Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) Pitbullos válasza |*HayHa*| (#3296) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

bizony ahogy fent is leirtam az eredeti jateknak mindig ugyanazzal a cdkeyel kell ujra tenni a gamet mert ha nem a program nem er semmit mert cdkey fuggo :DDD

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3302) |*HayHa*| válasza Pitbullos (#3301) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

bolti..viragbolti..

na ezert lehet szetcsapjak a szamat...

#### I <3 Deutschland ####

(#3303) Sirandrish válasza KPepe (#3284) üzenetére


Sirandrish
legenda

mi 4en toltuk most...csak 23 körig jutottunk:(
Nekünk is volt olyan amugy hogy 4en voltunk és egyikünk se kapott se 500ast se léázert..be is szoptuk a 15. körben..
most mikor mindenkinek megvolt minden..a 23. körben már 121K-m volt...de baszott adni max ammot...kurvára idegesitő..1 kör olyan szinten már 1500skulót eszik meg MG-ből fejenként ugy hogy valaki lézerezik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3304) KPepe válasza Sirandrish (#3303) üzenetére


KPepe
senior tag

Teljesen a ládára vagyunk bízva. :D
Most ketten nyomtuk, 7. körben már mindkettőnknek lézere volt.

Amit még nagyon imádok, az a marha nagy távcsöves, nevét nem tudom, de azzal iszonyat lehet osztani. Akárhány zombit átvisz, és bárhol éri őket találat, halottak (halottabbak mint addig :D). Elég sokáig használható mondjuk amíg nem ad 500-ast.

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#3305) Sirandrish válasza KPepe (#3304) üzenetére


Sirandrish
legenda

meg vagy 10. szintig me mondjuk 15. után már vagy 3 kell fejbe:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3306) horyk válasza |*HayHa*| (#3298) üzenetére


horyk
senior tag

LOL ! :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3307) Pitbullos válasza KPepe (#3304) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

mi mar nem hasznaljuk a ladat :DDD
megelegedunk a falon levo skulokkal
24 25 ig jutunk 4 en aztan behalunk asszem meg at irok par fegyvert es meg megnov elem egy ket fegyo loszeret 25 nel ugy jonnek mint a futoszalagon a gumicukor

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3308) kerlac válasza Pitbullos (#3307) üzenetére


kerlac
őstag

de csak azért haltunk meg, mert vmiért kb 20. szinten a fegyvereket állandóan töltötte, de nulla maradt a töltény benne... :F

(#3309) Pitbullos válasza kerlac (#3308) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

ez azer van mert a mod csak az en szeromon van es ha 3 mar ugyanazzal a fegyoval lonek akkor elofordul hogy valamelyiknel be buggol hamarosan elkeszulok a moddal aztan letoltitek be masoljatok oda ahova majd a readmebe leirom es akkor jo lessz

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3310) lean válasza gyapot (#3283) üzenetére


lean
aktív tag

Három géppuska fészek van ha jól emlékszem.Azok a robbanóanyagok, amik villognak, azért ha mellédobnád esetleg, könnyen észrevedd h merre van az utánpótlás. Szóval géppuskás állások előtt van egy ajtószerű valami,oda bedob, robbant. :)

no cross no crown

(#3311) beteg


beteg
őstag

vki összefoglalná pls. hogy akkor most mi a helyzet a multival? xfire még nem látja, igaz? eredeti játékkal nem lehet felmenni magyar tört szerókra, igaz? vagy mit ba.rontok el??
thx

Csak futni kell!

(#3312) |*HayHa*| válasza beteg (#3311) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Szia!

Xfire látja a játékot, ha játszol, írja hogy azzal tolod. De nem tudsz vele szervert keresni.
Eredeti játékkal nem tudsz tört szerókra felmenni, mivel nincs benne a beépített szerver keresőbe, mert a játék szerint azok a szerverek nem is léteznek. Valahogy így van.

Üdv

#### I <3 Deutschland ####

(#3313) beteg válasza |*HayHa*| (#3312) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#3314) Sirandrish válasza Pitbullos (#3307) üzenetére


Sirandrish
legenda

me már szanaszéthackeltétek az egészet:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3315) Pitbullos válasza Sirandrish (#3314) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

EZ NEM HACK :W
ez egy survivor mod hogy elvezhetobb legyen a jatek mert akarmilyen taktikkal mentek 30 szintnel tovabb nem fogtok jutni soha igy a pitzomweapon moddal meg lehet hogy eleritek :DDD

