Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) #54715584 válasza antikomcsi (#4150) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem megy a cheat...amiatt halt be a játék :)

fedezékben vagyok, de amelyik folyamatosan lő a géppisztolyjal az egyik ablakból, azt nem tudom kinyírni, és van csomó banzai támadásom is, van, amikor abba halok bele...
általában a japánok 3-4 kirohanásánál meghalok :D

hát akkor próbálkozom tovább serényen :)

(#4152) antikomcsi válasza #54715584 (#4151) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha az a pálya, ahol épületből lőnek egy udvar szerű helyen, ott menj körbe az alagútban, írtsd ki a japókat, aztán menj be a házikóba, és jöhet a légitámadás a tankokra.

(#4153) #54715584 válasza antikomcsi (#4152) üzenetére


#54715584
törölt tag

nincs alagút és tankok
egy épületekkel körbevett udvaron vagyok, az udvar 3-4 részre van osztva, az egyik oldalról jönnek az én katonáim, a másik oldalról meg a japók
nem tudom mi a neve a pályának...azt meg lehet nézni vhol?

(#4154) BandiHUN válasza #54715584 (#4149) üzenetére


BandiHUN
veterán

ha jól emlékszem,akkor ez már a legvége felé lehet...ha jól tippelek,akkor esetedben azzal tudsz nagyot alkotni,hogy amikor kimész az udvarra,lent találnod kellene egy kupac aknavető-gránátot,ami mellé szépen le is tudsz hasalni....vagyis elfekvős a kupac mellé,és szórd meg szépen a környéket,amint csendesedik a dolog,kérd gyorsan a légicsapást,majd fekvés vissza:DDDaz épületeket kell lerombolni.a kupac kábé ahol kijössz fent az udvar karzatánál,kábé pont alattad van,közel a falhoz.igazából ha jól csinálod,nem is kell lőni,max ha mégis valaki közben átjutna feléd,de nekem max 1 tárnyi egyéb lőszert kellett pazarolné,és a bombairtás miatt a társaim is megmaradtak,jól fel tudták tartani a népet,amig a légicsapást intéztem.asszem' 4-5 légicsapás kell,de ez nem biztos,egyet tuti elrontottam,nem épületre ment,30mp van 2 légitámadás között,ha dobálózol szépen körbe/nézed a radart,merről van épp akció,semmi gondnak nem szabad lennie. :K

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4155) #54715584 válasza BandiHUN (#4154) üzenetére


#54715584
törölt tag

köszi :R
megyek is kipróbálom :)

(#4156) BandiHUN válasza #54715584 (#4155) üzenetére


BandiHUN
veterán

ja,ahogy emlékszem,a szemben és a jobbra levő épületrésznek kell adni,nekem talán középre 1 légicsapás kellett,fobb oldalon az épület jobb,bal és bejárati része 1-1,de itt lehet,hogy jobb célzással le lehet tarolni többet is egyszerre.nyilván nem is volt a radaron jelölve semmi...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4157) Csiborbogár válasza BandiHUN (#4148) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Nem igazán értem ezekre a pontemelésekre miért is van szükség.
Teljesen tönkreteszi az élményt, és elveszi a dicsőséget. :((

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#4158) BandiHUN válasza Csiborbogár (#4157) üzenetére


BandiHUN
veterán

hmm...mint mondtam,én elértem a 65-öt 50pontossával,ez maponként 50-150 killel is volt 14óra játékidő,úgy,hogy csak erre gyúrtam...ez oké is lenne.de aztán bejöttek a szuperszerók,bár nem ennyire drasztikusan még(szvsz ez amolyan öngeneráló dolog,mert mostanában rengetegen nyomják a powerupot,szépen kiürültek az egyéb szerverek,aztán a kisebb pontosok is szépen kezdtek fogyni,emelni kellett...),viszont kiderült az is,hogy a prestige-nél alig kap valamit az ember,tehát szerintem nincs az a marha,aki normál feltételekkel elvinné 15x végig,ráadásul mindig fegyó és perknullázással újrakezdve a plusz slotokért.ráadásul ugye nem is minden prestige +1 slot,asszem' az elsőt már rögtön adja,a 9slotról 10re ugráshoz pedig már +5x kell végignyomni a 65+egy kicsi-t...és még a challenge-eket is elveszi a mocsok,mindent :W nézd azt,mit kapsz,és mennyi munkáért normálban,vagy powerupon,a powerup tűnik reálisabbnak a jutalomért.de ha gondolod,szived joga 10/50pontonként elérni,de nem lesz vele jobb,én inkább koncentrálok a játékra magára,minthogy jajj még kell ennyimegennyi pont a következő fegyóhoz...de mondom ezt úgy,hogy az első 65-ben igy ment nekem is a lépkedés,de elég is volt.most arról meg már ne is beszéljünk,amikor jönnek a jobb fegyverekkel/lángszóróval,és úgy érzed,nem a tudás döntött...kár,hogy kivették a fegyószinezést vagy ilyesmit,a headshot is csak pontot ér már,pedig ez azért még tolt a cod4-en is,aranyfegyó,stb:( és lényeg a lényeg:szél ellen kár,már a fele cod5-ös minimum elérte a prestige 15-öt,ne legyen lelkiismeretfurdalásod. :DDD aztán már kocentrálhatsz a challenge-ekre,kár,hogy azt nem látni sehol,nem úgy,mint x360-on.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4159) BandiHUN válasza Csiborbogár (#4157) üzenetére


