Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Pubszon válasza Pitbullos (#3550) üzenetére


Pubszon
veterán

Eddig már magamtól is eljutottam. :F
Nincs vhol egy magyar nyelvű leírás, hogy hogy lehet készíteni egy kis map-ot?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3552) semetka


semetka
őstag

Valaki meg tudja mondani hogy miért magas a pingen??egy kettő van 100 alatt a többi felette. A cod4ben mindig 60 kürül volt.
Esetleg valami fogja?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#3553) madman22


madman22
csendes tag

helllo
Tudja valaki milyen parancsal lehet berakni a zombis pályát??

mert nincs végigjátszva a játék!!
de hallotam h van valami parancs.

thenksz

(#3554) Screamer84 válasza madman22 (#3553) üzenetére


Screamer84
tag

/map nazi_zombie_prototype

(#3555) madman22 válasza Screamer84 (#3554) üzenetére


madman22
csendes tag

Kösz:D
Am tudtam csak kivi voltam h ti is tudjátok e :K :DDD :D

(#3556) beteg


beteg
őstag

miért nem működik vajon nálam a /cg_drawfsp 1 parancs? :(

Csak futni kell!

(#3557) Pubszon válasza beteg (#3556) üzenetére


Pubszon
veterán

Azért, mert MP-nél senkinél sem. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3558) BalaNce87 válasza beteg (#3556) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez senkinél nem működik, majd talán észreveszik a fejlesztők, hogy ezt így elfelejtették aktiválni, majd az 1.2-es patchbe jó lesz remélhetőleg.

(#3559) beteg válasza BalaNce87 (#3558) üzenetére


beteg
őstag

Pubszon, BalaNce87 köszi! legalább tudom akkor már

Csak futni kell!

(#3560) feka007


feka007
nagyúr

Csak én vagyok úgy vele, hogy semmi kedvem elindítani a multit, inkább CoD4-ezek?

(#3561) luw2win válasza feka007 (#3560) üzenetére


luw2win
őstag

Elértem az 50-es szintet, és már annyira untam h csak kényszerből vittem el 65ig , aztán meg abbahagytam, mert unalmas, meg se veszem eredetibe felesleges,
Mert mit tudok csinálni?Megcsinálom a prestige modokat 5 felesleges slotért...ááá

És viszatértem a cod2 -4 hez

beteg: neked Intel i7 920-ad van? :Y megvan már vagy cask terv?

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3562) feka007 válasza luw2win (#3561) üzenetére


feka007
nagyúr

Nagyon gyenge ez a multi, ezt a részt én is kihagyom eredetibe...

(#3563) luw2win válasza feka007 (#3562) üzenetére


luw2win
őstag

cod2 és a 4 az megért egy eredetit, de ez nem ;]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3564) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Sziasztok!Nem tudjátok miért vannak ilyen fekete meg szürke felhőszerűségek a játékban?Már az előző pályán is előjött és nagyon idegesítő :((( Tud rá valaki megoldást?1.kép 2.kép 3.kép

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3565) henesa válasza feka007 (#3560) üzenetére


henesa
aktív tag

dettó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3566) beteg válasza luw2win (#3561) üzenetére


beteg
őstag

megvan :) :B jó!

Csak futni kell!

(#3567) BalaNce87 válasza feka007 (#3562) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát bevallom őszintén nekem is a tököm kivan már vele, meguntam, nem szeretném tovább ezt a szintlépő marhaságot játszani, szinttől függ milyen fegyvereid lehetnek ez már alapból gyökérség (én 4-be is azt toltam volna be hogy terroroknak alap fegyók közt ott az AK47, marineoknak meg M4 pl), nah mind1 ma felraktam újra cod2-őt fura volt vele játszani, de poén volt :)

Beteg: Hát te tényleg beteg vagy, gondolom már sokszor hallottad ezt mástól :D:D

[ Szerkesztve ]

(#3568) Pitbullos válasza BalaNce87 (#3567) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

nehogy azt hid hogy a valosagba is belepsz a seregbe es egybol minden jot a kezedbe kapsz
lol kapod a gyengebb fegyvert es majd a rangodtol fuggoen lesznek fegyvereid ;]
nem kell a kezdoknek egybol minden szart a kezukbe adni erdemeljek ki :DD

szerintem ez a legjobb tuning a cod4 es cod5 be is igy van ertelme jatszani ezt maskulonben az americas armybol nyultak le a keszitok csak ott 100 szint van es nem lehet ilyen konyen elerni en 1 evig toltam 80 szintu vagyok ott

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3569) beteg válasza BalaNce87 (#3567) üzenetére


beteg
őstag

nem velem van baj, hanem a cod-al, hogy 250 a max fps :DDD
megyek én is inkább cod2-özni

Csak futni kell!

