Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#951) soo277 válasza laceszgamer (#949) üzenetére


soo277
őstag

De tényleg ,az a Hidegháború s marha jó volt

BT: wersoo#21211

(#952) oriic válasza oriic (#939) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na közben mókoltak valamit Activisionék, mert megy a játék most már. De csak offline módon és csak a kampány.

Btw, íme a zombi mód menüje:

[link]

A lejött patch-nek köszönhetően jönnek a leakek:

Pályák:

Aachen
Ardennes Forest
Flak Tower
Gibraltar
Gustav Cannon
London Docks
Pointe Du Hoc
Sainte-Marie-du-Mont
USS Texas
Carentan (for Season Pass only)

War mode pályák:

Operation Breakout
Operation Griffin
Operation Neptune

Zombi
gameplay

Kampány stream

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#953) SharpSA válasza laceszgamer (#949) üzenetére


SharpSA
veterán

A BO1 multi jó, azt szoktam mostanában tolni. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#954) laceszgamer válasza SharpSA (#953) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nálam meg pont az a kakukktojás a Ghosts multijával karöltve, valahogy az a két rész kicsit más, nehéz pontosan emgfogalmazni miért, de azokban mintha valamelyest másabb lenne a fizika, vagy csak a fegyverek viselkedése nem tudom: :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#955) SharpSA válasza laceszgamer (#954) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem a BO1 multija teljesen rendben van. Számomra adja amit kell, ha a ping rendben van, akkor bőven az élmezőnyben nyomom. Persze hardcore módban. :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#956) Corleone33


Corleone33
aktív tag

azok akik nem steamen rendelték elő a játékot hanem egyéb oldalról: ti megkaptátok már a steames kódot vagy még ugyanúgy várakoztok?

Kíváncsiság kedvéért kérdezem hogy ez csak GMG nél van e vagy máshol is

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#957) Xaels válasza oriic (#952) üzenetére


Xaels
félisten

Csak 3 War Mód pálya? Elég kevéske szerintem. Így nem hiszem, hogy megveszem megjelenés után közvetlenül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#958) SharpSA válasza Corleone33 (#956) üzenetére


SharpSA
veterán

Elvileg 1 nappal a hivatalos kiadás előtt kapjuk meg a kódot, legalábbis mintha ezt olvastam volna.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#959) Corleone33 válasza SharpSA (#958) üzenetére


Corleone33
aktív tag

hmm, ha nem tűnök akadékoskodónak, tudnál esetlegesen forráslinket küldeni erről?

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#960) SharpSA válasza Corleone33 (#959) üzenetére


SharpSA
veterán

A levélben ezt kaptam: " If you purchased a game which has not been released yet, we will send you a separate email with your game key closer to the release date and your key will be added to your account at that time."
Egyébként amit meg ezzel kapcsolatban előbb írtam, azt lehet, hogy itt írta valaki, vagy a FB csoportban.... Nem tudom már. Különben meg megtudjuk az igazságot amikor teljesül... :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#961) laceszgamer válasza SharpSA (#960) üzenetére


laceszgamer
addikt

Általában megjelenés előtti napon szokták kiküldeni, pl utoljára a Wolfenstein-t is csütörtökön délután 2 óra fele kaptam meg..

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#962) Corleone33 válasza laceszgamer (#961) üzenetére


Corleone33
aktív tag

jó tudni, legalább akkor még így is lesz egy másfél napom letölteni ^^

és ha jól sejtem kb olyan 70 gigányi adatot tölt le a játék?

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#963) laceszgamer válasza Corleone33 (#962) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kérdés, hogy mennyire tömörítik, legalábbis úgy szokott lenni preload os játékoknál, hogy mikor megjelenik, vagy pontosabban feloldják, akkor még végig megy egy telepítés, ami tulajdonképp a cuccok kicsomagolásából áll. De 70 szerintem is meglesz, feltéve hogy valós a 90GB-os igénye.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#964) Norbika88 válasza laceszgamer (#954) üzenetére


Norbika88
senior tag

Én a retek ghost miatt kaptam végleges vac bant steamen. Mert fov ot állítottam progival. Mertba gyari 60tol hányingerem volt. Az nem számított hogy 100ezreket ott hagytam a steamen...
Jah es ghost multit nem is hasznalhatom..

