Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) feka007 válasza BalaNce87 (#3587) üzenetére


feka007
nagyúr

CS az sokkal komolyabb, életszerűbb
Ja hát az tényleg kurva életszerű, hogy futva nozoomba is tök pontosan lehet lőni, nincs fekvés/kihajolás, meg folyamatosan sprintelni lehet... :) Nekem ezek miatt elég volt fél óra a Sourceból :R

(#3602) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Jön az 1.2 patch .nem tom mikor de hamarosan szerintem
Call of Duty: World at War v1.2 Patch részletek:

* Szerverhitelesítés hiba megoldva
* Az FPS kijelzés újra bekapcsolható (/cg_drawfps)
* Színes nevek is használhatóak (újból)
* A kooperatív szerverek jobban látszanak a szerver keresőben
* A player nevek találatkor nem látszanak a falakon át
* A "Bluescreen" jelenség már nem lesz bosszantó tényező, amikor kilépünk a játékból

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#3603) Kucsek


Kucsek
aktív tag

HELP! HELP!

Ja nem tudja valaki hol lehet beállítani vagy beírni rendesen a nevet mert az online profil létrehozásakor megadott név jelenik meg játékos névként.
Láttam már színes nevű embereket is.
Színesre hol lehet megcsinálni?Mert a Consolból nem tudtam /name így sem sikerült
a színeket még ott összelehet hozni de máshol nem

Köszi a seggítséget :R :R :R :R

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#3604) imre508 válasza Kucsek (#3602) üzenetére


imre508
csendes tag

Remélem tényleg jön nem soká ;] ;] ;]
Már jó lenne. :D :DD

A Biblia arra tanít, hogy szeresd felebarátodat. A Kama Sutra pedig megmutatja, hogyan.

(#3605) |*HayHa*| válasza Kucsek (#3603) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

/Clanname altgr3 utána színkód [neved]

Ez is le lett már írva egy párszor... Olvass vissza mielőtt kérdezel...

#### I <3 Deutschland ####

(#3606) Nosz


Nosz
csendes tag

Alattad ketten is írtak, fogadd meg a tanácsukat.

[ Módosította: Foglalt név ]

(#3607) mokus1 válasza Nosz (#3606) üzenetére


mokus1
addikt

Ezt gondold át amit írtál :U
Egyrészt nem használunk végig kiemelést másrészt erősen warez a dolog.A többibe ott a gond warez játékkal nem fogsz neten játszani.A másik lehet hogy egy olyat töltöttél le ami nem jó.

(#3608) horyk válasza Nosz (#3606) üzenetére


horyk
senior tag

Hát erre csak azt tudom mondani hogy felkeresel egy szoftverboltot és veszel egy XP-t meg egy COD WAW-ot. Ennyi !
Úgylátom az alapelveken átsiklott a tekinteted ! :(

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3609) feka007


feka007
nagyúr

Ha túl jól megy a játék, akkor azt csinálja hogy állandóan berak az ellenség elé 5 m-rel... deszar :W

(#3610) |*HayHa*| válasza feka007 (#3609) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Szerintem nem akar veled kiszúrni :D Merő véletlen esetleg? :) :K :B

#### I <3 Deutschland ####

(#3611) feka007 válasza |*HayHa*| (#3610) üzenetére


feka007
nagyúr

Az nehezen lehet véletlen, hogy 3szor hátulról egymás után ugyanazon a spawn helyen lő le ugyanaz az ember, mire észbekap hogy nem oda kéne letenni...

(#3612) |*HayHa*| válasza feka007 (#3611) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Te úgy gondolod hogy a játék direkt ki akar szúrni veled?:D Szemét készítők :C

#### I <3 Deutschland ####

(#3613) D.Orion válasza feka007 (#3601) üzenetére


D.Orion
veterán

Ne legyen ez CoD vs. CS topik, mert mindenki szarul jönne ki belőle...
De ha már így kielemeztél pár dolgot CS-ben, akor hadd mondjak én is párat:
"futva nozoomba is tök pontosan lehet lőni" <> Ez egész egyszerűen nem igaz, nem tudom, te mivel játszottál, de ez nem így van... Egyszerű séta közben se lehet pontosan lőni... Meg kell állni egy pillanatra, ha lőni akarsz.

