Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Blizzard és Activison egyesülése után nem sokkal később jelezte a Blizzard/Activison, hogy készül a Call of Duty soron következő része.
A rotációs rendszerben hegesztett alkotás ötödik darabját ezúttal a szerényebb teljesítményt produkáló Treyarch hegeszti majd. A Kotaku belső információkra hivatkozva elárulta, hogy tudomásuk szerint a csendes-óceáni térségben kell majd békességet hoznunk a Földre, miközben a gonosz japcsik kamikaze módjára próbálják kioltani életünket.

Van még róla info aki ki szeretné egészíteni várom a hasznos linkeket képeket.

Call of Duty 5

Akinek bármi problémája van a játék indításával:
- DirectX frissítés: Microsoft
- Realtek hangkártyásoknak (alaplapi): Link
Akinek a d3dx9_37.dll hiányzik: EZT töltse le és másolja be C:/WINDOWS/system32-be.

[ Módosította: Bordoi ]

(#2) Sirandrish válasza Bencus88 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mikor jön? holnap?:DD
kell akarooom:)

[link]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) webdeejay válasza Bencus88 (#1) üzenetére


webdeejay
aktív tag

lenyúltad a témámat, én már tegnap csináltam volna ilyet, csak még korainak tartottam :DD nembaj... :D

(#4) Sirandrish válasza webdeejay (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

még ugy is el fog süllyedni szvsz ugyhogy korai ez még most is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Bencus88 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha a Crysis 2 nem süllyedt el ez mér süllyedne?Ez még hamarabb megjelenik mint az szvsz

webdeejay:Én kb 2 hete akartam, de korainak tartottam:)

(#6) euforia


euforia
tag

ó és vajh jönni fog ez pc re is? Vagy mivel páratlan megin csak konzol lesz belöle. Tudni erről vmit?

(#7) Remington válasza euforia (#6) üzenetére


Remington
őstag

99% h csak konzolra jelenik meg,de nem is baj. nem örülnék neki ha ebből is évente megjelenő nfs-féle szar lenne

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#8) Sirandrish válasza Bencus88 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez is igaz..ha már nem majd mi fennttartjuk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Sirandrish válasza Remington (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-re mindig minden második rész jön ki? :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ha pc-re adják csak ki egyrész jó egyrészt nem.Jó lenne, mert a cod sorozat nagyszerű, és rossz lenne mivel a cod4 is nagyon jó és nem tudnék egyszerre két játékra figyelni :C

(#11) szabozeee válasza Bencus88 (#10) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Csak konzolos lesz az 5. rész, majd 2-3 év múlva jön a PC-s COD6...

Hala Madrid :)

(#12) Bencus88 válasza szabozeee (#11) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez tutter? :DD

(#13) szabozeee válasza Bencus88 (#12) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Én úgy tudom.. Mindjárt megpróbálom megkeresni az oldalt ahol olvastam...

Hala Madrid :)

(#14) Bencus88 válasza szabozeee (#13) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Oksi köszi :R

(#15) szabozeee válasza Bencus88 (#14) üzenetére


szabozeee
aktív tag

[link]
Platform: PS3, X360

nem itt olvastam, de most csak ezt találtam meg, ha meglesz a másik azt is linkelem..

Hala Madrid :)

(#16) néha válasza Bencus88 (#10) üzenetére


néha
aktív tag

Hello! Kb.Mikorra várható a megjelenés????

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#17) Sirandrish válasza néha (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

15hsz van a topicban...99% hogy nem jelenik meg PC-re...ennyit 3-5hsz-t azért illene visszaolvasni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Bencus88 válasza szabozeee (#15) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Véglis 1 után jött a 2 reméljük 4 után jön az 5 pc-re:) Csak a 3 volt egy bizonyos fordulat.
néha:Fogalmam sincs:)

[ Szerkesztve ]

(#33) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Akkor ezt a chat szobát most egy időre bezárjuk, ha majd lesz több infó a játékról akkor nyitjuk.

Feel Good Inc.

(#34) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Kitakarítottam a topicot, lehet folytatni, de ésszel.

Feel Good Inc.

(#35) Bencus88 válasza Pompi (#34) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszöntem szépen!

A Medal of Honor: Allied Assault-ot fejlesztő csapat disszidensei néhány éve megalapították az Infinity Ward-ot, melynek kötelékében elkészítették nekünk a valaha készült legintenzívebb 2. világháborús összecsapásokba bepillantást engedő Call of Duty-t. A kiegészítőt, majd a második részt követően kisebb pihenő következett, s csak ezután vágtak bele a modernebb vizekre evező 4. epizódba. (A harmadik rész pc-n sajnos nem tette tiszteletét)
Rohamtempó?
Miután a srácok érthető okokból nem vállalták az évente megjelenő folytatásokkal járó lélekölő rohamtempót, a következő egyezségre jutottak kiadójukkal. Minden páratlan számú epizódot, illetve a konzolos változatot más csapat készít, így a fejlesztőknek több idejük jut a minőségi munkára.A konzolos Call of Duty 2: Big Red One-nal már bizonyított Treyarch kapta a feladatot, hogy ötrészessé bővítse a szériát. Arról sajnos még nem esett szó, hogy mely platformokon tervezik kiadni, és pontosan mit is várhatunk a játéktól, de érdemes egy kicsit közelebbről is megismerkedni a régi-új fejlesztőcsapattal.
Élet a nagy vörös után
A több mint 10 éves történelemmel rendelkező, 1996-ban alakult Treyarch az Activision egyik fejlesztőcsapataként kezdte munkásságát. A korábban több sportjátékot is készítő stúdió kapcsolata a Call of Duty sorozattal a fentebb már említett Big Red One című epizóddal kezdődött. Mivel a fenti alkotás csak konzolokra készült el, és a srácok honlapján jelenleg is gőzerővel reklámozzák, hogy micsoda next-gen alkotásokon dolgoznak, ezért félő, hogy a PC-sek a Call of Duty V-ből is kimaradnak majd. Mi persze szívből kívánjuk, hogy ne így legyen, hiszen várhatóan egy igazi mestermunkától esnénk el...

