Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

utana neztem a hivatalos oldalon semmi ilyen nincs hogy fizetni kell erte a csavo hulyeseget irt
marcius 19 jon xboxra es ps2 re , pc re hamarosan gondolom ezzel varnak az 1.4 patchig es azzal eggyutt adjak majd ki ez kb a jovo honapba esedekes

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4952) Quiksilver válasza Tsumaas (#4949) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

miért is állítsanak le? :U Ne haragudjatok de ez csak titeket jellemez itt a Prohardveren. Úgy gondolom meg lehetett volna írni privátba, hogy "bocsi de ez nem lesz fizetős", rosszul írtad, és nyomban át is írtam volna, de nem te inkább fórumba elszidsz, hát köszi.

Lorenzo9: senior tag létedre te meg nem tudsz számolni, erről meg ennyit.....

Na további szép játékot mindenkinek :R

u.i.: Ha HÁZIGAZDA rangom lenne akkor meg hinnétek nekem vagy mi? :F

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4953) Quiksilver válasza Quiksilver (#4952) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Átírtam a hírt, de úgy hogy kérdéses, az hogy lesz-e ára, ugyanis nem lett megerősítve az sem, hogy ingyenes sem az hogy fizetős lesz. Remélem így már jobb lesz.

Én nem szeretnék haragba lenni veletek, hisz ti vagytok az olvasók, remélem ezt hibámat elnézitek nekem. :R

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4954) Tsumaas válasza Quiksilver (#4952) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Elvileg nem ez volt az első eset. Jó, elhiszem, hogy lehetett volna másképp is, bocs, de most ez van.
Miért nem tud számolni? A 42 az 42 nem?

Hard work beats talent.

(#4955) Quiksilver válasza Tsumaas (#4954) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Mi volt még a hibám?

De hát én 72 hírt írtam idáig nem 42-őt :F hol van ez? itt is van: [link]

Én bocsánatot kértem, hibáztam de javítottam. Nem is veled van a bajom hanem Lorenzo9-val hogy leszólt.

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4956) Tsumaas válasza Quiksilver (#4955) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Itt 42 áll.
A másik.

Hard work beats talent.

(#4957) AssasinMate


AssasinMate
csendes tag

Nemtudom hogy ti hogy vagytok vele de én nekem nagy csalódás volt a CoD: WaW szerintem warozásra azok a nagy Sniper alapmapok (azért vannak jók is) alkalmatlanok!
A Single hangulatos jó játékélményű a coop zombi király de a multit nagyon elrontották szerintem a Betában még nézegettem és azt mondtam "Hála istennek ez még csak a teszt verzió remélem a rendes Gameba jobb lesz a multi" de nem lett jobb bár egész jó ha custom mapokat nézed :D (szerverünk) bár most lettem 1 hete az uccsó Prestige moddal 65ös marksmanolok :) de volt olyan hogy eltünt a profilom! :Y az oldalunkon van profilmentő vagy micsoda... ;)

[ Szerkesztve ]

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#4958) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Itt pedig az, hogy 72-t írt. Ebben az esetben a logout nem mérvadó, nem tudom miért de egész másokat szokott mutatni.
Az, hogy valaki hibázik sajnos előfordul esetenként, igyekszünk elkerülni ezeket. Arra viszont megkérnélek benneteket, hogy ilyenkor privátban keressétek meg az illetőt vagy engem. Adjuk meg egymásnak a tiszteletet és ne tiporjunk sárba senkit, főleg ha éppen benneteket próbál meg információkkal ellátni.

(#4959) Pitbullos válasza Quiksilver (#4955) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

ajanlom a hivalatos oldalt neked ott a legfrissebb hireket olvashatod ,ott az xboxra es ps re folyik a pletyka hogy kell fizetni erte vagy nem. a pc ingyenes lessz 1.4 patch formajaba jon majd ki.[cod waw honlap]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4960) fsb1000 válasza Quiksilver (#4953) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Átírtam a hírt,

Nooo... ez a probléma.
A hozzád hasonló "jólértesültek" csinálják ezt.
Fogalmuk sincs arról, hogy a hir tényeken alapul.

A Tied honnan származott??
Ehh... hagyjuk.. úgyis minden mükedvelő profinak hiszi magát, és jól besértődik, ha az orrára koppintanak.

Ebben a műfajban 1x lehet megbukni, utána hiteltelen vagy. Szerintem.

