Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) Pubszon


Pubszon
veterán

Be akarok lépni ebbe az amcsi "üres" szerverre és ezt írja: Server is full! :DDD
^2Blackhats SD HC
Server IP 69.9.171.36:28940

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3402) mich2004


mich2004
csendes tag

Sziasztok segítene nekem valaki egyszerüen nem akar elindulni nekem a játék nem értem a menüjébe be tudok lépni felbontás is állítok de ahogy elinditanám a játékot nem megy nem tudok semilyen szitet nem tudok elindítíni pedig egyik haveromnak én adtam oda a játékot nála megy videó kari problémára tudok gyanakodni mert szinte ugyan az a gépünk egy kivételével nekem radeon 4850-es a karim neki 8800gt-je van vicces :W

(#3403) D.Orion válasza mich2004 (#3402) üzenetére


D.Orion
veterán

Első körben szedd le a legújabb WHQL drivert az ATi oldaláról.

(#3404) engineeeer


engineeeer
tag

Az fps-t miért nem lehet kiírni?Meg miért van az h akármit átírok akár a játékban akár a configban a következő belépésnél visszaáll az eredetire?Eddig 1ik cod-ban sem volt ilyen,hogy lehetett ezt így kiadni...

(#3405) kerlac válasza Silent77 (#3395) üzenetére


kerlac
őstag

Hozzánk jöhetsz bátran játszani, nálunk tiszta a játék és sokfajta cod4 szerverünk van: PITBULL

És ahogy lehet, lesz cod5 szerverünk is!

(#3406) horyk válasza BalaNce87 (#3399) üzenetére


horyk
senior tag

Azért kellett beírni mert ez a COD5 topik !
Látsz valahol olyat hogy a topik csak 08-22-ig van nyitva :F
Miért nem lehetne akár hajnalban is beírni valamit ? :W
De ezt a te kis kocka agyad úgysem fogja fel.
Sérti az egódat hogy talán előőb íták be mint te ?

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3407) kerlac válasza horyk (#3406) üzenetére


kerlac
őstag

Ne legyél már kora reggel ilyen agresszív Horykpajtás! :K Hát had írja be, hogy ne írja be! Vajon mikor lehet cod5 szervert bérelni?

(#3408) engineeeer válasza kerlac (#3407) üzenetére


engineeeer
tag

Ha kijön a linux patch. :U

(#3409) chungee


chungee
addikt

Ez ellen tud vki mit :F Ez a legfrissebb PB :F Mert ez van fenn.

http://kepfeltolto.hu/i/?297472&t=img

http://kepfeltolto.hu/i/?297473&t=img

(#3410) horyk válasza engineeeer (#3408) üzenetére


horyk
senior tag

Amire még jócskán kell várni ! :U

Kerlac : DE AZ VAGYOK ! míg fel nem ébredek. :DD

[ Szerkesztve ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3411) chungee válasza chungee (#3409) üzenetére


chungee
addikt

+oldódott!

(#3412) mich2004 válasza D.Orion (#3403) üzenetére


mich2004
csendes tag

az megtörtént söt tegnap huztam ujra az egész gépet

(#3413) Casanova*


Casanova*
veterán

nálatok xfiren mutatja a cod5 szerókon,hogy mennyien vannak fent és a játékneveket? xfire agyamra megy már!!! pfff :W ezen kívül tudtok mást,amin cod5 szerókat kereshetek..?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3414) luw2win válasza Casanova* (#3413) üzenetére


luw2win
őstag

Maradt a Gametracker.com

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3415) RidDiCh


RidDiCh
tag

a ppsh az eléggé erős fegyó lett

(#3416) Casanova* válasza luw2win (#3414) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! origim van,multiba tudok keresni. ott keresgélek,míg jó nem lesz az istenverte xfire..

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3417) Casanova* válasza RidDiCh (#3415) üzenetére


Casanova*
veterán

zoom nélkül a thompson erősebb! ppsh inkább távolabb erősebb! közel a thompson a legjobb! szerintem..