(#965) Corleone33 válasza Norbika88 (#964) üzenetére


Corleone33
aktív tag

sajnos a cod játékoknál szigorú zéro tolerancia van bármifajta moddingolást illetően, független attól hogy mennyit költöttél el steamen.

Szerintem is kicsit nevetséges az Activision/Treyarch bannolási procedúrája de ez már kb az összes utóbbi call of duty-ban így volt *vállat von*

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#966) soo277 válasza Norbika88 (#964) üzenetére


soo277
őstag

én a B.O 2 bent kaptam végleges bant,de máig nem tudom miért :(
be akartam lépni és nicsak vac ban :O
aztán rákérdeztem Steam supportnál,válasz. ne csalj

BT: wersoo#21211

(#967) KaitouP válasza oriic (#952) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak legyen már péntek. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#968) Norbika88 válasza KaitouP (#967) üzenetére


Norbika88
senior tag

Nekem azért vannak fentartásaim :D Neki esik mindenki letölteni steamről :D

(#969) SharpSA válasza Norbika88 (#964) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez érdekes. Én a játékon belül állítom majdnem maximumra a fov-t, ban-t nem kaptam. Külső programmal sosem piszkálok semmit sem. Rühellem a csalókat, a csalást. Szerintem az csal, aki nem tud vagy nem akar tudni játszani. Tanulható ez is, csak kitartás és szorgalom kell hozzá.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#971) xEon1337 válasza SH4D0W2011 (#970) üzenetére


xEon1337
őstag

Libabőrös lettem, előtörtek a CoD1 war emlékek. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#972) wjbhbdux válasza SH4D0W2011 (#970) üzenetére


wjbhbdux
veterán

season pass exkluziv a remake, mi más lenne a nuketownnal is ezt csinálták :U

/s

(#973) SH4D0W2011 válasza wjbhbdux (#972) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Just Activision Things :)

(#971) xeon.Szabi Jaja, kedvenc pályám volt, rengeteget nyomattuk suliban. :)

[ Szerkesztve ]

(#974) Norbika88 válasza SharpSA (#969) üzenetére


Norbika88
senior tag

Legelején nem volt ilyen, max 60 volt a fov Ghostban.

(#975) Corleone33


Corleone33
aktív tag

jelentem GMG kulcsok picit megkésve de megérkeztek

külön letölthető SP és multi komponens amúgy, összesen így kb 60 giga

Feltételezem a preorder bónuszok kulcshoz vannak kötve, az open bétás jutalmak meg a cod fiókunkhoz (bár ha jól értettem apróbetűs részt, a cod pontok integrációja későbbiekben fog megtörténni)

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#976) Corleone33 válasza Norbika88 (#968) üzenetére


Corleone33
aktív tag

ezért kell előtölteni :p

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#977) Bennyboy


Bennyboy
őstag

a singlet lehet már most is tolni vagy az is csak pénteken indul?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#978) Corleone33 válasza oriic (#952) üzenetére


Corleone33
aktív tag

spoiler nélkül kérdezve kampányt el tudtad már indítani as is, tudsz játszani már?

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#979) Corleone33 válasza Bennyboy (#977) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Az a hír terjengett hogy a single allítólag játszható de semmi hír arról hogy ez tényleg így van és ha igen akkor a teljes kampány vagy csak töredéke és így tovább

Jómagam preloadolom mindkét részét és belenézek mindenesetre, bizonyossággal csak az online részéről merem magabiztosan kijelenteni (így vakon) hogy official megjelenésig nem fogod tudni használni

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#980) Bennyboy


Bennyboy
őstag

10p múlva nekem is kiderül :DD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#981) KL


KL
tag

Nekem is megjött a delux kulcs, töltöm, kipróbálom :)

KL_atya

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#982) Bennyboy


Bennyboy
őstag

sajna péntekig várnunk kell :O a szingli 23 a mutyi 36GB

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#983) oriic válasza Bennyboy (#977) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akiknek lemezes példányuk van konzolon, azok már tegnap óta játszhatnak a játék sztori részével. (Meg a zombival) A többieknek várniuk kell megjelenésig.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#984) Corleone33 válasza oriic (#983) üzenetére


Corleone33
aktív tag

akkor nevermind

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#985) SharpSA válasza Norbika88 (#974) üzenetére


SharpSA
veterán

Akkor ott még nem állítottam ilyet.