(#36) Sirandrish válasza Bencus88 (#35) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez egy baromság...én sem akarom hogy éevente adják ki..ne legyen olyan mint az NFS de mé nem lehet kiadni a részeket PC-re? ugyértem mivan akkor ha később jön? semmi...de ennek így mi értelme hogy mindin második rész jön ki csak PC-re?.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) Bencus88 válasza Sirandrish (#36) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egyetértek.
Én egy codal általába több évig játszok(multiba)A 2-őt most töröltem le miután kijött a 4.Az nfs-hez ezt ne hasonlítsuk.Az lenne a legjobb, ha minden rész kijönne pc-re mondjuk 2 évente :R

(#38) Sirandrish válasza Bencus88 (#37) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó az NFS-t csak azért mndtam mert az évii tucatszemét lett...
Most kijön az 5 Konzolra..és akkor milenne ha egy év mulva adnák ki PC-re? nem értem az összefüggést hogy miért jó ez...kiadnák 2008ban konzolra az 5-öt..2009-ben PC-re az 5-öt...2010ben jönne a 6 Konzolra...PC-re meg 2011ben...ez miért nem jó így???

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) Bencus88 válasza Sirandrish (#38) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez a megfelelő szó tucatszemét!!
Nem pc-re a 6 jön ki 5 nem lesz sztem.Minden páros rész.Akkor az 1 mér volt pc-n? :F

(#40) Gyusz válasza Bencus88 (#39) üzenetére


Gyusz
őstag

Azért jött ki az első rész PC-re, mert azt még az Infinity Ward készítette és akkor még nem lehetett Call of Duty néven minden szemetet eladni. Nem csak a PC kiváltsága az agyonreklámozott, pusztán név alapján jónak tűnő játék, lásd néhány konzolos Medal of Honor rész, vagy a Call of Duty esetében is megvan ugyanez. Meg talán a leggyorsabban PC-re voltak képesek valami ütőset létrehozni.

[ Szerkesztve ]

(#41) Sirandrish válasza Bencus88 (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

én mindenesetre nem értem ezt a megoldást...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) Bencus88 válasza Gyusz (#40) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi a kielégítő választ.
Andris:Ez van :C

(#43) szabozeee válasza Bencus88 (#35) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ezt a cikket kerestem, de nem találtam. Te hol lelted meg?

Hala Madrid :)

(#44) euforia válasza Sirandrish (#38) üzenetére


euforia
tag

én szerintem azért jó ez így mert inkább a konzolos részeken kaszálnak nagyobbatt! Mert ha aztveszed a pc-s verzió egy nagy ajándék sztem az emberek 80% ának. Fogja megszerzi és mindenféle gondnélkül jáccik vele neten plusz még a 2 éves gépén is középbeállításokkal elfut. Egyébként ezt már a 3nál is kijelentették, hogy a páratlan részek konzolosak lesznek sajnos:(

(#45) euforia válasza Bencus88 (#39) üzenetére


euforia
tag

Az 1 meg azér volt Pc - n mert a 2 után találták ki ezt az egész baromságot, hogy páratlan konzolos, páros pc -s

[ Szerkesztve ]

(#46) Kazimír válasza Bencus88 (#1) üzenetére


Kazimír
őstag

Csak én emlékszem egy olyanra, hogy MoHPA? Erősen utánérzés.. :P Végül is nem baj. A Pacific Assault hangulata nagyon jóra sikerült, főleg a dzsungeles részeknél. De, ha a kujbisevi erőmű kell majd a játék futásához, akkor hiába fáradnak vele.. :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#47) Neró


Neró
őstag

Na.Nem sokáig tartott a zárás. :C
Végre kinyílt a topic..... :C

| www.diablohungary.hu

(#48) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Szerintem is jó lenne úgy hogy inkább jelenjen meg 2 évente egy CoD rész, de akkor jelenjen meg mindegyik!
A "Páratlan részek konzolra jönnek ki" verzió szerintem baromság... de ezt már elmondták előttem jó páran!

Így nincs sok érdelme! A 3 is ütős lett volna a PC-sek közében is szerintem!

Sic Parvis Magna

(#49) Bencus88 válasza szabozeee (#43) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én a gamestaron olvasgatom a híreket róla

(#50) Bencus88 válasza Kazimír (#46) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem is nagy élmény volt az a játék.Sőt az összes Medal nagy élmény volt, mivel az összes megvan az összeset végigvittem és megszerettem.:)Igaz utolsó rész kicsit rövidre sikeredett :O Amúgy még annó ps1-en kezdtem el a Medalozást ott ismerkedtem meg vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.