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3418) kerlac válasza Casanova* (#3417) üzenetére


kerlac
őstag

Igaz, de a ppsh dobtárába több lőszr fér, többet lehet vele gyilkolni! :DDD

(#3419) Casanova* válasza kerlac (#3418) üzenetére


Casanova*
veterán

hááát! hmmm.. ppsh-val,egy tárral picivel többet tudsz lőni,mivel sokkal gyorsabban lő,mint thompson.. mp40-el tudsz a legtöbbet gyilkolni, mivel az lassabban lő.. ezek a submachine fegyók naon bejönnek nekem,mikor melyikkel lövök!! meg szerintem ppsh verné p90-et,thompson az mp5-t... :DDD milyen jó lenne egy ilyen game cod4 vs. cod5. összekéne rakni a két codot...ez lenne a legjobb cod game :DDD nem??

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3420) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Gyári lemezem van,de nem működik a "cg_drawfps" parancs.Viszont itt a fórumon már láttam olyan képfeltöltést,ahol a jobb felső sarokban minden szépen ki volt írva.
Kérdezem én,hogy lehetséges ez?

(#3421) kavicssli válasza Casanova* (#3413) üzenetére


kavicssli
addikt

Ez az X egy nagy rakás ganyé! :(((

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3422) Silent77 válasza kerlac (#3405) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, ismerem, kihagytam, náha hozzátok járok. :B
Ismerek 1-2 fiatal srácot nálatok, ők mutatták meg a zombi modot is. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#3423) dnelb válasza Skyhunter (#3420) üzenetére


dnelb
veterán

Sztem az a kép zombi módban készült! Abban ugyanis működik :)

(#3424) mich2004


mich2004
csendes tag

segitsetek mert menten megörülök van valakinek 4850 karija és ezzel futtatja a játékot :W :W :W :W az irja már meg nekem hogy melyik drivert használja köszi

(#3425) LamaCube válasza mich2004 (#3424) üzenetére


LamaCube
addikt

Ugyanez a hiba nálam is menüben mindent tudok állítani de mikor elindítom solot semmit nem csinál.Mondjuk már végigtoltam csak reinstall volt azt azóta nem indul,de őszintén nem is érdekel ,mert egy rakás ... a cod5.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3426) Casanova* válasza mich2004 (#3424) üzenetére


Casanova*
veterán

próbáltad az omega drivert?? [link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3427) BalaNce87 válasza horyk (#3406) üzenetére


BalaNce87
addikt

Megint minek kellett beleszólnod, nem is neked írtam, meg minek kell ez a lekockázás is... azért, mert NEKED óriási probléma hogy vkinek megemlítettem a "problémámat", érdekes silent77 tudott válaszolni normálisan. Ha majd neked írok ilyet akkor írhatsz nyugodtan akármit. Őszintén miért nemtudod hagyni és nem írni rá semmit, nyugodtan tartsd magadban, mert szerintem ez senkit nem érdekel. Én nekem semmi bajom sincsen veled, de te mindig írsz nekem egy olyat amit nemtudok annyiba hagyni, mert leszólod az embert a p...ába. Maradjunk annyiban hogy nem kell a balhé, mert nekem nem hiányzik, gondolom neked se, remélem ezt lezártuk véglegesen.
Balázs

[ Szerkesztve ]

(#3428) horyk válasza BalaNce87 (#3427) üzenetére


horyk
senior tag

Kit érdekel kinek írtad. Megmondtam a véleményem ennyi !

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3429) 7


7
addikt

BalaNce87 es horyk: Fejezzetek be a szemelyeskedest!

