Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#1801) Xaels válasza blue01song (#1799) üzenetére


Xaels
félisten

Ilyen nekem is volt Gibraltaron adta be a hídnál és az lett a meccs momentuma pedig voltak ezerszer szebb megmozdulásaim. Egyébként ott inkább az zavar, hogy állandóan rajta vagyok :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1802) blue01song válasza xPraetoriaNx (#1800) üzenetére


blue01song
aktív tag

jah, de minden egyes meccsem végén van egy ilyen :D

(#1803) ubid


ubid
őstag

Hali.

Ps4-re rendeltem elő a játékot. Konzolvilágtól, és jött a napokban email hogy:

"Ezúton küldjük a Call of Duty WWII előrendelésedhez járó Multiplayer Upgrade kódot."

Valaki tudna segíteni hogy ezt hol kell beírni ? :O

-.-

(#1804) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ma vagy tegnap kijött egy frissítés a codhoz, de nem találom, hogy mit javítottak. Valaki tudja? Hol van a kiadott release notes?

(#1805) mcwolf79 válasza ubid (#1803) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ps Store legalja Redeem Code vagy valami ilyesmi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1806) Xaels


Xaels
félisten

[link] úgy néz ki lassan visszakapcsolják a közösségi teret.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1807) DrTechnoid válasza Xaels (#1806) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én a megjelenés utáni 1 hét óta tolom minden nap, de én soha nem voltam ott egyedül. Nem értem hogy miről szól ez a cikk.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1808) Xaels válasza DrTechnoid (#1807) üzenetére


Xaels
félisten

Én csak akkor nem voltam ott eddig egyedül ha partiban csatlakoztam. Konzolon is kikapcsolták, mert túlterhelte a szervereket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1809) shotika válasza xPraetoriaNx (#1782) üzenetére


shotika
őstag

Én olyasmibe futottam bele, hogy még vállhoz se emeli a fegyvert, csak tüzel, kb halálpontosan, teljesen mindegy milyen távolságra van az enemy, és talál is. Tegnap este egymás után kb 5-6 meccsen szaladtam bele csíterbe, volt olyan, akinek minden lövése fejes volt (mondjuk még így is nyertünk)

Én a makrózást tiltanám. Minden játékot a legáltalánosabb konstrukciókkal rendelkező userekhez kellene igazítani.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1810) b. válasza shotika (#1809) üzenetére


b.
félisten

Sajnos nem lehet kiszűrni a makrózást :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1811) Qtya72


Qtya72
aktív tag

HQ-ba ad egy labdát. Az mi? Mit kell vele csinálni?

(#1812) SH4D0W2011 válasza Qtya72 (#1811) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Mi ad labdát? Van eldugva három, ha megvannak, készen van egy challenge.

How To Find All 3 Hidden GridIron Balls In the Cod WW2 HeadQuarters

Nekem a második-harmadik helyre nem volt türelmem felugrálgatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1813) Qtya72 válasza SH4D0W2011 (#1812) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Egyszer csak ott lett a kezembe. Az elsőt a major adta, akinél lehet küldit felvenni. Ez a második. Mit kell vele csinálni? Mi van ha megvan mind3?

(#1814) SH4D0W2011 válasza Qtya72 (#1813) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na ilyennel még nem találkoztam. :D Nem az volt, hogy valaki pont otthagyta, te meg automatikusan felvetted, amikor odaértél? Amúgy szerintem nem jó semmire, csak ilyen easter egg. :)

(#1815) Qtya72 válasza SH4D0W2011 (#1814) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Ok. Köszi!

(#1816) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Erre valaki [link] esetleg valami ötlet? :R

Nincs nálam toll, sorry...

(#1817) Németh Péter válasza Kis Samurai (#1816) üzenetére

Nekem az előző résszel jött elő, hogy kikapcsolt virtuális memória mellett csak kivágott desktopra.

(#1818) sanya53


sanya53
aktív tag

Osztják a COD pontokat. :C
Jó drága minden. :W

(#1819) Xaels válasza sanya53 (#1818) üzenetére


Xaels
félisten

Ja láttam, azt sikerült nekik aktívvá tenni, de a HQ még mindig üres.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1820) HaZsolt válasza sanya53 (#1818) üzenetére


HaZsolt
őstag

Hol látod?

(#1821) SH4D0W2011 válasza HaZsolt (#1820) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A postás asztalnál lehet kiváltani, a Quartermesternél pedig elkölteni. Én egyébként ilyesmi árakra számítottam.

(#1822) Desy válasza Kis Samurai (#1816) üzenetére


Desy
tag

F2 optimizálja a videót... de van erre külön egy másik nagy gomb is.

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#1823) oriic válasza Desy (#1822) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Random kép a netről, vagy kínai nyelven játszol? :R

Live-Die-Respawn

(#1824) Rico45 válasza oriic (#1823) üzenetére


Rico45
őstag

:C :B

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1825) Land


Land
veterán

Ebben a Cod részben is lesz olyan, mint a 4-nél, hogy klánoknak, vagy pl magyar közösségeknek lesz saját szervere vagy maradnak a központiak? Annyira jó volt anno néhány haveri szerverre feljárni és az ismerősökkel játszani. Mióta ez nincs, már elvesztette a varázsát a codozás.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1826) Desy válasza oriic (#1823) üzenetére


Desy
tag

A nyelv gyakorlása csak akkor lehet teljes, ha minden lehetőség megragadott...

