Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty: WW II

Hivatalos oldal: [link]

Teljes leleplezés: április 26-án.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) myckey válasza oriic (#1) üzenetére


myckey
veterán

Jól van, jól van.

Ideje volt visszanézni, hátha a régi hangulat vissza köszön.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) zzola válasza oriic (#1) üzenetére


zzola
félisten

Kíváncsian várom! MW3 óta csak fosabb lett a széria...

(#4) Neoteric válasza myckey (#2) üzenetére


Neoteric
addikt

Vagy ha az nem is, de remélhetőleg lesz CoD2 Remastered csipcsup killstreakek, falonmászás, no recoil és egyéb bullshitek nélkül. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#5) k-adi válasza oriic (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szuper hír, de várható volt. Ahogyan a DLC hegyek is majd gondolom. :D

Aki lusta elolvasni a cikket, a lényeg: Részleteket egyelőre nem kaptunk, a teljes leleplezésre április 26-án kerül sor, vélhetőleg az első trailert is aznap kapjuk meg.

(#6) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Vicces, hogy a BF1 kellett hozzá, anélkül lefogadom ez is exos ugrálás lett volna. :DDD

(#7) k-adi válasza J.Hetfield (#6) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ebben én is biztos vagyok :D de sebaj, így alakult, örüljünk. Végülis a BF1 se lett rossz, a minikampány megoldása érdekes lett, de sosem volt erős single-ben, a multija meg a szokásos, és szép.

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ha megnézzük a szemeket, akkor néhány karakter tükröződik vissza. Valszeg lesz egy csapatunk.

Live-Die-Respawn

(#9) J.Hetfield válasza oriic (#8) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ahogy eddig is volt, nem? :)

(#10) oriic válasza J.Hetfield (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, pont azért mondtam. :D

Live-Die-Respawn

(#11) J.Hetfield válasza oriic (#10) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Jah oké, úgy értettem mintha ez újdonság lenne :D

(#12) smokiii1


smokiii1
aktív tag

Végre! Már egy kezemen meg se tudom számolni hány éve várok erre.

(#13) KaitouP válasza oriic (#8) üzenetére


KaitouP
veterán

És indul a hype vonaaaat! :))
Aminek kifejezetten örülök. :D Sokszor hangot adtam már annak hogy nagyon szeretem a jövőben játszódó, "ugribugris", lézerfegyveres CoD játékokat, de semmi problémám azzal sem, hogy visszatekerjük az időt.

Anno CoD 2 -vel kezdtem, sok sok órát öltem bele egykori klánommal, szóval ezúttal talán részemről magasabbra kell tenni most a lécet ezzel a résszel, magasabbra mint amúgy általában a CoD játékoknál várok. Jöjjön egy Brothers in Arms mélységű sztori, ütős multiplayer, meg kiegészítésként valami zombi mód, esetleg MW2 spec ops szerű co-op missziók, és én elégedett leszek. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14) l.skywalker válasza oriic (#8) üzenetére


l.skywalker
félisten

Olyan mint a Band of Brothers plakátja :)

Egyébkén már most erősen kritizálják az Activisiont. whiteboy7thst az egyik videójában el is mondja nagyjábol a bajokat (habár ő elég BF kötődésű, lehet, hogy az EA miatt csinálja)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) oriic válasza KaitouP (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én attól még örülnék annak, ha nem csak ez a két éra létezne a túlhype-olt FPS-ek piacán. Jöhetne valami alternatív jelenidős, esetleg időutazós COD vagy BF.

Live-Die-Respawn

(#16) k-adi


k-adi
nagyúr

Kíváncsi leszek milyen killstreakek / scorestreakek lesznek :)

Zombi mód tuti lesz, meg gondolom splitscreen coop is talán

(#17) oriic válasza k-adi (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván valami helikopter támadás, esetleg napalm, tüzérség stb. Ilyesmikre gondolok. Nyilván a lézerágyú, atom, robot, UAV-k nem lesznek. :D

Live-Die-Respawn

(#18) k-adi válasza oriic (#17) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kutyák visszatérnek? :D

(#19) oriic válasza k-adi (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bakker tényleg a kutyák. :DDD Nyilván valami földhözragadtabb támadások lesznek majd, gyilkos náci robotszörnyre nem fogadnék. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20) KaitouP válasza oriic (#15) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyébként igen, egyik nap én is pont azon kattogtam, hogy oké, most volt jópár sci-fi CoD. Most visszanyúlnak az időben, 2. vh, rendben. De állandóan ez a kettő mégse mehet (1. vh -nál messzebb meg hülyeség lenne menni...) szóval vagy olyasmi amit te mondtál, vagy esetleg egy ilyen alternatív 2. vh (máshogy történnek meg a dolgok, vagy kicsit belekeverni sci-fi elemeket), de még egy cyberpunk CoD -ot is el tudnék képzelni. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21) oriic válasza KaitouP (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Iron Harvest féle világnak még tudnék is örülni.

