Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#651) Xaels


Xaels
félisten

Also, the PC Beta includes some new weapon tuning updates and we’re getting fresh match data on these changes. Specifically:

• We reduced the damage per second and decreased falloff range across all SMGs.

• The STG44 Assault Rifle recoil was nerfed.

• Minor buff to the fire rate of the M1A1, 1911 and P-08. - reddit

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#652) Lien


Lien
tag

Jó látni, hogy hirtelen felpörgött a topik.
Sajnos max grafikán, 105 fps-el is ha meglőnek leesik 28-ra a játék. Nem valami szép, Battlefield 1 szebb. Nincsen dedikált szerver, a laggot azt folyamatosan éreztem, ezen javíthatnának végre, könyörgöm 2017 van...
Ettől függetlenül a menü lassú, ahogy a játék végképernyője is, maga a játék szokásos pörgős, 100%-ig a CoD1-es motor. A végén lehet megveszem aztán játszom vele pár órát és szevasz-tavasz.

(#653) Corleone33


Corleone33
aktív tag

CDkeys en meg is vettem is a preordert, nagyon kíváncsi leszek a végeredményre

Béta eddig meggyőzött

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#654) Gigi01 válasza Lien (#652) üzenetére


Gigi01
őstag

Nálam nem volt lagg fullscreen-ben,viszont borderless-ben igen.Fps-t 80 alatt nem láttam.Ja 3monitort eddig nem sikerült belőni,hiába van a felbontás beállítva,21:9 képarányt dob be.Bár ez délelőtt volt,lehet azóta változtak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#655) scope2007


scope2007
addikt

Sajnos kevés időm volt játszani vele
Level nyolcig 5 tdm map alatt felhúzható? Elég könnyű így
Legelső kör szörnyű volt kb ötöt oltem és 20x haltam xD
Utána végig első lettem, mert nem Rambo módban kell futni előre, pedig azt hittem xD
És pályákat is meg kellett ismerni
MG feszekeket imádom bazookazni
A célzás, zoom fura,, ahogy a katona futása is
Tabot megnyomom egyszer és úgy marad is zavart

Elsore nem győzött meg sajnos.
grafika nem számít, inkább a pályák túlcsicsásiítasa nem tetszik, és tényleg műanyagos kicsit, mint már írta valaki

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#656) k-adi


k-adi
nagyúr

Ugyan nekem megvan a BO3 eredetiben, szóval ált. kussolok a cod topikokban, de ez a ww2 tényleg kaka lett. :D kb. semmit nem tudok felhozni ami előrelépés lenne... se graf, se élményben. :) próbáltak kifosni gyorsan egy ww2 témájú játékot de még a 2005ös cod2 is simán lenyomja ezt a...valamit.

Arról nem is beszélve, hogy a tavalyi BF1ben több a ww2 hangulat, pedig az...ww1 témájú :U

Egy torrentet megér majd a single kis nosztalgiázásnak de semmi több.

Marad idén az egyetlen esélyes a sw bf2 de persze lehet azt is elk*rják....., majd kiderül az is nemsokára open bétával...

(#657) GODx


GODx
tag

Ez a beröccenős/belagolós átlag 30-40 fps nagyon undorító.

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#658) scope2007 válasza k-adi (#656) üzenetére


scope2007
addikt

Igazából az arazassal van a baj, szóval megvenném, ha fele annyiba kerülne
De így már hezitalni kell, hogy vajon tényleg kell-e
Sajnos bf1et is megvettem, utólag bánom, mert unalmas számomra, nem köt le :(

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#659) SharpSA válasza Corleone33 (#653) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez a cdkeys.com, ahol 45.59 helyett 37.59 euró? Akkor ott adnak egy kulcsot, amit be kell írni a steambe? Ez megbízható hely?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#660) N@idia válasza Lien (#652) üzenetére