BandiHUN
veterán

ja,meg dicsőségnek jobb a tábla tetején viritani,mint ilyen-olyan rangúnak lenni ;) persze nekem tetszik a prestige 15 logó... :DDD ha már nem lehet választani.afearban legalább választhatott jelet meg ruhát az ember,mégha szűkebb keretek között is,a left 4 deadban meg azt rakok ki,ami tetszik :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4160) Tsumaas válasza Csiborbogár (#4157) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Igazad van, de ha csak azt nézzük, hogy normál szerveren játszol, akkor 3-4 nap mire eléred a 65-öt, de akkor nagyon darálsz(ezt csak saccoltam, nem emlékszem már mennyi időbe telt). Ha akarsz +5 custom class-t akkor 10x vagy esetleg 15x is végig kell vinni a 65-öt. Kicsit unalmas, és minden Challenge és plussz amit addig megszereztél elveszlik. És mit nyertél? +5 c.c.-t( ami annyira nem fontos, mert 5 szerintem simán elég), és egy fasza medált, ami a neved melled csillog, ha megnyomod a TAB-ot. Mondjuk a jelvény dolog nem is lenne olyan rossz dolog, ha csak normál játék útján, vagy valami nagyon pro dolog esetén kaphatnál meg. De ilyen "sok xp-s" szervereken nem egy nagy kunszt. Ezt még a hülye is megtudja csinálni...

Szerk.:
Lorenzo9: X360-nál ezt hogy jelzik? Tudnál nekem mutatni egy képet róla?

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#4161) BandiHUN válasza Tsumaas (#4160) üzenetére


BandiHUN
veterán

én már 2 éve nem nyomom a 360-at,de ott ugye minden játéknál van elérhető 1000 gamerscore,és ezt bárkinél meg tudod nézni,név szerint,mi van már meg neki a játékban,tehát itt is.közvetlenül úgy tudom,ott sem látszik,asszem csak annyiban más,hogy mindenki neve mellett ottvan a rangjelzése is,ha a mapon ránézel,nem csak a neve.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4162) #54715584 válasza BandiHUN (#4156) üzenetére


#54715584
törölt tag

megvagyok, most már a reichstagos résznél tartok
hát nem semmi pályák vannak...
de mindenhonnan csak jönnek a katonák, alig győzöm őket, nagyon sokan vannak
sok van még hátra? igazából idegesít már a hülye AI meg mindig sok katona, akiket csak irtani kell...

[ Szerkesztve ]

(#4163) #54715584 válasza #54715584 (#4162) üzenetére


#54715584
törölt tag

okés, végigértem :D
köszi a segítséget :R

(#4164) Tsumaas válasza BandiHUN (#4161) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Aha, értem.
Valaki emlitette, hogy akar játszani co-op-ban. Én benne vagyok, csak legyen jó a CoD. Mondjuk Naci Zombie-t is mehetnénk. :K

Hard work beats talent.

(#4165) BandiHUN válasza #54715584 (#4163) üzenetére


BandiHUN
veterán

nincs mit :C sajna elég béna a játékmenet annyiból,hogy sokszor azon múlik,mennyire cumizol,hogy hogyan mész előre,sok helyen csak annyi kell,hogy gyors piff-puff,juss el a következő ellenőrzőpontig,mert ha vársz,a birkák nem mennek előre,az ellenség meg úgyis újratermelődik,a társaid és a lőszer meg szépen elfogy.persze aztán a következő ellenőrzőpontra megint lesztek ugyanannyian,tök mindegy,hányat öltek meg korábban :D ha gyorsan előrenyomulsz,a társaid is sérthetetlen rambóként ugranak neki a dolognak,ha vársz,kampec. :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4166) snataniel válasza BandiHUN (#4165) üzenetére


snataniel
tag

Ezt én is észrevettem.... De én szeretem a Pörgős Játékmenetet! :DDD

Kárpátia!!!

