Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#301) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#302) S1M0N válasza oriic (#301) üzenetére


S1M0N
senior tag

Jó kis pakkok, gondolom aranyáron.

(#303) McNamara


McNamara
Ármester

Már csak az alapjáték is horror ahogy nézegettem több helyen. 16K alatt nem ússzuk meg. Jól felmentek az árak...

(#304) Casanova* válasza McNamara (#303) üzenetére


Casanova*
veterán

a fizetésünk is felmehetnének! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#305) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Okosan kell venni...Jópár éve nem fizetek fél árnál többet codért,Dobozosban a cod:waw volt az utolsó...a season pass/dlc meg PC-n felesleges.Talán addig ért valamit,amíg az elsőt külön meg lehetett venni,régebben azt még azért játszották.Mióta nincs szeró,főleg értelmetlen.Amióta külön részben,3-4 játékmóddal érhető el,HC nélkül akár,úgy meg főleg...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#306) Chumlee válasza oriic (#301) üzenetére


Chumlee
senior tag

Meg is van az szeptemberre az iskolatáskám :)) :))

(#307) McNamara válasza BandiHUN (#305) üzenetére


McNamara
Ármester

Privátban mesélhetnél az okos vásárlásrol.

(#308) juve600 válasza McNamara (#307) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem is :R :R :R

(#309) SharpSA válasza BandiHUN (#305) üzenetére


SharpSA
veterán

Na és hogy működik az az az okos vásárlás?

(#310) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hehe.Kis kíváncsik.Majd ha nekem lesz,visszatérünk rá ;-) Egyébként a téma része az is,hogy ez a megjelenés UTÁN lehetséges...nem pre...de természetesen ha van,akkor a pre extrákkal.
Aki első nap akar játszani,fizessen csak :DDD Én meg meghagyom az első 2 hetet a bétatesztereknek.
Egyébként volt,amit nem is vettem meg,csak karácsonyi szünetre,mert érdektelen volt...idén is kíváncsi vagyok,mit alkotnak,mert a tavalyi produkció...a BF1 meg ottvan Origin Access-ben...az se biztos,megveszem.Meghát a WaW is elővehető,szoktam is tolni.Egyelőre nagyon nem érzem a pénzköltés szelét...ha új vidkarira nem lesz pénzem,semmiképp,mert tuti nem lesz jobb,mint a tavalyi,azok meg szarul futnak már 6850-en.Akkor meg meggondolom,hogy karácsonykor ruházzak-e be egy konzolba/bundle-be.Én konzolról jöttem át...hát lehet online multiban már csak visszafelé vezet az út :(
A tavalyi 2 gémbe nem tettem együtt 50 órát.A gépet meg fejleszteni kéne,legalább egy 1050TI-vel,de elszálltak a vidkariárak.Konzolra viszont nem lenne csak az új Cod alapból.Nagyon megrágom...
Egyébként decemberben már codot venni féláron nem művészet.Idén nem tudom,a kedvenc helyeimnél mit tolnak ki megjelenés közelében.Tavaly pl.nagyot gurított a dolgon,hogy az eladók berendelték a sok kulcsot,aztán fos lett a játék,a 0.napon meg lehetett venni féláron.Ha viszont idén tényleg valami jó jön ki,lehet decemberben készleten se lesz sehol sem.Lutri,követés,szemnyitvatartás kérdése.Gépigénytől is függ,idén PC-n mit gurítanak,ami elég gáz,mert nem dupla vidkari,és irtódrága egyéb hardverárak mellett kéne kijönni.Lehet sokan idén meg azért nem veszik meg PC-re,mert nem lesz gépük alá,mert hiány meg drágaság van hardverből.
Pár éve még amikor először kellett 6 giga+ a gémhez,akkor még én is bevállaltam a ram mélyrepülés mellett+4 gigát csak ezért.Ha most kéne ugyanezt tennem,nem tenném meg.Főleghogy azóta ott egy Origin Access-em,amiből sokmindennel sose játszottam még,lásd Titanfall2 és BF4,BF1 ami kimaradt eddig.Azok mennek a mostani gépemen is :) Szóval...egyáltalán nem biztos,hogy lesz idén cod meg hardvercsere.Ha meg megszalad,megyek a fenébe konzolra.Elegem van a multiból PC szinten,és amim van,nem veszik el,CSAK egy új szintről indulok az új dolgokkal.Meg végre nem csalnak,és lesz játék minden módban.+a régen szeretett random emberkékkel is a mikrofonhasználat,ami szintén hiányzik a 360-ból.
Nomeg a közösség.OK,a PH-n is létezett valami...igen,kábé az MW3 idejében talán,a WaW-hoz még béreltem is szerót,mindig televolt.Pedig az már nem volt törtben...