(#4961) Quiksilver válasza fsb1000 (#4960) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

mivan? :U

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#4962) fsb1000 válasza Quiksilver (#4961) üzenetére


fsb1000
nagyúr

felejtsd el.

(#4963) BandiHUN válasza fsb1000 (#4960) üzenetére


BandiHUN
veterán

ne foglalkozz vele,van,akinek ez kell...nyugodtan irhat bármelyik bulvárújságba,abban menők az ilyen hallottam valahol cikkek...mondjuk le...om egyébként az ilyesmit,kivétel ha épp egy általam kedvelt és ismert dologról van szó,és pont egy egyébként nem annyira kedvelt,de általam maximálisan szeretett játékon rúg még egyet,ezért zavar.én meg a saját pénzemen szervert bérlek,és igyekszem népszerűsiteni... :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4964) fsb1000 válasza BandiHUN (#4963) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valószinüleg a szerző is okkult a történtekből.
Talán mi is túl erősen reagáltuk le ezt a - valjuk be - nem túl nagy jelentőségű esetet.

(#4965) fsb1000 válasza BandiHUN (#4963) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De hamár itt tartunk...

Úgye szóltok, ha lesz HARBOR map COD5-ben!!!
Vagy legalább Rifle Only szerver.

Azt hiszem azért nincs Rifle Only szerver, mert a pályák túl zsúfoltak és zegzugosak lettek, még CTF-ben és SD-ben is inkább darálás megy.
A custompályákkal meg... elnézést de azért vannak gondok.
Egyrészt nem ismerem ki amagam, kéne 2-3 óra mire a pályát zsigerből ismerem, az üzemeltető meg ált. úgy állítja be hogy könnyű legyen játszani gyűljön a pontocska.
(bocs... valami ilyesmi érzésem volt Pittbulléknál is, pl a fegyvereket igen ritkán kellett tölteni)

Eddig kb. 26 órát játszottam multival (nem túl sok XP-t gyűjtve), és a beszéd hangok kezdenek idegesíteni. Azt nem lehet kikapcsolni?
CodUO-ban sosem volt ilyen érzésem...

(#4966) Pitbullos válasza fsb1000 (#4965) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

rengeteg rifle only szerver van 3 ilyen modot is kiadtak mar csak keresned kell a jatek szerver keresobe soknak a nevebe is irja rifle only

nalunk fun mod van mert utaljuk az lap jatekot maskep nem is jatszanak az mpt ezert csinaltam a modot hogy szorakoztatobb legyen en nem szeretem a rifleket ezert modernizaltam egy kicsitt :DDD
minden fegyver lett tuningolva es mivel a riflek automatak igy 30 golyos tarral szereltem fel oket es a pisztolyok akar a kis uzik :DDD

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4967) fsb1000 válasza Pitbullos (#4966) üzenetére


fsb1000
nagyúr

khmm.. igen ez volt az egyik meglepő: "a pisztolyok akar a kis uzik"

De az is mikor valaki puskával úgy tüzelt mintha AK47 lenne... elöször azt hittem csitel, de aztán fegyvert váltottam és nekem is "Funny"-lett.

A RifleOnly szervereket meg majd keresem, mert még nem találtam COD5-öz.
Egyébként "puskán" azt a fegyver kategóriát értem, amit minden lövés után kézzel kell felhúzni, tehát nem automata és ált. 5 lőszer fér a tárba.

Persze sosem lesz egyenlőség, mert a magasabb rangúak kiválaszthatják a gyors tárcsere ficsört puskához is.
Ez (mint sok más "új" dolog) simán csitnek minősült COD1-ben...

Változnak az idők....

(#4968) fsb1000 válasza Pitbullos (#4966) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A gametrackeren valóban találtam RifleOnly-kat, de csak a BOLT jelzésüek azok amik valóban annak nevezhetők. (szerintem)

Ebből szombat este 2-ön voltak playerek.
Ezt próbáltam: [link]

Mikor másodszor kickeltek szó nélkül, akkor meguntam.
Lehet a Ping miatt?

(#4969) fsb1000 válasza fsb1000 (#4968) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hihetetlen köcsögség...

