Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#401) veterángeri


veterángeri
tag

Már játszható a béta. Nyomtam pár kört!

(#402) Zjunior válasza veterángeri (#401) üzenetére


Zjunior
veterán

Es milyen?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#403) boogie84 válasza veterángeri (#401) üzenetére


boogie84
veterán

A lényeget ne írd le!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#404) N@idia válasza boogie84 (#403) üzenetére


N@idia
őstag

23:00-tól streamelek majd megnézheted milyen csak vendégeim vannak :) Nekem nagyon tetszik a játék pár kört már mentem eszméletlen jó a feelingje a játéknak! Tuti vétel lesz nálam :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#405) STC Speed válasza N@idia (#404) üzenetére


STC Speed
őstag

SD mod lesz? Sehol nem láttam még videot.

(#406) N@idia válasza STC Speed (#405) üzenetére


N@idia
őstag

Sajnos a béta-bán nincs :( A teljes játékban lehet h lesz
Ezek vannak

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#407) N@idia


N@idia
őstag

Ha valaki akarja nézheti megy a stream
Call Of Duty WW2 Private Beta Live Stream

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#408) boogie84 válasza N@idia (#407) üzenetére


boogie84
veterán

:R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#409) Def26


Def26
félisten

Én nem vagyok codos, inkább a bf sorozat tetszik, (mondjuk a bf1 szerintem szar). Szerintem nagyon jót tett a játéknak, hogy nem ugrabugra katonákkal játszunk. A gyengébb játékosoknak is van esélyük ölni. :D

Jó a fegyverek is, érezni, hogy melyiken mekkora a recoil, szerintem kiegyensúlyozottak is. Pályák aprók, mint minden codban, de nagyon szépek és könnyen lehet helyezkedni bennük. Tetszik, hogy több helyről is kerülhetőek a nagyobb platformok ezért nincs az a nagy campelés egy-egy helyen. Én sokallom érte a 20k -t de 10k -ért már megvenném, pedig nem ez a stílusom.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#410) oriic válasza Def26 (#409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj, ha már te is azt írod, hogy tűrhető a játék, akkor tényleg nem lehet rossz. Most már csak LnB hiányzik, hogy ódákat zengjen róla, aztán végül kiderül, hogy tényleg brutál jó lesz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#411) Def26 válasza oriic (#410) üzenetére


Def26
félisten

Hát minek szóljam le, ha tényleg tetszik. Az előző részekkel nekem az volt a bajom, hogy mindenki repkedett és a gyenge kis bf4 -hez szokott ujjaim nem szokták meg ezt a fajta lövöldözést. :D Itt van esélyem nekem is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#412) pRoject22


pRoject22
őstag

Ez a srác most liveol, kérdeztem tőle ,hogy látott-e bugot vagy valami hibát, azt mondta semmi bugot nem tapasztal és higyjem el neki ,hogy egy nagyon jó játék, nyugodtan megvehetem habozás nélkül majd.

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#413) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na akkor tankozás ma és hétvégén nem lesz.
Nálam már azzal jó pontot szerzett, hogy végre hanyaglják az ugribugrit.
Tegnap belepillantottam 1-2 stream-be: grafika korrekt (igaz közel sem Frostbite engine), animáció kicsit elavult, de agyatlan lövöldének kikapcsolódni megteszi majd nekem. Elő van rendelve PS4-re ez is ( nem cigánykodva a bétakulcsért , hanem US store-ból), megfér majd egymás mellett a SW:BF2-vel (szintén előrendelve.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#414) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok!

Xbox one-os bétára tudok szerezni valahonnan kódot? Vagy csak azok kapnak akik neten előrendelik az activisionnél?

(#415) Def26 válasza Def26 (#411) üzenetére


Def26
félisten

Vissza is szívok mindent. Ez egy fos. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#416) Chumlee válasza Def26 (#415) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ez gyors volt :C

(#417) McNamara válasza oriic (#410) üzenetére


McNamara
Ármester

LnB mar en is varom ;] Csoda, hogy eddig nem irt meg :)

(#418) birorichard válasza Def26 (#415) üzenetére


birorichard
őstag

Preordert passzolom én is. :D

(#419) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

hát a beta streameket elnézve a nagy újítás hogy lemásolták a Wolfenstein enemy territory játékmódot 14 évvel később, amúgy maradt szokásos cod csak még kevesebbet látni mint eddig a sok színes tölténytől stb

/s

(#420) HaZsolt válasza Def26 (#415) üzenetére


HaZsolt
őstag

Mi a rossz benne?

(#421) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Sikerült nekem is kipróbálni havernál és eddig nagyon bejött. Azt nem számolom bele, hogy kontrollerrel nem voltam épp a helyzet magaslatán, de maga a játék jónak ígérkezik nagyon.

