Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) Svájcinéger válasza LackoMester (#28400) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:C :C

Lankadatlan: Maaatek 3-mas ? :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28402) albert8 válasza LamaCube (#28397) üzenetére


albert8
addikt

Attol még lehet tolni ;]
Igazgatóúrnak nincs köze ehhez :D :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28403) Winne válasza Svájcinéger (#28401) üzenetére


Winne
nagyúr

Én nem engedném játszani egész nyáron egy 3-as után. Hát mit képzel?!?! %?!+%?+!%+! :W ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28404) Svájcinéger válasza Winne (#28403) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én sem engedném. Mondjuk sokat nem is volt, mert Itáliában nyalta a fagyikat egész nyáron.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28405) Winne válasza Svájcinéger (#28404) üzenetére


Winne
nagyúr

Én kérek elnézést... :W

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28406) LamaCube válasza Svájcinéger (#28404) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez a baj, hogy csak a fagyikat nyalta pedig biztos lett volna 1-2 olasz bársonyos, barnára sült bőrű csibe :P ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28407) Winne válasza LamaCube (#28406) üzenetére


Winne
nagyúr

Az olaszok macskát esznek, ne várj tőlük semmit... :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28408) Lankadatlan válasza Winne (#28407) üzenetére


Lankadatlan
tag

A fene a képeteket!!!!

Cube: Neked is!!

Svájci:ne szóójjá be neked is volt!!!

Am meg igen voltam olaszba csak nem olasz csibe volt hanem magyar :P

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#28409) Winne


Winne
nagyúr

Köszöntem, "skillem" kicsit megkopott, de jó volt újra hallani a hangotokat. :) Sokminden nem változott ahogy látom. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28410) Winne


Winne
nagyúr

Na polgárőr ezentúl ilyen kezdést várok el tőled a tube helyett: [link] :D

Sipi öreganyánknak majdnem meglett ma a 10., csak nem bírt megülni a valagán... Na majd holnap meglesz. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28411) albert8


albert8
addikt

Kösz a gamet :R
Winnie meg csak ott szaladgált össze vissza :DDD
ez a skill? ;] :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28412) kalika1991


kalika1991
csendes tag

sziasztok úgy tűnik a játék nem működik a honlapjuk se megy már lehetséges hogy le kapcsolták őket vagy pedig rendszer hiba

(#28413) kalika1991


kalika1991
csendes tag

most már müküdik csak rendszer karbantartást végeztek a szerveren

(#28414) albert8 válasza kalika1991 (#28412) üzenetére


albert8
addikt

Nálam minden rendben a játékkal :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28415) Mappa válasza albert8 (#28414) üzenetére


Mappa
addikt

24h ban nyomod ? ;] :DDD

nem kötelező megadni

(#28416) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Sziasztok! Már régen írtam ide de ezt a nyerést meg kell mutatnom nagyon jó volt :D :DD
Már az elején ki ment mindenki egyedül maradtam 6 percet campeltem ki egyedül és még +ban is lettem jócskán RPD áldásos hatása sok lőszer benne

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#28417) albert8 válasza eszaki0 (#28416) üzenetére


albert8
addikt

Ez durva :DDD :Y

Kösz a gamet :R
Mappa: sajna már nem
tavaly igen ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28418) Winne válasza eszaki0 (#28416) üzenetére


Winne
nagyúr

TDM-ben egyértelműen előny, ha csak egyedül vagy, mert csak rajtad tudnak fragelni, de jól mutat azért. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28419) mixi80


mixi80
aktív tag

Sziasztok!

Valahogyan lehet már lan-ban játszani a multival?
Természetesen eredeti a játék!
Nagyon jól jönne már lan party-n!

Üdv!

