Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) Zsubi


Zsubi
őstag


Valaki tudja hogy ez a hibaüzenet mit jelent :F :R

(#4402) Pitbullos válasza Casanova* (#4399) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

ez egy kicsitt bonyolult folyamat at kell modelezni es sok scriptet kell atirni
sajnos az amerikai haverom akivel a waffle modot csinaltuk mar vagy 1 honapja nem elerheto
a model atvitelt meg en se ertem a legjobban majd ha elerheto lessz akkor talan
ha meg nem akkor majd Crayzyenkire bizom ezt a modot o eleg jo a model atvitelhez

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4403) Casanova* válasza Pitbullos (#4402) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! szerintem ez lenne a legjobb mód! remélem ,majd összejön az!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4404) Tsumaas válasza Zsubi (#4401) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Próbálj meg PB-t frissíteni.

Hard work beats talent.

(#4405) Zsubi válasza Tsumaas (#4404) üzenetére


Zsubi
őstag

A legújabb van fent, de nem szórakoztam vele tovább újra raktam a game-t :D Most idáig nem dobál ki semmilyen hiba üzenettel :)
Csak most olyan probléma lépett fel hogy nem tudok online profile-t csinálni esetleg erre valami ötlet :F

[ Szerkesztve ]

(#4406) cryman12


cryman12
csendes tag

Hat ezek szerint csak en vagyok ekkora makos:D H meg semmi bajom sem volt vele :))

Most szerot akarok berelni, deh nem lehet meg mert nem jott ki a vegleges linux szerver csomag... Hostingok meg nem adnak.... Csak Windowsos van deh az meg...Azt hagyjuk:D :O

(#4407) cryman12 válasza Zsubi (#4401) üzenetére


cryman12
csendes tag

1.
Ird at a neved es jo lesz...
2.
Hat ha nem eredeti a jatek akkor azthiszem nemtudsz... Ha meg eredeti es ugysem tudsz hat akkor az nagybaj....

[ Szerkesztve ]

(#4408) ases


ases
csendes tag

kis segítséget kérnék tőletek
lecseréltem a vga kártyám hd 4870 512 amin tökéletesen ment az összes cod bevásároltam gigabyte gtx 285 :W

cod 4 és az 5 tökéletesen indul szép kép stb.., cod 1 és az uo nem indul ,fekete képernyő
amin már tul vagyok: vga driver update
ujra feltettem a játékot
safe-mod ban se indul
eszközkezelőben nincs hiba
everest szerint tökéletes minden

alaplap: asus rampage II
cpu: intel i7
ram :g.skill
táp :nexus 600 W
vga: gigabyte gtx 285

előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#4409) ases válasza ases (#4408) üzenetére


ases
csendes tag

xp sp3
:((

(#4410) ases


ases
csendes tag

uj próba xp sp2 ,hurrá megy minden :))

csak 1 apró hibám maradt,eleinte csak játékban a fekete képrészeknél piros apró pontok mintha festékszoróval fujták volna be, később kb 1 óra játék után már mindenhol megtaláhatók a hiba pöttyök :((

bármi ötlete lenne valakinek nagyon megköszönném :R

(#4411) Zin


Zin
senior tag

hol lehet a jatekot megvenni, es mennyibe kerul?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#4412) Tsumaas válasza ases (#4410) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Bocs, de ezt miért ide írod? Miért nem próbálod meg a CoD1, illetve a CoD:UO topic-jában?

Zin: Itt.

Hard work beats talent.

(#4413) ases válasza Tsumaas (#4412) üzenetére


ases
csendes tag

talán azért ide , mert akinek csak a cod 1 és az uo - ja van az nem tudna segíteni :Y

de lehet hogy rosszul gondolom,nem mindenki olyan hülye hogy fullos géppel játszon egy régi játékot :F

[ Szerkesztve ]

(#4414) Tsumaas válasza ases (#4413) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Itt próbáld meg.

Hard work beats talent.

(#4415) knbs válasza ases (#4413) üzenetére


knbs
senior tag

nekem is egesz jo kis gepem van, rajta a cod1 is es sp3-is, fut rajta nalam gond nelkul. Azert a cod1 nem olyan regi jatek... nezd meg a cs-t, bar lehet akkor te meg az oviban voltal mikor az kijott? :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#4416) ases


ases
csendes tag

köszi mindenkinek a segítséget , az lcd volt a ludas,megy vissza gariba
asus W222U :U

(#4417) Pierre75


Pierre75
senior tag

Visszaolvastam, de választ nem találtam a "víz"-problémára. Ati4850-es vga-val a vízet és néhány tárgyat időszakosan vékony szaggatott fehér vonal határolja. Ati driver gondnak néz ki, melyet a legfrissebb 9.1 sem orvosolja. Van erre vmilyen megoldás, vagy várni kell egy új driver-re?

