Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szintén jelentkeznék egy kis lan-os, hamachi-s nazi zombi irtásra. Esetleg lenne olyan csoport ahova kell még egy ember.

Zombicsalogatónak tökéletes vagyok. :DDD

(#4602) johniee válasza juliabrilke (#4601) üzenetére


johniee
senior tag

Én is mennék zombira :DD

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#4603) juliabrilke válasza johniee (#4602) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én szoktam indítani szervert, de sosem jön össze annyi ember. Pedig csak jönni kellene egy mikrofonnal. Egyébként pitbull kiegészítést használok.

2 emberrel meg néha elég nagy futkározás szokott lenni egy véletlen egyszerre tárazás miatt. :DDD

(#4604) Tsumaas válasza juliabrilke (#4603) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Ezért jó az Unlimited ammo. Jelentkezek én is a Lan partyra.

Hard work beats talent.

(#4605) juliabrilke válasza Tsumaas (#4604) üzenetére


juliabrilke
addikt

Háááááát. A végtelen töltény azért annyira nem vicces szerintem. Nincs meg a töltés adta öröm és úgy nem kell hozzá csapatmunka.

Bár egyszer volt oylan is, hogy mind a 4-en egyszerre töltöttünk a 38. pálya magasságában.
Voltak ott sikítozások. :DDD

(#4606) Tsumaas válasza juliabrilke (#4605) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Azért nem árt néha az sem. Custom mapokon nyomjátok?

Hard work beats talent.

(#4607) juliabrilke válasza Tsumaas (#4606) üzenetére


juliabrilke
addikt

Eddig még csak az alap térképen szórakozgattunk. De ha összegyűlne 4 ember, akkor lehetne vele akár szórakozgatni az itt jelentkezett emberekkel is.
Nekem csak annyi kérésem lenne, hogy mikrofonja 3 embernek legalább legyen, mert mire az egyik begépeli, hogy bejöttek, addigra a másik csapattagok eldúdolják, hogy "kör közepén állok"! :D

(#4608) Tsumaas válasza juliabrilke (#4607) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Nekem van mikim, és Skype-t használok.

Hard work beats talent.

(#4609) juliabrilke válasza Tsumaas (#4608) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha te is jönnél és johniee is, akkor már "csak" egy ember kell. Azt meg szerintem meg tudom oldani.

Tényleg. Az alap pályán mikor szól a zene? A random fegyveres doboz mellett van egy rádió és abból szól folyamatosan. De eddig nem nagyon hallottam.

(#4610) Tsumaas válasza juliabrilke (#4609) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Én úgy vettem észre, hogy csak akkor szól, mikor nyitva van a doboz.

Hard work beats talent.

(#4611) juliabrilke válasza Tsumaas (#4610) üzenetére


juliabrilke
addikt

Neeeem! Nem a bugyuta zenére gondolok, amikor randomizálja a fegyvert.
Ez mindig szól és a doboz melletti rádióból. De érdekes, hogy más is mondta már, de a többiek sosem hallották. Én akkor hallottam mindig, amikor első voltam a lövési listán.

(#4612) Tsumaas válasza juliabrilke (#4611) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Hát most így nem ugrik be mire gondolsz. Majd legközelebb figyelek rá.

Hard work beats talent.

(#4613) juliabrilke válasza Tsumaas (#4612) üzenetére


juliabrilke
addikt

Muhaha!

Igazam volt. :) Bár úgy néz ki, hogy véletlen megsoroztam a rádiót szalagtárassal. :DDD
Itt van róla infó.

(#4614) Tsumaas válasza juliabrilke (#4613) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Az igen, na majd kipróbálom. :C

Hard work beats talent.

(#4615) juliabrilke válasza Tsumaas (#4614) üzenetére


juliabrilke
addikt

Csak furcsa volt, mert az egyik srác mindig mondogatta, hogy ki hallgatja ezt a hülye világháborús zenét. Senki nem értette, hogy miről van szó, de ő hallja továbbra is.

Tegnap a játéknál ugyanígy jártam, amikor lementem 2 forduló között. Akkor hallgattam, hogy a rádió felől jön. Mondjuk sok időm nem volt tanulmányozni, mert pár zombi gyorsan közeledett. (és szerintem nem adót akartak váltani a rádióban :DDD )

(#4616) Tsumaas válasza juliabrilke (#4615) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Elképzelhető. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#4617) juliabrilke válasza Tsumaas (#4616) üzenetére


juliabrilke
addikt

Akkor fél 6, 6 magasságában ok lenne? Hivatalosan meg van a 4 ember.