(#28420) Hunter2 válasza eszaki0 (#28416) üzenetére


Hunter2
addikt

;)

[ Szerkesztve ]

(#28421) Winne válasza Hunter2 (#28420) üzenetére


Winne
nagyúr

Elmegy, de semmi extra.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28422) Hunter2 válasza Winne (#28421) üzenetére


Hunter2
addikt

Jó, mondjuk látszik hogy elég noobok voltak az ellenfelek.

(#28423) albert8 válasza Winne (#28421) üzenetére


albert8
addikt

Kösz a gamet :R
de amikor ott álltunk a lobbyba akkor aztmondtam, hogy elég :(((

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28424) Mappa válasza albert8 (#28423) üzenetére


Mappa
addikt

mi ég el ? ;] :P

nem kötelező megadni

(#28425) Winne válasza Hunter2 (#28422) üzenetére


Winne
nagyúr

Szép stat nem téma, büszke lehetsz rá, csak mondom nem olyan kiugró, ritka. :R

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28426) Mappa


Mappa
addikt

föj de piszkosul meguntam most a játékot .. :o kegyetlen unalmas szar

nem kötelező megadni

(#28427) Winne válasza Mappa (#28426) üzenetére


Winne
nagyúr

Mindenkit elér egyszer, valakit előbb, valakit utóbb, de most már nem kell sokat várnod és jönnek az új challenge-ek. :K ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28428) BigStraw válasza Winne (#28427) üzenetére


BigStraw
senior tag

végül is más nem lesz az mw3 :P :P

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#28429) Winne válasza BigStraw (#28428) üzenetére


Winne
nagyúr

Már csak kicsit több, mint 2 hónap, lehet visszaszámolni. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28430) Mappa válasza Winne (#28427) üzenetére


Mappa
addikt

igazándiból xbox azt ágyő pc.... párszor feljönnék lövöldözni azt kész, szinte mással nem is játszom csak mw2 bármi fps jellegű új játékot kipróbálok és ha nem találok benne mw vonásokat megy a süllyesztőbe :S crysis 2 is fent van azt végig sem vittem pedig utolsó előtti részeknél lehetek. valahogy leülök gép elé és csak lesek ki a fejemből mit lehetne csinálni internetezés azt kész, rohadt unalmas tud ez lenni.. mármint ez a pc-zés dolog. eladni meg nem akarom :-S

nem kötelező megadni

(#28431) Winne válasza Mappa (#28430) üzenetére


Winne
nagyúr

Eladni semmi értelme nem lenne, ne is gondolkodj rajta. Mindig van, amit megununk és van, ami az újdonság erejével hat. A konzol szerintem fos, de ízlések és pofonok. Amikor indul az MW3 mizéria, addigra gyepáld ki azt teljesen és térj vissza, egy mikrofonra meg összedobunk neked... ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28432) Mappa válasza Winne (#28431) üzenetére


Mappa
addikt

nálam ez már hagyomány .... 2 év konzol 2 év pc :D most megint azt érzem semmi nagy durranást nem tudnának pc-re letenni... feles 100-200k nincs hogy fejlesszek vagy komplett gépet vegyek. úgy meg pláne ha játszásra csak egy két játékkal játszom.

mw3 is csak egy remake húsos DLC pack lesz azt kész .... aminek én örülök a legjobban mivel semmi új engine stb... ergo nem kell új vga-t venni. na de ha bf3 oldaláról nézzük ott már erősen elvérzés szaga van a dolognak...

nem kötelező megadni

(#28433) LackoMester válasza Mappa (#28432) üzenetére


LackoMester
addikt

Én most nagyon úgy vagyok vele, h. igazából PC-n, 2 játékot tolok rendszeresen ( MW2, COH ), a mostani gépem még 1 évig szinte mindenre elég ( MW3- ra biztosan ) , azt majd meglátjuk, nálam belefér, h. DLC-kért fizetek, ha játszom a gémet napi szinten. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28434) Winne válasza Mappa (#28432) üzenetére


Winne
nagyúr

Most inkább pont az látszik, hogy kicsit megtorpant szerencsére ez a nagy játékigény kergető hajsza, de lehet csak én érzem így. A mai játékok már nem is adnak annyit élményben, mint anno a sokkal gagyibbak, mert vagy túlbonyolítják már, vagy egyszerűen csak nincs meg az újdonság varázsa. Én valamelyik nap 4 olyan játékot próbáltam ki, amiket vártam valamilyen szinten és kukáztam is ki mindet utána...