Ha tényleg lesz PC-s béta, és ahhoz is lehet fillérekért kulcsokat venni, akkor tuti kipróbálom PC-n is, de eddig novemberben ez tuti vétel. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#422) laceszgamer válasza wjbhbdux (#419) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mai világban mi az ami nem " másolat " olyan ez mint ha azt hoznánk fel, hogy lám az autók 100 éve négy keréken gurulnak. Nehéz már újat mutatni a játékiparban, pláne olyan esetben mikor az alapok elég erősen adottak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#423) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Nekem nagyon bejön streamek alapján. Nagy Battlefield rajongó vagyok, de ez jobban megfogott már most mint a BF1. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#424) Chumlee válasza IntelKiller7 (#423) üzenetére


Chumlee
senior tag

Hiányolom a fekete SS tiszteket , meg persze a kék szemű szőke náci ideológiával fűtőt cicalányokat :U

(#425) pRoject22


pRoject22
őstag

Sziasztok!

Az OLDS Gamer Club várja a jelentkezőket, ha a következő állítások igazak rád akkor itt a helyed;

- elmúltál 20 éves
- szeretnél felnőttekkel játszani
- tanulmányaid vagy a munkád miatt egy klán
kötelezettségeire nincs időd vagy energiád
- nincs kivel játszanod és már eleged van a random külföldi emberekből
- van TS-ed és hozzá headset

A következőkben pedig jöjjön amit nyújtunk;

- garantált csaló mentes környezet
- klubon belüli egymás elleni custom meccsek
- felnőtt, kulturált emberekből álló csoport
- segítőkész adminok ( adott esetben technikai segítségnyújtás ha szükséges )
- Youtube és Twitch LIVE streamek
- 500 slotos privát egyedi TS szerver
- csak felnőtt 20 év feletti játékosok

További információk és szabályzat itt:

www.oldsgamerclub.hu

FONTOS: ha belépésed elfogadtuk és 2 napon belül nem írod be a rogzített bejegyzésbe a szabályzatunknak megfelelően a Steam/Uplay/Origin címeid akkor törlünk a csoportból!!!

¯\_(ツ)_/¯

(#426) Def26 válasza pRoject22 (#425) üzenetére


Def26
félisten

Kár hogy ilyen nincs konzolon. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#427) Euromail válasza pRoject22 (#425) üzenetére


Euromail
aktív tag

- garantált csaló mentes környezet :DDD
:N Ilyen sajnos sosincs

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#428) pRoject22 válasza Euromail (#427) üzenetére


pRoject22
őstag

De ne magadból indulj ki jógyerek ^^

Attól ,hogy te nem tudod elképzelni még ez így van ,hogy nálunk a Custom Game-eken (amiket egymás ellen játszunk nap mint nap ) garantáljuk ,hogy nincsenek csalók.

Eddig 2 ember volt akinek a steam profilján VAC ban feljegyzést láttunk jelentkezésük után, azokat ki is tettük azonnal, az ilyeneknek meg mint te zsigerből megy a köpködés és fikálás.

De azért ne legyél már annyira idióta ,hogy olyan embereket rágalmazz meg csalással akiket nem is ismersz csak azért mert nem tudsz rendesen értelmezni egy szöveget.

Részemről téma off szevasz

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#429) birorichard válasza pRoject22 (#428) üzenetére


birorichard
őstag

Azért meglepődnél hány játékos "sáros" kisebb-nagyobb mértékben, ennek PC-n már egy extrém tünete a VAC ban, úgyhogy ez egy teljesen jogos felvetés ha sok ismeretlen ember gyűlik össze (pláne cod-ban, pláne PC-n ;) ), amiért újoncként leidiótázni a fórumtársad meg már a "felnőtt, kulturált emberekből álló csoport" részt is kétségessé teszi, ha meg te is admin vagy, akkor meg no offense, de inkább nem szeretnék a segítőkészségedre hagyatkozni semmiben, ha már ilyen piti ügyben is így felkapod a vizet. Azért nektek jó játékot. :R

[ Szerkesztve ]

(#430) pRoject22 válasza birorichard (#429) üzenetére


pRoject22
őstag

Ááá nem simán mosolyogni kell azon ha csalással rágalmaznak téged meg a csoportod :D
Nem igazán érdekel az avatar alá mi van írva ha sérteget meg beszól akkor nyílván vissza szólok, az ilyen passziv agressziv dumán meg ami itt megy csak nevetni szoktam :)

Mondjuk itt ezen a fórumon általában ostorozzák azokat akik valamilyen más közösséget vagy csoportot mutatnak be mivel ha nem ph akkor csak is csalókkal teli szar lehet.

Na ez a baj egyébként a magyar gamer és online társadalommal folyton csak egymás oltogatása meg fikázása tud menni de persze ha vissza szólsz akkor meg persze te vagy a hibás.

:C

¯\_(ツ)_/¯

(#431) Euromail válasza pRoject22 (#428) üzenetére


Euromail
aktív tag

Ezt csak csupán úgy hívják hogy rutin ami elég nagy fps lövöldékben.
És a történelmi fordulata pont a cod mivel akkor ismertem meg mi az a csalás addig tudomásom se volt róla eszik vagy isszák csak ugye feltűnt hogy emberek bot tulajdonsággal játszanak :C
De nem baj mert az az igazi hardcore amikor a humanoid botokkal is végezni tudsz :DDD
Viszont a legundorítóbb dolog amit valaha tapasztaltam amikor nem magányos farkasok csítelnek hanem falkában teszik :K :B

[ Szerkesztve ]

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#432) birorichard válasza pRoject22 (#430) üzenetére


birorichard
őstag

Láttam már csaló PH-sat, szóval nem hat meg, hogy szabadidejében valaki milyen fórumba írogat, nem sok mindent lehet leszűrni belőle.

