Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII

Hozzászólások

(#501) k-adi válasza SharpSA (#500) üzenetére


k-adi
nagyúr

Á, sosem. Megy a flame egy ideig, aztán mikor az a kevés érv is elfogy, akkor valamelyik ragequit-ol.. mindig ez van :DDD (nem csak ennél a játéknál)

[ Szerkesztve ]

(#502) SharpSA válasza k-adi (#501) üzenetére


SharpSA
veterán

Miért nem lehet elfogadni a másik véleményét? Mi abban olyan nagy dolog. Ja persze a nagy ego... Ami sokszor inkább égő... :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#503) Chumlee válasza SharpSA (#502) üzenetére


Chumlee
senior tag

Nincs olyan ,hogy más véleménye. Amit mondanak az az IGAZ !!!! ;]

(#504) Xaels


Xaels
félisten

Ps4 Beta észrevételek: a fegyverek nagyon kiegyensúlyozatlanok. Mindenki PPSH-val vagy Grease gunnal rohangál, esetleg STG44 de a többivel alig találkozni és mivel nincsenek kifejezetten nagy távok így azok sem szólnak bele a fegyverek közötti egyensúlyba. War módban nincs KD sem Streakek ott annyira nem zavaró ez, egyébként élvezetes mód. A füst szart sem ér pedig a híd építésnél jó lenne a sniperhorda ellen, ha meg sniperhorda akkor megemlíteném a lehetetlen quickscope killeket... Sok a "fura" mozgású játékos, leginkább DOM-ban tapasztaltam. Team Balance nincs, vagy 2v4/5 maradt vagy szintekben volt nagy eltérés. Ez csak azért is baj mert egy felfejlesztett fegyverrel sokkal könnyebb. Első nap brutális laggom volt, de másodikra rendben volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#505) Zjunior válasza Stauffenberg (#492) üzenetére


Zjunior
veterán

Hogy te minden topicba csak veszekszel, minden egyes topikba!
Vicc kategoria...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#506) Euromail válasza k-adi (#499) üzenetére


Euromail
aktív tag

:C Van akinek újdonság nekem is :DD

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#507) scope2007 válasza Xaels (#504) üzenetére


scope2007
addikt

Pont ettől féltem
Fegyverek rosszul beállítása, persze ezeket talán csiszolják majd

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#508) KaitouP válasza scope2007 (#507) üzenetére


KaitouP
veterán

Mindig csiszolják őket, nem is egy alkalommal. Az IW -ben is sokszor volt módosítás, míg megtalálták a megfelelőeket, panasz nem is lehet a fegyverekre jelen állás szerint.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#509) Xaels válasza scope2007 (#507) üzenetére


Xaels
félisten

Kimaxoltam az időt amit a Betaval töltöttem. Engem zavart, hogy az esetek túlnyomó részében PPSH-val daráltak le, sokszor elég messziről. TDM-et egyáltalán nem játszottam, eleinte DOM és WAR ment, aztán a DOM-ot a Hardpoint váltotta. Ez utóbbi tetszett volna még, de itt is mindenki TDM-et játszik és nem pontozza eléggé a Hardpoint foglalást, hiába foglaltam 2-3 percet mások 10-20mp-ével szemben, azok sokkal több pontot lőttek össze maguknak. A War mód viszont nagyon tetszett, változatosak a feladatok, komoly csapatmunka kell és az embernek nem nyomja az arcába a KD-t, ott néha nem árthat kasztot/fegyvert váltani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#510) Dave567 válasza Xaels (#509) üzenetére


Dave567
addikt

Engem mindig ez zavart, mind 2 játéknál, senki se foglalkozik a feladattal, csak a K/D, én meg egyedül szívtam a pontnál.

(#511) Xaels válasza Dave567 (#510) üzenetére


Xaels
félisten

War módban pont ez a jó. Csak feladat van, KD-t nem ír csak a saját öléseid látod így nem zavar ha építés közben sokszor meghalsz. Csak idő van, nincs ticketes rendszer mint BF Rush módjában.