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#1827) laceszgamer válasza Desy (#1826) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát, én tuti nem tudnám élvezni ha közben fordítgatnom kéne, mármint tudatosan. Angol meg orosz okés totál, de németül nem tudok egy játékot se élvezni, mert egyszerűen többet kell a fordítással foglalkoznom, és eltereli a figyelmet. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1828) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Valamit csináltak, mert a HQ-n csak HUN meg svk meg SRB előtaggal vannak a játékosok,meg iszonyatos ládanyitogatás zajlik :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1829) voodoo98 válasza Land (#1825) üzenetére


voodoo98
addikt

+1
én CodWaW-val voltam így!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1830) xPraetoriaNx válasza DrTechnoid (#1828) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Én már napok óta "gyanúsan sok" magyart látok HQ-ban. Mondjuk nálam nem az előtag tűnik fel, hanem olyan lehetetlen neveik vannak néha, nem tudom sírjak-e vagy nevessek :D

There is no war. Only the harvest.

(#1831) oriic válasza xPraetoriaNx (#1830) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A rendszer ugyanugy mukodik mint Destiny 2 eseteben. Rendszer figyeli a jatekosokat, es az egy teruleten eloket pakolja a szerverre. Destiny-ben is szinte csak magyarok vannak a kozossegi teren.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1832) Laby válasza b. (#1734) üzenetére


Laby
senior tag

Win 10 volt a megoldás. Így tökéletesen fut, köszönöm szépen a segítséget! :)

(#1833) sanya53


sanya53
aktív tag

Na mit szóltok a COD pontokhoz?
Szerintem egy hatalmas lehúzásnak tűnik.
Nagy gagyi semmitérő cuccok vagyonokért, engem kissé idegesít, hogy ennyire hülyére akarják venni a játékosokat. Tudom nem kötelező pontokat venni, de az ember szeretne kapni valamit, ha pénz kérnek érte.
Én tuti nem veszek pontokat. Bocsánat, ha valakit megbántottam, de nem ez volt a szándékom.

(#1834) Xaels válasza DrTechnoid (#1828) üzenetére


Xaels
félisten

CP-ért lehet venni ládát, én pl. kaptam 1100CP-t kezdésnek lehet elköltötték. Ezen felül láda nyitásért ha nézik akkor kapsz ilyen közösségi pontokat amikért szintén jár valami jutalom, pl. újabb láda.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1835) Land válasza voodoo98 (#1829) üzenetére


Land
veterán

ÉS mi a válasz a kérdésemre? :) Gondolom jelenleg központi szerverek vannak...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1836) voodoo98 válasza Land (#1835) üzenetére


voodoo98
addikt

Igen azok! Nem lehet szerókat bérelni egyelőre (tudtommal). :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1837) b. válasza Laby (#1832) üzenetére


b.
félisten

Szuper, örülök neki :) :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1838) b. válasza xPraetoriaNx (#1830) üzenetére


b.
félisten

legjobb név HQ ban: KovácsIstván2001HUN :DDD :DDD ( A végén lévő HUN keltett bennem boldogságot :D)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#1839) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Arra volt valami ígéret, hogy a HQ mikortól lesz tele megint emberekkel? Tegnap este még mindig egyedül voltam (Xbox).

XONE gamertag: TheZolee88

(#1840) SH4D0W2011 válasza H4rt1g4n (#1839) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Tegnap este PS-en még én is egyedül voltam, ma meg még nem néztem.

Call of Duty WWII - a havas Carentan vár majd minket karácsonykor

(#1841) Németh Péter válasza b. (#1838) üzenetére

Én Overwatchban megváltoztattam a nevemet hunnemethpeter-ről, npeter-re, mert volt olyan, hogy a fal mögött álltam, de olyan hosszú nevem volt, hogy az meg kilógott a fal mögül. Szóval néha hátrány a hosszú név.

(#1843) Rico45 válasza SH4D0W2011 (#1840) üzenetére


Rico45
őstag

:R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1844) KaitouP válasza SH4D0W2011 (#1840) üzenetére


KaitouP
veterán

Gondolkoztam hogy milyen ünnepi dologgal készülnek majd, és bár totál hidegen hagy a karácsony, azért nem lesz rossz az a havas Carentan.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1845) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#1840) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na még mindig nincs senki rajtam kívül a HQ-ban.

Egyébként örülök, hogy pont a Carentan lett, CoD: UO - CoD 2-ben kedvenc pályám volt, bár itt még alig játszottam rajta. :DDD
Tegnap beaktiváltam amúgy az előrendelői 4 órás dupla XP-t, kíváncsi leszek, hogy így, hogy most alapból dupla XP lesz, a beaktiváltból le fogja-e vonni a napi egy órát...?

[ Szerkesztve ]

(#1846) Xaels válasza SH4D0W2011 (#1840) üzenetére


Xaels
félisten

Ma délután sem voltak még, de mivel sikerült egy 5 fős partyba csatlakozni így gyorsan kinyitottam a ládáim. Volt vagy 10.

Carentanra még rá sem néztem pedig meg van az is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1847) SH4D0W2011 válasza Xaels (#1846) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én is össze szoktam gyűjtögetni, aztán ha kollégám felnéz, akkor szoktam kinyitogatni, nálam van most valami 24, meg még a CoD pontokat sem költöttem el. :D

(#1848) Land


Land
veterán

Na gyerekek lesz klánozás? Lesz promod? Lesz újra hosszú hónapokon át élvehetően nyomható fasza multi?
Megvenném ha tudnám, hogy jó lesz a multi hosszú távon.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1849) k-adi válasza Land (#1848) üzenetére


k-adi
nagyúr

ha tudnám, hogy jó lesz a multi hosszú távon. :C :C :C :C :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.