(#4418) Pitbullos válasza Pierre75 (#4417) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

vegyel nvidiat azzal nincs ez a problema az ati mindig is gyenge volt

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4419) Tsumaas válasza Pitbullos (#4418) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Nem szeretnék egy vitát kezdeményezni, de szerintem nem mindig igaz... pl.: 4850, a ma kapható legjobb VGA ami kedvező ár/érték aránnyal van. Fejlettebb technologiát használ mint az nVidia. Néha szebb és részletesebb képet tud adni, mint egy nVidia. Az más tészta, hogy itt pont nem...

Hard work beats talent.

(#4420) Pierre75 válasza Pitbullos (#4418) üzenetére


Pierre75
senior tag

Eddig NVid-em volt GeF2MX-6600GT-ig, de 5 évenként cserélem a gépet. Most az újba Ati került és nem bántam meg. Láthatóan szebb képminőséget produkál, mint az NV, kellően erős kártya. Az NVid-nek is voltak vergődései driver-ben, az ATI-nak is.
A ? arra vonatkozott, hogy javítható-e a hiba vagy újabb driverre kell várni.

(#4421) Tsumaas válasza Pierre75 (#4420) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Egyelőre nincs rá megoldás, de lehet, hogy később lesz... Driver formájában... ;)

Hard work beats talent.

(#4422) Pierre75 válasza Tsumaas (#4421) üzenetére


Pierre75
senior tag

Köszi! Talán majd a 9.2...

(#4423) enjoy018


enjoy018
tag

Sziasztok!
Bízva jószándékotokban, segítségeteket kérném a következő problémára! Feltelepítettem a gamet, szeretnék vele online játszani, de valamiért nem enged! Patch fent, PB update is megvan, COD 2, 4 megy hibátlanul multiba! Mikor az Awaiting connection felirat jönne és számolna, már az elején 0nál eltűnik és az intro jön be, utána a főmenü! :F Szerintetek mit kellene, hogy csináljak még vele, hogy tudjak online nyomulni??

(#4424) Tsumaas válasza enjoy018 (#4423) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Virágbolti? Mert ha igen akkor lesz a baj. Ha meg nem akkor próbálj meg driver-t frissíteni, vagy rakd újra a gémet. Vagy nem tudom, ilyen problémával még nem nagyon találkoztam.

Hard work beats talent.

(#4425) enjoy018 válasza Tsumaas (#4424) üzenetére


enjoy018
tag

Egyenlőre még csak virágbolti, mert minden játékot így próbálok ki, és ha tetszik, akkor veszem meg eredetibe! A COD2vel és a 4el is így volt, azok meg vannak eredetibe is! De ezeknek a multi része működik virágboltival is!

[ Szerkesztve ]

(#4426) Tommi000001


Tommi000001
aktív tag

Helo
Nekem állandóan kilép a Főmenü elött a game és nemtom miért
Van ötletetek???

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#4427) Tommi000001 válasza Tommi000001 (#4426) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

mOSTANRA ELJUTOTTAM ODÁIG ,HOGY FŐMENÜ...
nevet kéne választanom (create online profile),de tök mind1 mit irok ......nem csinál semmit
beirom Tomi nyomok 1 ok ot
nem történik semmmi,megint megkér rá ,hogy válasszak nevet....

Nos?

[ Szerkesztve ]

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#4428) Neró válasza Tommi000001 (#4427) üzenetére


Neró
őstag

Igen ez sokaknál probléma. Le kell szedni hozzá a patchet és akkor online profil nélkül felenged a serverekre. ;)

| www.diablohungary.hu

(#4429) Tommi000001 válasza Neró (#4428) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Úgy próbálom és nem engedi a kezdetektől fogva....

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#4430) Neró válasza Tommi000001 (#4429) üzenetére


Neró
őstag

Tehát felraktad a patchet, és nem enged fel a serverekre?

| www.diablohungary.hu

(#4431) Tommi000001 válasza Neró (#4430) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Patch fent is volt.....1.1

Nem enged online profilt csinálni és nem is látom a servereket...

