Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#601) laceszgamer válasza tescodr (#599) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egy apróság kimaradt: Ez csak egy béta... már most többet tettek ezzel azért, hogy normálisan induljon PC-n is, mint az elmúlt 10 résznél összevetve.
Szóval technikai oldalról még bőven javulhat a dolog, bár hozzá kell tenni, hogy pl a Ghosts meg az AW rosszabbul indult már teljes játékként, ami a technikai oldalt illeti.

Hangulattal viszont nincs gond.

A fegyveres dolog meg olyasmi, hogy most pl teszemazt valakinek legyen az MP40 a kedvence, akkor ha a másik csapatba ekrül nem a németekhez, akkor mit csináljon. Oké játsszon más fegyverrel, de akkor meg ezért lenne a sírás, hogy miért nem használhatja ezt vagy azt a fegyvert az xy fél.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#602) rudii válasza Dave567 (#592) üzenetére


rudii
tag

Köszönöm a gyors segítséget jó lett! :R :R :R

(#603) Laraxior


Laraxior
titán

Annyira csúnyának éppen nem nevezném, gondolom előtérben van, hogy sok konfiguráción is elfusson.
Mondjuk én felskáláztam 400%-ra (4K) Persze lehetne fejlődni a grafikus motorral, de ne felejtsük el, hogy hiába elvileg 18+-os a game, attól még a kiskölkök azt akarják, hogy akár a mikrón, vagy a kávéfőzőn is fusson.
Szebb a BF1 ez tény... csak ott meg az a gond, hogy elvileg járműves game lenne... csak éppen járműből van a legkevesebb. :W

Mondjuk ahogy elnézem a screen minőségét... :DDD Játék közben nem ilyen vészes. ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#604) k-adi válasza laceszgamer (#601) üzenetére


k-adi
nagyúr

Abban igazad van, hogy technikai szempontból egy béta mindig jó....... de a többi hibája a játéknak design hiba ami benne is fog maradni hidd el :D

(#605) tescodr válasza Dave567 (#600) üzenetére


tescodr
tag

Akkor próbáld is ki, hidd el fel ennyi marhaság sincs benne mint itt...

laceszgamer:Vártam már ki hozza fel a Béta dolgot és nem értek vele egyet ,manapság a béták már a demo szerepét töltik be,hiszen az open béta már közel sem arról szól hogy kiforratlan egy termék,sokkal inkább kíváncsiak arra hogy kinek hogy tetszik.Egyébként ezzel a játékkal nem a Grafika a legnagyobb baj,hanem az idióta dizájneri döntések hada,az hogy minden pályán klausztrofóbiám van,az hogy ennyi idő alatt nem sikerült rendes fegyverhangokat csiholni a játékban,női katonák egy történelmi jellegű játékban,idióta class és perk rendszer, ezek egyike sem csak a bétára lesznek jellemzőek..
Nem tudom csak én éreztem amúgy azt hogy olyan mintha a pályán minden műanyagszerű anyagból lenne?!
Szóva számomra eddig az év legnagyobb csalódása ez a játék a single-még megmentheti de ezek után kivárok.... :W

Laraxior: De játékban is pont ilyen mosott randa minden :C ,pont így néz ki nálam is :D

Amúgy meg kíváncsiságból össze hasonlítottam a WaW-al hát nem sok különbség van leszámítva 1-2 modern effektet meg a gépigényt...

[ Szerkesztve ]

(#606) tescodr


tescodr
tag

[ Szerkesztve ]

(#607) laceszgamer válasza tescodr (#606) üzenetére


laceszgamer
addikt

Fő, hogy a játékélmény a lényeg. :)

Na mindegy, tényleg nem vitatkozni akartam, csak valahogy ez jutott eszembe, hogy mennyi helyen elhangzik, hogy a grafika másodlagos, ha a játékélmény okés.

Amúgy hogy ne off topic legyen teljesen, War móddal szórakoztam a legtöbbet, egy pici balance még ráférne, legalábbis olyan tekintetben, hogy kb 10 dupla körből egyszer sem láttam támadó csapatot nyerni, a legtöbb amíg jutottunk az a tank 90%-ig bevíve, de onnantól már lehetetlen volt a dolog.