Hardpointban meg nyertünk, ott voltam a csapat végén a legtöbb "foglalással" (messze a legtöbbel) míg a másik csapat élén ilyen 60/20-as stattal ott feszít a janika a legtöbb ponttal 0mp foglalással...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#512) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Mennyi csaló szokott lenni cod-ban pc-n? Utoljára cod2-vel játszottam és ez most megtetszett.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#513) mcwolf79 válasza Bennyboy (#512) üzenetére


mcwolf79
veterán

Amilyen hatékony a VAC, gyanítom van jónéhány.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#514) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff:

Állítólag a 2018-as COD részt Treyarch csinálja és modern korban játszódik. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#515) KaitouP válasza oriic (#514) üzenetére


KaitouP
veterán

Helyes, egy BO2 modernségű játék igazán jöhetne tőlük, csak ne BO3 féle legyen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#516) Dave567 válasza Xaels (#511) üzenetére


Dave567
addikt

Ja mint bf3-ban, Metro pályán csipával.

Mw2-ben is nagyon sokan csak kempeltek, állandóan a ponton szívtam egyedül.

(#517) Euromail válasza Bennyboy (#512) üzenetére


Euromail
aktív tag

mindig van sajna kikerülhetetlen :K
már most árulnak akcióban oldalakon de nem fogom reklámozni :O
addig nincs gond még magányos farkasként vki elbóhóckodik esetleg szolídan elvan senkit nem zavar de amikor hullámokban tömegével beszabadulnak elrontják a játékot :(((

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#518) KaitouP


KaitouP
veterán

PC Open Beta 09.29.

További info + min. gépigény: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#519) juve600 válasza KaitouP (#518) üzenetére


juve600
nagyúr

bárki kipróbálhatja ? vagy elő kell rendelni ?
:R

(#520) oriic válasza juve600 (#519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Open beta, vagyis barki jatszhat, nem ke elorendelni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#521) juve600 válasza oriic (#520) üzenetére


juve600
nagyúr

:R :R :R

(#522) McNamara


McNamara
Ármester

Remek :R :R

(#523) BandiHUN válasza KaitouP (#518) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez már jól alakul...szülinapom :DDD
Lehet égi jel előrendelni? ;]
Na jó,úgyis kipróbálom előbb...de jó dolog is emiatt,hogy lesz ez a béta.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#524) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Welcome to the Front Lines: Starting September 18, we're bringing you a week of Call of Duty®: WWII Campaign intel. Prepare for your final mission briefing before heading into battle on November 3.

[ Szerkesztve ]

(#525) KaitouP válasza BandiHUN (#523) üzenetére


KaitouP
veterán

:DDD Most nem panaszkodhattok, PC -sek, hogy nincs beta nektek. :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#526) Chumlee válasza BandiHUN (#98) üzenetére


Chumlee
senior tag

Xbox one S tulaj vagyok már fél éve , nem vettem sose éves live-ot ,mert van hogy 200 forint egy hónapra , van ,hogy csak single-t játszom . Szeretek konzolom játszani , Cod Bo3 még él és virul . Használt címet veszek csak, újat eddig csak Halo 5 , Minecraft és az Overwatch volt . Persze volt pár cím amik akcióban becsúsztak de azok félerek voltak . Star Wars Battlefront Ultimate Edition 3k ért vettem . Sniper Elite Zombie Army Trilogy is hasonló ár volt Jó pár cím van amit hasonló árban vásároltam . :D

(#527) sz.atesz89 válasza oriic (#514) üzenetére


sz.atesz89
tag

Jó lenne egy COD 4 stílusu játék, igazából úgy kéne csinálniuk hogy 3 cég van. 1-ik 2.vh-s játékot csinálna, a másik jelenkorit 3. pedig jövő-beli játékot készít. Aztán akkor mindenki kussolna, mondjuk mind1k cég addig adná ki rá a cuccokat míg nem kerül újra sorra.