(#4167) BandiHUN válasza snataniel (#4166) üzenetére


BandiHUN
veterán

ezért kell a coop,jó nehéz fokozaton :D bár idegenekkel játszva azért megvan a pontvadászat általában ottis,de mégis sokkal jobb.mint a gépi társak

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4168) gzoli2


gzoli2
tag

Hali tud vki gyári magyar szervereket????
Eddig föleg németeken nyomtam de már full szánalmasak. Ma például azér bannoltak(!!!)
mer 65 -ös szint után nem akartam prestiget inditani.......wtf???????,

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#4169) BandiHUN válasza gzoli2 (#4168) üzenetére


BandiHUN
veterán

használj pl.xfire-t,abban tudsz szervert keresni,magyart is.a bann dolgot nem értem,a prestige-nek nincs köze semmihez,szerintem mással lehet inkább szemet szúrni...pl.sok teamkill,feltűnő bénázás(ilyesmi okkal még nem találkoztam,de elvileg ki tudja),túl jó eredmény,az admin túl sokszori lelövése,az admin plantjának leszedése az utolsó másodpercben,anyázás.nyomd angolon egyébként,vagy amerikain,ez a kettő nekem a bejövős már régen.ezeknek pl.van jó csapatszellemük és általában kultúráltak,és sokkal kevésbé csalnak.balkáni szeró fertő,német közepes,a többi országban meg fura nyelveken karattyolnak :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4170) SeatZola


SeatZola
őstag

Valaki megmondaná, hogy miért nem idul el a játék? Feltelepítettem, mindent beállítottam, kiválasztanám soloban a new gamet vagy a mission select-ben a Semper Fi-t, de semmi sem történik. Mi lehet a gond?

Rappi

(#4171) SeatZola válasza SeatZola (#4170) üzenetére


SeatZola
őstag

Bocs, Visszaolvastam, megtaláltam a magyarázatot! :)

Rappi

(#4172) jozefgucci1 válasza gzoli2 (#4168) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Inkább német mint magyar, legalább ott nincs annyi csaló.Amúgy magyar szerever van csak nem eredeti játékhoz :(( .Azonban ha találsz kérlek linkeld be.Ma találkoztam egy igen idegesítő jelenséggel.:Mégpedig 3 X ugyan az a Dog támadás ölt meg .Ez azért elég gáz ,majdhogynem ugyan az a kutya ölt meg. PFF.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4173) Tsumaas válasza jozefgucci1 (#4172) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Hát ez benne van a pakliban. CoD4-ben a helikopter volt nagyon idegesítő. CoD2-ben? Nem CoD2-ztem :D

Hard work beats talent.

(#4174) oxox


oxox
addikt

Ave

Latom itt mar sokan elertek a 65 szintet...ezert pls segitsetek
Gondolom mar paran megkerdeztek ezt a prestige dolgot...s ahogy olvasom, annyi tortenik mikor elerem "elsore" a 65-t, hogy valaszthatok, hogy kivanom-e megegyszer a fejlodest elso szintrol, mindent 0-zva...cserebe kapok egy medalt, es meg egy (6.-ik) classt (a meglevo 5 melle). jol ertem?

ha igy van akkor nagyon szanalom az egesz.....mar bocs, de lesz.rom, hogy kinek milyen medalja van, az a lenyeg, hogy elso legyek a listaban...5 class amugy is boven eleg (ha nem akkor valtok map kozott)..amig meg nem erem el a 65 szintet, addig csak a fegyok, es perkek erdekelnek (a szines fegyokat a 4-ben is marhasagnak tartottam)..onnan meg mar tenyleg csak a lista eleje.