Valami elveszett az MW3 óta itt.
Sokszor is nézegetem a többszázfős barilistám.A Borderlands óta talán nem játszottam senkivel onnan nagyobb számban...Az Advanced Warfare-nél még nyitottam Blogoutot összeszedni a játékosokat,group a Steamen...semmi nem lett belőle.Hetek alatt lett oda a lelkesedés,egyetlen közös partit SEM sikerült összehozni.Maximum 1-1 ide-oda csapódást :(
A konzol meg menne is.Ember van.Cod3-ban a világ 79.legjobb riflése voltam(ennyit a célzásról kontrollerrel...és 600ezres volt a ranglista...),mikor a legjobban ment,és nem toltam csak napi 1-2 órát.2-3 klánba is invitáltak/kör,de megvolt a haveri csapat.És nem volt gond,hogy nemzetközi,pl.volt velünk ukránlány,osztrák házaspár(igen,mindketten,egyszerre!),amerikai apa-lánya páros...és működött.Angolul kell tudni.Na ez nem volt soha PC-n.
Most,hogy ezt így leírtam,az idei codhoz megint,meg is rágom egy box vásárlását...a PS kontrollertől 1 óra múlva kivan a csuklóm,versenyszerűen röplabdáztam,kicsit leharcolt.

Jaés most nézem csak,az Access-em működne XO alatt is...hát akkor no comment,guys...azt hiszem,eldőlni látszik... :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#311) Chumlee válasza BandiHUN (#310) üzenetére


Chumlee
senior tag

A WaW xbox one-on már játszható .(visszafelé kompatibilitás)

(#312) pRoject2HUN


pRoject2HUN
őstag

Ranked mód , ezt vártuk nagyon :)

¯\_(ツ)_/¯

(#313) BandiHUN válasza Chumlee (#311) üzenetére


BandiHUN
veterán

Arra ott a PC-m...bár lehet megvenném boxra is akciósan,de ha ott nincs szerver,és jön az idei..
A PC-t és a 300steam játékom nem adom fel...itt a kérdés,hogy megéri-e vidkarit vennem a PC-mbe,aminél a legutóbbi cod párosig minden szépen futott,még a BF1 is! igaz nem 64es szerón,de pl.dominationban,avagy amikor ez megjelenik,menjek-e át XO-ra szépen,és vagy költségvetéstől függően egy használt gép+a játék,vagy ha adnak ki,akkor eleve egy WWII bundle.
Nomeg hogy egy XO mondjuk a leendő vidkarim árának duplája,de van EA Access,amit most is fizetek,így egy csupasz géppel is olyan játékokat tolhatok,mint az idén bekerülő BF1,az összes korábbi BF,a Battlefront,a holnap bekerülő Titanfall 2...mindezek fullos prémium kivitelben.
A vidkarit már nem úszom meg,a tavalyi részek után tutifix.A kontroller fekszik.Más kérdés,mit hoz majd a megjelenési időszak anyagilag.Lehet tényleg csak egy féláras WWII-re lesz módom,és vidkarira sem.Némi maszekkal vidkari +féláras,mégtöbbel meg hagyom a fenébe a PC-s nyűglődést a kevés playerrel,a csalókkal,meg a reménykedést a PC-s hardverárak normalizálódásában.Bár ez utóbbi addigra hozhat olcsó 1050TI-t is éppúgy,mint a bányászláz további hullámzását,durvulását.
Viszont mivel több sebből vérzik a gépem,minden gémnél egyre inkább kijön a fejlesztés.Jó kérdés,hogy mikor látom be,hogy egy konzol már jobban megéri,mint a mostani gépem,ami az eddigi gémeket még viszi,és választom simán a visszatérést az irányítóhoz...Ami egyébként sok platformer,indie játék miatt is soron lenne,nem csak a nagyok miatt,egy kontrollert ígyis-úgyis venni kéne...már egy BF is nevetséges billel irányított repülővel amúgyis,az meg mégegy 10-es minimum.