Mondjuk valahogy ösztönözni kéne az embereket, hogy ne sniperekkel lövöldözzenek, mert az esetek felében az ölte meg a támadást, hogy a fél csapat lövöldözött a távolból.

A füst még picit bugos, vagy legalábbis nálam a füstön keresztül is látszanak az emberek, vagyis a fejükből annyi mintha két szemöldök volna, de ahhoz pont elég, hogy ki lehessen lőni az ellent. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#608) scope2007


scope2007
addikt

Ma basszus már lehet játszani?
Meló előtt lett volna még időm, mindegy majd pár ora múlva indítom is xD

Félek előre, hszek alapján is
Sztem nem lesz vétel belőle xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#609) geristar


geristar
tag

Nekem sem tetszik a játék. Nagyon kicsik a pályák és a fegyverek túl nagy részt takarnak ki a képernyőből főleg, ha zoomolok.Ez a megyek 2métert és már ellenfélbe botlok játék már nem jön be. Most már biztos, hogy nem veszem meg. Remélem, hogy a jövő heti sw bf2 jobb lesz.

(#610) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Továbbra sem értem, hogy miért hasonlítjátok a játékot a BF1-hez. :D Annyi a közös a két játékban hogy mindkettő FPS. :D (még csak a korszak sem ugyanaz)

Live-Die-Respawn

(#611) Xaels válasza tescodr (#599) üzenetére


Xaels
félisten

Elég sok fegyver van, garand és thompson és M1911 is van. Ja nem ad mindent oda egyből a játék, kicsit dolgozni kell érte... COD2-ben durván kiegyensúlyozatlanok(unbalanced) voltak az orosz térképek mert a PPSH sokkal erősebb volt a dobtárral mint az MP44, de a Garand is érdekes egy fegyver volt...

Technikailag ezerszer le lett irva, hogy le van maradva bőven még konzolon is, nem értem ezt a nagy "meglepődést".

(#607) laceszgamer a War mód legnagyobb baja a sok gyök KD huszár. Nem fogják fel, hogy ott nincs. Konzolon is kellett jó pár kör mire nyert támadó csapat. Az utolsó szekcióban mindenkire szükség van a tovabbjutáshoz, 1-2 ember nem tudja bevinni a tankot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#612) Dave567 válasza tescodr (#605) üzenetére


Dave567
addikt

Ki próbáltam a singlet, ps4-en, már ott mondtam az első 10 percnél, hogy egy rakat f.s, pénzt nem adtam volna érte.
Előtte meg ott voltak a videók de nincs kedvem linkelgetni mik vannak benne, sem vitatkozni.
Battlefront 2 hmmm: bétát ki próbáltam az 1-nél, hátulról mesterlövész puskával lőttem egyet rá, és túlélte, na itt vége is volt, meg amikor csak tunkoljuk a lőszert, de nem hal meg.

Ebben a játékban pont az adrenalin a lényeg, meg hogy pörögj, ezért se fogom megvenni.
De a hétvégét végig tolom. :DD

[ Szerkesztve ]

(#613) Rossonero89 válasza rudii (#602) üzenetére


Rossonero89
tag

rudii! Neked a win frissítés oldotta meg?

(#614) tescodr válasza Xaels (#611) üzenetére


tescodr
tag

Én kerestem a thompsont de nem találtam.Garand van de csak unlockolható m1911 szintén.Ezzel a fegyverunlockal sem lenne bajom ha logikusan épülne fel.A többi dolog pedig valószínűleg azért ekkira csalódás mert direkt nem követtem a játék híreit hogy ne befolyásoljon a hype.Bf1 hoz csak a grafika es a multis fps mivolta miatt hasonlítottam,na meg hogy mind2 játék friss.Kollégám reggel írt smst hogy bele nézett és inkább vissza megy cod2-zni pedig szinte minden évben megveszi az aktuális cod részt,ez azért jelzés értêkű.És nem vitázni akarok,csak csalódott vagyok,nagyon akartam hogy ez a rész jó legyen...