Szerintem sok tekintetben jobb a 4. Pergosebb a jatek...legalabbis pl. csipaval nagyon gaz ebben az ujban (igaz emlekszem, hogy a 4-ben is hasonlo volt a helyzet a frissitesekig). A perkeknel tobb megujulast remeltem, a kill-ek utanni bonus-okbol csak a kutya amit szerintem eltalaltak.....a vilaghaboru hangulata, es a mapok amik karpotolnak ezert...de ha a jelenkorba jatszodna (pl. cod4 folytatas), akkor mar nem lenne a gepen...remelem majd osszedobnak valami javitast, es jo lenne ha lenne nehany tipp-topp only rifle szero.

oxox

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4175) #54715584 válasza BandiHUN (#4165) üzenetére


#54715584
törölt tag

igen, rájöttem erre pár helyen, kicsit hülyén oldották meg....
de ami ezen kívül nagyon zavart, az hogy a "birkák" mindig elém álltak, vagy leguggoltak mellém, és így folyton akadályoztak az előrehaladásban, sokszor azért haltam meg gránáttól vagy lőttek le, mert beléjük ütköztem vagy véletlen eltaláltam őket, erre a játék beszól, hogy friendly fire not tolerated, aztán pálya újrakezd... ppfff :W

na mind1...egynek jó volt, bár szvsz meg sem közelíti a 4 hangulatát és játszhatóságát, sem hangulatban sem kezelhetőségben, az AI meg egyszerűen "dummy"... :DDD

(#4176) BandiHUN válasza #54715584 (#4175) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez igaz,sokkal jobb a 4 ilyen téren.de egyébként arra próbál a dolog rávezetni,hogy menni kell előre,amikor csak tud az ember,és csak annyi dolgod van,hogy lelődd,aki szemből hirtelen előtted van,a többit elintézik a többiek,furamód ilyenkor már precizen és gyorsan.a friendly-re meg egy megoldás van:le kell sz...ni őket,én azt vettem észre,hogy tök felesleges velük foglalkozni,mert ha mész előre,mindig terem melletted a scriptnek megfelelő számú társ,először én is azt gondoltam,hogy jobb vigyázni a csapatra,mint ahogy illene is egy taktikus játékban,DE NEM... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4177) Csiborbogár válasza BandiHUN (#4158) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Ez igaz, de annyi más kihívás is van mint a rang!
Én pl szeretem az összes kalandot végigvinni, és van közte pár nem egyszerű feladat is.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#4178) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Támogatja a PhysX-et?

Köszi!

(#4179) BandiHUN válasza kem (#4178) üzenetére


BandiHUN
veterán

sajna nincs ebben annyi interakció,hogy kelljen... :( még nyitható-csukható ajtó sincs,nemméghogy szétlőhető....vagyis semmit nem tudsz a helyszinen megváltoztatni,leszámitva 1-2 robbanó hordó...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4180) kem válasza BandiHUN (#4179) üzenetére


kem
addikt

Az erdőben viszont repkednek világító cuccok, azokat igazán számolhatná a másik VGÁ-m. De ahogy nézem nem foglalkozik vele. Viszont nincs hang:( ez olyan dolog miatt lehet amit nem szabad a nevén nevezni?:D Ha dxdiagban kikapcsolom a hardveres gyorsítást, el se indul a játék.

szer:
AMD meg annyira sux, hogy Full grafikán elmegy a gépemen a COD5 és az új NFS is... :W :(((

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#4181) BandiHUN válasza kem (#4180) üzenetére


BandiHUN
veterán

olyan spéci vasad van,hogy nincs is min csodálkozni :DDD én rájöttem,hogy hiába indultam amd-n,végül többe került,mintha annó intellel kezdek,ráadásul most van pl.egy olyan procim,ami nem számit garosnak,pedig freezer64 nélkül az alapot sem birja túlmelegedés nélkül,sz@r lett a hőátadás a sapka és a mag között,mert nem evett többet a gép,mint a tavasszal...de most vettem egy intel alapot,eredmény:hőfok kicsi,40w-al kisebb fogyasztás,és kétszeres teljesitmény.ennyire éri meg az amd-t foltozgatni.a phenom pedig egy áram és pénztemető kazán,ráadásul alaplapból is extrábbat igényel.aki játszani akar,felejtse el ezt a céget,legalábbis proci fronton....a vidkarim persze nekem is 4850 :D de még soha nem találtam ennyire kifizetődőnek egy hardvercserét soha,mint ezt az intelre váltást...a procival meg még fingom sincs,mi legyen,ez igy nem elég a garra,ha megsütöm,ugrik a gar...passz.megy-nem megy alapon kezdik a garit vizsgálni,ha sz@r,az csak a vevő baja.hogy 10percet nem bir ki egy névlegesen menő black(!) proci,ami nem volt sosem húzva,és a kezdetektől freezer64 volt rajta,az már nem számit.és cserébe nudli,amit ad még 3,2 gigán is...ezért sux.mert vak voltam,nem hittem el,hogy szarból várat az amd gép toldozgatása.és még meg is vettem a giga 790x-ds4es hiper amd alaplapot,bizva a jövőben...bontatlanul elment árában,és ujjongtam,amikor elvitték...akkor már megvolt az új cucc,berágatott a proci.és ennyi,soha többé asztali amd-t...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4182) #41133696