Konzolon alapból volt ranked mód a cod3-ban is már...(később passz,a konzolom halála miatt aztán a cod4-et PC-n kezdtem,annó egy IGEN JÓ PC-t kapott az ember egy X360 áráért,és tényleg gáz Sulinetes PC-m volt csak,így álltam át ide,2 halott X360 után,jó pénztemető volt amúgy)annyi extra volt,hogy random pálya,csapattársak,parti nélkül.Teljesen jó időtöltés+jó volt a menetelt nézni előre,játékmódra,fegyverekre külön volt ranglista.Fegyóra mondjuk kasztonként,lásd az összevont rifle ranglistán a 79.hely.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#314) Chumlee válasza BandiHUN (#313) üzenetére


Chumlee
senior tag

A Bf , Titanfall 2 bekerülnek EA Access-be ami 5500 egy évre .

(#315) BandiHUN válasza Chumlee (#314) üzenetére


BandiHUN
veterán

Pont ezt mondom,a TF2 jön holnaptól...a BF1-re pedig eddig az volt,hogy 10 óra járt,azt én is letoltam.Ha jön hamar fullosan,a BF4 mellett,ami kimaradt(pedig most is tolhatnám a full-premiumot,mert fizetem az Accesst),már kezd is halványulni a WWII csillogása.Persze vágynék új codra az új platformon is,ezért kérdéses,hogy vennék-e egy használt gépet,vagy ha lesz,eleve egy WWII bundle-t majd.Vagy lehet addigra munkanélküli leszek,és örülök,hogy lyuk van a s..emen :DDD
Jelenlegi számítások mellett össze tudnám dobni az árát megjelenésre.Vagy egy PC-s vidkarira+az óccsó' gémre.
Jó,hát addig lesz még béta is.Sajna vidéki kisvárosban a kutya nem gémel,kölcsönkérni nem tudok/átmenni próbálni még magát egy XO-t se.Itt 20 éve áll az idő.A megyeszékhely egyszem 576ját is nemrég zárták be... :( Ennyit a helyi viszonyokról.A64 X2-es asztali gépem van melóhelyen(Xp...) és C2D laptopon programozok... :DDD Na jó,az már win7 :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#316) Euromail


Euromail
aktív tag

Valaki letudná írni milyen árakon mit árulnak mert nem értem itt a hivatalosban semmi részlet nincs megadva vagy csak nem találom hol :F Mármint hogy a standard az mit ad mi van benne?
(Örülök ha ezt megveszem nem olcsó de ha max +6-7000-ért olyan régi pályák/ dlc-k vannak azt akkor kifizetném :DDD megéri nem hagynám ki)

[ Szerkesztve ]

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#317) k-adi válasza Euromail (#316) üzenetére


k-adi
nagyúr

drágán semmit.

(#318) syIex


syIex
veterán

Van valami frissebb gameplay róla? Demó esetleg lesz, vagyis Béta inkább ahová fel lehet iratkozni? :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#319) Chumlee válasza syIex (#318) üzenetére


Chumlee
senior tag

Csak előrendelőknek .

(#320) syIex válasza Chumlee (#319) üzenetére


syIex
veterán

Az szép... Tudják mivel kell lerángatni a népet az biztos! :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#321) syIex


syIex
veterán

Megéri vajon előrendelni rá? Az elmúlt évek alapján nem, viszont a cím alapján eléggé elgondolkodtató számomra... :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#322) oriic válasza Chumlee (#319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy kell kulcsot venni pár száz ft-ért. :)

Live-Die-Respawn

(#323) syIex válasza oriic (#322) üzenetére


syIex
veterán

De, ha bele gondolunk az előrendelés nem is számít annyira nagy dolognak. Mármint azt vissza lehet mondani nem?