[ Szerkesztve ]

(#615) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Úgy látom én vagyok az első akinek bejön a játék. Nekem megvan a bf1 is season passal de ez sokkal jobban bejön. Persze szebb a bf de ez sem csúnya maxon. Procit mondjuk mind2 eszi de ez már egy régi i5-ös. A hangoktól nagyon féltem de annyira nem rossz mint vártam. A játékmenet tényleg pörgős de ez sokkal jobban fekszik mint az, h a halálaim nagy része arról szól, h lelőtt a pálya végéről egy camper sniper, esetleg lebombázott vki stb. Itt ha megölnek az azért van mert jobb (most nem gondolok csalókra) Persze nem teljesen ugyanaz a 2 játék stílusa de játékélmény szempontjából jobb a cod. Itt van sikerélményem. A bf1 inkább egy szimulátor (persze nem egy arma) ez meg inkább egy arcade stílus. Nekem kicsit hozza a cod 2-es hangulatot. Kíváncsi vagyok a zombi módra és várom a megjelenést. Kicsit a dio-hoz tudnám hasonlítani abból a szempontból, h belépek és instant megy a játék, nincs baszakodás. Aki lolozik az tudja miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#616) dunc válasza Bennyboy (#615) üzenetére


dunc
nagyúr

+1

(#617) saen válasza Bennyboy (#615) üzenetére


saen
veterán

Nekem egy bajom van csak, kb egy hét alatt kijön a destiny 2, a wolfenstein 2 és ez. Még fogalmam sincs, hogy melyiket válasszam, valamelyiket tuti megveszem. Tetszik ez is, de a másik kettő is, szóval még fogalmam sincs mi lesz.

(#618) Bennyboy válasza saen (#617) üzenetére


Bennyboy
őstag

ha rám hallgatsz a destiny-t elfelejted. Halál unalom farmolás az egész. Túl nagy a hype és kevés a content. Ajánlom ezt a videót róla: [link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#619) dunc válasza saen (#617) üzenetére


dunc
nagyúr

A D2 nagyon rendben van.
Egy baromsàg az alant linkelt videó, a sràcnak nagyon nincs igaza.

[ Szerkesztve ]

(#620) S1M0N válasza Dave567 (#612) üzenetére


S1M0N
senior tag

"Tömény bug halmaz, nekem már a videóból a forgó zeppelin-től égnek állt a hajam, a többiről nem is beszélve, főleg, hogy most lag problémák vannak." - Én a zeppelines tűztornádót, meg a többi igen brutális bugot csak videón láttam, játék közben egyszer sem. A lag és teljesítmény problémákat aláírom, de nálam ezek is olyan jelenségek, hogy az egyik körben játszhatatlan az egész, a másikban meg simán megy minden.

"Ki próbáltam a singlet, ps4-en, már ott mondtam az első 10 percnél, hogy egy rakat f.s, pénzt nem adtam volna érte." - Na, BF-ekben a single alapján véleményt mondani értelmetlen, ha anno én is így tettem volna, akkor a BF3 lett volna az első és egyben utolsó játékom a DICE-tól... :DDD
Egyedül a BF4 kampányát szenvedtem végig a P90 miatt (amit aztán nem is nagyon használtam), de az tényleg már önmagam kínzása volt. A BF3 és BF1-ét is otthagytam úgy 1-2 óra után és inkább mentem multizni, számomra baromi unalmasak voltak.
A BF-nél a multi az első, a single alapján ne ítéld meg a játékot, no meg az összegyűjtött bugvideók alapján se, mert ennyi erővel egy játékot se vennénk meg, ha csak ilyen videókat néznénk róluk.

A CoD-oknál a WaW óta engem csak a single érdekel, esetleg a zombi mód, de igazából a WaW volt az utolsó , amivel játszottam, az nagy kedvenc volt, utána a MW multija nekem már túl gyors lett.