"nincs fekvés/kihajolás" <> Nincs is, se hullabug, se leanbug... Lehet választani melyik a jobb...

"folyamatosan sprintelni lehet" <> Azért CoD se életszerű... Egy kiképzett katona 30méter futás után kiköpi a tüdejét... nah nehogy már... Zoom közben 5-7sec-ig tudod visszatartani a levegőt... kicsit kamu...

Nem akarok veled vitatkozni, de 1999-től 2003-ig mondhatni profi szinten CS-ztem, és utána is játszottam 1.6-al és Source-val. Eléggé reális a játék.

CoD1-el anno rev és e*soldiers -el elég szép sikereket értünk el és láttunk érdekes dolgokat is. Tény, hogy CS-ben kevesebb a cheat és talán a hax is, a bugokat pedig szinte csak monda szinten ismerik. CoD-ban felmész egy szerverre, 5v5-ben. Biztosra veheted, hogy 1 cheatel, 5 haxol, 2 láma mind állat és talán 2 tiszta játékos van. Jah és persze feljön az admin és kidobja a tiszta játékosokat...

CS-t mindig is többen fogják játszani, mint a CoD aktuális részét. Ezt el kell fogadni és meg is kell érteni, hogy miért. Egyszerűen jobb játék. Más kategória egy kicsit, de jobb.

Ui.: Peace

[ Szerkesztve ]

(#3614) feka007 válasza |*HayHa*| (#3612) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem, azt gondolom hogy szarul van megcsinálva... De te ezt nem értheted :)

(#3615) feka007 válasza D.Orion (#3613) üzenetére


feka007
nagyúr

A CoD-ok sosem voltak bugmentesek, ez tény (ez a rész meg egy bughalmaz, de ez nem számít igazi CoD-nak, az a 2 meg a 4), de ami komplexebb (van kihajolás, meg fekvés is), abban általában több a hiba... CS-ben nincs semmi, így bug sincs annyi.
Nekem az nem jó game, amiben nemtok kihajolni, meg lefeküdni... Ezek nélkül nehezen lehet reálisabb a CS...
Azért CoD se életszerű... Egy kiképzett katona 30méter futás után kiköpi a tüdejét...
Ezért lehet csak 5-10 mp-ig sprintelni benne, CS-ben meg folyamatosan sprint sebesség van...
A csíterek meg ugyanannyi van abba is tört szervereken, ezért kell eredetibe megvenni és normális eredeti külföldi szerókon játszani... :U

Mindegy, ne próbáljuk győzködni egymást, én ha fizetnének se CS-znék... :D

Mod: CS-t mindig is többen fogják játszani, mint a CoD aktuális részét. Ezt el kell fogadni és meg is kell érteni, hogy miért. Egyszerűen jobb játék. Más kategória egy kicsit, de jobb.

Azért mert vmit többen játszanak már azt jelenti hogy jobb? Na jó, hagyjuk... :U

[ Szerkesztve ]

(#3616) LamaCube válasza feka007 (#3615) üzenetére


LamaCube
addikt

Igazi codnak 2 -4???:DDD Srry ,de az igazi az az 1 még mindig az a "legreálisabb"a 2 -nél már elszúrták ,hogy a hp visszamegy magától.
Az 5 meg egyszerűen kritikán aluli.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#3617) feka007 válasza LamaCube (#3616) üzenetére


feka007
nagyúr

Én 1-gyel nem multiztam, 2-vel kezdtem. Meg UO-ztam lanba párszor, szval nekem a 2-től van tapasztalatom igazán :)

(#3618) |*HayHa*| válasza feka007 (#3614) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Hmm! Ezt nem értem! Én miért ne érthetném? Érdekes nálam nem csinálja még 17-2-es statnál sem!

#### I <3 Deutschland ####

(#3619) mustad1


mustad1
tag

sziasztok erre valaki?
please!

