and equipment.

Similarly, there are features that we continue to work on internally that will not be present in the PC Open Beta. Here’s what you should not expect next week:

HDR Support – We are working to support HDR for launch.
Multi-Monitor Support – Not included in the Beta, but will be ready for launch.
Headquarters –This is an all-new social experience coming to PC players at launch.
Supply Drops, and Loot – These customization features will not be included in the Beta.

Additional content not in the PC Open Beta includes: full progression, remaining maps and modes, additional War Mode maps, and the full armory of weapons, scorestreaks, Basic Training, and equipment.

[link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#552) shotika válasza BandiHUN (#549) üzenetére


shotika
őstag

Én azon is csodálkozom, hogy PC-re kapunk bétát:))

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#553) lofagi


lofagi
addikt

Teszek egy próbát én is, kíváncsi vagyok,hogy visszahozza-e a régi CoD-os érzést.

Azt tudja valaki,hogy ezt mennyire lehet videózni?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#554) oriic válasza lofagi (#553) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs NDA, barmit lehet videozni.

Live-Die-Respawn

(#555) Xaels válasza lofagi (#553) üzenetére


Xaels
félisten

Érdemes kipróbálni, de nem fog COD2 hangulatot hozni. Darálás van szüntelenül, inkább COD4-es érzés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#556) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Azt tudni már , hogy vajon hány órától lesz játszható a béta?

(#557) juve600 válasza Xaels (#555) üzenetére


juve600
nagyúr

ugribugri AW után csak jobb lesz :D :D :D bár azzal is sokat játszottunk,amíg tele nem lett vérpistivel

ennél is az egyetlen félelmem a csitterek száma,játékos sok lesz az biztos

(#558) HaZsolt válasza GrG1210 (#556) üzenetére


HaZsolt
őstag

Engem is érdekelne, hogy magyar idő szerint mikortól kezdhetjük, még nem láttam időt. Hétfőn mikor zárul?

[ Szerkesztve ]

(#559) #67947008 válasza HaZsolt (#558) üzenetére


#67947008
törölt tag

Kivan irva az oldalukra:
STARTS SEPT. 29TH
At 10AM PDT on Steam

ENDS OCT. 2ND
At 10AM PDT

Tehat 19:00 magyar ido szerint.

(#560) ron8 válasza #67947008 (#559) üzenetére


ron8
senior tag

Ami azt jelenti hogy hétfő este 19-ig fog élni?

(#561) juve600 válasza ron8 (#560) üzenetére


juve600
nagyúr

igen

(#562) Xaels válasza juve600 (#557) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs ugri-bugri, sőt a streakek sem olyan elborultak. A fejlődési rendszer egész jó és a fegyver kiegészítők is rendben vannak, nincs tele mindenféle csicsával. Viszont inkább az automaták dominálnak, bár azért rendesen tolta 1-2 ember a quickscope-ot is. Nekem ez sohasem ment, pláne nem konzolon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#563) juve600 válasza Xaels (#562) üzenetére


juve600
nagyúr

:C :C :C
STG 44,MP40,PPSH,THOMPSON

[ Szerkesztve ]

(#564) Xaels válasza juve600 (#563) üzenetére


Xaels
félisten

PPSH, Grease Gun orrvérzésig. STG44 és Tommy is van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#565) #67947008 válasza Xaels (#562) üzenetére


#67947008
törölt tag

majd pc-n lehet tolni a kar98 fejeseket :C

(#566) Hunter2


Hunter2
addikt

ez is régiókódos lesz? az oroszoknál 32 USD előrendelésben.

(#567) juve600 válasza Hunter2 (#566) üzenetére


juve600
nagyúr

[link]
nála is van jó áron

(#568) boogie84 válasza Hunter2 (#566) üzenetére


boogie84
veterán

Ha publikus meg tudnad osztani a forrast? Hatha erdekelne rajtam kivul mast is. 😊
Koszi!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#569) scope2007 válasza BandiHUN (#549) üzenetére


scope2007
addikt

nálam csak 14gb
akkor én még bétább béták kapok tuti :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#570) juve600 válasza scope2007 (#569) üzenetére


juve600
nagyúr

mindenkinek 14GB

(#571) Hunter2 válasza boogie84 (#568) üzenetére


Hunter2
addikt

steamben átállítod oroszra vagy ukránra a régiót és akkor úgy fog látszani. Csak nem valószínű hogy fogod tudni aktíválni itthonról, vagy csak orosz ip-ről fog működni vagy ilyesmi benne van a pakliban.

(#572) scope2007


scope2007
addikt

Már várom a tesztet, és eldől végre, hogy megveszem-e
:)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#573) lofagi


lofagi
addikt

Már működik?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#574) laceszgamer válasza lofagi (#573) üzenetére


laceszgamer
addikt

Megy, előbb toltam egy órát.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#575) smokiii1


smokiii1
aktív tag

Én is próbáltam az előbb. Rövid első benyomás: Rohadt gyors a játék. Talán túl gyors is, pedig Titanfall 2 után játszottam és az se egy kimért taktikai fps.

