Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29651) busman válasza vilzon (#29649) üzenetére


busman
addikt

Valószínű nem olvastad el az alapelveket, nem a helyesírásoddal volt gond.... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29652) DeFranco válasza vilzon (#29649) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Aztán szlovákiában legális-e a helyesírás ellenőrző használata?

(#29653) Gyufaaa válasza DeFranco (#29652) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Tutira betiltott dolog! :D

(#29654) Silverss válasza DeFranco (#29652) üzenetére


Silverss
aktív tag

(#29655) DeFranco válasza Silverss (#29654) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Dzsekicsen dzsekiben fütyörészve hajat zseléz a tükörben.

o_O

(#29656) LamaCube válasza DeFranco (#29655) üzenetére


LamaCube
addikt

:D :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29657) busman válasza Silverss (#29654) üzenetére


busman
addikt

:DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29658) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

Az mitől lehet hogy nekem a multi nem talál embereket? és így nem tudok vele multizni....

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#29659) Winne válasza LordAxwell (#29658) üzenetére


Winne
nagyúr

Kevés a játékos és azok is egyre messzebb vannak egymástól helyileg. Elkerülhetetlen volt a rendszer miatt, ördögi kör.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#29660) LordAxwell válasza Winne (#29659) üzenetére


LordAxwell
senior tag

De hát a TDM-nél pl azt írja h 3000en játszanak, szóval az érdekes lenne ha nem találna embert.... más nem merülhet fel?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#29661) busman válasza LordAxwell (#29660) üzenetére


busman
addikt

3000 embernél már tényleg nagyon nehezen talál lobbyt..

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29662) BigBlue69 válasza LordAxwell (#29660) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én ugy szoktam Inditok egy privatot.. 1-2 percig eldobálgatom a gránátokat meg ugrálgatok.. utána kilépek megyek find game.. és egyből talál:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#29663) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Sziasztok!
Hétvégén nyomattam az ingyenes MW3 multit. És ezután a nekem meglévő MW2-őt felraktam, ha már belelendültem a CoDba. Viszont még sosem játszottam, tehát 0XP-s első szinten vagyok, és semmilyen szervert nem ad be, net sebesség nem lehet gond, mivel diginetről vagyok épp... Level alapján rak be embereket a szerverre, és így egy újonc már nem is talál ellenfelet? :(

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#29664) busman válasza SQX_Barto (#29663) üzenetére


busman
addikt

Az Mw2-őt már nagyon kevesen játszák,ezért viszonylag sokat kell várni...
150Ms -ig hagyni kell elszámolni,kétszer minimum

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29665) SQX_Barto válasza busman (#29664) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi a válaszokat! :R
Beléptem az Official MW2 groupba és hirtelen semmi gondom nem lett... :U
Lehet megpróbál friends-ekhez, belépett groupba bedobni? Mert eddig egy szál MW2-es ismerősöm sem volt, és a nagy semmi volt a Game vadászat..
4-es szintem hamar meglett :)

Elég sokat vártam az elején...
Végigpörgette a game-eket 60mstől 120 msig és egy nyomorult playert nem talált.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#29666) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#29665) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem vágom ezt a rendszert...
Egyszer berak játszani, máskor meg a nagy büdös SEMMI...
Pedig ha a Team DeathMatch nem népszerű játékmód akkor nem tudom mi az...
Konkurenciát állítottak az MW3-mal, és kevesen maradtak vagy nem tudom...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#29667) Winne válasza SQX_Barto (#29666) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha elindítod a játékot, akkor amint rányomsz a tdm-re, várd meg amíg végigszámol 150-ig, majd lépj vissza és keress újra, és várd végig 150-ig megint és újra. Ez a módszer bejuttat 3.-4. körre.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#29668) SQX_Barto válasza Winne (#29667) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Végülis meguntam és kapta az uninstallt :D
Holnap lehet feltolom a MoH-át vagy a Wolfeinsteint és kipróbálom multiban. De a CoD4 is megeshet, majd kitalálom. (csak napközben vagyok digin, este csak mobilnetem van.)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#29669) ooooobi


ooooobi
senior tag

Na ezêrt is hagytam abbo az MW2-êst, ha leülök jätszani, akkor nem a szerverkeresö ablakot akarom nêzegetni, maradt a BO, ugyis jobban szeretem.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#29670) LordAxwell válasza BigBlue69 (#29662) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Köszönöm, így nekem is egyből sikerült!!!! :D:D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#29671) stupid user


stupid user
tag

Sziasztok,

nem olvastam végig a topicot előre is elnézést ezért. A kérdésem: mitől lehet, hogy a vadiúj Win7 64 bit gépemen el sem indul a MW2?

Steam-ről töltötte le az egészet, mindent gyári defaulton hagytam és meg se nyekken.

Előre is kösz a segítséget.

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#29672) Jamby18 válasza stupid user (#29671) üzenetére


Jamby18
senior tag

Fekete képernyő, vagy tölt egy picit és ugyanúgy desktop?

(#29673) stupid user


stupid user
tag

bocs, elfelejtettem hozzátenni, hogy ez a multiplayer, a single megy gond nélkül

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#29674) stupid user válasza Jamby18 (#29672) üzenetére


stupid user
tag

az IW4 exe fut, a képernyőfelbontást is át állítja, de a menüt már nem tölti be

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#29675) Jamby18 válasza stupid user (#29674) üzenetére


Jamby18
senior tag

Nekem is hasonló gondom volt, a single ment csak, próbálj meg egy korábbi vga drivert felrakni.

nVidia 285.62-->260.99 nekem ez lett jó.