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3316) Sirandrish válasza Pitbullos (#3315) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudod mit csinálj meg?
Egy olyat hogy pl 10K-ért lehessen venni falról X2-t (tudod ami kétszerezi a pontot) aztán mondjuk 20K-ért atomot...30ért meg Max Ammot...ugy élvezetes lenne de így nincs értelme...lézerrel kezdel?:D
Meg gondolom erősebbek is a fegyok...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3317) horyk válasza Pitbullos (#3315) üzenetére


horyk
senior tag

Na akkor nyomassunk egy Survivor Zombit ! :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3318) KPepe válasza Sirandrish (#3305) üzenetére


KPepe
senior tag

Abból a cuccból nem, mondom, jó vas. :)

(#3307) Pitbullos
Na mondjuk a te mod-oddal nem csoda, ahol a Thomi másodlagosa a lézer... :D

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#3319) Pitbullos válasza Sirandrish (#3316) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

a fegyok erosegen nem allitottam csak a loszer menyisegen de igy se konnyu 15 szint utan
ha nem adnak amoboxot a zombok hamar kifogysz 20 szint felett

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3320) kerlac válasza Pitbullos (#3319) üzenetére


kerlac
őstag

ez igaz, hogy egy idő után unalom sima játékban, mert van 1 szint ami fölé sehogysenem tudsz eljutni, így meg legalább, ugyan az eleje sétagalopp, de tovább bírod!!

(#3321) Sirandrish válasza KPepe (#3318) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis használtam de magasabb szinten igencsak meggyengül:)

Pitbullos: az bőven elég...mi 23-25közt vérzünk el mindig és 99%ban lőszerhiány miatt...szóval a legnagyobb nehézséget küszöbölöd ki...mi ez ha nem hack?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3322) kavicssli válasza Sirandrish (#3321) üzenetére


kavicssli
addikt

nyugi! Úgyis megmagyarázza ;] :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3323) emmm válasza BB3nce (#3049) üzenetére


emmm
senior tag

Szia,

nekem is volt ilyenem még COD 4-ben, router mögött próbáltam LAN szerverre kapcsolni hamachiban. A megoldás az volt, hogy a router mögött fix IP-t kellett állítanom magamnak, valamint a routeren a játék portját (alapértelmezett a 28960-as, de ez változhat, meg kell nézni a pontos portszámot) engedélyezni kell TCP és UDP-re is (én legalábbis ezt tettem), a TE IP-címedre (tehát amit beállítottál a gépedre fixnek). Ezzel nekem egyből ment a hamachin is! Bár én még a windows tűzfalán is külön engedélyezettem ezt a portot (port felvétele, itt is UDP és TCP, de lehet, hogy ez külön nem kellett, mert a program exe alapból engedélyezve van).

(#3324) horyk válasza Sirandrish (#3321) üzenetére


horyk
senior tag

Nem hack hamen mod . Survivor Mod ! :DD :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3325) Sirandrish válasza kavicssli (#3322) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudom.:)
Csak azért kicsit énis elmagyarázom már hogy mi a szitu:)

Horyk: a Survivor jelentése tudtommal túlélni/túlélés...ebben a helyzetben pedig nem hogy több lóőszer kéne hanem fegyver se...csak kés...így lenne értelme a "survivor" módnak...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3326) horyk válasza Sirandrish (#3325) üzenetére


horyk
senior tag

A survivor = túlélőt jelent, tehát a zombik támadását túlélni.
..csak kés...így lenne értelme a "survivor" módnak... ezt nem értem. :F

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3327) Sirandrish válasza horyk (#3326) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudod volt egy műsör pl ami ilyen néven futott..és ott se 6fogásos vacsikkal kelett túlélni hanem neked kelett megküzdened mindenért...ergo az hogy itt kezdésnek mindened megvan ami kell nem éppen megfelelő:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3328) kerlac válasza horyk (#3326) üzenetére


kerlac
őstag

A survivort-t akkor használják vmire, ha nagyon nehéz, teljesíthetetlen, überbrutál, és nem ha könnyített! teccik érteni? a Mod-olt verzió pedig könnyebb, azaz nem survivor. Szerintem így gondolja Andráspajtás....

(#3329) Sirandrish válasza kerlac (#3328) üzenetére


Sirandrish
legenda

pontosan így gondolom :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3330) horyk válasza Sirandrish (#3327) üzenetére


horyk
senior tag

De te most egy angol szóhoz asszociálsz egy tv műsort :F

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3331) horyk válasza kerlac (#3328) üzenetére


horyk
senior tag

Impossible vagy impracticable nem :F :U

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3332) Sirandrish válasza horyk (#3330) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem,nem...csak szerintem nem a megfelelő nevet választottátok neki..lehetne pl Easy Cleaner mod is:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3333) kerlac válasza horyk (#3330) üzenetére


kerlac
őstag

Hagyjátok már a francba, nem rohadtul mindegy, hogy Hekk (az finom hal pedig), Mod, káposzta vagy akármi? A hatás és a játék a lényeg, aki akarja játsza így, aki nem, az nem. Nekem ez is, az is bejön, meg változatos.