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#324) BandiHUN válasza syIex (#323) üzenetére


BandiHUN
veterán

PC-re nem lesz sehogy béta...csak konzolra.
De végülis a mai streamelősdis világban amint kijön,csomó videós streameli úgyis...ez ugyan rosszabb,mint játszani,de jobb,mint hivatalos promókra meg lefizetett teszterekre hagyatkozni,milyen is.Nomeg össze lehet hasonlítani pár megbízhatóbb videós véleményét.Egyébként természetesen multi béta lesz.
Egyébként az előrendelés általában free,egyfajta előfelmérés a legtöbb helyen,a valódi előrendelés leadása megjelenés előtt pár nappal szokott lenni.Szóval kockázat,kényszer nincs,de garancia se,jártam már úgy,hogy szóltak,hogy sorry,első körbe mégse férek bele :W DE legalább nem a postázás esedékességekor,hanem előtte,így volt módom máshol előrendelni az adott gémet.
Egyébként passzolom,konkrétan hogy megy az ilyen előrendelői béta.Steamen pl.megvéve előzetesben valamit,ott érthető a beta access működése,hiszen perkálni kell előre.
Itt jó kérdés,én inkább valószínűsítek nyílt bétát,minthogy a boltok kódokkal tököljenek,talán a semmire,majd az okosok megmondják,hogy megy a konzol only beta.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#325) syIex válasza BandiHUN (#324) üzenetére


syIex
veterán

Hát, ha amúgy is csak konzolra lesz akkor felejtős egyenlőre. Majd egy pár videó után és vélemény után kiderül. Mondjuk engem nagyon feldobna, ha végre valami COD2 feeling-et tudnának hozni! :)

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#326) BandiHUN válasza syIex (#325) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tedd fel a cod2-t és lesz cod2 feeling... :W
Az a játék éppúgy,mint a többi régi,nem állná meg a helyét ma.Még a cod4 remake se gurított valami sokat tavaly...BÁR az IW játszottságánál talán többet :DDD
De az origi Cod4 is virul a mai napig,az 5 is,szerintem a 2 is,nekem azért már nem megy annyira le a nosztalgiafaktorom,hogy a 2-höz nyúljak...
Egyébként se higgy semmi nosztalgiafaktorban,egy lobbis-szervermentes,agyonkillstreakezett és skinelt játék esélytelen régi feelinget idézni.És az nem is elég már most.Sosem sikerült semelyik gém remake-je jól,talán még a régi mapok áthozatala,akár modernizálása,stb(Nuketown...)még meghozta kicsit a régi hangulatot.Esetleg amit várhatsz,hogy a WWII alatt lesz majd nosztalgia mappack.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#327) juve600 válasza oriic (#322) üzenetére


juve600
nagyúr

hol lehet ? :)

(#328) syIex válasza BandiHUN (#326) üzenetére


syIex
veterán

Én a feelinget akarom, azt az élvezetet amit ez előtt 10 évvel tudott okozni az a játék. Rég nem volt olyan, mint az. :) Legalábbis számomra. Az a baj már az is leáldozott teljesen és tele csalóval meg ugye az xFire is megszűnt...

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#329) oriic válasza oriic (#322) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebay leginkább. :)

Live-Die-Respawn

(#330) Chumlee válasza syIex (#328) üzenetére


Chumlee
senior tag

Jó volt más magyarokkal az biztos :)

(#331) BandiHUN válasza Chumlee (#330) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ja.Főleg mikor megtudtad,a 4/5-ének letöltött a cucca,és minden 5-10edik csítelt :DDD Ha nem,akkor meg pont a kedves honfitársak azok,akik a legválasztékosabban tudnak anyázni a maguk 14 évével,meg zenét bejátszani és egyéb ökörségek...szóval nem volt az olyan jó...legalábbis énnekem nem jött át a "magyar fíling" a warokat és a komoly teamek szeróit leszámítva.A külföldiek,pl.angolok,lengyelek jó szerókat üzemeltettek publicra is,én ilyenekre jártam inkább.Hja,a régi szép idők,mikor pl.cod4-ben jópár népszerű külföldi szeróról úgy alapból tiltva voltak a magyarok,már a nevében kiírva,stb...hát nem mindig öregbítettük a hírnevünket,annyi szent.
De nem is lett abból a 14es generációból semmi később...sok szájkaratés.
A cod4 második felében már magyar warra ki se álltunk...de felcsillant a szemünk pl.egy lengyelre...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#332) Chumlee válasza BandiHUN (#331) üzenetére