N@idia
őstag

Egyes embereket nem értem miért kell ezt a játékot a BF1-hez hasonlítani :DDD A grafika sose lesz olyan, mint a BF1, mert teljesen más motort használ a két játék. A cod évek óta ugyan azt a fos motort használja amióta létezik a BF1 pedig frostbite motort, amit évről évre fejlesztenek meg is látszik az új SW BF2-nél szerintem a Bf1-nél is szebb lesz ez látszik a videókon is nagyon várom már a béta tesztet, szinte biztos megveszem :) Na de ezt a fos hulladékot amit itt elakarnak adni horribilis összegért cod néven, hát van bőr a képükön azt meg kell hagyni. Ez egy gyorsan összecsapott hulladék lett nekem elég is volt belőle! Én vártam ezt a részt, de a cod2-őt is sikerült alulmúlniuk ezzel az alkotással nem tudok pozitívat mondani erről a játékról. :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#661) Snooker válasza N@idia (#660) üzenetére


Snooker
senior tag

Azért bízzunk a kampány részben :K Habár ha abban is olyan lesz a karakterek mozgása, mint a multiba ( az a futás nevetséges), akkor megérdemelnék, hogy ultra nagy bukás legyen, de nem lesz, semmi esetre se, akármilyen gyenge is, megfogják venni. Kíváncsi lennék mondjuk mekkora a fejlesztési költsége, majd kutakodok utána.

(#662) steele80


steele80
senior tag

Ez 2017-ben nagyon kevés! :(

(#663) Xaels válasza steele80 (#662) üzenetére


Xaels
félisten

2017-ben amikor a legnagyobb siker egy félkész, bugtenger játék 1 játékmóddal és térképpel...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#664) Euromail


Euromail
aktív tag

Na felpörgött a topik :) miért is van játék végre :DD Milyen?
Én most töltöm

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#665) k-adi válasza Euromail (#664) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szar. De tényleg. :D

Steam userek szerint is:
10,327 értékelés megjelenítve ( Többnyire negatív )
Ez mostani állapot... majd linkeljétek be az open béta végén is a számot. :D

Mindenki ugyanazzal a fegyverrel megy, a pályák zsúfoltak, a színek túlságosan hasonlóak, sokszor nehéz megkülönböztetni a társakat az ellenféltől sötétebb helyeken, a fegyverek hangja borzasztó. A női hörgések meg nyavajgások meg csak hab a tortán.
Ja és a hitreg szar, főleg ez killcameknél látszik, olyan lövéseket is bead ami szánalomra méltó. A legtöbb meccsen ahol voltam ott röhögötek a chatben hogy milyen hitreges killcam van már megint

Én elmentem lvl10-ig, de bőven elég volt. Semmi innováció nincs, ugyanaz mint eddig csak átskinezve. Akinek az tetszett annak ez is fog, de a WW2 téma nem menti meg azok szemében akik most már ennyi idő után kicsit többet akarnak, mint egy "újabb év, újabb cod" részt.
Most töröltem le és nem is bánom.

(#666) Dave567 válasza k-adi (#665) üzenetére


Dave567
addikt

Olvasgattam kicsit belőle, :DD sírva röhögtem, tipikus Bf lamák ennyi, semmi több, ezeket figyelmen kívül is hagyom.
Meg hogy nem megy a gépemen, hagyjuk már, 10éves gépemen ment akadás mentesen, igaz csak mediumon, de semmi gond nem volt vele.
A BFhez képest a hitreg isten király.
LÚÚÚZEREK ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#667) k-adi válasza Dave567 (#666) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát nekem nem úgy tűnt mintha csak bf lámák írnának oda... de nyilván az ilyen "nem megy a gépemen", stb stb kritikákat figyelmen kívül kell hagyni.

