Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#1401) Norbika88


Norbika88
senior tag

USB- fülles játszik valaki?
Csak nálam vannak recsegések, mintha túlvezérelt lenne, lehúztam minden basszust akkor is.
Logitech G35. Havernak is usb fülese, nála is vannak recsegések.
Olyankor mintha lenne egy kis fps dropp is.

(#1402) laceszgamer válasza Norbika88 (#1401) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem G430 van, nincs vele semmi gond, igaz azért nem klasszikusan USB-s, mert csak az átalakítója USB-s abba mennek be jack-ek. Na meg elvileg ugye maga a cucc egy hangkártya.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1403) Laby válasza Casanova* (#1397) üzenetére


Laby
senior tag

Pontosan milyen kártyád van, és milyen verziószámúval fut jobban?

(#1404) b. válasza Norbika88 (#1401) üzenetére


b.
félisten

Én egy Steelseriessel játszom, USB-s. Nincs recsegés nálam.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1405) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Szerintetek ezzel elmenne minimumon?
Asrock B85M pro4 / Intel i5-4440 / SAPPHIRE Radeon HD7850 OC 2GB 256bit DDR5 / 10gb DDR3 ram

Előre is köszönöm! :R

(#1406) snecy20 válasza Kristof_94 (#1405) üzenetére


snecy20
veterán

Ne viccelj, mediumon is simán. Milyen felbontáson?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1407) Kristof_94 válasza snecy20 (#1406) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A monitoromnak ha jól emlékszem full HD a maximum! Köszönöm! :R
Év vége felé tervezek kicsit újítani, a videokártyára lehet ráférne.

(#1408) snecy20 válasza Kristof_94 (#1407) üzenetére


snecy20
veterán

Nem lesz gond vele, bírni fogja, ha a korábbi néhány COD ment rajta, akkor ez is menni fog. :)
Ehhez a procihoz egy GTX1050Ti teljesen jó párosítás lehet ha a keret engedi.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1409) b.


b.
félisten

Újabb bénázás. Nincsen órák óta EU szerver, narancssárga mindenki pingje. Nem tudom honnan hosztolják, de szinte játszhatatlan így.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1410) Kristof_94 válasza snecy20 (#1408) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egy olyat minimum szeretnék, tetszik! Esetleg még nézek néhány giga ramot, ha még fér. :D

(#1411) blue01song


blue01song
aktív tag

srácok, mit lehet kezdeni azzal,hogy nem menti el a FOV beállításomat ?! bocsi, emlékszem, hogy már kérdezte valaki, nem tudom azóta van -e rá megoldás?!

(#1412) Rico45 válasza blue01song (#1411) üzenetére


Rico45
őstag

Nincs megoldás pillanatnyilag.
Majd javítják.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1413) NandorHUN válasza Kristof_94 (#1410) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szvsz, ezen a szinten szerintem még 8Gb is elég. VGA az ami számít.
Még egy szinten feljebb talán már szükség van +RAM-ra is.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1414) Kristof_94 válasza NandorHUN (#1413) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Akkor pl. az Alaplap sehol sem túl fontos? Amúgy elsőként kipróbálom a single módot, utána meglátjuk megveszem-e!

(#1415) NandorHUN válasza Kristof_94 (#1414) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem fontos, bár ez CPU-tól függ, én választott CPU gen.-hez vennék alapot és valami i5 K-s végű szorzótár mentes CPU-t vettem volna, annál amid most van találtál volna még olcsóbbat is itt PH!-n. Alapnak meg Z-set, amivel lehet tuningolni rendesebb hűtéssel. Gyakorlatilag ugyanennyivel megúsztad volna és lenne egy olyan CPU-Alap kombód amivel kompromisszum nélkül tudsz játszani még 3 évig 1080p-en, de pl 4K esetén akár 5 évig is jó, mert oda nem kell olyan bitang CPU.

pl. i5-2500K Z77 alappal.

Kissé kisarkított példa 1080Ti mellett, de teljesn jó:
Call of Duty WWII GTX 1080TI i5 2500k

Vagy tessék: WW2 BETA - GTX 1050 Ti - i5 2500k - 1080p - 60FPS - Max Settings Itt pl. 3,3Ghz megy a 2500K - és ezt akár fel lehetet húzni gond nélkül 4,5Ghz-re is! De itt megy maxon minden 3,3 esetén is :P

Szvsz Alap-CPU-ból elég egyszer venni egy jót is utána extrém sokáig nem kell vele foglalkozni, ha K-sat vesz az ember.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#1416) Archttila válasza b. (#1387) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nekem is nagyon tetszik, igaz en mar oregszem igy nallam a classic cod a cod, szoval ez most bejon. Egesz jol megirtak, a konfigomon kimaxolva vajsima minden...
Szerk.:
Talan ami meglepett, h 16gb ram mellett is kelle neki a swap file, kulonben par perc utan black screen fogad :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1417) mcwolf79 válasza Archttila (#1416) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez már régóta így van. Valamiért zabálja a RAM-ot. Anno a Ghost-nál és az AW-nél próbáltam 16 GB RAM mellett kikapcsolni a pagefile-t, de 10 perc után kifutott a RAM - ból.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1418) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sziasztok!
A célkeresztet hogyan lehet beállítani a játékban?

