Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) mad1 válasza mad1 (#3235) üzenetére


mad1
veterán

Semmi?Vagy ez wareznak szamit vagy mi? :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#3252) BandiHUN válasza Sirandrish (#3247) üzenetére


BandiHUN
veterán

az emeletre érdemes felmenni?és onnan még nyilik valami,vagy annyi a max?úgy hallottam,nincs is fent már pl.láda,csak az az egy van...nomeg hol a fenébe van a gránát?lent akárhol néztem,nem találtam semmit.egyébként annyira nem ment rosszul,volt sok x2 is,bomba is,jórészt fejeseket is lőttünk,de mégsem volt lézer...de pl.én 2db MG-vel osztottam 16odik után,és harmadszorra is azt sorsolt... :Y fene se érti.pedig tényleg a lézer az igazi,bár én az ajtóban csipázni is szoktam alacsonyabb roundnál,simán megy az 1 golyó->2-3 zombi kill,ahogy jönnek libasorban :D csakhát kell mellé még valaki,mert lassú a reload és kicsi a tár

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3253) Sirandrish válasza BandiHUN (#3252) üzenetére


Sirandrish
legenda

az emeletre akkor érdemes felmenni ha ott is maradtok..mert ha lementek akkor onnan is jönnek majd a zombik...amugy a gárnát is az emeleten van...a lépcső melett van egy ilyen kis félkör alaku "terasz" ahonnan lelátsz a földszntre..ott van melette a falon..láda valóban nincs...
MG 18as kör után már kb foritot se ér...persze ha ugyanazt a helyet lövi 2 MG az már más de még ugyis kevés...ráadásul ugye nem 2 sec a tárazás sem...
alacsony szinten még a shoti is istenségnek számit...de magasabbon meg már aztis inkább csak a saját megölésemre használnám mert a zombik körberöhögik:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3254) athomi válasza BandiHUN (#3246) üzenetére


athomi
veterán

ne haragudj, de ezt a hsz-ást elolvasva, a szöveg felét sem tudom értelmezni elsőre

(#3255) Sirandrish válasza athomi (#3254) üzenetére


Sirandrish
legenda

melyik részét nem érted?
Azt mondja hogy Origi játékkal is szar a multi rész mert a játék szerverkeresője se talál szinte semmit ha meg talál akkor abba se biztos hogy tud csatizni..legyen szó Cooptól vagy Zombiról...mivel nem jelzi hogy müködik-e vagy sem..
Ha meg esetleg olyan emberke hostol akihez be is lehet lépni akkor az 2-3ásodperc alatt meg is telik..

Annyit tudsz tenni hogy frissited gyakran a keresőt hátha beférsz valahova...

ha jól értelmeztem...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3256) BB3nce válasza Sirandrish (#3234) üzenetére


BB3nce
tag

Azt azért gondoltam hogy nem kar98 a nyerő. :)
Én először az ajtót nyitom ki, onnan meg a lépcsőt, és ahol a granyó van ott azt belehet védeni. Van aki így csinálja? vagy RUSH? :DDD

(#3257) Sirandrish válasza BB3nce (#3256) üzenetére


Sirandrish
legenda

mi ugy elvittük 24ig..mármint hogy gránátoztunk mint hülye:D
egyedül mindenképp szaladgálni kell...én egyedül ot szoktam lenni ahol a Thomson van...ott az oszlopok között lehet szlalomozni ami 13-18ig be is jöhet..de lézer ahhoz is kell mert különben 14körül elvérzel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3258) BandiHUN válasza Sirandrish (#3255) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R igen,sajna ez van...fut 40-50 szoba is,abból mondjuk 10 pw-s,10 teli,a többi meg ilyen kattintok,oszt' nem történik semmi effektus.persze emiatt gyorsan cserélődnek is a szobák,mert ugye aki rutinos,nem futtatja a szobát 10-20mp után,ha látja,hogy nem tudnak csatizni,és szerintem nem is userfüggő,én is próbáltam tűzfal és routermentesen,virnyákirtó nélkül,akkor sem volt jobb.esetleges,mikor megy a hostolt szoba és mikor nem,ha te inditottad,ha te csatiznál :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3259) BB3nce válasza Sirandrish (#3257) üzenetére