(#4618) Tsumaas válasza juliabrilke (#4617) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Valami linket tudnál adni ahonnan le tudom szedni a Lanfix-et?

Hard work beats talent.

(#4619) juliabrilke válasza Tsumaas (#4618) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha rámkeresel msn-en, akkor nyitok egy ftp-t és leszeded tőlem.

(#4620) Corsa1


Corsa1
tag

hi all!

miért van az hogy most miután ujraraktam a cod5-t,nem tudok vele játszani,mert amikor a solo módba megyek,new game,és kiválasztom a nehézséget,akkor utána visszadob a new game/mission select részhez.ez mitől van?bármilyen nehézségi szintet választok,oda rak vissza.3x tettem ujra a játékot és mindig ez van.

thx

(#4621) Tsumaas válasza Corsa1 (#4620) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Ne legyen internetkapcsolatod mikor elakarod indítani a játékot.

Hard work beats talent.

(#4622) Corsa1


Corsa1
tag

dehát ezelőtt ez nem volt probléma...most nem értem miért csinálja ezt.

(#4623) Tsumaas válasza Corsa1 (#4622) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Eredeti a játék. Mert törtnél szokta ezt csinálni. Arra meg ez a megoldás(tudomásom szerint).

Hard work beats talent.

(#4624) juliabrilke válasza Tsumaas (#4623) üzenetére


juliabrilke
addikt

Sajnálom, hogy nem jött össze. Nekünk meg az eltérő patch miatt morog, amikor indítjuk a játékot. De ezt már csak megoldjuk. :)

(#4625) Tsumaas válasza juliabrilke (#4624) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Én is. Neked is tört verzió van? Mellesleg eredetinél a patch-külömbség nem jelent problémát.

Hard work beats talent.

(#4626) juliabrilke válasza Tsumaas (#4625) üzenetére


juliabrilke
addikt

Igen, nem eredeti. Alap verzióval és az általam leírt módon látott minden ki szépen és játszani is tudtunk eddig.

(#4627) Tsumaas válasza juliabrilke (#4626) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Akkor az eredeti-tört verziójú párosítás nem a legjobb.

Hard work beats talent.

(#4628) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Felraktam a 2. javítást. Az FPS-t most már kiírja, ha be van állítva. Azonban a max FPS-t hiába írom át nem reagál rá. Meg egy jó pár konzolba írt parancs szintén fabatkát sem ér, ami eddig hiba nélkül működött. Ez a patch hibája lenne vagy csak nálam kergült meg valami?

(#4629) johniee válasza Tsumaas (#4627) üzenetére


johniee
senior tag

Nos, engem ledobott a szeró mikor a zombi indult volna...valami weapon mismatch problémával. Egy másik Lanfixed exe-vel meg tökéletesen ment :Y Ezek szerint nem elég ha byte-ra pontosan egyezik a fájl, így is lehetnek különbségek :F

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#4630) juliabrilke válasza johniee (#4629) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezért is mondtam, hogy átdobom a lanfixet.

Ennek a mocsoknak egyeznie kell szinte minden verziónak és hamachi-ból is csak egy verzió ok. :W

(#4631) Tsumaas válasza juliabrilke (#4630) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Akkor majd felveszlek MSN-re aztán majd átküldöd. Ha a Lanfixel indítom a játékot, akkor nem tudok módot választani. Hova kell bemásolni a módot, hogy ott is lássam.

Hard work beats talent.

(#4632) juliabrilke válasza Tsumaas (#4631) üzenetére


juliabrilke
addikt

A mods mappát a játék főkönyvtárába kell beletenni.

(#4633) leftyke


leftyke
aktív tag

Valaki msn-en nemtudná nekem gyorsan leírni hogy tudok multizni. Mindíg v.mi online name-t kér de semmit nem fogad el. Meg magától kikapcsolja a punk bustert.