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#4432) Neró válasza Tommi000001 (#4431) üzenetére


Neró
őstag

Várj, ha fentvan a patch akkor nem kell online profil, akkor nem kell csinálni.
Itt egy progi, én is ezt használom, ezzel látod a servereket.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#4433) Tsumaas válasza enjoy018 (#4425) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Hát igen, ez a része itt egy kicsivel más... Valahogy lehet de nem tudom pontosan, hogy hogy. Kérj meg valakit aki ért hozzá, hogy magyarázza el, vagy esetleg olvass vissza és reménykedj...

Hard work beats talent.

(#4434) Tommi000001 válasza Neró (#4432) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Xfirerel is ugyan az a probléma

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#4435) Tommi000001 válasza Tommi000001 (#4434) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

okaj
BFT
(BigFatThanks)
megyeynik

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#4436) Neró válasza Tommi000001 (#4435) üzenetére


Neró
őstag

Na akkor siker? :U

| www.diablohungary.hu

(#4437) Tommi000001 válasza Neró (#4436) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

ooooooooooohhhhh

yyyyyyyyyyyyyyeeeeessssssssssssss :R :))

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#4438) Neró válasza Tommi000001 (#4437) üzenetére


Neró
őstag

Akkor jó.
:D Jó játékot.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#4439) LamaCube válasza Pitbullos (#4418) üzenetére


LamaCube
addikt

Nvidiáknál is volt ez a szaggatott vonalas gond 8800Gt-nél azt hiszem.Semmivel sem jobbak az nv-k vagyis igencsak kiegyenlített a két kártya.Neked meg,ha jól tudom a szép grafika a lényeg a játékokban.Abban pedig most az atik a jobbak.Itt egy teszt:
[link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4440) Pitbullos válasza LamaCube (#4439) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

en soha nem valtok atira nem erdekel a teszt a jelenlegi kartyammal mindent maxon es 1250x1024 en futtatok es meg vagyok elegedve nincs semmi problemam a jatekokkal
meg a gta4 be is jo az elsimitas mig masoknal elege kockas.
a geforcok sokkal hoszabb ideig birjak az uj jatekokat mint az atik nekem mar egy eve megvan es a legujabb jatekok is jol mennek mig az ati max egy szezont bir jol a kov szezon jatekainal mar problemas
leadteck px8800gts 640 mb 320 bit ddr3 as van nekem meg most is 60 70 ezer korul van az ara tobb mint 1 ev utan en 100 ezere vettem akkor ez volt a legdragabb es meg is szolgalja az arat

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4441) LamaCube válasza Pitbullos (#4440) üzenetére


LamaCube
addikt

Pls. nézz utána olyan kártyát már nem gyártanak ,ha csak valakinél nem ragadt bent raktáron max 35000Ft-ot ér használtan.Hidd el nézz utána mielőtt lehurrognál.70-75-ért már GTX260-at lehet kapni és ugyebár az nem 8800GTS ami nem jelenti azt,hogy szar a 8800GTS.Én sem mondtam ,hogy problémád lenne ,de hidd el nekem sincs 1280X1024 -es felbontáson pl. cod4 max text. 2XAA 333fps minden mapon majdnem,de a 250Fps minden mapon megvan fixen alap cfg-vel.
"egy szezont bir jol a kov szezon jatekainal mar problemas"-ezt kifejtenéd bővebben???
Ha elolvastad volna a tesztet ,akkor látnád,hogy ati nagyon elveri a szebb grafikán az nv-t.
Szűrők nélkül kissebb felbontáson 5% előnye van az nv-ak.Persze te a szépségre hajtasz ,ha jól tudom és most az atik abban jobbak bár amilyen felbontásban játszol és én is kb. egál a teljesítmény.
Srry az off-ért.
Én nem mondtam,hogy válts atira csak amivel nem vagy tisztában ne mondj róla véleményt én sem ismerlek így nem ítéllek meg látatlanban.legalább a tesztet olvasd el nem 3dmark teszt ,hanem játékokat tesztelnek.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4442) Pitbullos válasza LamaCube (#4441) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

nekem 125 van fixen es az eleg
ati nem kell mint mondtam hiaba jo de csak egy szezont birja a jatekoknal kibir egy oszi es egy utana kovetkezo tavaszi szezont de mar a kov oszi szezon jatekainal nagyon legyengul amig a Leadteck altal gyartott geforce kartyak tovabb birjak.
es hutes szempontjabol is jobbak a geforcok mert kesobbre melegednek
engem nem tudsz lebeszelni :DDD
ebbol a kartyabol ami nekem van limitalt szeria volt kiadva es a legdragabb kartya volt a 8 szeriabol es nagyon jok.
csak alaplapot es procit kell fejleszek mert azok gyengek lettek mar tobb mint egyevesek :DDD
ati meg amd cuccok nem kellenek voltak mar es soha tobbe nem veszek ebbol a termekekkbol
nvidia ,msi,pentium forever :C
ez az en velemenyem