#41133696
törölt tag

Nekünk steames Call of Duty 5 lett vásárolva, és érdekelne, hogy a rangok megmaradnak e win reinstall után vagy sem? Tehát magyarán szólva a központiszerveren tárolja e a rangokat vagy még mindig a gépen?

(#4183) #41133696 válasza BandiHUN (#4167) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, és kikkel szoktál játszani?

[ Szerkesztve ]

(#4184) BandiHUN válasza #41133696 (#4182) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez jó kérdés...de a steammappáját kimentheted,és akkor tuti meglesz,sőt én úgy olvastam,hogy hogyha nem a rendszerpartición van,akkor elég a steam.exe-t elinditani manuálisan a könyvtárából.de énnekem a left 4 dead mentés vissza is állt,de lehetséges,hogy ez ilyen játéknál nem megy,a half life 2 alapú cuccok nem mennek amúgysem steam nélkül.szerintem nálad csak annyiban más a cod5,hogy inditja a steamet is,de nemigen külömbözik a mentés módja,volt már korábban is leirva,merre van,de pl. a #4088-ban irtam le legutóbb,hogyan kellene lennie.szvsz kár volt steamen venni....nincs tok,lemez,nem adhatod el,csak az accounttal együtt,örök rablánc...és annyival nemigen volt olcsóbb,mint a bolti.... :((

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4185) jozefgucci1 válasza #41133696 (#4183) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A rangod nem veszik el ez tuti, ha mégis van egy progi amivel visszahozhatod.Nekem nem steam-os a játék hanem dvd-s és mint sokan másoknak az első időkben csak úgy magátol kifagyott a játék és elveszett a rangom megminden.Ez a progi visszahozza ,mivel szerveren van minden adat, főleg nálad.Szerintem is jobb ötlet a Dvd-s vásárlás .Én pl szeretem ha itt van a polcomon a tok.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4186) Macka


Macka
veterán

Hali!

Van infótok arról, hogy a 4870-nel 1680x1050 felbontáson, maxon hogy fut a game? :R

(#4187) BandiHUN válasza Macka (#4186) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó kérdés...többet eszik,mint a cod5...viszont szerintem nézz meg bármilyen 4870 tesztet,tuti benne lesz ez a játék,meg a felbontás is.de jó procival kell rá simán kapnod 100-12fps-t full maxon,ha nekem 60-80 van,de a procim nincs húzva és csak 4850-em van

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4188) kem válasza Macka (#4186) üzenetére


kem
addikt

Jó kérdés. Biztos nem akad...
Nekem az adatlapomon lévő konfiggal 30-60FPS-el megy a játék fullon 1440*900-on.

Lorenzo9: kifejtenéd még egyszer amit írtál az előző hozzászólásban? Nem igazán értem miről beszéltél:D

Köszi!

(#4189) BandiHUN válasza kem (#4188) üzenetére


BandiHUN
veterán

szar ügy... :P a lényege annyi,hogy nem sokan játszanak opteronnal és egy gépbe rakott ati és nvidia karival egyszerre... :DDD nekem ott megfeneklik a dolog,hogy ez utóbbi 2 hogy megy együtt.azt tudom,hogy nvidia mellé lehet kicsi nv karit tenni physx-nek,de erről se tudok bővebbet.vagyis félő,hogy itt nemigen tudnak segiteni neked az emberek,miért nem megy normálisan.persze ez csak sejtés,majd jelzi valaki,ha mégsem jött be... :DD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4190) kem válasza BandiHUN (#4189) üzenetére


kem
addikt

Nem használja ki a PhysX-et a játék, hiába csinálná a 8600GT. A Procim meg semnmiben sem tér el egy 250*9-en járatott 2*1Mb cache-el rendelkező X2-től. A játék szempontjábol ez kb. 4600+ és egy 4670-es páros:) még nem is néztem hány magot használ... nahh megnéztem, mind2-t hajtja szépen.

Sikerült hangot varázsolnom!