MW3 meg sokak szerint MW2 DLC-nek látszik, de ne felejtsük el, hogy az MW2 mennyire rendben volt már mozgásra, grafikára, effektekre és így tovább ezért nem is kellene keresni benne a külső eltéréseket. Ha te vagy a fejlesztő és egy jó alapokon nyugvó játékod van, akkor nem azt bolygatod, ami már jó, hanem megpróbálsz újdonságokat belevinni, új fegyverek, játékmódok, helyszínek, küldetések és még lehetne pár dolgot felsorolni és megpróbálod orvosolni azon dolgokat, amik viszont nem jöttek be a célközönségnek az előzőben. Gondolok itt a béna és "furcsa" sebzésű fegyverekre, a host rendszer hibáira, a bugokra, és egyszerűen az official fórumokon fellelhető leggyakoribb problémákra.

Lényeg a lényeg, az új játéknak új hibái lesznek, de legalább lesz miről beszélni. :B

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28435) Mappa válasza Winne (#28434) üzenetére


Mappa
addikt

lehet félreérthető voltam, de engem egyáltalán nem zavar hogy MW3 "DLC pack" lesz....

amúgy meg lehet visszateszem a cod2 azt had szóljon a jó kis only rifle mosin :C

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#28436) Winne válasza Mappa (#28435) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem voltál félreérthető, csak általánosságban írtam. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28437) Svájcinéger válasza Mappa (#28435) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem még mindig a COD2 a szívem csücske. Annál jobb COD számomra elképzelhetetlen ! Sokat multiztam a 4-gyel, és az MW2-vel is, de számomra az az etalon. Tube, killstreak, perkek és társaik nélkül. Milyen jó is volt az. Extreme mod és eszméletlen massacre. Kis pályák, sok ember és nagy gyilkolászás. :D Egy granyó 5 kill. :)

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28438) Winne válasza Svájcinéger (#28437) üzenetére


Winne
nagyúr

"Egy granyó 5 kill. "

Ez jó? Orrba szájba dobálta akkor gondolom mindenki, mert sok volt az ember. Ez általában csak agyatlan gyilkolászásba szokott fajulni, mondjuk én nem toltam ezt a Codot, de CS:S-ben ez volt mindig már 20 fő felett is egy kisebb pályán, 32 nekem már nagyon sok volt, de voltak még 64-es pályák is. Ha az elején meghaltál, akkor rengeteget kellett várni...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28439) Svájcinéger válasza Winne (#28438) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A-ha. Jó volt. Nekem sokkal jobban tetszettek a kicsi pályák, amelyeken alig lehetett valahova elbújni. Ha meg elbújtak, így jártak, kaptak egy granyót. Nekem az esztelen gyilkolászás jön be, nem érdekes hányszor hal meg az ember, csak menni előre és darálni. Nálunk egyből ujjáéledt ez ember, a CS ebből a szempontból szar. A mi szerónk 24 slotos volt, de picike pályákon annyi ember már tömegnek tűnt. :D Az elején mikor angol szerón játszottam - szintén extreme mod - feljött két magyar srác, aztán írogattak egymásnak. Te Pisti, menjünk innen, ez nem játék. Kinek mi. :))

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#28440) Winne válasza Svájcinéger (#28439) üzenetére


Winne
nagyúr

"Kinek mi."

