Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) Wans válasza LamaCube (#28850) üzenetére


Wans
aktív tag

nagy kár,hogy nem lesz személyi kihívás a game-ben. ( ez most jó vagy rossz dolog ? :F én néha szeretek magamra is gondolni ;] ) na jó azert a challange-k a főkihívás azert marad, de egy nuke az azert mégiscsak egy nuke :)

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#28852) LamaCube válasza Wans (#28851) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát engem az ilyen -olyan "cselendzsek" :)) sose érdekeltek. Szerintem 1 prestiget megcsinálok azt jó napot :K A lényeg, hogy jó húzós meccsek legyenek, mert az jobban felpörget, mint egy embléma vagy title elérése.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28853) Winne válasza LamaCube (#28852) üzenetére


Winne
nagyúr

Még egyszer utoljára elmondom, nem fogsz megállni egy prestige után... :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28854) Wans válasza Winne (#28853) üzenetére


Wans
aktív tag

Ez-az, ez egy verseny. Az nyer, aki előbb kipörgette a multit.. :DDD ( Ne aggódjatok, mert apámmal váltott műszakban fogjuk nyomni, tehát esélyetek sincs nyerni... ;] )

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#28855) tupacamaru válasza Winne (#28853) üzenetére


tupacamaru
veterán

De én meg fogok. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28856) LamaCube válasza Wans (#28854) üzenetére


LamaCube
addikt

Úgy könnyű, hogy napi tizenórát toljátok, de ne feledd Angelt, mert ő is a fiával tolja.
Míg ti a prestigekkel vagytok elfoglalva, addig én AK-val szét gyepálom az ellent és a feladatra koncentrálok a csapat érdekében. ;]

Winne
Még egyszer leírom, hogy meg fogok állni az első után...szerintem :U :DD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28857) Winne válasza Wans (#28854) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem ez nem verseny, csak idő kérdése az egész. Minél többet játszik valaki, annál gyorsabban halad. Az már érdekesebb, hogy x idő alatt ki meddig jut, de ez sem mérvadó igazán a módok miatt. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28858) Wans válasza Winne (#28857) üzenetére


Wans
aktív tag

én is csak poénkodtam, hiszen a lényeg tényleg az, hogy együtt menjünk és daráljuk be a népet, ez a legjobb az egészben. :K (egydül tavaly nem is volt annyira jó végigtolni a preztiseket BO-ban, unalmas volt magányos farkasként menni és sokszor kikapni. :(
...khöm azért amikor még lehet, akkor ha már nagyon láttam, hogy kikapunk a végén átálltam az ellenhez, és így jó kis vesztes győztes meccs arányom lett... :U )

Köszönöm a ma esti Game-et az Uraknak! :C :R

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#28859) Winne válasza Wans (#28858) üzenetére


Winne
nagyúr

"...khöm azért amikor még lehet, akkor ha már nagyon láttam, hogy kikapunk a végén átálltam az ellenhez, és így jó kis vesztes győztes meccs arányom lett... "

Szégyelld magad! ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28860) Mappa válasza Wans (#28858) üzenetére


Mappa
addikt

"unalmas volt magányos farkasként menni és sokszor kikapni"

Ismerős érzés.... ennek ellenére én egyedül tolom 90%-ban és 10% veletek. Nem tudom hogy tudjátok összehozni, hogy majdnem minden este játszatok. :N irigyellek benneteket ;]

nem kötelező megadni

(#28861) LackoMester válasza Mappa (#28860) üzenetére


LackoMester
addikt

Volt nálam is ilyen, pár hónapig magam toltam, a sok hülyével, mitmondjak, elég sz@r volt. Csináltam is gyosanan elég magas negativ W/ L statisztikát. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28862) Mappa válasza LackoMester (#28861) üzenetére


Mappa
addikt

TDM-ben nincs gond :N ..ahogy DOM játszom egyből kátásztrófá :o nézem uav-ot ki melyik pontra megy vagy melyikre indulnak el többen... aztán megy a k****anyázás :DDD mert mint a tűzijáték :DDD

nem kötelező megadni

(#28863) Winne válasza Mappa (#28862) üzenetére


Winne
nagyúr

Szép ábra. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28864) Mappa válasza Winne (#28863) üzenetére


Mappa
addikt

Amúgy is vizuális típus vagyok, csak gondoltam szemléltetem eme egyszerű de lényegre törő ábrával is :D

nem kötelező megadni

(#28865) Svájcinéger válasza Mappa (#28862) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mondjuk ha DOM, akkor legalább F-ig elmehettél volna. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28866) LamaCube válasza Svájcinéger (#28865) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28867) @rglaaf válasza LamaCube (#28866) üzenetére


@rglaaf
veterán

legközelebb halkabban kiabálj rám hajnalban te biciklis szatír:D még félálomba voltam:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#28868) LamaCube válasza @rglaaf (#28867) üzenetére


LamaCube
addikt

Megálltam volna, de én meg speciel késésben voltam :U :) 6:45 neked hajnal?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28869) Winne válasza LamaCube (#28868) üzenetére


Winne
nagyúr

9 óráig hajnal, 12-ig reggel... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28870) LamaCube válasza Winne (#28869) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD , de nagy pofára esés lesz majd, ha lesz gyereked ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28871) Winne válasza LamaCube (#28870) üzenetére


Winne
nagyúr

Dehogy lesz, könnyen alkalmazkodom. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28872) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Mostanában nem játszik valaki? :U

Ha igen csatlakoznék: Mukorka666... :B

(#28873) tupacamaru válasza LamaCube (#28870) üzenetére


tupacamaru
veterán

Majd megtudja hogy az a kihívás nem egy fos játékban medálokat gyűjteni. :))

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28874) Csuty94 válasza tupacamaru (#28873) üzenetére


Csuty94
csendes tag

én 17 vagyok és az a kihívás, hogy az emelt szintű törifakton 5-ös töridogát írjak, nem egy fos játékban medálokat gyűjteni. :DD

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#28875) Winne válasza Csuty94 (#28874) üzenetére


Winne
nagyúr

Uraim!