(#621) Xaels válasza tescodr (#614) üzenetére


Xaels
félisten

Én PS4-en Bétáztam, így most nem tudom megnézni neked de tuti többször is agyonlőttek thompsonnal. Lehet nem thompsonként szerepel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#622) Németh Péter

Kijött az első patch, az összes SMG fegyvert nerfelték, így +1 golyó kell mindenkibe.

https://www.reddit.com/r/WWII/comments/73223b/the_call_of_duty_wwii_pc_open_beta_is_now_live/dnns47z/

(#623) saen válasza Bennyboy (#618) üzenetére


saen
veterán

Játszottam ott is az open betával, nagyjából tudom mire számítsak. Azt meg, hogy hosszabb távon mi köt le, nem tudom előre megmondani, főleg nem más véleménye alapján.
Egyébként hajlok rá, hogy kipróbáljam majd ezt is, a multi tetszett, a kampány biztos jó, egyedül azt nem tudom, hogy mennyi csaló szokott itt lenni meg játékosok lesznek-e idővel. Ez a minden évben új COD rész jön ez nem tudom mennyire egészséges...

(#624) Bennyboy válasza saen (#623) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én is egyedül a csalóktól tartok de azok mindenhol vannak, bf-ben is. Játékos meg tuti lesz sok szóval amiatt kár aggódni. A shotival szűk helyeken nagyon lehet hentelni. Sajna csak fél órám volt rá tegnap de ma este még beletolok párat. Eddig kinek melyik fegyó jött be? Én az ajánlott infrantry-sat preferálom eddig.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#625) tescodr válasza Xaels (#621) üzenetére


tescodr
tag

Inkább PPS-h volt az nem?! Bár nem tudom mennyire különbözik a pc-s béta a konzolostól,még ma adok neki egy esélyt aztán törlöm a francba.Majd az értékelések után rá nézek talán a Single-re :K

(#626) Xaels válasza tescodr (#625) üzenetére


Xaels
félisten

PPSH-val csak nem keverem...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#627) Xaels válasza tescodr (#625) üzenetére


Xaels
félisten

Volt pár percem, tessék Youtube Videó

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#628) Kami11


Kami11
őstag

Akinek kilép, nem indul, fagy, tegye fel a legújabb Nvidia drivert és jó lesz! Nekem megoldotta a problémát.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#629) Gigi01


Gigi01
őstag

A monitorom natív 60hz-es,de ugye felpiszkáltam 71-re,azt itt viszont nem tudom beállítani.Amúgy nem rossz.

(#630) takessz


takessz
senior tag

Legújabb van fent nekem és elinditom hogy mennék fel a szerverekre töltő képernyő után kivág :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#631) Dawe966


Dawe966
csendes tag

Ilyen esetben, ha nem dob be, várni kell még 1-2 meccs erejéig, és jó lesz. Legalább is nekem jól megy a dolog.

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#632) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Battlefield 1 után, egy évvel később kiadni ezt....le se írom inkább a véleményem. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#633) Dawe966 válasza .LnB (#632) üzenetére


Dawe966
csendes tag

Több baj is van itt szerintem. Egyrészt oké, hogy béta,de az optimalizáció nem kenyere, úgy látszik. Másrészt, egyszerűen nincs új a nap alatt. Elbétázgatok most én is, meg a war mode egész tetszik, de valahogy mindent láttunk már. Sőt a vicces az hogy a grafika is szebb szerintem a BF1 esetében.

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#634) lofagi válasza Dawe966 (#633) üzenetére


lofagi
addikt

Azért azt ne felejtsük el,hogy nem mindenki játszott a CoD1-2vel. Van új korosztály, akiknek ez lesz az új és valószínűleg tetszetős is lesz. Sokan vagyunk itt már akik láttunk sok mindent, de lehet nem is mi vagyunk a célközösség! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#635) juve600 válasza lofagi (#634) üzenetére


juve600
nagyúr

sztem nem kell sem a cod 1-2-höz sem a bf1-hez hasonlítani

ez egy másik játék,mindenki döntse el hogy tetszik vagy sem

mondjuk ha sokan szidják akkor hamar olcsó lesz :D

(#636) GODx válasza .LnB (#632) üzenetére


GODx
tag

Háát, egy szinten vannak végeredményben.

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#637) laceszgamer


laceszgamer
addikt

SMG-k sebzése kapott egy kis nerfet, már nem lehet olyan könnyen elhullani pár golyótól.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#638) Vanir válasza laceszgamer (#637) üzenetére


Vanir
veterán

Jó nagy baromság lett ez a nerf, Grease Gun-nal semmi gond nem volt például. A PPSH meg ugyanúgy szétrektel, mert 52 golyót lő az arcodba mire te kettőt rápötyögsz bármi mással.