Ezek nem igazi Rifle Only szerverek, mert nincsen (vagy nem lehet???) letiltani a többi fegyvert. Önkéntes alapon megy a rifle használat, de néhány köcsög pont ezt szegi meg.
Ezért a playerek állandóan kickelik egymást (console nincs), akár használ tiltott fegyvert akár nem. Van 1-2 barom aki folyamatosan géppuskázik-gránátozik, és bárkit felnyomnak kickelésre azonnal rányomják a többiek a YES-t. Gondolkodás nélkül....

Harmadszor is kidobtak, pedig kérdeztem mi az oka, hiszen csak puskám van.
34 játékosból 18 arra szavazott hogy kickeljenek 0 ellene.
Miközben a ping folyamatosn 70 alatt volt (néztem ezt is, de nem laggoltam) és semmilyen szabályt nem sértettem..

Mondom nem baj, megnézek másik szervert, mert ezek már bekattantak.
Ott nem kickeltek, viszont nehézgépfegyverrel löttek és 3-ból 2x tüzérségi lövedéktől haltam meg... A 2. ilyen ál RifleOnly szervernél feladtam.

Nos.. ennyit a COD5 BOLT RIFLES ONLY szerverekről.

Ha valaki tudja hogy kell konfigolni COD5 szervert RiflesOnly-nak akkor szóljon.
Bérelek egyet 3 hónapra, ha meg lehet csinálni.

(#4970) Pitbullos válasza fsb1000 (#4969) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

berelj adok modot :DDD

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4971) fsb1000 válasza Pitbullos (#4970) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Elöbb látni szeretném....
Csak BOLT RIFLES fegyver, nincs pisztoly, nincs pisztolyos éledés, nincs rakéta, nincs gránát eldobás halál után, nics puskagránát, nincs jelzőrakéta, se mérgesgáz, nincs felderítő hívás, nincs tüzérség, nincs kutya, se macska, semmi sincs... csak puska.
bocs.... én örülnék legjobban ha ez menne, fizetnék is érte, többet mint a bérlésért.
Csak látni szeretném elötte, hogy tényleg müxik

4 éve nagyon sok pénzt kifezettem, CodUO szerverért+konfigolásért, mert legalább 4-en jelentkeztek a PH!-ról hogy bekonfigolják.
Valahogy nem sikerült... csak 5.-kre. leginkább az elvesztegettet idő zavart, meghogy mindenkinek mekkora mellénye volt, hogy ilyen egyszerű dolgot majd Ő jól bekonfigol.
Fölrak ilyen-olyan mod-ot mert azzal frankó lesz... hát nem lett az.
Persze mikor már megvolt a tuti szerver.cfg, akkor már én is tudtam belenyulkálni.

Egyébként visszamentem arra a nyavalyás önkéntes riflés szerverre, amit linkeltem. EElső pályán semmit nem csináltam, csak kempeltem, olvastam kit mikor kickelnek.. 0 pontal végeztem de mégis kaptam 51 XP.. hehe...
Aztán további 2 pályán keresztül játszottam és nyugtom volt (pedig volt egy bajtársölésem is 1x...), de 4. elején kickeltek megint.. minden ok nélkül.
Ez a köcsögség.
.
Bocs hogy itt elmondom, de rohadt bosszantó.

(#4972) Pitbullos válasza fsb1000 (#4971) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

keres meg mert sok szerver van olyanon is voltam hogy se pisztoly se granat semmi perk csak riflek

egyszeru fogod az ace modot van beallitas a fegyverekre minden fegyvert kiveszel csak a rifleket hagyod mas fegyvert nem tudnak valasztani mert a menube nem fgaj engedni mindent ki lehet venni a pisztolyokat granatokat stb
en kimondottan utalom a rifle modot mert tiszta kemper mod arol szol ki tud jobban elbujni semmi elvezet nincs benne

[ Szerkesztve ]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4973) fsb1000 válasza Pitbullos (#4972) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"utalom a rifle modot mert tiszta kemper mod arol szol ki tud jobban elbujni semmi elvezet nincs benne"

hehe... talán mert még nem voltál olyan RifleOnly szerveren ahol nem ez megy.
Ugye nem téveszted össze a földön fekvős sznájperekkell????
Akik a távcsővön át nézik a világot?

Egy jó rifle game iszonyatosan pörgös, CTF-ben vagy HQ-ban, és taktikázos SD-ben.
Évekig ezt nyomtam CodUO-ban.. nics kempelés, illetve nem sok értelme van.
Azért kedveltem meg, mert itt van a legkevesebb esélye a mazei csitternek.
Olyan gyorsan történnek a dolgok, hogy nem sokat ér a WH és ha bekapcsolja az AIM-ot még akkor sem lesz több esélye.. csak messziről. Na de ezért nem kell megállni és kempelni...

