Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4158) BandiHUN válasza Csiborbogár (#4157) üzenetére


BandiHUN
veterán

hmm...mint mondtam,én elértem a 65-öt 50pontossával,ez maponként 50-150 killel is volt 14óra játékidő,úgy,hogy csak erre gyúrtam...ez oké is lenne.de aztán bejöttek a szuperszerók,bár nem ennyire drasztikusan még(szvsz ez amolyan öngeneráló dolog,mert mostanában rengetegen nyomják a powerupot,szépen kiürültek az egyéb szerverek,aztán a kisebb pontosok is szépen kezdtek fogyni,emelni kellett...),viszont kiderült az is,hogy a prestige-nél alig kap valamit az ember,tehát szerintem nincs az a marha,aki normál feltételekkel elvinné 15x végig,ráadásul mindig fegyó és perknullázással újrakezdve a plusz slotokért.ráadásul ugye nem is minden prestige +1 slot,asszem' az elsőt már rögtön adja,a 9slotról 10re ugráshoz pedig már +5x kell végignyomni a 65+egy kicsi-t...és még a challenge-eket is elveszi a mocsok,mindent :W nézd azt,mit kapsz,és mennyi munkáért normálban,vagy powerupon,a powerup tűnik reálisabbnak a jutalomért.de ha gondolod,szived joga 10/50pontonként elérni,de nem lesz vele jobb,én inkább koncentrálok a játékra magára,minthogy jajj még kell ennyimegennyi pont a következő fegyóhoz...de mondom ezt úgy,hogy az első 65-ben igy ment nekem is a lépkedés,de elég is volt.most arról meg már ne is beszéljünk,amikor jönnek a jobb fegyverekkel/lángszóróval,és úgy érzed,nem a tudás döntött...kár,hogy kivették a fegyószinezést vagy ilyesmit,a headshot is csak pontot ér már,pedig ez azért még tolt a cod4-en is,aranyfegyó,stb:( és lényeg a lényeg:szél ellen kár,már a fele cod5-ös minimum elérte a prestige 15-öt,ne legyen lelkiismeretfurdalásod. :DDD aztán már kocentrálhatsz a challenge-ekre,kár,hogy azt nem látni sehol,nem úgy,mint x360-on.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.