Nemrég jött meg a kód, be is aktiváltam, otthon majd elindítom a letöltést. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#986) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én csak azon csodálkozom hogy nincs még fenn teljes kampány video neten sehol, vagy csak én nem találok.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#987) wjbhbdux válasza laceszgamer (#986) üzenetére


wjbhbdux
veterán

konzol leak ki volt védve kötelező 9GB patcheléssel amit nem tettek fel korábban, így csak mostanában kezdik játszani.

/s

(#988) BudaiZoli válasza Bennyboy (#982) üzenetére


BudaiZoli
tag

Eléggé tudnám díjazni, ha csütörtökön lehetne már nyomatni. :D Carentan feltüzelt.. Mindjárt fel is dobom addig a CoD2-t, haha :DD

(#989) STC Speed


STC Speed
őstag

Melyik kulcsboltból érdemes vásárolni,ahonnan már ma küldik akár?

(#990) Bennyboy válasza STC Speed (#989) üzenetére


Bennyboy
őstag

én a green man gamingről rendeltem (ott adnak előrendelőit is) és tegnap kaptuk meg a kulcsot.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#991) STC Speed válasza Bennyboy (#990) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi a tippet!

(#992) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok ,azt szeretném kérdezni hogy volt olyan aki esetleg 1070 gtx-el próbálta a bétát?Az lenne a kérdésem hogy mennyire elég az a kari hozzá,folyamatos 100 fps-hez?

PSN - RedFoxHun

(#993) Bennyboy


Bennyboy
őstag

azért nagy mocsok az activision, h olyan mapról tettek fel videót ami dlc-s.
Nekem pont 1070-em van. A kártya sztem elég lesz full hd 100Fps-hez. Nálam a proci a szűk keresztmetszet I5 3570k. A másik, h bétához képest jön még pár beállítási lehetőség meg talán tudták még kicsit kalapálni a kódot, h kevésbé legyen gépigényes de az a tapasztalatom, h nagyrészben azt kapjuk ami a bétában volt.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#994) redhunter válasza Bennyboy (#993) üzenetére


redhunter
senior tag

Köszi a gyors választ :R

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#995) pRoject22 válasza redhunter (#992) üzenetére


pRoject22
őstag

Nekem Ryzen 7 1700 és 1080 al full ultrán kb 150-160 fps.

¯\_(ツ)_/¯

(#996) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Van tervbe véve vmi ph-s codos csapat? Discord szobát tudok csinálni ha kell.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#997) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Gyerekek szégyen gyalázat. Most kaptam egy emailt az előrendelésemtől, egy hazai boltban hogy az Activision nem szállít be magyarországra lemezes változatot így nem tudják megoldani a megrendelésemet. Várom mint a messiást a pénteket erre most ezzel b*sztatják fel az ember agyát, most mehetek a játék után megint.

(#998) oriic válasza ftamas0201 (#997) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-s változat?

Live-Die-Respawn

(#999) laceszgamer válasza ftamas0201 (#997) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én úgy tudom PC-s véltozatból nincs is lemezes, a konzolosból meg mindegyikben van lemez.

Szóval esélyes, hogy a bolt nézett be valamit, mindenesetre én CDG-től rendeltem, de ott is csak simán kulcsot adnak.
Bár belegondolva, elhet jobban járnék, ha megvenném a kulcsot valahol aztán a dobozt meg pár száz FT-ért v kitől. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#1000) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

PC-s igen.
Engem aztán nem nagyon hatott volna meg ha a dobozban küldenek egy kódot, nem a CD-re hajtok csak a játékra, viszont nagyon nincs időm ilyennel foglalkozni, ezért előrendeltem egy magyar boltból aztán most közölték hogy mi a pálya.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.