(#576) k-adi


k-adi
nagyúr

Na tapasztalatok? Gyors nagyon ??

(#577) laceszgamer válasza k-adi (#576) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szerintem annyira nem is gyors, hanem csak fura most picit, hogy ez is CoD :D
Mindenesetre eddig tetszik, sniper nagyon erős most itt, főleg mert nincs ugrálás.
Na meg ahhoz képest, hogy béta, még szépen is fut, mondjuk első indításnál kiírta, hogy kevés a proci, mondom wtf. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#578) S1M0N


S1M0N
senior tag

Hát, nekem ez nagyon gyors, főleg, hogy évek óta csak a Battlefieldek (+ Battlefront) jelentik számomra a multiplayer FPS-t. Anno a WaW nagy kedvencem volt, évekig multiztam, aztán jött a BF3, azóta semmi CoD.

BF-hez képest megy itt is az ugrabugra, nekem a multiból ennyi elég is volt, mondjuk eddig is a single érdekelt.

(#579) HaZsolt válasza laceszgamer (#577) üzenetére


HaZsolt
őstag

Mi már lehet pc-s bétázni? Mikor tették elérhetővé? Azt hittem tartják magukat a péntek 7 órához.

(#580) smokiii1 válasza laceszgamer (#577) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nálam közel minimum grafikával fut, ami nem meglepő mondjuk, de azért annyira nem szép a játék. BF1 és Titanfall 2 is jobban néz ki szerintem, legalábbis hasonló beállításokkal.

(#581) CJ4567


CJ4567
veterán

Nálam G4560 + RX460-al 1080p minimumon nincs meg a fix 60FPS. Textúrák High(4GB-s kártya), élsimítás van bekapcsolva csak, meg persze anisotropic filtering, és a játék is csúnya így. Holnap próbálgatom még, a játék az alapján amennyit játszottam tetszik.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#582) Rico45 válasza HaZsolt (#579) üzenetére


Rico45
őstag

Lehet igen :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#583) laceszgamer válasza HaZsolt (#579) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én délután 6 órakor már tudtam tolni. Csak poénból gondoltam elindítom mit ír ki, erre jön a menü, mondom akkor nézzük tovább, és hopp. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#584) laskr99 válasza CJ4567 (#581) üzenetére


laskr99
addikt

NYugi, maxon is ultra ronda, és 1 hit vagy. Nem tetszik, marad a BF széria. 100fps locknál is laggol.

(#585) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mondjuk az a dúrva, 8 körül néztem 40k player toltam, most másfél órával később már 62k. :D
Úgy néz ki az emberek tényleg kíváncsibbak már egy II VH-s lövöldére. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#586) saen válasza k-adi (#576) üzenetére


saen
veterán

Első COD játék amit kipróbáltam, tetszik, de iszonyat gyors. Ennek ellenére elgondolkozom majd rajta... Persze még van a bétából, nyomni fogom.

(#587) Dave567


Dave567
addikt

Én is kipróbáltam kicsit, nem rossz játék, nincs jó gépem hozzá, így nagyon minimális volt a grafika, de engem a játékélmény jobban érdekel, az viszont nem rossz, kicsit tényleg Cod 4-es ami viszont nem baj, sajnos nem tudok hozzá hasonló játékot a mai napig.
Tetszik, hogy nem kell az emberbe egy fél tár golyó, jobban oda kell figyelni ha a K/d-re mész.
Semmilyen lagot nem tapasztaltam, szépen ment, amin csodálkoztam, mert Fps-ek közül még így nem játszottam bétával.
Ugrabugra természetesen itt is van, mint a Battlefieldben, de ehhez már hozzászoktam.
Kevés játék van amiért pénzt adok már ki, de ugyan úgy mint a battlefilednél, keveset mutat.

(#588) Németh Péter

Toltam egy órácskát, egész mókás! Az ugrabugrálásból tényleg megmaradt egy kicsit, de csak annyi, hogy lehet ugrani egy kicsit. Amúgy egész jól fut, nálam nem voltak technikai gondok. Olyan 130-140FPS-em van 1440p-n. Nem volt lag sem, de világított a packet loss icon. Eddig igazából tetszik.

(#589) Rossonero89


Rossonero89
tag

Üdv! Ma letöltöttem én is a bétát steam-ről, de nekem valamiért nem indul el. Valaki esetleg tudna segiteni, hogy mi lehet a baj?
Gépem megvan hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#590) rudii


rudii
tag

Sziasztok! Most értem haza! Már melóba hívtak haverok, hogy megy a game!
Haza érek azonnal letöltöm, már tűkön ülve!
Aztán ebbe a sorrendbe ez fogad is be se enged játék!

Valaki tudna segíteni? :(

(#591) Rossonero89 válasza rudii (#590) üzenetére


Rossonero89
tag

Ugyan ez nálam is!

(#592) Dave567 válasza Rossonero89 (#589) üzenetére


Dave567
addikt

És Rudii:

Windowst szoktatok frissíteni? Ez bizony valami gép probléma, most indítottam megint el, és gond nélkül megy.

