Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#2001) blue01song válasza SH4D0W2011 (#1999) üzenetére


blue01song
aktív tag

Azt hogy érem el? mit kell csinálni hozzá?

infantry és airborne prestige 1-t már unlockoltam. vagy az más téma?

[ Szerkesztve ]

(#2002) SH4D0W2011 válasza blue01song (#2001) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, az más, a Soldier szinttel ha eléred az 55-ös szintet, és azon is végigmegy az XP csík, akkor ugyanúgy Prestige-elheted, mint a fegyvereket vagy division-öket. A fegyvereket, felszerelést és Basic Training-eket viszont fel kell oldanod újra, ha eléred a hozzájuk szükséges szintet. Kapsz viszont egy Prestige Token-t, amivel véglegesen felolhatsz valamit.

(#2003) blue01song válasza SH4D0W2011 (#2002) üzenetére


blue01song
aktív tag

oks, köszi ! :)

(#2004) Laby


Laby
senior tag

Sziasztok!
Mi a legjobb módja minél több Armory credits-re szert tenni?
Quartermasternél szeretnék epic fegyvereket vásárolni, de bűn drágák.

Persze nem szeretnék fizetni érte, csak játékban megtalálni a legjobb módját.
Email-ben kiváltom 4 óránként a 100-ast, meg néha amikor van olyan feladat amiért jár akkor azt is kiváltom.

(#2005) Dilikutya válasza BandiHUN (#1997) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szebb darabok, színválaszték fegyvereknél? Ez nem paintball meg CS, ez II. világháború. Már tudom, miért nem multizok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2006) soo277 válasza Xaels (#1993) üzenetére


soo277
őstag

Nekem meg van epich Serum (nagy kedvenc)

durva ma nyitottam 3 ládát mindegyikbe epich M1941 volt :)

BT: wersoo#21211

(#2007) blue01song válasza soo277 (#2006) üzenetére


blue01song
aktív tag

ezeket hogy lehet unlockolni?! tegnap unlockoltam a prestige 1-t de csak 1-1 fegyót kaptam infantry és airborne-nál.

(#2008) soo277 válasza blue01song (#2007) üzenetére


soo277
őstag

ezeket ládában nyitottam :) :) :)

BT: wersoo#21211

(#2009) Xaels válasza soo277 (#2006) üzenetére


Xaels
félisten

Az a The Cook rohadt jó puska lenne ha normális méretű tár lenne benne. 1 darabig toltam vele, de mindig a legrosszabbkor kellett tárazni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2010) Dilikutya válasza Xaels (#2009) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az M1941-nek 20 töltényes tára van, a háborúban is ilyennel használták.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2011) Xaels válasza Dilikutya (#2010) üzenetére


Xaels
félisten

Ne keverjük már ide a való világot. A valóságban senki nem fordul 360-at ugrás közben teljes felszerelésben, senki nem rohan tovább 1 találat után simán és sorolhatnám. A játékban szerintem kevés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2012) sanya53


sanya53
aktív tag

Meddig lesz dupla XP?

Köszi: 3L1T3

[ Szerkesztve ]

(#2013) 3L1T3 válasza sanya53 (#2012) üzenetére


3L1T3
addikt

Hétfő 19:00-ig volt

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2014) Dilikutya válasza Xaels (#2011) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért mégis csak világháborús játék, elég hülyén nézne ki, ha minden fegyverből méteres hevedertár lógna, csak mert a játékosnak kevés a 20 lőszer. Ez is hozzátartozik, hogy tudj bánni a lőszerrel.

Ne legyen már mindenki Chuck Norris.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2015) xPraetoriaNx válasza Xaels (#2011) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Értem én hogy a CoD széria sose volt simulator / tactical realistic FPS, de azért a "ne gyere már a valósággal" érvelést is felejtsük már el. Pláne olyan FPS-ben (akármennyire is "árkád"), ami valós, megtörtént eseményen alapul. Egy Infinite Warfare jellegű játékban elférhet, hogy mindenki 800 ammos gatlinglézer fegyverrel rohangál, de világháborús játékban ne legyen már alapból 100 skuló minden fegyverben. Vagy te az a fajta játékos vagy, aki szerint a Panzerschrek-el rocketjumpolás is beleférne a játékba? Mert ha igen akkor szólj és innentől úgy viszonyulok (meg szerintem mindenki más is) a kommentjeidhez...