(#668) dunc válasza k-adi (#667) üzenetére


dunc
nagyúr

ÚÚÚ ez a sok szakértő..... ;]

[ Szerkesztve ]

(#669) laceszgamer válasza dunc (#668) üzenetére


laceszgamer
addikt

Teljesen mindegy mit csinálnak, hisz CoD a neve szidni KELL! :D
Eddig az volt a baj, hogy modern, most az se jó. :D

Szerintem eddig minden CoD rész hozta amit kellett, szórakoztatott, el lehetett vele ütni az időt, még az IW-be is sikerült bő 250 órát beletolni a sok ilyen van 20 percem, letolok két kört hozzáállással.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#670) k-adi válasza laceszgamer (#669) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem azért szidom mert cod hiszen nekem is van eredeti codom korábbi részből... azért kritizálom mert tényleg nem győzött meg a béta (aminek elsődleges célja ez, lássuk be... sokat már nem fognak patchelni rajta 1 hónappal a megjelenés előtt, nov 3án 95%ban ezt kapod hidd el) és szerintem egy ilyet kifosni 2017ben ez már elfogadhatatlan számomra.. De persze neked lehet még ennyi elég, nekem már kevés. :)

Azért mert ww2 még nem fogom jobban elnézni a hibáit. Sőt épp ellenkezőleg. Itt volt a lehetőség hogy nagyot alkossanak, te is látod mi lett belőle. Plusz a másik topikban (a bétás hír cikk) is legtöbben szidják mintsem dícsérnék a játékot :D

ja és mostani steam állás: 19,887 értékelés megjelenítve ( Többnyire negatív ) ebből csak 27% a pozitív... kitudja ha így halad még rekord is lesz belőle :D

[ Szerkesztve ]

(#671) dunc válasza k-adi (#670) üzenetére


dunc
nagyúr

Kit érdekel a sok hülye birka véleménye? :U Tök szórakoztató játék. Én elő is rendeltem PS4 re season pass-al.

k-adi

"jó szórakozást hozzá!"

Köszönöm, én azért szeretem mert lehet egy instant élmény, ha csak pár HC TDM et szeretnék játszani akkor tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#672) k-adi válasza dunc (#671) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó szórakozást hozzá...

de nem értem miért kell lebirkázni több ~ezer embert.. :F azért, mert ellentétes a véleményük a tiéddel? :F Ugyanolyan "birkák" mint te. Te mivel vagy jobb, okosabb náluk?? azért mert felfelé mutató hüvelykujjat raksz a steamkritikád mellé?

[ Szerkesztve ]

(#673) HaZsolt


HaZsolt
őstag

nem tudok csatlakozni a barátomra, azt írja ki, hogy unable to connect to the host. Másnál rendben működik?

[ Szerkesztve ]

(#674) dunc válasza k-adi (#672) üzenetére


dunc
nagyúr

Nos én nem rakok semmilyen hüvelykujjat, azért birkázok, mert az a véleményem, divatból szidnak valamit, de akkor miért játszik annyi ember vele? Még 3-4 résszel régebbi részekkel is tömegek játszanak.
Nem akarok okosabb lenni.
Amúgy meg steam? :U Mint írtam PS4. :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

(#675) k-adi válasza dunc (#674) üzenetére


k-adi
nagyúr

Tehát az "oké" ha te minősítesz embereket ("birkák"), de az már nem "oké" amikor ők minősítik ("divat haterkednek") a szeretett játékod.... :D
Azt hittem legalább PHn nem lesz ez a... "bf lámák, birkázás" stb.. de tévedtem. Valahogy minden cod topikban előkerül ez, érdekes.

Feltételezem azért játszanak vele most (a "birkák"/"divat haterek" is), hogy teszteljék milyen lett .. :U

(#676) dunc válasza k-adi (#675) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem szeretett játékom, csak tetszik. Te ittál valamit? Vagy csak csíp a pisi? :P

(#677) k-adi válasza dunc (#676) üzenetére


k-adi
nagyúr

Seen 20:21

(#678) Dave567 válasza k-adi (#675) üzenetére


Dave567
addikt

Azt hittem legalább PHn nem lesz ez a... "bf lámák, birkázás" stb.. de tévedtem. Valahogy minden cod topikban előkerül ez, érdekes.

Azaz érdekes, hogy minden Cod hírnél ott van az összes BF-es csicska. ;)

Amúgy a hitreg tényleg rossz, ezt aláírom..
Kb olyan Bf szinten van, ezért is nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#679) pRoject22


pRoject22
őstag

Ki az akinek tetszik és biztosan megveszi?