Pontosan. Az igények határozzák meg a keresletet. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28441) BandiHUN válasza Winne (#28434) üzenetére


BandiHUN
veterán

az mw2-ben csak pár dolog volt gond,de sajna csupa durva:iwnet(random lobby,pálya,ide-oda vàndorló host,kicsit vesztett helyzetnél is sok kilépő),a hirtelen megszaporodó cheaterek,a hackelt host(ami a prestige hackkal meg is ölte azt,hogy az ember valamiért pedálozzon) és a killstreak-ölések beleszámolása a következő rewardba.a többi jó alap volt,a mapok is.
jó játék volt,jól futott amúgy,talán több interakció és útvonal kéne a mapokra,de a többi ok.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28442) Mappa válasza Winne (#28438) üzenetére


Mappa
addikt

nahát ha nem toltad akkor meg ..... :U ;]

cod2 az tényleg etalon. korlátozások szempontjából én szerettem a only rifle servereket, még a gránátot is ki vették. meg, hogy ne lehessen felvenni több lőszert.

nem kötelező megadni

(#28443) Rusher válasza Svájcinéger (#28439) üzenetére


Rusher
őstag

CS:S-ben is vannak TDM szerverek 48 fővel is ott ugyan úgy lehet darálni...... :K

(#28444) Winne válasza BandiHUN (#28441) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is így vagyok vele azzal a kiegészítéssel, hogy mi nem nagyon játszottunk egyedül, így a rage quit is ritka volt, vagy legalábbis nem zavaró.

@(#28442) Mappa: ki min nőtt fel. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28445) Mappa válasza Winne (#28444) üzenetére


Mappa
addikt

:)

nem kötelező megadni

(#28446) LamaCube válasza Svájcinéger (#28437) üzenetére


LamaCube
addikt

COD 1 az igazi, aki nem tolta vele azt se tudja honnan indult a cod és sajnos hová fajult... :(
Cod2-el már elkezdődött a gyerek társadalom kiszolgálása. Radar jelezte az ellent újratöltődő hp stb., de azért még az is jó volt.A baj az volt, hogy az összes szerver toujane vagy mifenén volt.

Winne

1 spotnade-el 5 embert simán ki lehetett irtani pl. harboron volt egy hely ahol sd-ben mindkét oldalt betudták védeni és előszeretettel volt ott a fél csapat védeni :K . Egy spotnade és hullottak, mint a legyek. Ehh azok voltak a szép idők :U

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28447) Mappa válasza LamaCube (#28446) üzenetére


Mappa
addikt

Carentan meg Burgundy Matmata :C Downtown imádtam igazi sniper map :K ..gyáh ha haza értem sztem tényleg felteszem :))

nem kötelező megadni

(#28448) Winne válasza LamaCube (#28446) üzenetére


Winne
nagyúr

Cod1-el mi is toltunk pár kört a munkatársaimmal, vicces kis játék volt. :K

Ha az ember olyan szinten van egy játékban, hogy már ilyen pontokat tud, akkor már nem kevés játékóra van mögötte. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#28449) LamaCube válasza Winne (#28448) üzenetére


LamaCube
addikt

Pixeleket kellett megjegyezni, hogy hova kerüljön a célkereszt és milyen pozícióban kell lenni, majd át kellet váltani gránátra és dobni.
Ja egyébként 6 év kockulás csak cod1(napi szinten 3-4 óra+hétvégén volt, hogy 7-8 óra kisebb szünetekkel) és 1 év cod 2, de az nem volt az igazi. 2 kezemen meg tudom számolni hány játékkal játszottam 8 év alatt amióta van pc-m. Ebből Cod1, (CodUO), Cod2, Cod4, Cod5, Cod6 a többi négyre nem is emlékszem mik voltak :DDD

Most az MW2 leköt szórakozás képen. Köszöntem a ma esti játékot. Hála a sok csalónak volt egy pár szoros meccs, amit a sírból hoztunk vissza :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28450) Winne válasza LamaCube (#28449) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha az embernek rááll a keze egy játékra, akkor nehezen vált. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.