Meg ha már ennyire el akarunk rugaszkodni a valóságtól, és azt akarjuk hogy a CoD a bal egérgomb leragasztásáról szóljon csak, mindenféle taktikai mérlegelés és hasonló nélkül, akkor olyan dolgokba miért nem kötünk bele, mint az irreálisan lassan újratöltő Bren LMG? Komolyan igazából egy tárat raksz bele, csak felülről, és lassabban reloadol mint belt-fed LMG-k... Ez még valósághoz mérten is siralom.

There is no war. Only the harvest.

(#2016) b. válasza xPraetoriaNx (#2015) üzenetére


b.
félisten

na jó ne essünk át aló másik oldalára ez egy COD Multiplayer. Ha valósághű játékkal akarod tolni ez nem a te játékod.hagyjuk már ezt...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2017) Totta92


Totta92
tag

Van még olyan rajtam kívül akinek üres a HQ? Xbox-on
(Nat type: Open)

(#2018) 3L1T3 válasza Totta92 (#2017) üzenetére


3L1T3
addikt

Bugos még mindig ne keress hibát! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2019) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Nem tudjátok, a Commend Player dolgon és ládanyitáson kívül lehet még valahogy Social Score-t szerezni?

(#2020) Qtya72 válasza SH4D0W2011 (#2019) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Bocs a tudatlanságomért, de mi az a commend player?

[ Szerkesztve ]

(#2021) Xaels válasza Dilikutya (#2014) üzenetére


Xaels
félisten

Nem azt mondtam, hogy 200 skuló kell csak a 25 kevés és túl hamar ki is köpi. A Chuck Norrisos poénban meg az a gáz, hogy nem poén. Ezekben a játékokban kb. ez az alap felállás. Ez egy játék a körítéstől függetlenül, amire teljesen más szabályok vonatkoznak mint az eseményre amelyből kiindultak tetszik vagy sem. A fegyverek paramétereit is a játékhoz igazítják.

(#2020) Qtya72 HQ-ban odamész a másikhoz, ott nyomsz rá gombot (PS4-en négyzet) és ott tudsz pár dolgot csinálni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2022) Qtya72 válasza Xaels (#2021) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Köszi! Majd megnézem.

(#2023) shotika válasza Xaels (#2021) üzenetére


shotika
őstag

Ott van a plusz lőszeres perk, ha esetleg szarabbul céloznál. Vagy gyere te is hc módban.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2024) BandiHUN válasza shotika (#2023) üzenetére


BandiHUN
veterán

a HC azért elég más...nem csak arról szól,hogy több golyó marad.Irtó frusztráló,hogy sehol nem szabad kimenni,átfutni,mert egy jöttment 50méterről is lekap bármiből 2 golyóval...
Mondjuk itt a kisebb tárakat a simában is kompenzálja a könnyebb halás,el lehet lenni.Még jó is nem belehalni minden támadásba.Igaz egy triplekillnyi golyó sincs a tárban,ami amúgy HC-n sima ügy.Cserébe le lehet bukni,elmozogni reloadolni,és ugye van fast reload...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2025) Dilikutya válasza Xaels (#2021) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én sose értettem, miért akar valaki olyan II. világháborús játékkal játszani, ami nem olyan, mint egy II. világháborús. Márpedig ezek a multik nem is hasonlítanak egy régi háborúra, a Battlefield 1 is katasztrófa, ráadásul abban majdnem annyi automata fegyver van, mint ebben. Itt is túltolták, a szóban forgó M1941 például nem is mondható túl gyakorinak, ahhoz képest alapfegyver pl. a single részben is.
Én úgy gondolom, a körítés fontos, aki nem akar félautomata puskával meg 20 lőszeres tárral játszani, annak ott van bármelyik modern háborús FPS. Még jó, hogy a single részekben nem ilyen a tempó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2026) shotika válasza BandiHUN (#2024) üzenetére


shotika
őstag

HC-ban se feltétlenül öl egy-két golyó, főleg ha rossz helyen találod el a testét (vagy a tieted), de a lényeg, hogy a nagyobb sérülés miatt teljesen más stílus kíván meg a játék. Az esetek többségében nincs radar, jobban kell figyelni a hangokra, vagy a pályákra. Persze a random kinyírások engem is néha felcsesznek, de ez hozzátartozik:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2027) b. válasza Dilikutya (#2025) üzenetére