Nekünk van egy társaságunk és majd Ranked meccseket fogunk játszani ( nem vér komolyan csak esténként pár menet ) és ehhez keresünk olyan embereket akik PC-ről fogják játszani de nincs nekik kivel.

Részletekért írjatok privátban.

üdv

¯\_(ツ)_/¯

(#680) gzoli2


gzoli2
tag

na megjelentek az aimbotok egyböl 3 is egy mapon.

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#681) saen válasza gzoli2 (#680) üzenetére


saen
veterán

Ez nem tartott sokáig...

(#682) scope2007


scope2007
addikt

na level 32ig felhúztam
továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem veszem meg, nekem ennyi pénzt nem ér :O
egy baratáságos 8ezret még kifizetnék érte :D

aimbotos kutyák már voltak pár szerveren... szánalom
és nem lehetett mit csinálni, szavazás sincsen mint cs-be pl
vagy kilépsz vagy tűröd, hogy azonnal halsz ha rádlát :))

a hitbox is fail, a lassításnál a végén tényleg nevetségeset ad be.. egyetlen golyó sem találja a játékost és meghal :D

amúgy hol a retkes QUIIT A játékból? :D
ALT+f4el kell kilépni mindig.. ohh hell

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#683) norti


norti
addikt

Dante és Chris itt van? Elég érdekes volt a játékuk most, elárulhatnák mégis hogy szednek le mindenkit egy-egy gépfegyver lövéssel a hídnál, főleg ha 5-10 méterre vagyunk egymástól.

scope2007: Settings / Main menu / Exit (ne kérdezd miért...)

[ Szerkesztve ]

(#684) HaZsolt válasza scope2007 (#682) üzenetére


HaZsolt
őstag

Settingsbe menj bele----> main menu----->exit game. M1928 milyen? PS4-en túl erős volt.

(#685) CJ4567 válasza scope2007 (#682) üzenetére


CJ4567
veterán

A lassításos hitbox az csak visual bug, már évek óta a sorozat része.

No Sana No Life

(#686) k-adi válasza CJ4567 (#685) üzenetére


k-adi
nagyúr

Akkor még szánalmasabb, hogy nem tudják kijavítani már évek óta (annak ellenére, hogy eléggé látványos bug :D )

(de ingame is rossz a hitbox nemcsak killcamnál)

[ Szerkesztve ]

(#687) shotika


shotika
őstag

Akkor egy pozitív(abb) kritika:

Péntek hajnali 3kor álltam neki és reggel 11ig megállás nélkül toltam. Egyszerűen azonnal berántott a cucc. Én nem értek egyet azzal, hogy iszonyatosan gyors lenne a játék, sokkal lassabb, mint a BO széria vagy egy IW, de az tényleg felüdülés, hogy nem repkednek az emberek :D A pályák elég jól össze lettek rakva, a fegyverekre ugyan ráfér még némi balansz, de jól néznek ki, maga a grafika pedig szerintem korrekt - a gépigény már kevésbé. Azt én se értem, hogy igazából miért is kell ennek a játéknak ilyen konfig, mikor full statikus az összes pálya, fizika, mint olyan, meg gyakorlatilag nem is létezik benne.
Egyébként nekem is kellett pár óra, míg megszoktam a cuccot. De ahogy egyre jobban ráéreztem, és visszatértek a régi reflexek, és már a pályákat is kiismertem, kb nem tudtam letenni. Amikor rohansz előre, szuronnyal leszúrod az ellenfelet, a következőt szitává lövöd, majd bedobsz egy éppen kigyűjtött molotovot mondjuk a B pontot foglaló ellenfelek közé, akik lángra kapnak... na az kb leírhatatlanul codos élmény.

Hangok: nekem nagyon tetszenek benne, fülessel nagyon nagy élmény. Talán a zene az, ami lehetne kicsit kevésbé depressziós:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#688) Snooker válasza dunc (#674) üzenetére


Snooker
senior tag

Miért szidnánk divatból, ha egyszer kipróbáltuk és számunkra egy nagy rakás szar? Én kíváncsi voltam rá ezért kipróbáltam és nem tetszett. Ennyi. Ha ez neked divatból szidás, akkor elgondolkozhatnál pár dolgon.