[ Szerkesztve ]

(#29676) albert8 válasza stupid user (#29674) üzenetére


albert8
addikt

VAgy próbáld meg leellenőriztetni a steammel a fájlokat

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#29677) stupid user válasza albert8 (#29676) üzenetére


stupid user
tag

köszi, ezt mepróbáltam, mindent rendben talált

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#29678) stupid user válasza Jamby18 (#29675) üzenetére


stupid user
tag

honnan tudok régebbit leszedni? az AMD csak a legfrissebbet teszi fel.

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#29679) Jamby18 válasza stupid user (#29678) üzenetére


Jamby18
senior tag

Ránéztem az AMD oldalára, de sajnos nem talákok olyan mint az nvidiánál, hogy "Beta and Older Drivers" letöltések, én így csináltam. :F

(#29680) stupid user válasza Jamby18 (#29679) üzenetére


stupid user
tag

megoldódott, újratelepítettem az egészet, de továbbra sem tudom, mitől volt

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#29681) Riccsiz_h válasza stupid user (#29680) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

R.I.P. AlterIWnet :(

Üdv. Riccsiz

(#29682) chungee válasza Riccsiz_h (#29681) üzenetére


chungee
addikt

Rossz vicc

(#29683) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Másnak is 0 online playert jelez ?

(#29684) Valek81 válasza LinogeOW (#29683) üzenetére


Valek81
csendes tag

Nekem igen.

"to punish and enslave..."

(#29685) DioRulez! válasza Valek81 (#29684) üzenetére


DioRulez!
csendes tag

Nekem is.
Kicsit unalmas, hogy ha játszani szeretnék, akkor 6percet kell várjak find game-be, hogy aztán találjon lobbyt.
Először azt hittem messze vagyok ping szempontjából, de itt olvasva a kommenteket másoknak is így van.
És ha kivártam az időt egyből bedob, olyan mintha lassan csatlakozna.

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#29686) LinogeOW válasza DioRulez! (#29685) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Régen amúgy nekem működött, hogy elindítottam egy privát meccset, aztán autoleave, majd megint keresés és egyből bedob.

Ki kell próbáljam megint ..

(#29687) DioRulez! válasza LinogeOW (#29686) üzenetére


DioRulez!
csendes tag

Nekem az nem jött be, pedig próbáltam. :(

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#29688) chungee


chungee
addikt

Helló!

Hogy tudom OPEN-ra rakni?
[link]

(#29689) DioRulez! válasza chungee (#29688) üzenetére


DioRulez!
csendes tag

Portforward-olni kell, ha router mögött vagy.

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#29690) chungee válasza DioRulez! (#29689) üzenetére


chungee
addikt

Nem tudom, hogy melyik porton vagy, hogy kinyissam :(

(#29691) Svájcinéger válasza chungee (#29690) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Steam Client
• UDP 27000 to 27015 inclusive (Game client traffic)
• UDP 27015 to 27030 inclusive (Typically Matchmaking and HLTV)
• TCP 27014 to 27050 inclusive (Steam downloads)
• UDP 4380
Dedicated or Listen Servers
• TCP 27015 (SRCDS Rcon port)
Steamworks P2P Networking and Steam Voice Chat
• UDP 3478 (Outbound)
• UDP 4379 (Outbound)
• UDP 4380 (Outbound)
Additional Ports for Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer
• UDP 1500 (outbound)
• UDP 3005 (outbound)
• UDP 3101 (outbound)
• UDP 28960

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29692) tupacamaru válasza chungee (#29690) üzenetére


tupacamaru
veterán

Lehet hogy elég a routerben az UPnP-t engedélyezni, már ha nem lenne.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#29693) DioRulez! válasza chungee (#29690) üzenetére


DioRulez!
csendes tag

Nálam a 28960-as portot kellett kinyissam, onnantól open lett.

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#29694) chungee


chungee
addikt

Köszönöm. Sikerült.

(#29695) simi762


simi762
tag

Halihó!
Tud valaki valamit a steam-es rendszerről!?
Sajna ugy jártam , hogy a régi játékomnak a jelszavát elfelejtettem, mert már annyira régen nyomtam, mivel a IW-s formátumot játszottam.
Mivel azt most megszüntették, igy kénytelen voltam venni egy ujjat, de az meg nem megy.
Akkor inkább adtam volna egy csövesnek az a 7K-t.
Sajna egy kicsit megy a pumpa felfele, ha ezért kellett menni a IW.nek, higy az ember nem tud játszani az eredetivel sem.
Az MW3, meg egy kalap sz@r.
Köszike!
Simi

(#29696) DioRulez! válasza simi762 (#29695) üzenetére


DioRulez!
csendes tag

Szia!

Én is az alteriw megszűnése miatt ruháztam be egy eredetibe.
Szerintem a problémád a következő lehet, várnod kell a lobbykereséssel, mert lassan talál.
Én is kaptam egy kérdőjelet az elején, hogy miért nem csatlakozik, mostanában elindítom a játékot, play, find game, és a játékmódoknál nyomok egy alt+tab-ot.
5-6 perc várakozás /netezés, bármi/, és visszaugorva a játékba elsőre talál lobbyt.
Remélem tudtam segíteni.

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#29697) tDr1v3r válasza simi762 (#29695) üzenetére


tDr1v3r
veterán

IW4M2 lesz az eredeti Steam-eshez tudtommal... csak ugye kérdéses hogy mikor készül el.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#29698) Jani18


Jani18
aktív tag

Pedig jó volt az Alteriw.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#29699) DioRulez! válasza Jani18 (#29698) üzenetére


DioRulez!
csendes tag

A legjobb volt, de ha sikeres lesz az új legális projekt, akkor még van esély.

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

(#29700) chungee


chungee
addikt

Nem tudom, hogy mire jó ez a NAT: open. De a várakozásiidő nem csökkent :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.