(#4634) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Köszi mindenkinek a játékot, aki ma tudott jönni! :R

(#4635) leftyke válasza leftyke (#4633) üzenetére


leftyke
aktív tag

Ha valaki tud segítsen már

(#4636) BandiHUN válasza leftyke (#4635) üzenetére


BandiHUN
veterán

egyszerű:megveszed.és akkor menni fog minden :K

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4637) petcsike


petcsike
tag

hali! tudom hogy egyszer kérdeztem már, de hátha azóta van valakinek okos ötlete:) Haverral játszanánk zombit, hamachin(1.0.1.5) de sehogy sem látjuk egymást... neki is 1.2es patche van, nekem is, hozzá az 1.2es lanfix... és nem látjuk egymást:( valaki tudna javasolni ezügyben akármit?:D

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#4638) juliabrilke válasza petcsike (#4637) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezt párszor már végigjátszottuk mi is.

Hamachi egyezik (1.0.1.5) OK
Patch eltér Nem biztos, hogy ok.
Lanfix fájlok egyezzenek!
Tűzfalat is nézd meg, mert az is szokta blokkolni a kapcsolatot.

Sajnos nagyon válogatós a lanfixes játék. :(

(#4639) juliabrilke válasza leftyke (#4633) üzenetére


juliabrilke
addikt

Vegyél fel és elmagyarázom msn-en. Esetleg utána ki is próbálhatod a kapcsolódást.

(#4640) petcsike válasza juliabrilke (#4638) üzenetére


petcsike
tag

tűzfal kikapcsolva, lanfix ugyanaz, patch meg detto ugyanaz. ezekután gőzöm nincs, mi lehet a baja:( bármi mást játszunk látjuk egymást, csak cod5 zombie nem:( ja és ez sima alap zombie, semmi extra

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#4641) juliabrilke válasza petcsike (#4640) üzenetére


juliabrilke
addikt

Egy bibi szokott még nálunk lenni. Ha alt+tab kombinációval kilépek az asztalra, akkor senki nem találja a szervert.

De azt tudom mondani, hogy indítok egy szervert és megpróbálhatod, hogy látsz-e.

(#4642) petcsike válasza juliabrilke (#4641) üzenetére


petcsike
tag

oksi:) probáljuk meg:) vegyél fel lécci msnre

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#4643) juliabrilke válasza petcsike (#4642) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ok, felvettelek. Megtárgyaljuk.

(#4644) juliabrilke válasza petcsike (#4642) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ugyanaz a hiba, mint johniee esetében tegnap. :B

(#4645) petcsike válasza juliabrilke (#4644) üzenetére


petcsike
tag

mocsokloki lát engem, ha én hostolok, én viszont nemlátom őt, ha hostol. nekem vistám van neki xp. egy másik haverom is vistával kreál egyet, mocsokloki tud csatlakozni hozzá, én nem. ötletek, hogy ez miért van? (tűzfal, defender kikapcsolva)

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#4646) juliabrilke válasza petcsike (#4645) üzenetére


juliabrilke
addikt

Rákérdezek a routeres dologra. Mind a kettőtöknél van, nálam nincs. Amikor cod4 szervereket indítottam, akkor csináltuk még, de régen volt már. :B

Estig rákérdezek.

(#4647) Soldika30


Soldika30
tag

sziasztok
Nekem egy olyan problámám van a call of duty world ot warral,hogy fennt volt az alap patch 1.1-es aztán most felraktam az 1.2,mert a serverek nagyrésze már 1.2-es és most nem akar belépni a játékba,eddig úgy léptem be mindig,hogy beléptem a multyplayer részébe aztán nyomtam egy 0-át,lejött a konzol és beírta,hogy connect aztán az ip cím és enter,most megcsinálom ugyan ezt és nem csinál semmit....megpróbáltam belépni xfiréről is de ugyan ez,belép a multy részbe és semmi,ez azóta van mióta felraktam az 1.2-öt,ha valaki tudna segítani azt megköszönném!
Erre tud valaki valami ötletet,hogy mit kéne vele csinálni?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#4648) BandiHUN válasza Soldika30 (#4647) üzenetére


BandiHUN
veterán

megvenni. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4649) johniee válasza BandiHUN (#4648) üzenetére


johniee
senior tag

Jajj most ezt szajkózzátok :U Érdekes...tegnap pont az nem tudott velünk zombizni, aki megvette :((

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#4650) Tsumaas válasza johniee (#4649) üzenetére


Tsumaas
senior tag

1. De ha ti is megvetéttek volna, akkor tudunk volna együtt játszani.
2. Nem szajkózom, én is útálom, ha nekem mondják.

Hard work beats talent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.