BB3nce
tag

Oké, akkor nincs baj a taktikámmal.
Hány szint és pálya van zombiban? Multiban lehet zombizni, mert ha igen akkor érdekes lehet 30an egy házat bevédeni :DDD

(#3260) Pubszon


Pubszon
veterán

Vki lenne olyan kedves és az 1.1-es játék főkönyvtárában lévő file-okat elküldené nekem?
Mert feltettem, aztán visszatettem az 1.0-ásat és most meg már nem lehet telepíteni az újat mert már egyszer felraktam. :W

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3261) mokus1


mokus1
addikt

Valaihez beszállhatnék zombizni?? :) pü-ben irjon akihez beállhatok :R

(#3262) Silent77 válasza Pubszon (#3260) üzenetére


Silent77
veterán

X-en felvettelek, átküldöm szívesen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3263) Sirandrish válasza BB3nce (#3259) üzenetére


Sirandrish
legenda

coopban lehet zombizni maximum 4en...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3264) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Hi

Szeretném megkérdezni,hogy nektek is lassan tölt be a játék multinál?
Mire beérek már a csapat negyede bent van.Mitől lehet ez?
A konfigom elég jónak mondható.(profil)

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#3265) Sirandrish válasza Kucsek (#3264) üzenetére


Sirandrish
legenda

Konfig baja van..gyenge a géped...nekem gyorsan betölt..cserélünk?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3266) Kucsek válasza Sirandrish (#3265) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Hát a gépem erősebb a te gépednél akkor csak config.Azt orvosolni mivel lehet?
A játék nem eredeti az csak hétfőn jön

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#3267) Sirandrish válasza Kucsek (#3266) üzenetére


Sirandrish
legenda

pont ezért mondtam hogy cseréljünk...poénnak szántam:)

Amugy nemtudom mi lehet a problémád...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3268) mokus1 válasza Kucsek (#3264) üzenetére


mokus1
addikt

HDD is lehet..De töredezetségmentesítsd:)

(#3269) Silent77 válasza Kucsek (#3264) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam is szokta néha, olyankor 1 restart megdolja, és megint jó 1 darabig.
Meg néha fekete képernyő, olyankor is csak restart segít.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3270) Pubszon válasza Kucsek (#3266) üzenetére


Pubszon
veterán

Lehet nagyon töredezett a lemez amin van a játék, illetve a HDD se Raptor sebességű, ki kellene próbálni egy SSD-n mondjuk. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3271) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

pitbullzomweapon mod beta 1
24 ig jutottunk aztan kifogytunk a loszerbol 4 meneten keresztul nem adtak loszert a rohadekok :DDD
itt egy video a fegyverekrol[link]

itt csak egy granatozott neha kozulunk hat en nem tom hogy birtatok 26 sirandrish atesz de grat en egy menet utan halalosan untam a granyozast ezzel a moddal legalab elvezhetoek a fegyverek is meg a jatek is :DDD

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3272) ImI87 válasza Pitbullos (#3271) üzenetére


ImI87
őstag

hát ez v.mi qrva jó! :C :C :C
ez ilyen saját mod, ahol a fegyverek át vannak buzerálva, és nem haltok meg, a gránát vagy panzerschreck miatt? :F

aki ráér, és van msn-je, az lenne szíves elmagyarázni, hogy hogyan is kell multiba nyomni? :F még soha életemben nem multiztam, fogalmam sincs mi hogy megy, de ez a zombiírtás annyira bejön, hogy muszáj lenne kipróbálni. :))

(#3273) feka007 válasza Pitbullos (#3271) üzenetére


feka007
nagyúr

A hangokat ti mélyítettétek el, vagy csak a videóban ilyen?

(#3274) mokus1 válasza Pitbullos (#3271) üzenetére


mokus1
addikt

ezt le lehet valahonnan tölteni?? :DDD

(#3275) Pitbullos válasza ImI87 (#3272) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

ImI87: meghalunk ha kozel lovunk amugy se olyan eros mint a cod4 be az at4 vagy rpg kb a fele,ez sajatmod elinditom a lan szerot es masok csatlakozva ugyanilyen fegyverekkel jatszanak csak a skinek az alap a tobbieknel

feka007 : video miatt melyebbek a hangok bar csak a jetekba is ilyenek lennenek :DDD

mokus1: majd ha befejeztem a skineket is a fegyverekhez es publikalom a nemzetkozi cod oldalakon akkor letoltheto lesz a cod5 honlapunkon