(#593) Németh Péter válasza rudii (#590) üzenetére

Az első ablakot én is megkaptam, de az csak annyit mond, hogy megváltozott a konfig az előző indítás óta.

(#594) Kami11


Kami11
őstag

Nálam is állandóan fagy, annyi különbséggel, hogy be beenged, csak játék közben lép ki! :(((
Ezek szerint nem egyedi a problémám! Ha van megoldás osszátok meg!

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#595) juve600


juve600
nagyúr

grafika nem az igazi
messze van a bf1-től

de amúgy @rva jó :D :D :D

(#596) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Vannak sokszor másodperces laggok, de amúgy egész jó. Sok év óta az első cod, amit próbáltam.

Valami rang szisztem lesz majd a véglegesben? Nem az xp-s hülyeségre gondolok.

(#597) McNamara


McNamara
Ármester

Lagg nálam se nagyon jelentkezett. Grafika nagyon gagyi sajnos. Erre hova kérnek el 16 rugót?? Játékmenet iszonyat gyors.

(#598) Vanir


Vanir
veterán

Első benyomások:
- lassú már a menü is, mindenhol összevissza töltés, meccs végén nincs gyors leave-elési lehetőség, mindent végig kell várni
- borzasztó primitív beállítások, különös tekintettel az egérkezelésre
- jó, hogy van raw input beállítás, csak köze nincs hozzá
- developer console nincs
- balfasz a mozgás, autoclimb 2 méterre a faltól
- nincs lean, ez egészen nevetséges
- a fegyverek visszarúgása szerintem egy kicsit gyenge, MP44 főleg
- a sniperek bezoomolása túl lassú

+ egész simán fut a konfigomhoz képest, bár azért lehetne jobb
+ lehet FoV-t állítani

Ugyanolyan casual trágya lesz, mint az előző X verzió, ami a MW után jött, feltételezve, hogy nem jön ki a ModTools egyből a release után. De úgysem fog.

Battalion 1944 >>>>>>>>>>>>>>> ez

(#599) tescodr


tescodr
tag

Nos kipróbáltam,és sírni volna kedvem..... ez kell manapság?! Hát a bf1 ezerszer jobb 2. világháborús játék mint ez valaha is lesz (tudom első vh...)
És következzen itt néhány észrevétel,ami a saját véleményem:
A játék piszok szarul fut....Konfigom g4560,8gb ddr4,gtx 1050ti 4gb ultráról vissza kellett vettem high-ra így volt érzésre olyan 60-70fps-em miözben a játék okádékul néz ki... és ehhez képest a bf1 vaj-simán fut ultrán.
Még egy dolog a grafikához:Én nem vagyok graf b*zi csak egy cod2-cod3 színvonalat vártam el.De itt amit leműveltek: a pályák agyon vannak zsúfolva és rettentő kicsik,ráadásul úgy éreztem magam rajtuk mintha vidám parkba lettem volna ugyanis fél méterenként valami hűűű de világháborús tárgyat pakoltak be pl:lezuhant repülő vagy himbálózó szétlőtt radartorony meg még ezer másik látványosság,inkább nagyobb mappokkal kellett volna foglalkozni mint ilyen bazári dolgokkal...

A következő pont a fegyverek:Könyörgöm!!!!! egy 2. világháborús játékban nem alap fegyver a thompson a garand vagy az mp40 esetleg a kar98 és az m1911?!Konkrétan én a thompsont és az mp40 et nem is láttam a fegyverek között... de ami van abban sincs túl sok köszönet:a hangjuk olyan mintha a szomszéd Marika néni verné a férje fejét fedővel...Ehhez tartozik hogy mindenki minden fegyverrel rohangászhat egy német szívfájdalom nélkül spawnolhat mondjuk greese gunnal.

És ami végképp kicsapta a biztosítékot az a hitbox:A csávót 2 centiről lőttem fröcsögött a vére killcam-on semmi nem látszik ebből.Aztán a kör végén a legjobb játékos lövése: Konkrétan mellé lő a csávónak és 2 killt ad be neki..egy free to play játéknál legyint az ilyenre az ember de egy COD-nál?! Amikor kisebb falunyi embertömeg dolgozik a projekten elfogadhatatlan!
És végül amin csak tátott szájjal tudtam bámulni és ledöbbentem:Sikítozó német/amcsi katonabébik?!Pfff nemááár... komolyan az ilyen dolgoktól sírni támad kedvem,és én ezt a játékot a megjelenéskor meg akartam venni,de jól tettem hogy rálestem a bétára...különben nem örömömben sírtam volna a megjelenéskor.. ez így 2017-ben vérciki... :W

(#600) Dave567 válasza tescodr (#599) üzenetére


Dave567
addikt

Hát a bf1 ezerszer jobb 2. világháborús játék mint ez valaha is lesz (tudom első vh...)

Tömény bug halmaz, nekem már a videóból a forgó zeppelin-től égnek állt a hajam, a többiről nem is beszélve, főleg, hogy most lag problémák vannak. (Olvasom a fórumot)
De mindegy is ez se meg az se kell.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.