__

szerk: Megtaláltam GAF-en az eddigi legjobb hsz-t:

"Please no Nazi jet packs."

:DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22) KaitouP válasza oriic (#21) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, ez a játék az, igen, csak nem vágtam a címét. :D Ilyesmit szívesen látnék is CoD -ban. :)

:DDD Azt majd a jövő évi CoD -ban. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23) Zjunior


Zjunior
veterán

Csak jelzem, mentve az oldal...
Demo lesz ;] ;]?

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#24) Chumlee


Chumlee
senior tag

Pár régi CoD2-es pályát megnéznék felújítva :D :D

(#25) KaitouP válasza Zjunior (#23) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem lesz béta, legalábbis legutóbbi két CoD -hoz volt. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#26) Chumlee válasza Neoteric (#4) üzenetére


Chumlee
senior tag

Szerintem meg a Black Ops 4 keretein belül megyünk vissza a múltba :)) :))

(#27) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Végre valami ami valójában érdekel is és CoD nem csak " Kell az évi multi lövölde " kategória. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28) laceszgamer válasza KaitouP (#20) üzenetére


laceszgamer
addikt

Alternativnak ott a Wolf, igaz abban nincs multi.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29) KaitouP válasza laceszgamer (#28) üzenetére


KaitouP
veterán

Na jó, de az az egyik igen, hogy nincs multi, másrészt meg engem CoD -féle megvalósításban is érdekelne egy olyan. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#30) andro93 válasza oriic (#8) üzenetére


andro93
aktív tag

Azt is ki lehet olvasni a szemeiből, hogy 4 dlc fog megjelenni a játékhoz, amit season pass formájában meg lehet venni. A pórusain pedig látszik, hogy mikro tranzakció is jelen lesz a játékban.
Rögtön támogatom is 2 példány előrendelésével Bobby Kotick urat.

[ Szerkesztve ]

(#31) KaitouP válasza andro93 (#30) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezen most felnyerítettem. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#32) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Box art. (PS4-en egy hónapos DLC exkluzivitás megint)

Live-Die-Respawn

(#33) KaitouP válasza oriic (#32) üzenetére


KaitouP
veterán

Szép, tetszetős. Kíváncsi vagyok extra kiadásokra is, IW steelbook -ja tetszett.

Facebook -on olyan szinte megy a hype a CoD oldalán, ami egy kicsit annyiban zavar hogy alig jelent meg az IW, de már a következő játék van a középpontban...

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#34) k-adi válasza oriic (#32) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jólvan, megnyugodtam.. itt is lesz ezer dlc. :D

(#35) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

ne aggódjatok nem veszik ki a jetpacket ;]


és ne feledjük el, hogy a CoD4 remastert is teleaggatták idióta skinekkel, és PAY 2 WIN fegyverekkel is.

TARTSÁTOK KORDÁBAN AZ ELVÁRÁSAITOKAT. azért mert WW2 a téma, még ugyanakkora sz*r CoD játék lesz mint az utóbbi évek CoD játékai, nem pedig a CoD2 féle arany idők köszöntenek be újra.

/s

(#36) KaitouP válasza wjbhbdux (#35) üzenetére


KaitouP
veterán


:DDD

Jó lesz a játék, nem tudom mit kell ezen görcsölni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#37) laceszgamer válasza wjbhbdux (#35) üzenetére


laceszgamer
addikt

Remélem nem tesznek bele ilyesmit... bár ha a multiba bekerül akkor legalabb a single maradjon normális.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#38) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Call of duty returns to the roots with call of duty WWII - a breathtaking experiance that redefines world war II for a new gaming generation . Land in normandy on D-Day and battle across eroup through iconic location in historys most monumental war. Experience classic call of duty combat the hands of (comamandor?) and the unforgiving war against a global power throwing the world into tyranny.