(#3334) horyk válasza Sirandrish (#3332) üzenetére


horyk
senior tag

Amúgy meg leszarom mi a neve csak legyen játszható.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3335) Sirandrish válasza horyk (#3334) üzenetére


Sirandrish
legenda

te mindig olyan agressziv vagy ha valamiben nincs igazad :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3336) horyk válasza Sirandrish (#3335) üzenetére


horyk
senior tag

Jóvan Bundás ne ríjj, bekenem az orrod pipamocsokkal ! :))

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3337) feka007


feka007
nagyúr

Hogy lehet kitörölni a nyomorult bindeket?? Beállítottam 5-ösre és 6-osra is bindeket, és most nem tudom aktiválni a lángost meg a radar/stb cuccokat... :W

(#3338) kerlac


kerlac
őstag

Valaki, akinke collectors van, jól értelmezem, hogy az 1 hetes dupla xp multinál én határozom meg aa 1 hét kezdetét? Ugye nem regisztrációkor indul?

Valamint vannak ilyen 1-10 prestige akrámik, ez azt jelenti, hogy ha 65 szint, jön a prestige 2 nulláról és így továb 10-ig? csak a rangjelzés nő, más extrával nem jár?

(#3339) feka007 válasza feka007 (#3337) üzenetére


feka007
nagyúr

Már megvan...

(#3340) troland26


troland26
őstag

Sziasztok nekem olyan gondom van h megvolt ötre a játék, de lefagyott single...ben.
Ezért megvettem eredetiben ls ugyanott szintén lefagy.
Az még rendben megy mikor megérkezek a vagonnal Berlinbe tankokal kiüzzük a németeked, de a kövi mappot már nem tölti be.
Valki tudja mi lehetne ennek az oka?
Ha igen azt megköszönném.
A gép birja az nem lehet gond, De akkor mi?????????????????????????? :Y :Y

(#3341) feka007


feka007
nagyúr

Nektek nem késik kicsit az egér multiban? Rohadt idegesítő, és csak ebbe csinálja...

(#3342) afk


afk
csendes tag

Sziasztok, valaki segítsen pls. most vettem 1hete egy 4850es kártyát a konfigom az ami a profilba látható, és akárhova teszem a grafikát nincs meg a fix 125 fps. persze 800x600ason full lovon nem probáltam.. de 1024ben sincs meg. még a legtöbb 1280x1024ben van. Valaki valami ötlet?

Asus P5W DH Deluxe, Core2Duo E6420 ,CSX 4x1Gb ddr2 800Mhz, MSI HD4850 dual slot

(#3343) D.Orion


D.Orion
veterán

Ma késő délután egy kis zombie? Bejáratott hamachi gyülekező hely van?

(#3344) D.Orion válasza afk (#3342) üzenetére


D.Orion
veterán

1. Milyen régi/mennyire használt az oprendszered?
2. VGA kártyához új drivert használsz?
3. Véletlenül nincs belökve az élsimítás? AA
4. Vscyn ki van kapcsolva? Szinkron minden képkockával.
5. /com_maxfps 333 parancsot próbáltad már?

(#3345) afk válasza D.Orion (#3344) üzenetére


afk
csendes tag

oprendszerem ujratettem az uj vidkarival tehát 2 hetes, élsimitás kikapcsolva, vsinc is kikapcsolva. /com_max fps 125 re van téve hogy ne ugráljon annyira, amugy 150és 80között mozog néha alá is megy de 125fix nincs meg...

Asus P5W DH Deluxe, Core2Duo E6420 ,CSX 4x1Gb ddr2 800Mhz, MSI HD4850 dual slot

(#3346) D.Orion válasza afk (#3345) üzenetére


D.Orion
veterán

Indíts el egy multi mapot és csinálj pár képet és töltsd fel. Bekapcsolom öcsém gépét és megnézem, hogy neki mennyi ott az fps-e. A VGA és a ram is egyezik, neki egy kicsit nagyobb órajelen megy a procija(E8400@3.8GHz)

(#3347) feka007


feka007
nagyúr

Aki jönne zombizni, vegyen fel X-re. gery576 Sűrűn nyomjuk :R Csak olyan vegyen fel, akinek készen áll (lanfix, hamachi stb)...

[ Szerkesztve ]

(#3348) hitman,


hitman,
őstag

Üdv!
Valaki megtudja nekem mondani,hogy a játék hol tárolja a mentést?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#3349) engineeeer válasza hitman, (#3348) üzenetére


engineeeer
tag

C:\Documents and Settings\......\Local Settings\Application Data\Activision be kell állítani h látszódjanak a rejtett mappák.

(#3350) hitman, válasza engineeeer (#3349) üzenetére


hitman,
őstag

Köszönöm! :R :R :R

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.