Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4181) BandiHUN válasza kem (#4180) üzenetére


BandiHUN
veterán

olyan spéci vasad van,hogy nincs is min csodálkozni :DDD én rájöttem,hogy hiába indultam amd-n,végül többe került,mintha annó intellel kezdek,ráadásul most van pl.egy olyan procim,ami nem számit garosnak,pedig freezer64 nélkül az alapot sem birja túlmelegedés nélkül,sz@r lett a hőátadás a sapka és a mag között,mert nem evett többet a gép,mint a tavasszal...de most vettem egy intel alapot,eredmény:hőfok kicsi,40w-al kisebb fogyasztás,és kétszeres teljesitmény.ennyire éri meg az amd-t foltozgatni.a phenom pedig egy áram és pénztemető kazán,ráadásul alaplapból is extrábbat igényel.aki játszani akar,felejtse el ezt a céget,legalábbis proci fronton....a vidkarim persze nekem is 4850 :D de még soha nem találtam ennyire kifizetődőnek egy hardvercserét soha,mint ezt az intelre váltást...a procival meg még fingom sincs,mi legyen,ez igy nem elég a garra,ha megsütöm,ugrik a gar...passz.megy-nem megy alapon kezdik a garit vizsgálni,ha sz@r,az csak a vevő baja.hogy 10percet nem bir ki egy névlegesen menő black(!) proci,ami nem volt sosem húzva,és a kezdetektől freezer64 volt rajta,az már nem számit.és cserébe nudli,amit ad még 3,2 gigán is...ezért sux.mert vak voltam,nem hittem el,hogy szarból várat az amd gép toldozgatása.és még meg is vettem a giga 790x-ds4es hiper amd alaplapot,bizva a jövőben...bontatlanul elment árában,és ujjongtam,amikor elvitték...akkor már megvolt az új cucc,berágatott a proci.és ennyi,soha többé asztali amd-t...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.