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4443) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

[link]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4444) SystemRoot válasza Pitbullos (#4442) üzenetére


SystemRoot
őstag

"csak egy szezont birja a jatekoknal kibir egy oszi es egy utana kovetkezo tavaszi szezont de mar a kov oszi szezon jatekainal nagyon legyengul amig a Leadteck altal gyartott geforce kartyak tovabb birjak."

Lol, te sem értesz a hardverekhez.:) :P

(#4443) Pitbullos

szar árakat mindenütt találni. Ma itt a phn a kártyádat 20-25k ért tudnád eladni maximum. Máshol többért pedig egyáltalán nem tudnád eladni.:)

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4445) LamaCube válasza Pitbullos (#4443) üzenetére


LamaCube
addikt

[link]
Ez meggyőzőbb:)
Érdemes a hsz-et elolvasni utána.
Pitbullos hol írtam hogy vegyél atit????Én csak azt írtam miért írsz valamiről véleményt amiről nem is tudod ,hogy mit tud?Az eredeti téma a víz szélén a csíkok voltak amik 8800Gt-el is előfordultak.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4446) LamaCube


LamaCube
addikt

1887-es hsz.8800Gt-el .

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4447) Pitbullos válasza LamaCube (#4446) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

asus az nem leadteck olcsobbak sokkal

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4448) LamaCube válasza Pitbullos (#4447) üzenetére


LamaCube
addikt

Inkább hagyjuk sztem :) Azért ,mert más márka nem ér 70-et hidd el. max.35,de az nagyon max:)
[link] -a hsz-et is ajánlom figyelmedbe:) És ez egy éves hírdetés,de van több is leadtek 22 28-ért:)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4449) BalaNce87


BalaNce87
addikt

"csak egy szezont birja a jatekoknal kibir egy oszi es egy utana kovetkezo tavaszi szezont de mar a kov oszi szezon jatekainal nagyon legyengul amig a Leadteck altal gyartott geforce kartyak tovabb birjak."

Ezzel tényleg hülyeséget mondasz, ez kb majdnem olyan szintű hogy az Ati-nak szebb a képe.... egyébként meg kit érdekel kinek milyen kártyája van, mind2 jó, azt veszed amilyet akarod, most annyival vagyunk jobb helyzetbe hogy a játékok igényei nem nőttek sokat az utóbbi időben, ezért tényleg azt veszed ami neked tetszik, nekem is azért van 8800GT-m mert akkor amikor vettem (április környékén) az árához képest elég gyors volt. Én igazából ezt a Dx10.1-es dolgot nem értem emiatt helyezik sokszor előnybe az Ati-t, jó kártyák ezek a 4000-esek, de dx10-es játék sincsen, legalábbis semmi különbség nincs 9 és 10 között, max feleződik az fps vagy a 10-be butítanak vmit és ezért lesz több vmivel, sokszor Ati-t ajánlanak emiatt mert hogy időtállóbb, ami megint csak hülyeség, szóval nem feltétlenül ennek kéne lenni a mérvadónak ha ajánlani akarnak vmit.

[ Szerkesztve ]

(#4450) SystemRoot válasza LamaCube (#4448) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ezen fölösleges vele vitatkozni, mert tényekről van szó, ma azt a kártyáját olyan 20k ért tudná eladni jó esetben. De lehet hogy még annyiért sem, ugyanis 3850-eket 20k ért újonnan lehet venni 3év garral és általánosságban azonos a teljesítményük. Az hogy Leadtek az senkit nem érdekel, egyrészt mert nincs fizikai különbség a kártyák között,(amiket egyébként 90%ban az Asus gyárt), másrészt pedig az árupiacopn is pár ezres eltérés szokott lenni az azonos típusú/változatú különböző márkák között.

Az pedig hogy időtállóbb lenne, legalább ugyanekkora hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.