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

(#3620) |*HayHa*| válasza mustad1 (#3619) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

?? :C :C :O :O

#### I <3 Deutschland ####

(#3621) horyk válasza mustad1 (#3619) üzenetére


horyk
senior tag

LOL ! :DD :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#3622) Sirandrish válasza mustad1 (#3619) üzenetére


Sirandrish
legenda

Senki!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3623) D.Orion válasza mustad1 (#3619) üzenetére


D.Orion
veterán

#3598 -re keresel választ? Nem ártana a válasz gombot használni. :U

(#3624) feka007 válasza |*HayHa*| (#3618) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor érezd magad szerencsésnek... :))
#3619: Nem találsz haza? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3625) mustad1 válasza mustad1 (#3589) üzenetére


mustad1
tag

na csókolom!
előbb elrontottam a beillesztést
#3589) mustad1
nah erre keresek valami megoldást.
kérlek titeket legyetek szívesek segíteni nekem!
sajnos elronottam a játékot ahogy leírtam és nem szeretném ujra kezdeni.
ha valaki tud erre valami megoldást legyen szíves legyen akkora úr, hogy megosztaná velem!
előre is nagyon szépen köszönöm a rajtam segítőknek! Isten fizesse meg nekik!

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

(#3631) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ilyet tényleg nem kéne :(((

(#3632) Nosz


Nosz
csendes tag

Hi! Nem indul el a game! Rámegyek hogy solo mód aztán bejön hogy új játék vagy küldetés választás. Ezek után meg ki kell választani a nehézségi fokot és amikor kiválasztanám hogy pl zöldfülű akkor visszaugrik az új játék és a küldetés választóhoz. Ha rákattintok az online profilra akkor meg kilép a játék egy windows-os hibaüzenet kíséretében.. ha ezt elmégsézem akkor meg kijön a cod console.. Mi lehet a probléma ?

(#3633) mokus1 válasza Nosz (#3632) üzenetére


mokus1
addikt

Az online az több dolog miatt is lehet:
1.Nem eredeti játékod van
2.A tűzfalban le van tiltva
3.Tényleg valami hiba van(Dx9c,vga driver)
Az első kérdést nem tudom :B

(#3634) |*HayHa*| válasza Foglalt név (#3631) üzenetére


|*HayHa*|
aktív tag

Micsodát? :U

#### I <3 Deutschland ####

(#3635) Nosz


Nosz
csendes tag

Pedig pont az első kérdés lenne a lényeg szerintem mert a DirectX jó legújabb van fent vga driver megint csak... Eredeti játék...

[ Módosította: Foglalt név ]

(#3636) mustad1 válasza Nosz (#3632) üzenetére


mustad1
tag

Ezt szerinted miért írtam?

[ Módosította: Foglalt név ]

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

(#3640) Bocaa


Bocaa
senior tag

egy nagyon fincs kép fogad ha akármelyik CoD al akarok játszani hogy csak bizbaszmódba megy megutizom ho paz problem közben megszűnt most nem akarja elinditan ia karier módot :W :W És kifagy mint minden játékom természetesen nem tom miért :K :W

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3645) mustad1 válasza Nosz (#3644) üzenetére


mustad1
tag

nincs mit!
én meg arra kérlek ha eljutottál a 3. pályáig ( a mesterlövészeshez, akkor a profilodat ments el, mert én ott tartottam, csak van amiikor biztonsági módban akar indítani vagy mi, vagy amikor cheat ot írtam be kitörölte a mentésem ahol tartottam, és nem akarom újra kezdeni az elejétől. gondolom oda menti amit át kellett írni.
köszi szépen!

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

(#3647) Lenry válasza mustad1 (#3643) üzenetére


Lenry
félisten

mi pedig nagy általánosságban nem szeretjük a személyeskedőket, úgyhogy légy oly szíves még azelőtt leszokni róla, mielőtt nagyon rászoknál

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3650) mustad1 válasza Lenry (#3647) üzenetére


mustad1
tag

Igenis Barbi, ö akarom mondani Richárd..

részemről vége...

pana fz 28. abszólúte kezdő, de! lelkes!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.