Chumlee
senior tag

13 éves körül voltam mikor uncsimmal össze ültünk és egymás mellett verettük CoD 4-et .
Hiába a Cod 2-t csak magyar szerveren játszottam már CoD 4-et Gameranger-rel mindenféle arab,szír szerveren. (gamerangeren is van pár magyar szerver) Mi haverokkal imádtuk mindig versenyeztünk ki lesz a legjobb , kinek lesz a legjobb K/D aránya , csináltunk házi szervert utána pedig 3v3-ban csapatuk . :D

Még tavaly nyáron is mentünk párat . :)

(#333) Euromail


Euromail
aktív tag

hát kinek hogy jött be a cod de ge**sok csíter volt mindenhol xD
Én akkor élveztem amikor visszakapták a killt vagy vadásztuk őket.

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#334) Chumlee válasza Euromail (#333) üzenetére


Chumlee
senior tag

Hát az aim-ost kicsit nehezebb volt lekapni ,de a nade sok mindenre jó :DD :DD

Mikor már a spawnról dobtuk át a gránátot S&D-ben vagy a trapot ha figyelted már csíter voltál :C

[ Szerkesztve ]

(#335) syIex válasza Chumlee (#330) üzenetére


syIex
veterán

Jaja.. Mentek a szidások egymásnak, a nagy szerver bérlések plusz warok! :DDD Régi szép idők. :)

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#336) Euromail


Euromail
aktív tag

első ránézésére nem túl jó :( kamu fegyverek vannak benne

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#337) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#338) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Gondolom senkit sem ér meglepetésként a CoD4 remaster pay2win elemei után, hogy a WWII is egy mikrotranzakciókkal fertőzőtt gőzölgő sz*rkupac lesz: A közösségi térben lehet majd a játékon belül nézni ahogy a többi játékos kinyitja a ládáit [link] :W

/s

(#339) k-adi válasza wjbhbdux (#338) üzenetére


k-adi
nagyúr

Uh ez már nagyon gáz...

(#340) Euromail válasza wjbhbdux (#338) üzenetére


Euromail
aktív tag

CS hülyeséget minek kell már nyomatni ennyire pénzéhes mocsok világot baszna szét már egy meteor ;]
Nem tudtak csinálni egy sima egyszerű CoD-ot kis retro feelinggel

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#341) k-adi válasza Euromail (#340) üzenetére


k-adi
nagyúr

arra ott a cod1, cod2.. vagy remastered-et akarsz?

(#342) pRoject2HUN válasza k-adi (#341) üzenetére


pRoject2HUN
őstag

+1

¯\_(ツ)_/¯

(#343) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy elméletileg augusztus végén lehet teszteli a béta verziót, ezt a pc-sek vagy csak a konzolosok tehetik meg !? Van erről valakinek valami infója ?
Üdv

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#344) Con Troll válasza JossZombie (#343) üzenetére


Con Troll
senior tag

PC-re nem lesz béta, konzol részen előbb PS4, utána Xbox. :(

[ Szerkesztve ]

(#345) oriic válasza JossZombie (#343) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak konzolon lesz beta.

Live-Die-Respawn

(#346) JossZombie válasza oriic (#345) üzenetére


JossZombie
csendes tag

THX

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#347) N@idia válasza oriic (#322) üzenetére


N@idia
őstag

Hol lehet kulcsot venni pár száz forintért ? Mert előrendelni biztos nem fogom, hogy kifizessek előre 21 ezer ft-ot :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#348) N@idia válasza N@idia (#347) üzenetére


N@idia
őstag

Na én már meg is kaptam a kódot :C Én innen vettem [link] 1 órán belül jött is a mail 1300ft ennyit megért, hogy kipróbáljam :K :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#349) boogie84 válasza N@idia (#347) üzenetére


boogie84
veterán

21 az sok? :DDD

A BF1 volt a hiba! ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#350) oriic válasza N@idia (#348) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Latom sikerult, bar kisse dragabban. En is Ebayrol vettem, 1 euro volt talan a kod.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.