(#639) CJ4567 válasza Bennyboy (#615) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem a G4560-at megeszi reggelire a játék, kevés az RX460-amhoz.

No Sana No Life

(#640) Xaels válasza lofagi (#634) üzenetére


Xaels
félisten

Én évekig játszottam a 2-vel és igaz kimaradt az elmúlt pár Cod, de ez most bejött. Elvonatkoztatva a technikai résztől meg a segg játékosoktól, a Hardpoint és a War módok nagyon tetszettek ahogy az új fejlődési rendszer sem rossz szvsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#641) djxp01 válasza Kami11 (#628) üzenetére


djxp01
senior tag

A legújabb nV driver van fent és mégis 2-3 perc után kilép ezzel a hibával:

(4770k @ gyári sebesség, 1070 @ gyári sebesség, 16gb, Win 7, minden driver friss, 250gb SSD 80 gb szabad, win 7 platform frissítések fent..)

(Ja és akinek az indulásnál hibát ír a legelején, az tegye fel ezt a windows update-et Win 7 alatt:
Windows6.1-KB2670838-x64, nekem ez oldotta meg csak - de a játék közbeni kilépést még semmi)

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#642) Németh Péter válasza djxp01 (#641) üzenetére

Növeld meg a virtuális memória méretét!

(#643) tangalele


tangalele
csendes tag

Helló!Miért nem indul el Windows 7 64 bit rendszeren?

(#644) SharpSA válasza tangalele (#643) üzenetére


SharpSA
veterán

Helló! Mert csak! Ennyiből szerinted mindenki ki fogja találni a választ? :N

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#645) Németh Péter válasza tangalele (#643) üzenetére

Lehet, hogy valami probléma van és azért!

(#646) Snooker


Snooker
senior tag

Ez szerintem egy szar. És nem, nem érdekel, hogy milyen a grafika, habár vannak effektek amik simán elmennének az CoD1-be is, de egyszerűen a játékélmény számomra rossz. Nekem nagyon nem jön be. Ez is egy vélemény, kéretik így kezelni!

(#647) Dave567 válasza S1M0N (#620) üzenetére


Dave567
addikt

[link]

Tudod, én erre nem lennék büszke... Főleg ilyenért pénzt kiadni, mindent elárul a játékról.
Battlefield 3azni szoktam, a régi accountomat eladtam, amin a Bf4 is meg volt, mert ugyan azt a játékot vettem meg sajnos, ugyan olyan szar bugokkal, és nem voltam hajlandó elviselni, hogy az is meg van.
Ingyen beszereztem inkább a 3-at amikor ingyen adták, azóta ugyan ezek a szarok az összes részben, tegnap fakadtam sírva mikor a tankom beszorult egy platós kocsi, és egy tégla közé.
De mindegy, ez nem bugfild topic. :R

(#648) djxp01 válasza Németh Péter (#642) üzenetére


djxp01
senior tag

Köszi, de minden játék tökéletesen megy ezzel a kivétellel, nem tudom, SSD-n nem szükséges sztem (inkább káros a sok írás miatt) a pagefile , de kipróbálom, hátha.

regisztrált: 2005-07-05

(#649) CJ4567 válasza CJ4567 (#639) üzenetére


CJ4567
veterán

Árnyékok nélkül már jó.

No Sana No Life

(#650) Vanir válasza Vanir (#598) üzenetére


Vanir
veterán

Na, így 2-3 órát belerakva továbbra is változatlan a véleményem. Mondjuk legalább a lean-t be lehet bindelni cfg-ből, az egy negyed fokot segített.
Az egérkezelés továbbra is borzasztó, megszokhatatlanul posványosan mozog a kurzor.
A Hardpoint egész fun, de mint minden hasonló kaliberű játék, sajnos ez is a csapattársaktól függően lesz igazán élvezhető.
Nem mondanám, hogy magas a skillcap, meg azt sem, hogy ki vannak balance-olva a fegyverek.

Egy szó mint száz, casualkodni jó, aki megvette az előző x verziót, az valószínűleg ezt is meg fogja. Én köszönöm, ebből nem kérek a release után.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.