Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#1195) BandiHUN válasza gzoli2 (#1181) üzenetére


BandiHUN
veterán

Úgy vagyok,hogy az R9 270 és hasonlók lehet,hogy pillanatnyilag megoldanák a gémet,de tulajdonképp az is egy csak 2 gigás,régi kazán őskövület,és használtan 20-25.Akkor már mennék NV-re,jobb is,4 giga is,alig eszik,friss ropogós technológia,és van új 45-ért.
Sokáig nem akarok ilyesmire költeni,időtálló dolog,kell,nem egy alig tűzoltás-megoldás,ok féláron,de gar nélkül,stb.Erre támogatás is lesz.Az R9 2x-ek meg kábé nemsokára kikerülnek a támogatottságból,lehet már most se jön driver.
Egyébként meglenne az 1050TI-re is a keret fizukor.Újan.Nem mókolok már leharcolt garmentes lomokkal
A játék egyébként technikailag JÓ 6850-en,csak az idő,mire bekesseli magát,aztán szalad.Beszopom az első 1-2 percet.D a gémet se pár hétre vettem...
Kicsit ez is olyan mint a teló,ott se veszi meg az ember a 3-4-5éves csúcsmodellt,mert lelépi a f..ba egy friss ropogós kínai erőben.Tapasztalat.Ott is irtó sokat számít a SOKKAL fejlettebb,keveset evő proci,és igen jól üti pl. a 4magos 2.3 gigás evős Exynost az MTK 8magos csak magonként ugyan másfeles kínaji procija,benchben duplaannyit csinál pl.Ez most ép barinőm kapcsán van,mit ér az ő Note 3-a az én Vernee Thorom mellett,és tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.