Majd egyszer csinálok neked egy videót HARBOR ONLY RIFLE ONLY szeróról....

(#4974) Pitbullos válasza fsb1000 (#4973) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

nem kell en amugy se szeretem az egylovetu fegyvereket kiveve a snipert az auotomata fegyverek a kedvenceim :DDD

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4975) fsb1000 válasza Pitbullos (#4974) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem gond ha nem vagy rá kiváncsi, de én mégis megmutatom, ha már meg csináltam..

Esetleg másokat érdekelhet, hogy a Rifles Only szervereken nem kempelés megy.
Sőt nekem úgy tünik, hogy némely custom COD5 szerver mintha lassított felvétel lenne ezekhez képest.

Nem vagyok egy pro játékos meg a reflexeim is öregesek már, de egy ilyen bemelegítés után a lassabb tempójú szervereken tarolni szoktam. Amig el nem fáradok... akkor visszacsúszok a középmezőnybe.

Video csupán 1 perc ( HD-ben nézhetöbb, mert a YT a normál felbontást elcseszte)
[link]

(#4976) G.I.JOE válasza fsb1000 (#4975) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Na akkor mi asszem egy hullámhosszon lehetünk. :)
Puskával a legjobb. Legalább közép távolról, eszméletlen feelinges. Közelről nem szeretek vergődni, de egy kicsit nagyobb pályán, akár csupa gépfegyós ellen Ilyeneket lehet művelni! :D
Majd mehetnénk vhová közösen ha van kedved, csak egyelőre még nem invesztáltam be egy origi-ba (az előzőek megvannak)

(#4977) fsb1000 válasza G.I.JOE (#4976) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Felölem rendben.
A fiammal szoktunk (nemriflés) együtt multizni, de hiába vagyunk 1 légtérben elég nehéz kooperálni pörgős játéknál.

Egyébként ismét visszamentem a szerverre amit linkeltem, és épp arra csöppentem be hogy volt console (admin) és vitatkozott a játékosokkal, hogy ne generáljanak állandó kicket. (lehet kapott néhány emailt)
Aztán kidobott 3-4 hangadót és kb 2 órán keresztül tudtam játszani.... addigra sajna kevesen lettünk.

Tényleg szívesen megcsinálnám a saját RIFLES ONLY szerverem, ha valaki be tudná konfigolni.
(de elötte látni kéne hogy tényleg müxik, és nem egy köcsög kickelős szerver lesz belőle)

(#4978) Pitbullos válasza fsb1000 (#4977) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

eleg gyenge szerver lehet ha az adminnak nincs anyi esze hogy a call votet kikapcsolja a szerveren :DDD :DDD inkabb bannolja a csavokat es idegeli magat :DDD :DDD

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4979) fsb1000 válasza Pitbullos (#4978) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez döntés kérdése.
A "call vote" valószinüleg nem véletlenül maradt bekapcsolva, talán azért van igy, mert nyilván nem tudnak napi 24 órás felügyeletet tartani, és a RIFLES ONLY szerveren azokat kéne kitiltani, akik más fegyvert is használnak.
Egy normális közönséggel ez müködhetne. Önszabályozásnak hívják.
De sajnos a playerek ezzel visszaélnek, vagy rosszul használják.

Továbbra is keresek Rifles Only szervereket... ahol nem kell bekapcsolni a call vote-t, mert le van tiltva a többi fegyver és ficsőr (gránát, éledés, gáz, rakéta stb)

Ja.. és konkrétan rákérdezek:
Be tudod igy konfigolni igy, ha bérelek egy szerveret?
Ha igen jelezd légyszi, és Hétfőn már intézkedek is.

Természetesen nem szivességből kérem, a tudást hajlandó vagyok megfizetni.

(#4980) Ice!?