(#1419) Juhasz27 válasza adamcsik (#1418) üzenetére


Juhasz27
tag

Sehogy, alapból nincs benne.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#1420) snecy20 válasza adamcsik (#1418) üzenetére


snecy20
veterán

Úgy rémlik mintha a beállításoknál lenne crosshair opció.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1421) SharpSA válasza adamcsik (#1418) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem tudok állítási lehetőségről.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1422) Zjunior


Zjunior
veterán

Hat en felraktam xbox one X re 4k Oleden állleejtős a játek...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#1423) tévelygő


tévelygő
aktív tag

Sziasztok!
Már a megjelenés óta játszom a játékkal. Ugye jól tudom,hogy nincs kihajlás lehetősége COD WWII-ben?
Azért kérdezem,mert egy-egy alkalommal mintha az ellenség részéről látnék hasonló mozdulatot, de a Control menüben nem találok erre utaló gomb kiosztást.

Sony RX 10

(#1424) mcwolf79 válasza tévelygő (#1423) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nincs.

Zjunior:
Hát a felbontás növelésétől nem lesz jobb a grafika. Attól a textúrák nem lesznek részletesebbek, nem lesznek egyéb effektek. Szal nem hiszem ,hogy a 4K-tól lenne nálad olyan, amilyen. A te esetedben ennél a játéknál leginkább sztem placebó a dolog.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1425) SharpSA válasza tévelygő (#1423) üzenetére


SharpSA
veterán

Dehogynem van. Lean left és lean right beállítható valamelyik gombra. Miért nem nézitek át az összes beállítási lehetőséget és akkor nem kell feleslegesen kérdezni?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1426) tévelygő válasza SharpSA (#1425) üzenetére


tévelygő
aktív tag

2 válaszból két különböző. Akkor már érdemes volt e kérdést feltenni! Köszönöm a válaszokat !

Sony RX 10

(#1427) mcwolf79 válasza tévelygő (#1426) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha a kollega mondja akkor biztos van.
Én konzolon nem is néztem, hogy van-e. Bár eddig nem is nagyon tünt fel, hogy használnák.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1428) snecy20 válasza mcwolf79 (#1424) üzenetére


snecy20
veterán

A magasabb felbontás miatt - pláne ha még maximálisra van küldve rajta az élsimítás - akkor hajlamos az ember szebbnek látni a dolgokat, mint amilyenek azok valójában.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1429) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Titeket nem zavar, hogy közelre éles a kép, viszont ha kicsit messzebb nézel tök homályos az egész?
Az eddigi részekben nem volt ilyen gagyira megcsinálva. Kifejezetten zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#1430) SharpSA válasza tévelygő (#1426) üzenetére


SharpSA
veterán

PC-n multiban van. Én ezt tudom, mert be is állítottam. Konzolokon fogalmam sincs mi a helyzet. A kérdésedből meg nem derült ki számomra, hogy melyik platform.
De ez az SP a szokásos hányadék. Lelövöm az ellenfelet, el is fekszik, aztán meg feláll... Ki a faszom találta ki ezt ilyenre? Meg a szokásos menet, hogy amíg egy pontot el nem érek, addig ki tudja honnan újratermelődik az ellenfél, ahogy elérem a pontot, akkor meg hiphopp eltűnnek... Nagyon gyík ez így. Nem véletlenül nem játszottam SP-t, egyszerűen ez így szar... Na meg azok a hosszú, felesleges, át nem ugorható átvezetések vagy mik...
A multiban az előbb meg nem működött a csatlakozás, talán most csatlakozik.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1431) Seangaijin válasza Kristof_94 (#1405) üzenetére


Seangaijin
senior tag

NE viccelj már, nekem egy A8-7600 APU-n 2GB igp rammal 720p-n medium grafon 40FPS-em van szinte mindig. 8GB RAM-om van-ebből 2GB az APU-é.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#1432) Rico45 válasza Grave_444 (#1429) üzenetére


Rico45
őstag

Szia!
Én is ezt vettem észre tegnap! Engem zavar nagyon.

Full grafon játszom .

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1433) xPraetoriaNx válasza mcwolf79 (#1427) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Én pont azért néztem bele a keybindingsbe, mert láttam (pár) embert ellenem használni. Furcsállottam is, hogy ha magát a funkciót nem szedték ki, akkor alapból miért nincs bebindelve...

There is no war. Only the harvest.

(#1434) steele80


steele80
senior tag

Azért a játékban a hitreg hagy még némi kívánnivalót maga után.