(#3430) mich2004 válasza Casanova* (#3426) üzenetére


mich2004
csendes tag

nem próbáltam de ha hazamegyek megpróbálom
köszi az infót
mindent megpróbálok ami csak szóba jöhet

(#3431) D.Orion


D.Orion
veterán

Zombie mod 17. szint egyedül. :DD MG34 és Browning M1919A6 fegyverrel

[ Szerkesztve ]

(#3432) Casanova* válasza D.Orion (#3431) üzenetére


Casanova*
veterán

öcsém, te milyen ügyike vagy! k@rva nehéz eza zombi játék.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3433) Casanova* válasza mich2004 (#3430) üzenetére


Casanova*
veterán

állítólag omega driverek a legstabilabbak. codok szeretik az omega drivert... :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3434) Casanova*


Casanova*
veterán

valahogy be lehet kapcsolni a cg_drawfps-t,fps mérőt? hóóógyan?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3435) horyk válasza Casanova* (#3433) üzenetére


horyk
senior tag

Omega driverek????
1000 éve nem frissítik őket !!!! :Y

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3436) D.Orion válasza Casanova* (#3434) üzenetére


D.Orion
veterán

1. Köszike, mázli is kellett hozzá.
2. Multiba nem lehet bekapcsolni, használd a fraps nevű programot.
3. Szerkesztés gomb. :U

(#3437) Casanova* válasza D.Orion (#3436) üzenetére


Casanova*
veterán

rivát használom fps mérőnek, még a gpu hőfokát is méri game közben. azaz érdekes,hogy min grafon alig több az fps. full grafon alig kevesebb az fps.. nem értem. :F

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3438) Casanova* válasza D.Orion (#3436) üzenetére


Casanova*
veterán

rivát használom fps mérőnek, még a gpu hőfokát is méri game közben. azaz érdekes,hogy min grafon alig több az fps. full grafon alig kevesebb az fps. nem értem. :F

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3439) Casanova* válasza horyk (#3435) üzenetére


Casanova*
veterán

ez igaz!!! ugyanúgy müxik,mint a legújjabb driver. hátha aza driver jó lesz a srácnak..

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3440) D.Orion válasza Casanova* (#3438) üzenetére


D.Orion
veterán

Milyen géped van pontosan?

(#3441) horyk


horyk
senior tag

Felhasználó kérésére törölve

[ Módosította: philoxenia ]

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3442) Pitbullos válasza horyk (#3441) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

a linket beszuntettem hiba csuszott a modba es ez a jatek lefagyasat okozza :W

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3443) Casanova* válasza D.Orion (#3440) üzenetére


Casanova*
veterán

miért fontos ez? Q6600,8800GTS 512mb,P5K-E wifi ap-solo,4 giga ram 800mhz

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3444) Pubszon válasza Casanova* (#3443) üzenetére


Pubszon
veterán

Ha a proci nincs húzva és kis felbontásban játszol, akkor CPU limit van.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3445) Casanova*


Casanova*
veterán

proci nincs húzva. felbontás fullon 1680-1050. hogy érted cpu limit?? neked mennyi a stabil fps? olyasmi erős géped van,mint nekem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3446) mustad1


mustad1
tag

sziasztok van 1 kis gondom!
most raktam fel a játékot és el is indul, de mikor rámegyek h solo játék és nem game akkor ott nincs sehol hogy apply. magyarul nemtudom elinditani a játékot!
valaki kérem segítsenh mitől lehet!

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

(#3447) Pubszon válasza Casanova* (#3445) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem tudom, de ha akarod ugyan olyan beállítások mellett futtathatunk egy timedemo-t és akkor kiderül mi is a baj. :K
Ok?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3448) mich2004


mich2004
csendes tag

köszi mindenkinek a segitséget elindult a játék

(#3449) Casanova* válasza Pubszon (#3447) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,benne vagyok! köszi! timedemo? leszedem. milyen verziójú a tiéd? milyen beállításon futtassam a timedemot? ha a procimat felhúzom 3,2-ig. több lesz az fps? VGA-t tuningolom. :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3450) horyk válasza mustad1 (#3446) üzenetére


horyk
senior tag

New Game-re kattint és indul, meg kicsit fogalmazhatnál érthetőbben.
'de mikor rámegyek h solo játék és nem game akkor ott nincs sehol hogy apply' mert ez kicsit érthetetlen számomra.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.