Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4154) BandiHUN válasza #54715584 (#4149) üzenetére


BandiHUN
veterán

ha jól emlékszem,akkor ez már a legvége felé lehet...ha jól tippelek,akkor esetedben azzal tudsz nagyot alkotni,hogy amikor kimész az udvarra,lent találnod kellene egy kupac aknavető-gránátot,ami mellé szépen le is tudsz hasalni....vagyis elfekvős a kupac mellé,és szórd meg szépen a környéket,amint csendesedik a dolog,kérd gyorsan a légicsapást,majd fekvés vissza:DDDaz épületeket kell lerombolni.a kupac kábé ahol kijössz fent az udvar karzatánál,kábé pont alattad van,közel a falhoz.igazából ha jól csinálod,nem is kell lőni,max ha mégis valaki közben átjutna feléd,de nekem max 1 tárnyi egyéb lőszert kellett pazarolné,és a bombairtás miatt a társaim is megmaradtak,jól fel tudták tartani a népet,amig a légicsapást intéztem.asszem' 4-5 légicsapás kell,de ez nem biztos,egyet tuti elrontottam,nem épületre ment,30mp van 2 légitámadás között,ha dobálózol szépen körbe/nézed a radart,merről van épp akció,semmi gondnak nem szabad lennie. :K

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.