Ice!?
őstag

Sziasztok!
Újra feltelepítettem a játékot, és az lenne a kérdésem, hogy milyen patch-ek jelentek meg?
Üdv.

mod: Úgy látom, hogy csak 1.2-es, illetve 1.3-as patch-eket adtak ki. Javítsatok ki ha tévednék. :B

[ Szerkesztve ]

(#4981) Csiborbogár válasza Ice!? (#4980) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Sorrendben 1.1, 1.2, 1.3 , és most lesz majd a map pack1. ;)

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#4982) Ice!? válasza Csiborbogár (#4981) üzenetére


Ice!?
őstag

Köszi. :R

(#4983) Pitbullos válasza fsb1000 (#4979) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

be allittom majd leirod hogy mit akarsz h maradjon meg a jatekba a rifleken kivul es az ace modot at alakitom neked nem kell fizess :DDD ezt hobbybol csinalom majd ha meg lesz a szero szolj vegyel fel xfiren:pitbullos

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4984) fsb1000 válasza Pitbullos (#4983) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, köszönöm a felajánlást.

Már rmeg is van a szerver.
21. század... csupán 42 perc telt el a megrendeléstől és müxik.
(illetve még nem, mert nem ttudok belépni, de a gametracker már látja)

Szóval korrekt cégnek tünik: [link]
A laggmentességet meg a pingeket meglátjuk majd, 32 slotos GLM-et rendeltem

Amint be tudok lépni és lementettem az alapbeállítást, akkor megadom a hozzáféréseket, hogy beállíthasd.
Sajnos Xfire-m nincs..... pü-ben, vagy emailban tudok közlekedni.

Szerver neve: FSB [szerverberles.hu] 80.249.169.7:28968

(#4985) Pitbullos válasza fsb1000 (#4984) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

a ceget nem ismerem de nekem tul gyanus az alacsony ar es meg lag mentes is :DDD

xfire az fontos azon keresztul jol es gyorsan lehet ertekezni
toldsd le innen[link]
regisztralj egy nevet majd vegyel fel

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4986) fsb1000 válasza Pitbullos (#4985) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szia!

Szerver megy.
Xfire installva, és felvettelek.... de mindent leírtam PÜ-ben a szerver hozzáférési adatokkal együtt.

Sok okosság nincs benne, csak BOLT RIFLE fegyverek, távcső nélkül és semmi perk funkció, eredeti mappokon XP-k és a class-ok elvesztése nélkül.

Azt nem tudom hogy a "ace" módban a globális XP gyülik, vagy csak a szerverre vonatkozó. Nem lenne baj, ha globális lenne....

Köszi!

(#4987) fsb1000 válasza Pitbullos (#4985) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs.. 2x ment

[ Szerkesztve ]

(#4988) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok, ha ujra kell tenni a rendszert, hogy tudom megtartani a mentésemet? Mint Single, mint Netest?

═════════════════════════════════════════

(#4989) Bencus88 válasza RootRulez (#4988) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem vagyok otthon, de véletlenül nem a Documentum and Settings mappába menti valahova?

(#4990) RootRulez válasza Bencus88 (#4989) üzenetére


RootRulez
félisten

Valóban...
C:\Documents and Settings\RootRulez\Local Settings\Application Data\Activision
Köszi!!

═════════════════════════════════════════

(#4991) Pitbullos válasza fsb1000 (#4986) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

szervered be van allitva nezd meg jo lessz igy vagy mast is akarsz meg bele
4 fajta rifle kozul lehet valasztani mindegyik melle 3 perk van tobb loszer ,nagyobb sebzes, es gyors futas perk es egy pisztoly mast semmit nem lehet valasztani az automatikus uzeneteket majd ird be a szerodon talalhato mods/rifle only/ config cgbe

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4992) killer1203


killer1203
senior tag

Sziasztok

Zombi modhoz mapokat mivel lehet csinálni ?

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#4993) Pitbullos válasza killer1203 (#4992) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

modtools az uj honlapomon meg talalod a letolteseknel [link]

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4994) fsb1000 válasza Pitbullos (#4991) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm szépen, nagyon frankó lett a RifleOnly MOD!!!!!
Tényleg csak puska van. Szerintem minden fegyver beállítás OK.
Aki megszeretne cézni /connect 80.249.169.7:28968

A finomhangolást majd elvégzem az ugrásmagasság és futás-gyorsaság tekintetében.
Viszont erősebb sebzés kéne. Azt mivel tudom állítani?? próbáltam a healt-ot lejjebb venni a main/mp-server.cfg-ben, de nem ok.

Ami viszont nagy probléma:
Átálítottam a mapokat CTF-re (ez lenne az alaphelyzet) és roundswitchnél kiakad a szerver. 5-ből 4x tutira. Tehát félidőben még kiirja a score-t, meg hogy switch van, de aztán leakad a szerver. A webcontroll felülettről tudom csak újraindítani.