(#3570) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#3567) üzenetére


BalaNce87
addikt

Látom mindenki szénné oltja a hangokat a gémben, szerintem a gránát robbanásának hangja jó lett :), viszont a 4-nek se vmi nagyon szuper a hangja, silencer minden fegyveren ugyanazt a hangot adja (ez szerintem marhaság), tombápp hangja kéne hogy legyen, mivel hangtompító :D, de ez nem adja vissza abszolút, Ak-nak jóval erőteljesebb hangja kéne hogy legyen, mert itt vmi krákogó fura hangja van. A gránát leesésének a hangja és robbanásának hangja se vmi szuper (ugyanaz mint 2-ben :/) ezek már nem II.VH-s gránátok, biztos vok benne hogy máshogy szólnak. Nem akarom felhozni CS VS CoD vitát, de CS-be jobbak a hangok legalábbis a fegyvereké mindenképp. Meg már az is elég fura volt számomra hogy Ak-ra silencert rakni, nem láttam semmilyen fegyverrel kapcsolatos műsorban hogy azzal használták volna, az is tök jó lett volna hogy a silencert felrakhatod bármikor meg le is veheted de ez már eltért a hangoktól :).

(#3571) BalaNce87 válasza Pitbullos (#3568) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az AA az tényleg más tészta én is toltam vele egy kevés ideig, de nem bírtam bevallom, nehéz volt meg mentek a nagy campek sniperrel mert óriási map volt, de hát sniperrel ezt kell csinálni, meg hát olyan is volt hogy 10 percig nem láttál ellenfelet, ez rendesen ráment az élethűségre csak a pörgőssége az nincsen meg, de hát egy bitang barret sniperrel nem is tudnál semerre rohangálni ;], persze ez nem cod, nekem picit unalmas volt, cod2-höz szoktam hozzá anno :D

(#3572) Pitbullos válasza BalaNce87 (#3571) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

az a jatek nem a daralasrol szol hanem a taktikarol csapatba dolgozasrol realis komoly jatek

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3573) BalaNce87 válasza Pitbullos (#3572) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én is ezt írtam le :) csak más tényekkel.

(#3574) norbiphu válasza norbiphu (#3546) üzenetére


norbiphu
senior tag

ugyanez sima coop missionnál is. kb 5 percig istenfasza, nulla lag semmi utána hirtelen hihetlen nagy lag és ping. kb mindig így 5 perc után.

ilyet valaki tapasztalt már esetleg? valami ötlet?

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3575) feka007 válasza BalaNce87 (#3570) üzenetére


feka007
nagyúr

Használnak AK-47-et silencerrel, vannak típusok amire rá lehet rakni.
Szerintem a csé egy nagy gagyi fos, össze se lehet hasonlítani a CoD-dal... :)

(#3576) CptMisi


CptMisi
őstag

Helló!
lehet volt már róla szó, de tudna valaki segíteni port forwardolni? mármint a portok kellenének csak
kösz előre

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3577) tikadani


tikadani
csendes tag

Sziasztok!
Neten szeretnék játszani de amikor indítanám e a szervert amin játszani akarok,bejön a kép és utána kilép egy olyan hibaüzivel hogy CoD:World At War MP működése leállt!
Lepeccseltem az 1.1-es patch-el! Xfire-el kerestem szerót!

(#3578) Timyyy válasza norbiphu (#3547) üzenetére


Timyyy
őstag

Nálunk is új hiba van. 9 és 11. szint között valahol egyszerűen meghal a játék. Srácnak felugrik a pingje egy pillanatra utána pedig nekem leesik az fps-em 50re és a társam pingje is magas.(130felett). Nem értem, hogy miért csinálja, sajna így mi sem tudunk zombie-zni. Mindegy, hogy melyikünk csinál szervert és, hogy lanfix 1 vagy 2.

Üdv.: D.Orion

(#3579) torogyuri


torogyuri
aktív tag

Feltelepítettem a CoD WaW-ot, és akármilyen módban, legyen az solo, multiplayer... rámegyek a játék indítására és nem reagál semmit a program. Nem akarja betölteni egyszerűen a játékot! A menüig bejön, de utána a játék indításakor "meghal". Nem fagy le, vagy ilyesmi, csak egyszerűen nem veszi a lapot, ha rámegyek a játék indítása gombra. Ismétlem, bármilyen játékmódban ezt csinálja! :U

???? :F

(#3580) Timyyy válasza luw2win (#3561) üzenetére


Timyyy
őstag

Öcsémmel közösen visszük az online karakterét. Jelenleg 57es szinten járunk, de már 50es szinttől csak a challenge-ket csináljuk. Sztem mi is csak 65ig visszük el, megcsináljuk a challengeket, hogy minden variáció meglegyen és kész. Prestige-nek nem látom értelmét, talán, ha dupla pisztoly lehetne, vagy több tár, gránát.