Köszöntem a játékot. :R

Jó volt, bár az utolsón reflexből elnyomtam, sry érte. :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28876) Svájcinéger válasza Winne (#28875) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát elég sunnyogós kis nuke volt. :D Én nagyon nem számítottam rá, azt hittem az ellenből nyomta el valaki. Grat hozzá !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28877) tupacamaru válasza Svájcinéger (#28876) üzenetére


tupacamaru
veterán

Utána még nyomott egy párat, az utolsót kb 80 pontnál. :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#28878) Svájcinéger válasza tupacamaru (#28877) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Akkor biztos nagy volt az öröm. :D Mint mikor Close elnyomta 150-én és benn volt egy csomó légi armada.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28879) Winne válasza Svájcinéger (#28878) üzenetére


Winne
nagyúr

Az volt az utolsó meccs, ahogy lejöttem 35-0-nál a chopperről reflexből elnyomtam. A fiatalos lendület. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28880) Svájcinéger válasza Winne (#28879) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

+ a gyúrás. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28881) Winne válasza Svájcinéger (#28880) üzenetére


Winne
nagyúr

Lehet tényleg remegett kicsit a kezem. :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28882) Winne


Winne
nagyúr

Ebéd közben eszembe jutott, különösen ajánlom Lackó és Angel fórumtárs javáraq megtekintésre: [link] ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28883) LackoMester válasza Winne (#28882) üzenetére


LackoMester
addikt

na azért ennyire, nem... :B
egyébként Te sem vagy már az a csendes Winne ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28885) Winne válasza LackoMester (#28883) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez egy iránymutatás, mindenki vegye ki belőle, amit jónak érez magával kapcsolatban. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28886) boogie84 válasza Winne (#28882) üzenetére


boogie84
veterán

:DD Ez komoly. Ha kisípolták volna a káromkodást akkor artu ditut hallottuk volna. :DD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#28887) LackoMester válasza Winne (#28885) üzenetére


LackoMester
addikt

Köszönöm, h. megmutattad a helyes irányt. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28888) Svájcinéger válasza Winne (#28882) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Majd otthon meghallgatom, de így előre is: Kabbe Winnie ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28889) Winne válasza boogie84 (#28886) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez jó. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28890) Mappa válasza boogie84 (#28886) üzenetére


Mappa
addikt

Héinekem kéne ilyen :C

#28882 - na most ilyet hallgatni??? a játékomat baxák szét

ez viszont örökzöld [link] 1:00-től jön az átváltozás :DD :DD :C

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#28891) Scholes9 válasza Winne (#28882) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Számomra érthetetlen, h válthat ki egy JÁTÉK ilyet egy emberből :U Bár egy-két dolgot én is átéltem WoW alatt, de ezek elég durvák ahhoz képest ;]

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28892) Winne válasza Scholes9 (#28891) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát ez már az elmebaj határa. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28893) Scholes9 válasza Winne (#28892) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28894) boogie84 válasza Scholes9 (#28891) üzenetére


boogie84
veterán

Ez még komolyabb!!! :DD :DD Mi is szoktunk ilyesmit, de ehhez képest kispályások vagyunk mindannyiunkat összevéve is. :DD Csak tippelnék h ők vmi zsíros dagadt tirpák parasztok lehetnek, akik talán középiskolába jártak, de nem végezték el. :D

Ha tovább is röhögni akartok nézzétek meg ezt: LMFAO. :B

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#28895) Scholes9 válasza boogie84 (#28894) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Siralmas ez a klip, sokan meg zabálják :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28896) albert8


albert8
addikt

Kösz az esti gamet :R
végre tudtam játszani kicsit

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28897) Mappa


Mappa
addikt

Ti milyen bannolot használtok? ...mert úgy látszik az enyém elavult.... 12 emberből csak 3-4 embert tudok kilökni, és pont azokat nem akit kéne .... :F

nem kötelező megadni

(#28898) busman válasza Mappa (#28897) üzenetére


busman
addikt

Akkor nem te voltál a hoszt....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#28899) Mappa válasza busman (#28898) üzenetére


Mappa
addikt

Igen, azt tudom ... nem a tegnapira gondolok :N

nekem ez a WinPcap 4.1.1. de nem valami hatékony, pár hónapja még okés volt, de most ....

mai csaló: :o konkrétan a hegyen keresztül át lőtt + láthatatlan volt..... de sikerült felhúznom az agyát,mert a flash-re bedurrant az ő szeme is a kis takonynak.. jobb alsó sarok 4db nuke ... szánalmas

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#28900) boogie84 válasza Mappa (#28899) üzenetére


boogie84
veterán

Az ilyeneket meg kell tréfálni pajzzsal és flash gránáttal. Na meg ha párban mentek akkor egyik megy ellöl csalinak + pajzs, mögötte lévő lelövi a kis taknyot. :K
Mi ezt szoktuk csinálni, vagy megpróbáljuk tk-ra kényszeríteni amíg le nem lépünk.

Volt h pajzzsal beszorítottam egy sarokba a Terminal pályán a mozgólépcső mellé. :DDD
Morci is lett. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.