Volna még 2 másik alapbeállítás is, amit nem tudok megcsinálni.
- Killcam bekapcsolása
- játékos meghalása ha kempel. Most 2 perc aztán 1 perc.
Ezt vagy ki kéne kapcsolni vagy 5 percre kéne állítani.

Jelenleg 5 percesek a pályák, hogy tudjam tesztelni, de a kifagyást szinte mindig produkálja PB-vel és nélküle is, rövidebb vagy hosszabb időkkel.
Tdm után jön a köv. map, tehát mapváltás ok.
Ha a szervert a MOD nélkül inditom, akkor nincs ilyen gond.
ja... /rcon paranccsal hogy tudom újrainditani a szervert rifleonly moddal?
(lefagyáskor sehogy, de ha valamit változtatok a cfg-ben.)

Köszönöm mégegyszer a munkát, szeretném majd valahogy viszonozni.

(#4995) fsb1000 válasza fsb1000 (#4994) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még egy kérdés, de ezt szeretném mindenkitől kérdezni aki multizik.

Mi arról a véleményetek, hogy MOD szerveren a RANK elveszik, illetve csak arra a MOD-ra vonatkozóan 0-ról kezd gyűlni az XP.
Ilyen szerverre is szívesen mentek, vagy fontosabb a globális XP gyűjtögetés.

Szerencsére a játék újraindítása után (v1.3-val) újra a saját RANK / CLASS beállításokkal lehet játszani.

Pitbullos: ennél az ace/rifleonly MOD-nál nem lehet megoldani, hogy ne 0-ról induljon a RANK, hanem a játékos globál rankjai látszódjanak?
Illetve ahhoz gyüjtögesse az XP-ket?

(#4996) Pitbullos válasza fsb1000 (#4995) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

ez nem ace mod ez az egyik amerikai haver rifle modja akivel a waffle modot is csinaltuk
sajnos nem lehet megoldani a rank ugyet modoknal sajat rank rendszer van vagy nincs is
majd ma meg elvegzek nehany beallitast a tegnap csak a modot tettem fel hogy nezd meg az alap beallitasokkal nem foglalkoztam.
ez a mod nem tamogatja aszem a roundbased jatektipusokat pl sd sab ctf de meg meg nezem a beallitasokat .

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4997) Pitbullos válasza fsb1000 (#4995) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

azt hiszem sikerult minden beallitast megcsinalni a szerver cfg amit a szero melle adtak szart sem ert szerintem fejbol irtak en irtam regen egyett amikor a demo megjelent azzal felulirtam a regit most van minden beallitas .
palyak most 20 percesek
camp kill kiveve
killcam on
most a fegyvert kivalasztod utana tudsz 2 perk kategoriabol valasztani de csak nagyon keves perkbol
probaljatok ki a fegyverek erosebbek lettek ha nem akkor allitok a mod ba a fegyverek erossegen meg

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#4998) fsb1000 válasza Pitbullos (#4997) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm a módosításokat!
Már csak 3. kérdésem lenne.

- Ez az új mod támogatja a CTF, SD játéktipust?
- Ezt a mod-ot tudom valamivel szerkeszteni, hogy ne mindig téged zaklassalak?
(vagy elégséges a cfg-ket szerkeszteni - eléggé hasonlít a cod1-re)
- rcon parancsal hogy tudom újraindítani a szervert, hogy a mod-dal induljon?

(#4999) Pitbullos válasza fsb1000 (#4998) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

ctf megy sdt nem probaltam
a modot nem tudod szerkeszteni csak a cfgket
nem tudod ujra inditani csak a webadminbol a "szerverim" menube
fontosabb consol parancsok:
belepsz a szerora /rcon login rconjelszo
jatektipus valtas /rcon g_gametype tdm (sd,koth,war,dm,dom ctf)
kov palya /rcon map_rotate
palya ujrainditas /rcon map fast_restart
palya berakasa /rcon map mp_palyanev

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#5000) BandiHUN válasza Pitbullos (#4997) üzenetére


BandiHUN
veterán

én HC +40% health-al állitottam be a sebzést,nekem az tűnt jónak... riflével 1 lövés kill fej/felsőtest,géppityu 3-4 golyó.viszont szerencsére nem szoktak géppityuval nyomulni pont az 1 lövéses kill miatt

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.