b.
félisten

Én meg azt nem értem, miért akar valaki egy játékban realizmust minden áron, miért nem elég az, ha csak a hangulata és a körítés 2. VH a játék meg játék marad...Ennyi erővel egy játékot csak egyszer használhatnál fel, amíg meg nem halsz, aztán vagy beballagsz megint a Boltba és megveszed 14 K ért vagy többet nem játszhatnál, kibanolnának, mert meghaltál.
COD azért népszerű, mert szórakoztat és nem akar több lenni, mint ami...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2028) shotika válasza b. (#2027) üzenetére


shotika
őstag

Sőt, ennyi erővel a fegyvereink is elhasználódhatnának:D Egy jó meccs közben hirtelen elakadna a golyó, vagy elfüstölne a fegyo:D És a meccsek alatti teljesítmény függvényében kapnánk bizonyos pénz mennyiséget, amivel karban tudjuk őket tartani, vagy akár fejleszteni is.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2029) Dilikutya válasza b. (#2027) üzenetére


Dilikutya
félisten

És akkor realizmust még ki sem ejtettem a számon. De mitől lesz hangulata, ha golyószórókkal rohangálnak fel-alá?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2030) b. válasza Dilikutya (#2029) üzenetére


b.
félisten

A hangulat az nem egy tényező, hanem több összetevő szerencsés együttállása révén jön meg.

Aki játszott BO3 mal, vagy pár COD multival, azt itt nem sok meglepetés fogja érni a játékmenettől. Akinek az nem tetszett, itt sem fogja csak az miatt megszeretni, ugyan az a játék, még is más a körítés , a pályák és nincsenek benne 22- századi repkedő űrruhák, láthatatlanná váló hősök,stb, se lézerfegyverek és jövőbeli extra cuccok.. Egy fajta BO3 átültetése 2. WW környezetben, kb ennyi., meg pár dolog más jellegű,de az alapok megmaradtak.
Akinek eddig nem tetszett ez a stílus és hangulat, az itt sem fog mást kapni igazából, aki meg eddig is szerette, az kapott egy kis vérfrissítést , szinte egy multi DLC, erősen túlozva persze.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2031) Dilikutya válasza b. (#2030) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hát ez az. Semmi világháborús hangulat. Ami nem lenne baj, ha nem világháborús játék lenne. A single része ennyiből jobbnak tűnik, elég sok a félautomata fegyver, ismétlő puska, és néha kifogy az az átkozott fegyver. Ha alig kell tölteni, hol marad az izgalom? Csak rátenyerelsz a bal egérgombra, meg a WASD-re, és annyi. Valaki lentebb írta a rocket jump-ot panzerschreck-el. Na, még az hiányzik, és tökéletes a hangulat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2032) b. válasza Dilikutya (#2031) üzenetére


b.
félisten

Tökéletes hangultata van a COD világához, nem a 2. világháborúhoz. PS nagyon gyengusz benne, de egyetértek, R- jump nem hiányzik :)
Itt is kifogy a töltény, nagyon is hamar, 2 killre elég ha pontos vagy, ha szerencsés vagy akkor be tudsz darálni talán hármat,de az eléggé ritka. pont innen indult a beszélgetés. Mindegyik típusnál( Rifle, Sniper, SMG van elég nehezen játszható fegyver és van tucat tömegpusztító fegyver is. ) Kicsit elbeszélünk egymás mellett,de respect. ÉN az eddigi COD multik szemszögéből nézem a játékot, abba beleillik a 2. VH körítés ellenére is, te meg egy kicsit a VH és a valóság szemszögéből, abba kevésbé.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2033) ubid


ubid
őstag

Sziasztok!
Valaki kérem mondja meg h a sok .... H lehet lehalkitani ?
Mondjátok h van ilyen beallitas... Nem vagyok kíváncsi a sok 5 éves kiabalasara.
(PS4)

-.-

(#2034) Xaels válasza ubid (#2033) üzenetére


Xaels
félisten

Stat képernyőn(tapi pad) négyzet a Mute All vagy csinálj egy party-t a PS menüjében és akkor nem is lesz ingame voice chat. Én az utóbbit szoktam, mert ha ismi jönne egyből be tud csatlakozni a beszélgetésbe is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2035) EmThor


EmThor
addikt

gránát bosszú :C

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2036) Xaels válasza EmThor (#2035) üzenetére