A lényeg, hogy ha winamp-al elindítok egy számot, és a végére tekerem,h kb 20mp mulva a végére érjen, akkor onnantól van hang végig a játékban. ha zene(winamp) nélkül indítom kussol a játék...

Köszi!

(#4191) kem


kem
addikt

Nem tudok lemenni a létrán a vas teraszrol a sznájperezés után? mit csináljak? :Y

Köszi!

(#4192) Tsumaas válasza kem (#4190) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Ez is egy érdekes állatfajta akkor!

Macka: Szerintem simán elmegy rajta fullon. Ugyanazt tudom mondani, mint kem.

Hard work beats talent.

(#4193) insyde01


insyde01
csendes tag

Hali!

egy amatőr kérdés...HOGYAN KELL UJ PROFILT LÉTREHOZNI SOLOBAN?
...akármire kattintok nem csinál semmit ...:S

HP Pavilion dv-5 1180eh (Intel Core2Duo 5800 - 3Gb DDR3 - 250Gb HDD - 9600M GT 512MB DDR2 - TV TUNER - LAN/WIFI - MULTIMÉDIA TÁVIR...stb

(#4194) Tsumaas válasza insyde01 (#4193) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Akkor ott valami gond van a játékkal. Nem hiszem, hogy ennyire here vagy...
Select Online profiles->New-->beírod és utánna oké!

Hard work beats talent.

(#4195) Tsumaas válasza insyde01 (#4193) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Akkor ott valami gond van a játékkal. Nem hiszem, hogy ennyire béna vagy...
Select Online profiles->New-->beírod és utánna oké!

Szerk.: A francba, tudtam hogy ez lesz... :(((

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#4196) insyde01 válasza Tsumaas (#4195) üzenetére


insyde01
csendes tag

hát a SELECT ONLINE PROFILE ra kattinta kilép a teljes képernyos játékbol bead 1 kis ablakot ahol kiijra h cod5 ... online... a zold csik mozgolodik majd a PROGRAM BEZÁR és vége :S

egyébként TÉNYLEG OTT KELL LÉTRE HOZNIA SIMA SOLO (nem netes) profilt??
ha igen akkor tényleg szar a game....:S

ja a játék az tört, most szedtem le :D

reloaded csapat csinálta ....

[ Szerkesztve ]

HP Pavilion dv-5 1180eh (Intel Core2Duo 5800 - 3Gb DDR3 - 250Gb HDD - 9600M GT 512MB DDR2 - TV TUNER - LAN/WIFI - MULTIMÉDIA TÁVIR...stb

(#4197) BandiHUN válasza insyde01 (#4196) üzenetére


BandiHUN
veterán

no,akkor szégyelld el magad,hogy 70ft(lehet,hogy csak 55?...)-ért várod el a tökélyt...tessék megvenni,és akkor semmi nem odavaló izé nem fog mozgolódni! :W u.i.:ha neadj Isten mégsem lennél ennyire belelkesülve,hogy megvedd,akkoris mindenképp használd az 1.1 patchet,és olyan key is kell,ami jó....asszem 5 profilt lehet max egy keyyel csinálni amúgyis,ami az eredetinél nem gond,mert pl. a család minden tagjának lehet külön profilja,de a Te esetedben jelentheti azt,hogy te már nem férsz bele az 1 keyes "családba..."

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4198) insyde01 válasza BandiHUN (#4197) üzenetére


insyde01
csendes tag

...kössz lorenzo...:D

HP Pavilion dv-5 1180eh (Intel Core2Duo 5800 - 3Gb DDR3 - 250Gb HDD - 9600M GT 512MB DDR2 - TV TUNER - LAN/WIFI - MULTIMÉDIA TÁVIR...stb

(#4199) LamaCube válasza BandiHUN (#4197) üzenetére


LamaCube
addikt

"70ft(lehet,hogy csak 55?...)-ért várod el a tökélyt..."-hát ez aj :N áték még annyit se ér...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4200) insyde01 válasza LamaCube (#4199) üzenetére


insyde01
csendes tag

.... hmm... havi 3k fizetek kb 300 GB ért.... ez a játék 7GB volt a 300 bol ...:D:D:D:D:D

HP Pavilion dv-5 1180eh (Intel Core2Duo 5800 - 3Gb DDR3 - 250Gb HDD - 9600M GT 512MB DDR2 - TV TUNER - LAN/WIFI - MULTIMÉDIA TÁVIR...stb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.