(#1435) xrace77


xrace77
tag

Dupla XP hétvége (PS4/XB1) hétfő 19:00-ig. :))

(#1436) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

A legutóbbi cod az óriási csalódás volt számomra, de ez baromira tetszik. Azt a régi érzetet semmi sem fogja kelteni, de ez a grafika nagyon szép és maga a háborús hangulat pedig az az igazi CoD, kikapcsolódásnak tökéletes, jó ez. :)

(#1437) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Az hogy a francba lehetséges hogy Nekem jóval többet kell beléjük löni (multiba) mint nekik belém? Komolyan vicc volt már ez.
Konzolon így nem lehet célozni ahogy sok játékos. Na mindegy majd csak felfejlődök. (Kb. soha)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1438) blue01song válasza kiezTe90 (#1437) üzenetére


blue01song
aktív tag

nekem is feltűnt, bár csalóka,mert mindig a saját szemszögéből nézi az ember nyilván. néztem gameplayeket twicth-en, és megnyugodtam, olyan helyzetekből jöttek ki szarul az emberek, amire azt gondolnád sima liba. ami viszont zavaró és nem egyszer fordult elő, hogy lövöm hátba, teli tár, az egész belemegy, és sértetlen, majd kilő. annó ez a BF4-ben volt és vmi netcode hiba néven futott. másnak volt hasonló esetleg?

(#1439) BudaiZoli válasza blue01song (#1438) üzenetére


BudaiZoli
tag

Persze. Hiába ad be nekem 1-2 sebzést, megöl az ellenfél. Nézem a killcam-et és egy sebzést sem kapott be. Jó nagy ostobaság, hogy nem a klasszikus szerveres téma van.. Egyik nap valami arabokkal toltam, jóval előttem jártak a ping okozta késés miatt :W Van min javítani.. :K

(#1440) Ragnar_ válasza snecy20 (#1428) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ez kb. attól függ milyen megjelenítőn milyen távolságból játszik. Ugyanazon megjelenítőn 4K-n élesebb lesz a kép, és több detailt fog látni attól függetlenül, hogy ugyanolyan a textúraminőség a játékban, mint FHD-n.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1441) Highground válasza kiezTe90 (#1437) üzenetére


Highground
aktív tag

Dolgozik a jó öreg lag compensation...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#1442) kiezTe90 válasza Highground (#1441) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na igen ez a másik. Ps-en eddig nem tapasztaltam ilyet. Olyan laggok voltak hogy az agyam eldobtam. De akkor "megnyugodtam" hogy nem egyedi eset...
Lesz ebben javulás?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1443) b. válasza adamcsik (#1418) üzenetére


b.
félisten

Szia! ha PC-n játszol, akkor pl így [link]
De keress rá a crosshair overlay dologra és találsz többféle lehetőséget.Pl Linus:[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1444) pRoject22


pRoject22
őstag

Sziasztok!

Meglévő Call of Duty WWII csapatunkba további tagokat keresünk,

Jelentkezési feltételek:
- minimum életkor 20 év
- TS3 és Headset
- nyugodt játékos legyél, ne kiabálj játék közben
Platform: PC

Jelentkezni nálam kell privát üzenetben.

(semmi komoly csak esténként munka után letolunk pár menetet)

¯\_(ツ)_/¯

(#1445) Norbika88 válasza pRoject22 (#1444) üzenetére


Norbika88
senior tag

Off: hogyan lehet nyugot maradni ebben a gémben? :)

(#1446) Rico45 válasza Norbika88 (#1445) üzenetére


Rico45
őstag

:C

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1447) Highground válasza Norbika88 (#1445) üzenetére


Highground
aktív tag

Sehogy! :DDD Én is alapvetően elég nyugodt ember/játékos vagyok, de a BF4 meg a COD-ok tud(t)nak úgy felhúzni, hogy felrobbanok :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#1448) d3tox1c válasza Norbika88 (#1401) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En fulessel jatszok ps4-en, turtle beach stealth 520. Az elejen voltak recsegesek, most mar semmi. Viszont baromira zavaro hogy a zenet nem lehet halkabbra venni. Engem nagyon idegesit.

(#1449) pRoject22 válasza d3tox1c (#1448) üzenetére


pRoject22
őstag

PC-n teljesen kilehet kapcsolni a zenét és az announcert is, ez a kettő együttese tényleg zavaró

¯\_(ツ)_/¯

(#1450) d3tox1c válasza pRoject22 (#1449) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ps4-en nem :/
Es sajnos majdnem hangosabb, mint minden mas.
De ma megegyszer utana nezek, lehet hogy figyelmetlen voltam.
Egyebkent a jatek nem rossz, de annyira elajulva sem vagyok tole, tobbet vartam.
Szerintem sztorit vegig viszem, 1-2 proba online, es adom el, amig nem bukok sokat rajta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.