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3276) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

Cod5 Profil mentö Program

Napok ota(igazábol az elsö naptol) Treyarch WaW szerverei problémásan müködnek néha. Igy elöfordul hogy belépsz a játékba és azt látod hogy minden rangod challenged elveszett. ilyenkor már nem tehetsz semmit mert visza szerelni nem tudod!
Megoldás a problémádra hogy többé ne forduljon elö ez az okos kis program amit már a cod4 böl is ismerhettek
*** cod5 Profile back up ***
Egy kattintás a .bat fájlra es automatikusan mentést csinál a cod5 players könyvtáradrol és el menti a C:\Documents and Settings\neved\My Documents\CoDWaW Profile Backups könyvtárba igy mindig csinálhatsz másolatot a profilodrol és ha eltünik vagy a játékot ujra teszed csak vissza másolod es kész. A csomag 2 darab .bat fájlt tartalmaz egyett Xpre es egyett Vistára.

letölthetö a honlapunkrol[link]

forditotta;)itbullos

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3277) kavicssli válasza Pitbullos (#3276) üzenetére


kavicssli
addikt

South Parkos videó üt csak legalább a nevét kellene hejesen leírni! tudom tudom! ;]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3278) Pitbullos válasza kavicssli (#3277) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

igy jobban tetszik nekem es nem fogom at irni sry ;] majd a te honlapodon at irod :DD

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3279) kavicssli válasza Pitbullos (#3278) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor ne írd át! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3280) BandiHUN válasza Pitbullos (#3276) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó cucc ez,de akkor már szerintem érdemes átirni úgy,hogy ne oda mentsen,ahol az eredeti is van,hanem pl.egy olyan particióra,ahol nem az op van,igy kényszer reinstallkor sem veszik el a cucc...én pl. a következőt használom xp-n:
echo ### Backing up Call of Duty: World at War Profiles...
%backupcmd% "%USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW" "D:\CoDWaW Profile Backups\COD5Backup-%folder%"

az eredeti helyett,igy a d winyón jön létre egy CoDWaW Profile Backups könyvtár,benne a dátumozott mentésekkel.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3281) Pitbullos válasza BandiHUN (#3280) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

nekem nem oda menti a my documentsbe menti es a profilom a local settings/application data ba van
meg egy fontos dolog a program cdkeyhez kotott legalabis a cod4 be is igy volt tehat eredeti jateknak ugyanazt a cdkeyt kell mindig hasznalni kulonben nem fog mukodni

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3282) BandiHUN válasza Pitbullos (#3281) üzenetére


BandiHUN
veterán

végülis mindegy...de a lentebbi változtatással elérem,hogy semmiképp nem veszik el a mentésem,ha kékhalál van,és reinstall kell,akkor sem...durvább mentési mód,ha az ember csinál egy ilyen batot a kedvenc pendrive-ja betűjelével is,és néha arra is kidobja...originál meg úgysem változik a key :DDD csak most végülis mi van az online profillal?az nem működik mentésként?mert akkor tényleg tök felesleges...más online profilos gémnél az van,hogy adok cdkeyt,majd behozza az ahhoz tartozó profil(oka)t,nem kell menteni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3283) gyapot válasza BandiHUN (#3282) üzenetére


gyapot
csendes tag

hello legyen kedves valaki arulja mar el ,hogy a japan palyan singl playerban amikor villog a loszereslada tetejen valami szar ott mit kell csinalni irja hogy nyomjam meg az 5 gombot de mit kell felrobbantani??? hova dobjam a taskas robbanoanyagot

[ Szerkesztve ]

(#3284) KPepe válasza Sirandrish (#3250) üzenetére


KPepe
senior tag

Na, 3-an nyomtunk egy kört, nekem adott a láda lézert, meg 500-as mg-t, többiek meg szívtak. Egy idő után bebugolt a láda, nem vették el a srácok a fegyót, mert szar volt, és nem tűnt el, többet nem lehetett használni a dobozt. Bár lehet azt büntette, hogy 1 zombi maradt a rund végére, azt kizártuk, folyamatosan visszaépítve az ablakot, hogy a fejenként 9000 pontot le tudják vásárolni. :D

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#3285) kerlac válasza KPepe (#3284) üzenetére


kerlac
őstag

coopból kivágott, hogy a kulcsomat vki már használja. csakhogy eredeti a játék, most tettem fel, még nem is használtam....