Campaign
Boots on the Ground Multiplayer
High-Octane Cooperative"

Live-Die-Respawn

(#39) batman91 válasza oriic (#38) üzenetére


batman91
őstag

Csak el ne rontsák, ebben reménykedem. Hátha vissza tudják adni a régi hírnevét a sorozatnak.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#40) juve600


juve600
nagyúr

öröm és bodotság..........

de remélem lecserélik a grafikus motort,meg átvehetnének pár karaktert a Wolfenstein-ből is :D, multiba jól mutatna

[ Szerkesztve ]

(#41) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Bizony-bizony, a CoD igazi hangulata és játékélménye mindig a világháborús részek voltak. MW is jó volt, de az utóbbiak csak képileg nyújtottak örömöt, játékélmény messze elmaradt. Kíváncsi leszek rá.

(#42) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Én is csatlakozom közétek, nagyon kíváncsi vagyok a Trailer-re. :) Meg persze a játékra is, de az még messze van gondolom. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#43) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Érdemes ránézni a Battalion 1944-re is, annak már most több köze van az eredeti CoD 1-2 vonalhoz, mint amilyen az új WWII-es CoD lesz.

Egy kis Kisktarter projekt az egész, de az early alpha videókat nézve nekem nagyon előjönnek a régi CoD 1-2 emlékek és a fejlesztők nem is titkolják, hogy ez a céljuk.

(#44) juve600 válasza Stauffenberg (#43) üzenetére


juve600
nagyúr

én is láttam,tényleg jónak tűnik
lassan bőség zavara lesz belőlük

(#45) oriic válasza Stauffenberg (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy nézem a visszajelzéseket, ekézik eléggé azt is egyelőre. Főleg kinézet miatt.

Live-Die-Respawn

(#46) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz coop mód is:
[link]
Kis történelmi infó a csapatról akikkel játszunk majd.

1st Infantry Division

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#47) Stauffenberg válasza oriic (#45) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Basszus, early-alpha állapotban van, jelenleg nem a grafikai csicsamicsa az elsődleges, hanem a map design és a játékmechanizmus finomhangolása.

Én bizakodó vagyok vele kapcsolatban, de ez még sokáig lesz early access cím.

Az új CoD már biztosan nem lesz olyan, mint a régiek, az a játékmechanizmus a mai törzsközönségnek egyszerűen értelmezhetetlen. Ha rosszmájú akarnék lenni, akkor azt mondanám a tipikus CoD játékos még nem is élt, mikor az első részt kiadták (14 éve). Az Activision eladott darabszámra megy milliós nagyságrendben, míg a Battalion 1944 fejlesztői egy olyan rétegre céloznak, akik ugyan egyre kevesebben vannak, de egy kis garázsfejlesztő csapatot azért el tudnak tartani.

(#48) wjbhbdux válasza Stauffenberg (#47) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A nemrég megjelent Day of Infamy is ilyen, az a Day of Defeat és az Insurgency ötvözete a 2. VH környezetben, előbbiből pár pályát is engedett nekik felújítani a Valve. Jól sikerült, sok fejlesztő mintát vehetne arról hogy milyen tempóban fejlesztették a megjelenésig a kb 3/4 évnyi Early Access alatt, rengeteg közös tesztelés volt a fejlesztőkkel heti több kis frissítéssel, volt map contest és a legjobb pályák is bekerültek a közösség kezéből.

/s

(#49) Stauffenberg válasza wjbhbdux (#48) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ránézek majd, bár most elég jól elvagyok a Battlefield 1-el is.

De vannak ilyen gyöngyszemek, én például a Day of Defeat-nek is nagy rajongója vagyok, mai napig elő szoktam venni néha (a Source változatot leginkább), de el kell ismerni, hogy azért a DoD nem olyan, mint az ős-CoD volt. Ott van még a Red Orchestra is, ami szintén egy másféle vonal, de azt is szeretem.

De a Battalion 1944 célja inkább az ős-CoD vonal felé menni. Néha haverokkal még elővesszük a CoD + UO csomagot és csapatjuk neki, de azért egy 3v3 (ha egyáltalán összejön ennyi a munka meg egyebek mellett) nem olyan nagy élmény nagyobb mapokon, szóval leginkább Carentan only megy.

(#50) k-adi válasza Stauffenberg (#47) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen, a régi codos közönség a cod1-cod2 játékokon nevelkedett, míg az újak, a 360 noscope és társai már az MW sorozatnál csatlakoztak igazán be.

A régieknek jó kis nosztalgia lesz ez, az újaknak meg szinte "újdonság".

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.