Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28998) marec1122 válasza Imi Csabi (#28997) üzenetére


marec1122
senior tag

na itt a baj. bele vagy/tok fásulva és kirúgtok boldog boldogtalant. ráadásul az egész vitánkat személyeskedésnek veszed és úgy is reagálsz mint azok akiket elhallgattatnál. én tényleg tudom mennyi vesződség csak megpróbálni tisztán tartani egy cracked pubservert. de ha valamit csinálsz csináld jól alapon nem kéne mindenkit kirúgatni. én azt is értem hogy nehéz felismerni ki jó és ki csal de hát vazze összesen 2 névvel és 1 guiddal játszom azért ennyi még megjegyezhető. és már nem azért de pont occse rúgott ki "véletlenül" 1 órára amikor jól ment a pub másfél hete. Ezek után persze át lehet értelmezni a "véletlen" fogalmát. Nem beszélve arról hogy adtál nekem egy jogot amivel 1 órára kickelhetek és amit egyszer arra mertem használni hogy kirúgtam valakit aki késkörben a 10. secnél plantolt. Ez persze nem szabály hogy nem lehet ilyet tenni de konkrétan az 1v1 kés sem az. De mivel pont egy admin követte el a kis görénységet (persze álnéven) rögtön adott egy fél nap bant. Annyi gerince sem volt a csávónak hogy megmondja ki is ő valójában. Bezzeg amikor egy másik admin jogú (lehet ugyan ez a gerinc méretét tekintve) késkörbe menekülőre fogta és felém futott és lekéseltem, mondván hogy nem 1v1 szitu volt kikickelt és ha már úgy is ott járt hát felvette a csipát. tehát szerintem ha már modorról meg szabályokról van szó azért nem csak az átlag cheater-nek kéne változtatni.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.