PSN: szuhi

(#528) juve600 válasza sz.atesz89 (#527) üzenetére


juve600
nagyúr

:C :C :C

(#529) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#530) boogie84 válasza oriic (#529) üzenetére


boogie84
veterán

Ez azért rendesen ott van. :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#531) Chumlee válasza oriic (#529) üzenetére


Chumlee
senior tag

Rég nem láttam ilyen jó CoD Trailer-t :D

Bár megint az amcsik lesznek a világ meg megmentői

[ Szerkesztve ]

(#532) k-adi válasza Chumlee (#531) üzenetére


k-adi
nagyúr

A cod trailerek mindigis jók voltak.. ha valamiben akkor abban ritkán lehet csalódni... a gameplay már más téma :)

(#533) Euromail


Euromail
aktív tag

Azért elég komoly lett olyan mintha valami filmet néznék sokszor annyira jó cgi

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#534) J.Hetfield válasza oriic (#529) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Hangulat nagyon ott van. :Y

(#535) k-adi válasza Euromail (#533) üzenetére


k-adi
nagyúr

Néha komolyan azt kívánom, hogy inkább csinálnának egy jó sorozatot 60perces részekkel, mintsem játékot...... :D

(#536) Euromail válasza k-adi (#535) üzenetére


Euromail
aktív tag

:K :DD

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#537) Euromail


Euromail
aktív tag

konzolbirodalomból hány nap alatt küldik ki a címemre vajon?

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#539) melega válasza J.Hetfield (#534) üzenetére


melega
őstag

Szerintem is. Viszont nem lesz első napos vétel, megvárom míg jól lemegy az ára.

[ Szerkesztve ]

(#540) Winnie The P válasza melega (#539) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia! Akkor te nagyon sokára fogsz vele játszani.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#541) Chumlee válasza Winnie The P (#540) üzenetére


Chumlee
senior tag

Azzal nincs gond konzolon szinte az összes coddal még játszanak :)

(#542) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A PC-s bétát honnan lehet majd tölteni? Steam? Előtöltés lesz?

(#543) SH4D0W2011 válasza HaZsolt (#542) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, Steam-ről lehet majd, előtöltésről pedig nem láttam még infót, de szerintem az is lesz.

"We’re just getting started here, so in the days ahead, stay tuned for pre-load information as well as a rundown of planned content and features coming to the PC Open Beta." forrás

[ Szerkesztve ]

(#544) HaZsolt válasza SH4D0W2011 (#543) üzenetére


HaZsolt
őstag

Köszi. Már várom :DD :R

(#545) xrace77 válasza SH4D0W2011 (#543) üzenetére


xrace77
tag

Már lehet előtölteni. :))

(#546) SharpSA válasza xrace77 (#545) üzenetére


SharpSA
veterán

Steamen? Előrendelés nélkül is? Pontosan hol, hogy, milyen feltétlekkel?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#547) juve600 válasza SharpSA (#546) üzenetére


juve600
nagyúr

(#548) #67947008 válasza xrace77 (#545) üzenetére


#67947008
törölt tag

:R toltodik is

(#549) BandiHUN válasza juve600 (#547) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R
Lent is van.Mondjuk bétának szép darab 17 gigával :Y Remélem,nem csak 2 pálya lesz meg 2 mód...
Előre rettegek mondjuk a véglegestől,ígyis most lett kuka a winyóm(lassú,lementős,de elkerülhetetlen nemgaris vég...),minden sz@rnak annyi hely kell manapság...
A futására kíváncsi leszek.A tavalyi botrányos volt..abban bízok,hogy ha nem lesz agyontűzdelve scifieffektekkel,meg ökör killstreakekkel,stb,akkor idén gépbarátabb cucc lesz.A BO 3 még teljesen jól ment,de tavaly...márpedig gépre nincs pénz család mellett,főleg nem codra.Sajnos.Főleghogy BF1-ezni tudok,IW-zni meg Remasteredezni meg épphogy az elindul kategória.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#550) #67947008 válasza BandiHUN (#549) üzenetére


#67947008
törölt tag

Ne haragudj, de tenyleg az a geped, ami az adatlapodon talalhato meg? 8 eves processzor es 6 eves videokartya van a gepedben. Az a csoda, hogy egyaltalan ezen meg elfutnak a dolgok. Igy nem igen latom alapjat a magas gepigenyes panaszodnak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: WWII
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.