[ Szerkesztve ]

(#689) dunc válasza Snooker (#688) üzenetére


dunc
nagyúr

Az, hogy egy rakàs sz@r az nem vèlemèny, az egy primitív megnyilvànulàs. Nem vagyok szerelmes èn se ebbe a jàtèkba, se bàrmely màsikba. De az új cod a bèta alapjàn tetszik (ps4), nèhàny vàltozàst vàrok, sebzès balance, ès jàtèkmodba, csak HC TDM, ès zombie mód.

"Ha ez neked divatból szidás, akkor elgondolkozhatnál pár dolgon."

El gondolkodom pàr dolgon, de ez a tèmakör nem tartozik bele. :N

[ Szerkesztve ]

(#690) Snooker válasza dunc (#689) üzenetére


Snooker
senior tag

Akkor átfogalmazom a "véleményem". Ennek a játéknak a multiplayer-e, ebben a formában, nekem nem tetszik! Ennek oka, hogy számomra a karakter mozgások nevetségesek, a hitreg szánalmas, laggol össze-vissza az egész, a pályák felépítése sem nyerte el az ízlésemet, számomra erőltetett, hogy a PC jegyében mindenfajta, történelmileg hiteltelen módon, olyan személyt raktak bele, aki kizárt dolog, hogy a valóságban is részt vehetett ilyen formában a 2. világháborúban (PL Ejtőernyős afroamerikai parancsnok, latino parancsnok, stb. /a division bemutatásokra gondolok itt/) Nincs nekem semennyi bajom más rasszokkal, ugyan olyan emberek mint mi, csak szerintem az egyenlőség jegyében nem kellene történelmileg hiteltelennek lenni, még akkor sem, hogy ha ez csak a "multi" és az egyjátékos részben már hiteles(ebb) lesz a játék.

[ Szerkesztve ]

(#691) steele80


steele80
senior tag

Ez a játék egy tipikus CoD ez egyértelmű és ha a helyén kezeljük akkor semmiben nem lóg ki a sorból a CoD-ok közül. Hogy ez siker vagy sikertelenség mindenki döntse el. Az érzésem az, mintha megállt volna az idő egy kicsit a játék tervezőinél. És ezen az sem segít, hogy kor idegen hologramos célzókészülékeket raknak a fegyverekre, vagy a horogkeresztet vaskeresztre cserélik. Mielőtt kipróbáltam volna a bétát megrendeltem. Lehet hiba volt, de bevallom őszintén átvertek a trailerekkel. Többet vártam, ezt kaptam jó drágán, de biztosan fogok vele játszani.

(#692) HaZsolt válasza HaZsolt (#673) üzenetére


HaZsolt
őstag

Erre valaki?

(#693) dunc válasza Snooker (#690) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen így már teljesen korrekt, a vegyes népcsoportok a mai divatos szivárványos jegyben készültek valóban nem történelmileg helyt állóak. Viszont a pontatlanság ellenére valahogy szerethetőek a karakterek jobban tudok azonosulni velük mint az utóbbi néhány részben lévő súlytalan karakterekkel akik röpködtek jetpackal.

(#694) GODx válasza steele80 (#691) üzenetére


GODx
tag

https://en.wikipedia.org/wiki/Reflector_sight

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 3600 @ 4.1GHz, Manli GTX 1050, Logi G703, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#695) Dave567 válasza HaZsolt (#692) üzenetére


Dave567
addikt

Akkor is ha nincs játékban?
Akkor szokta csinálni ezt ha ő játékban van, és úgy nem mindig tudsz csatlakozni.