Más csoport hirdetése meg engem speciel nem zavar, sőt szerintem itt senkit, de más topicban sem szokott probléma lenni belőle, én legalábbis nem találkoztam vele.

Mellesleg nem fikázás volt, hanem egy egészen egyértelmű és teljesen jogos hozzászólás, mert a csalómentességről maximum magaddal kapcsolatban tudsz nyilatkozni, ismerősről, pláne vadidegen emberekkel kapcsolatban nem. Az, hogy ezt hárítod azzal, hogy ok, esély mindig van, de igyekeztek szűrni, meg custom game-eket toltok, az válasz, de az hogy leidiótázod, holott igaza van, azzal max azt éred el, hogy senkinek nem lesz kedve olyan közösségben játszani, ahol ilyen a "hangulat" meg egy szervező hozzáállása mások véleményéhez.

A PH nem az élet középpontja, szerintem neked sem, szóval nem kell minden különböző véleményt halálosan komolyan venni, "megtorolni", mert személyeskedni senki nem személyeskedett v kötött beléd, a pc-s cod témához meg olyan a csalás, mint a borsó meg a héja, ezt meg sajnos el kell fogadni, ha már a fejlesztők/kiadó/platform nem tesz ellene semmit. A mondást biztos ismered, hogy ahol szar van, ott légy is van. Amúgy jó kezdeményezés, nekem tetszik ez a fajta mikroközösség, úgyhogy hajrá, csak kicsit több toleranciát, ha már csoportalapításra adjátok a fejeteket. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#433) dunc


dunc
nagyúr

Nyugtassatok meg, hogy a végleges verzióba lesz HC mod! :)) Nagyon bejön az egész játék, a fejlődési rendszer stb! (PS4 en játszom, és annyi a hiba hiába nyomkodom a X et, nem indul a jet pack :D )

(#434) oriic válasza dunc (#433) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz HC a végső kiadásban.

Live-Die-Respawn

(#435) Chereiose


Chereiose
addikt

Xbox one-ra van esély valahogy ingyen béta kulcsot szerezni?

(#436) oriic válasza Chereiose (#435) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán. Max ha valakinél nincs felesleges kulcs. Addig is marad az előrendelés. Vagy veszel pár száz ft-ért kulcsot Ebay-en pl. (De csomó helyen kapni 1-2 euróért/dollárért)

Live-Die-Respawn

(#437) Def26 válasza oriic (#436) üzenetére


Def26
félisten

Ezért hülyeség a zárt béta. Ha nyitott lenne, legalább egy stressz teszt is kipipálható egyben a játékkal. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#438) Chereiose válasza oriic (#436) üzenetére


Chereiose
addikt

Az előrendelés viszont csak az acitivison honlapján lehetséges gondolom, mert a hazai boltok nem adnak szerintem, vagyis nem tudnak.

(#439) Qtya72 válasza Chereiose (#438) üzenetére


Qtya72
aktív tag

BO 3-nál is adtak a hazai boltok béta kulcsot, valszeg ennél is adhatnak.
FOV állíthatóságról van valami hír?

[ Szerkesztve ]

(#440) Chereiose válasza Qtya72 (#439) üzenetére


Chereiose
addikt

De az nem volt ennyire zárt béta.

(#441) Qtya72 válasza Chereiose (#440) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Miért, ez mennyire zárt? Tudomásom szerint ugyanúgy előrendelők kapnak kulcsot. Bár lehet tévedek.

(#442) boogie84 válasza dunc (#433) üzenetére


boogie84
veterán

"nem indul a jet pack"

Az nem hiba!

(#437) Def26: Az mennyivel jobb, ha lehalnak a szerverek a 0. napon? :DDD Élesben is ez várható sztem. :B (már megint negatív vagyok... :B )

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#443) dunc válasza boogie84 (#442) üzenetére


dunc
nagyúr

Remélem vágod, hogy csak poén! (amúgy hála istennek, hogy nincs úgri-bugri)

(#444) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

A béta kapott valami plusz tuningot prora vagy ugyan olyan mint sima ps4-en?😊

(#445) dunc válasza Bazsi1987 (#444) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem sima.

(#446) Bazsi1987 válasza dunc (#445) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Várható lesz valami tunning a prora majd?😊

(#447) dunc válasza Bazsi1987 (#446) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem tudom, talán a végleges verzióba, de a single részre tudom elképzelni.

(#448) SH4D0W2011 válasza Bazsi1987 (#446) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Talán lesz valami.

(#449) boogie84 válasza dunc (#443) üzenetére


boogie84
veterán

Naná! Alig várom, hogy kipróbálhassam.

Lesz hasonló jó, mint a cod2? Mit gondoltok, akik próbálták már, milyen?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#450) dunc válasza boogie84 (#449) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem b@szott jó!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.