Xaels
félisten

Azt hittem lesz benne valami poén.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2037) Dilikutya válasza b. (#2032) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondom, a valóságot még bele se vettem, bár talán single-ben oda már eljutottunk, hogy a fejlövésért azonnal megtér a teremtőhöz az ellenség, nagyobb puskák is ugyanezt eredményezik. Az már kevésbé élethű, hogy a távcsöves puskával hasba lőtt német vígan továbbszalad, pedig az marha látványosan vinné ki a hátán a belsejét. :)
Nekem az úgy nem sokat ér, ha egy Infiniti Warfare játékmenetet adnak világháborús környezetben. Mondom, nem kell a realitás, de azért valami keretet kéne tartani. Persze tudom, erre van igény. LAN-on pedig az első CoD-al milyen jó volt még.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2038) b. válasza Dilikutya (#2037) üzenetére


b.
félisten

Mondjuk pont ez egyébként a gond, megy a sírás nerfelésért, mert sniper fegyók közül kimaxolva egyetlen egy nem okoz intstant halált.Ott nem igen futsz tovább, ha hasba lőnek sem . :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2039) k-adi válasza Xaels (#2036) üzenetére


k-adi
nagyúr

A poén az, hogy nincs benne poén.

(#2040) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Jó szar lett, hogy külön menüpontot kapott a HQ, és mindig betölti, ha belépek oda. Viszont már vannak emberek benne. :DDD (PS4)

(#2041) Philips103


Philips103
tag

Lehet tobben kerdeztek nem tudom de HQn miert nincsen senki se csak en?;Dd Csak mert kene kuldeteshez es nem ertem..:(

VISSZA AZ EGESZ RAJOTTEM ;D

[ Szerkesztve ]

(#2042) Xaels válasza b. (#2038) üzenetére


Xaels
félisten

Operation Neptune-on(partraszállásos térkép Warban) mondjuk irritáló, hogy belövöd B bunkernél a résen de nem hal... Jött Update PS4-re, remélem a fekete képernyő a múlté.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2043) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#2040) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na ez így kész bolondokháza, máris hiányzik az üres HQ. :))
Bár így gyorsan összejött a Social Score, és meglett a Wilco. :)

(#2044) Remus389


Remus389
veterán

Másnál is crash-el a játék?

Nekem a SP Battle of the bulge repülős részén.

Van erre valami gyógyír?

Üdv!

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2045) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Hogy lehet a játékba új sisakot szerezni nekem csak a bétás van, de a hq-ba a ruhákhoz passzoló sisakok vannak pedig epic rucim van 😊

(#2046) Dilikutya válasza Bazsi1987 (#2045) üzenetére


Dilikutya
félisten

No, ezért tűzrevaló hulladék manapság a multiplayer, mert a II. világháborúban az epic ruci a fontos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2047) Bazsi1987 válasza Dilikutya (#2046) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Figyeld az m1 garand-al megyek scope nélkül... Ez pár dolgot elárul rólam, azért az életbe is fontos a külső 😁 csatatéren is kell a megjelenés 😁 közbe megtaláltam 😊

[ Szerkesztve ]

(#2048) Xaels válasza Bazsi1987 (#2045) üzenetére


Xaels
félisten

Sisakot eddig 1-szer kaptam, Prestige lépésnél. Gondolom a Default esetén az uniformishoz tartozót teszi be. Bár én sisak nélkül tolom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2049) BandiHUN válasza Xaels (#2048) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sisak nélkül én is,néger csajjal :DDD
Valahogy úgy érzem,ha az ember nem teszi feltűnővé a fejét,és nem is aggat rá valami bigyót,talán kisebb a hitboxa is,és hirtelen nehezebb is pont fejbetrafálni,mintha nagyobban világítana az idelőj tábal.
Egyébként kíváncsi lennék,a hitbox mérete fix-e vagy csak placebó,hogy pl.a ghilie ruhában jobban eltalálnak mint valami vékony szerkóban,erre nemigen láttam még más gémben se tesztet.Mindenesetre ha így van,ha nem,inkább legyen kisebb és nem feltűnő az ember legalább látszólag.A ghilie meg nem igazán használható,nincs is gazos terep,a terepruha rejtőbb.Viszont az fix,hogy a kék szerkóban kindenki engem vadászott,mert lehetetlen volt még mamuszperkkel is bekerülni,mindig bevillantam valaki szeme sarkába,szóval feladtam,pedig elég egyedi holmi,Epic.Rózsaszín fegyóval se voltam túl elbújós.Most valami extra 15% XP-s nonpluszultra sötét PPSH-val tolom,semmi festegetősdi.Jó,mamuszperk,no UAV mellé kár is lenne ilyennel elcseszni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2050) shotika válasza Xaels (#2048) üzenetére


shotika
őstag

Sisak nélkül, mint a többiek!

[link]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.