(#696) Xaels


Xaels
félisten

[link] LevelCap bemutatója.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#697) boogie84 válasza steele80 (#691) üzenetére


boogie84
veterán

"Öreg" cod-osként nekem még pörgősebbnek hat mint anno pl a cod2. Lehet h én vagyok már 33 évesen lassú ehhez, bár tegnap tudtam csak 1 órára kipróbálni, még át sem látom az egészet. Mindenesetre nem adom fel, még az is lehet ha lesz jóárasított cdkulcs akkor beszerzem.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#698) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Az utolsó cod amivel játszottam a 2 volt. Ezt előrendeltem és a béta lapján tetszik is. Az elején szokatlan de idővel megkedveltem. Nem árt ismerni a mapokat és, h hová melyik fegyver a jó. A tüzes shoti kicsit op-nak tűnik. Sokat számítanak a fegyókhoz kinyitható dolgok is. A pps-t ajánlom. Szépen fut nem akadt semmi gondom vele, kivéve, h a havas pálya egy részén leesik az fps. Én innen még 36.80-ért rendeltem elő, most 37.60E: [link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#699) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok. Telorol vagyok, szoval
bocsi az ekezetek miatt.. Tudni kell,hogy en Battlefield fan vagyok, gyakorlatilag BC2 ota csak ezzel a szeriaval jatszom. Tehat csak ezek vannak aktivan a gepemen. Tudni kell,hogy utalom a CoD jatekokat. Singleplayer-t utoljara a WaW-ban vittem ki, meg a zombi mod ami kiraly volt. Der Riese hmm :) szep idok! Egy szo mint szaz: UTALOM A CoD-ot! Nekem volt szerencsem kiprobalni penteken, es nem birtam letenni..Nagyon utis jatek! Hangulatos, adrenalin bomba. Elejen nagyon rosszul ment iszonyat, szenvedtem. Aztan szepen lassan kezdtem belejonni, es egyre jobban adta. Tetszik, hogy 2 fo fegyvered lehet egyszerre! Iszonyuan tetszenek a palyak ( mondom BF fankent! Ahol jarmuvek, rombolhatosag van) szinte az egesz! Nekem nagyon bejon, en tuti megveszem. Nem tudtam mi hianyzott mar,de most mar igen :) ez az a CoD ami igazan lazba hozott. Koszi aki elolvasta

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#700) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Na kipróbáltam én is...hát öreg gép ide vagy oda,remekül elvan a cucc,1 kört mentem DOM-ban,friss hús,első élettel bloodthirsty,globál a végén 14:7,és nyertünk... :Y
Ennyit arról,hogy nem megy öreg gépen,775ös Xeon E5450 @3.8 gigán,6850 vidkari,1680x1050,persze levéve sok minden.És pörög.Ez kellett.Sajna még csak 1 körre volt időm.Lag,akadás nincs,az elején 10 másodperc kicsit akadozós,és ennyi.Azért alapszettel,először látott pályán egész jó az 5 kill első életre halál nélkül,és tűzharcban,kimozogva.Valahogy ez kellett.Remek nosztalgia.Értékelt tapasztalat(nem vagyok azért egy headshotmágus,sose voltam...),kellően lassú tűzharc,de cserébe nem kell sokat várni,mire újra lőhet az ember.Nekem bejön a map.Van elég tér elmozogni,guggolni,lehet kicsit trükkösebben közelíteni,számomra eddig ez a cod5 óta,ami elsőre már tetszik.Elég volt az ugrabugrából,nem bunnyhop,nem hasravágódós,hanem ócska nagypapisabb TŰZHARC.Könnyű streak,legalábbis én a gyári első hármat a foglalás mellett el is süthettem rögtön a bloodthirsty-vel együtt.Sikerélmény.És tudom,a másik übergépen tolja,már huszonakárhányas,én meg csak sétálok még a mapon turistaként,meg próbálok egy-egy elémkerülővel Smith ügynökös gólyókerülgetőt játszani.Szóval én beújítom,az biztos. :C Sajnos az overlay ki volt lőve,shotom meg fps számláló nincs,hogy megy igazából,simának tűnt.

1 bug kapott el,hogy beléptem 1 körbe,de üresnek mutatta,viszont elkezdett betölteni,és a végén session no longer available,főmenü.Innen ha a play-ra kattintottam,csak állt,esc-re meg jött a rákérdezés,tényleg gagyi géppel is tolni akarom? :DDD,majd visszalépés,csak a restart segített,ki nem fagyott,csak be nem engedett.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.