(#3286) KPepe válasza gyapot (#3283) üzenetére


KPepe
senior tag

Azt hiszem arra a részre gondolsz, ahol 2 (?) bunkert kell felrobbantani picivel a lőszer után, bennük valami partvédelmi lövegek vannak. Valahogy be kell dobni a bunker ablakain a robbanószert, és felrobbantani, ha jól emlékszem, de lehet, h magától durran, de én tuti úgy csináltam, hogy bevágtam a lőrésen.

(#3285) kerlac

Virágbolti verziók nem mennek hivataloson, és lehet, hogy official se warezon, szóval lehet olyan szervert találtál, ahol nem eredetivel nyomják az ipart.

[ Szerkesztve ]

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#3287) PPSH


PPSH
őstag

hi.hogy tudok online profil-t letrehozni?sehogy se sikerul.mindig ujra meg ujra adja az opciot :F

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#3288) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Van valahol érthető leírás a modding tollhoz? Mert ami wiki-n van, az nekem kissé sok. Lennének tök jó ötleteim zombis map megcsinálásához, de szerintem sosem fogok tudni megcsinálni ilyesmit.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3289) feka007


feka007
nagyúr

4en 13ig jutottunk, ilyen béna f.szokkal se voltam még... :DDD 2en eddig 17 volt a rekord.

(#3290) snataniel


snataniel
tag

Valaki Tudja Hogy Kell a(z) FF.-file okat Kicsomgolni???
Mert kéne belőle a map File.-Hogy megnézzem mi minden kell zombezhez És csináljak map.-ot! Kérlek segítsetek! :R

Kárpátia!!!

(#3291) keIdor válasza Pitbullos (#3276) üzenetére


keIdor
titán

Huha ezért + CoD4-esért 1000 kösz, régóta kellett már egy ilyen progi. Egyszerűen utálom, amikor Windows Reinstall miatt valamit újra kellett kezdenem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3292) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Végre felkerült a gépemre a COD5 de már ott elakadtam,hogy Rámegyek a SOLO menüpontra(gondolom ez single playert akar takarni) és nem indul el az ég világon semmi,mert rákattintok és lehet 4 erősségi szintet választani ugye de akármelyikre kattanok visszatér a NEW GAME felirathoz!
SELECT GAME menüpont alatt ugyan így járok...
Most ilyenkor mit kell csinálni :F

TDI POWER

(#3293) |*HayHa*| válasza keIdor (#3291) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Na ezért nem voltam soha cod4-be 55-ös :D A legtöbb ami voltam 49, de ott is összeomlott a rendszer, mint nálam elég sűrűn előfordul..

Isten küldte nekem ezt a progit :D

#### I <3 Deutschland ####

(#3294) torogyuri válasza Gorneck (#3175) üzenetére


torogyuri
aktív tag

nem OK :O

(#3295) Silent77 válasza keIdor (#3291) üzenetére


Silent77
veterán

profile könyvtár átment másik particióra, és kész is a biztonsági mentés;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3296) |*HayHa*| válasza Silent77 (#3295) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

en is ezt csinaltam mindig, megsem jott sose ossze.. nem maradt meg a rangom..

#### I <3 Deutschland ####

(#3297) keIdor válasza |*HayHa*| (#3296) üzenetére


keIdor
titán

Lehet, hogy a más CD-key miatt...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3298) |*HayHa*| válasza keIdor (#3297) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

itt ulsz mettem 1 meterre.. a te konzolodrol netezek..nemlett volna egyerubb mondani? *rohogos smyley*

#### I <3 Deutschland ####

(#3299) kerlac válasza KPepe (#3286) üzenetére


kerlac
őstag

jaja, az volt a probléma, csak egy pillanatra betojtam :D de megoldódott, de télleg gáz, hogy több a tört...

(#3300) Pitbullos válasza snataniel (#3290) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

az ff filekot nem tudod semmivel kicsomagolni
ahoz meg kell keresd a keszitot csak neki van meg a map file a palyanak de szerintem ne faradj senki nem adja ki a munkajat hogy mas profitaljon belole

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.