Üdv.: D.Orion

(#3581) petcsike válasza manutdzoli (#3564) üzenetére


petcsike
tag

én nemtudom:( haveromnál is ez volt, igaz neki 8600GTSe van, és arra simán rá tudnám fogni, még quake3ban is csinál bugos texturákat:);):R:U de a te konfigoddal... :F

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#3582) McCartman


McCartman
senior tag

sziasztok,
feltelepites utan , jatekinditas kozben:
''Error during initialization:
Couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty is run from the correct folder'
van erre vmi megoldás..?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3583) norbiphu válasza Timyyy (#3578) üzenetére


norbiphu
senior tag

sima coop campaingnél is beugrik ugyanez a hiba felétek is?

mod: kipróbáltuk úgy, hogy haver 'eredeti' exevel hostol, nem a lanfixessel (mert hosthoz mindegy elvileg), így már a 1-2-3. szintnél elrepül a ping. :W

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3584) Timyyy válasza norbiphu (#3583) üzenetére


Timyyy
őstag

Igen sima coop mod camp-ben is előjön. :(

(#3585) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Senki???

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#3586) Rifleman10 válasza manutdzoli (#3585) üzenetére


Rifleman10
csendes tag

Ugy látom a távoli részek homályosak.Ha lehet akkor próbáld a látótávolságot növelni (range of vision), vagy a texturát, mindenképpen a grafikai beállitásokkal próbálkozz.Ha nem jön be akkor a VGA-d okolható.

(#3587) BalaNce87 válasza feka007 (#3575) üzenetére


BalaNce87
addikt

"össze se lehet hasonlítani a cod-al" a CS javára :) Hát távol áll a két játék egymástól, de a CS az sokkal komolyabb, életszerűbb, onnan vették az SD-t, mert ugyebár CS-be volt először komolyabban. Nem vitatkozni szeretnék, de ilyet szerintem hülyeség állítani a CS-ről, hogy gagyi fos. Én se vok nagy CS-s, igaz sourceoztam egy párszor, de nekem nagyobb kihívás volt jobb statot elérni, mint codba.
Igaz az ízlések megoszlanak.

[ Szerkesztve ]

(#3588) mokus1 válasza manutdzoli (#3585) üzenetére


mokus1
addikt

Hát lehet hogy ez normális füst vagy valami így nem tűnik olyan hibának :B

(#3589) mustad1


mustad1
tag

sziasztok
van 1 kis probléma.
a 3. pályánál tartok. ma elakartam indítani és kérdezte h save modban indítom e. mondom, legyen.
viszont a mentés elveszett, ujra az első pályáról kell kezdeni. valakinek valami ötlete hogy mit tudok csinálni? vagy ha esetleg valaki elküldné a 3. pályáig a mentést.. ha valaki épp ott tart. köszi szépen !

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

(#3590) mokus1


mokus1
addikt

Tessómmal akarunk ketten játszani a Zombi pályán de ő még nem vitte végig.Így lehet és hogy kell? :B

(#3591) D.Orion válasza mokus1 (#3590) üzenetére


D.Orion
veterán

Úgy 70hsz-enként le van írva...

1. Hamachi 1.0.1.5 verzió. Feltelepítés, szoba létrehozása, tesód is lépjen be ebbe a szobába.
2. Lanfix 1 vagy 2 beszerzése, majd ezzel az exe-vel kell indítani a játékot.
3. Játékban coop mod, innentől érthető lesz.

(#3592) mokus1 válasza D.Orion (#3591) üzenetére


mokus1
addikt

Köszi a Hamachi kötelező? :B

(#3593) D.Orion válasza mokus1 (#3592) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha össze van kötve a két gép lan-on, akkor természetesen kihagyható lépés.

(#3594) mokus1 válasza D.Orion (#3593) üzenetére


mokus1
addikt

összevan:)
De veletek hamachin játszhatnánk?? :)

(#3595) D.Orion válasza mokus1 (#3594) üzenetére


D.Orion
veterán

Igen, hamachi arra kell, hogy az interneten lévő gépeket lássa sima LAN szervereknek.

(#3596) mokus1 válasza D.Orion (#3595) üzenetére


mokus1
addikt

Játszunk egy keveset? :DDD

(#3597) D.Orion válasza mokus1 (#3596) üzenetére


D.Orion
veterán

Most biztos nem. :) De dicséretes a próbálkozás egy jó zombie-ra.

(#3598) mokus1 válasza D.Orion (#3597) üzenetére


mokus1
addikt

Nekem egyedül 16.szintig sikerült:)

Ha valakinek van kedve az szóljon bármikor :)

(#3600) heihachi


heihachi
addikt

Nah, singleben kivégeztem a játékot, jó volt. Kicsit jól dobják a németek meg a japánok is a gránátot :DDD Még szerencse, hogy ott voltam két ember bőrében a háborúban, mert különben ezek sose jutnak túl az első lelövendő ellenfelen sem. Szörnyű, hogy mennyire egyedül kellett megnyerni a háborút. Csináld ezt, csináld azt, de ők az istennek nem csinálnának semmit. Mindíg elöl kell menni, csoda, hogy nem lőttek le az elején, azt ott vége :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.